مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 11 نوامبر 2018

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ بعد از مدارس تیزهوشان جز پر طرفدارترین مدارس کشور می باشند بخاطر ورودی راحت تر و پذیرش بالاتری که دارند، با توجه به تماس های فراوان والدین و دانش آموزان با مشاوران درخت دانش و سوالات زیادی که داوطلبان درخصوص شرایط و زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ ، مدارس تیزهوشان، لیست مدارس نمونه دولتی تهران (بهترین) و شهراستانها داشتند؟؟

دراین مقاله سعی بر این داریم که تغییرات به وجود آمده و شرایط، نحوه، زمان , زمان و تاریخ دقیق اعلام نتایج، معرفی و ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹، راهنمای تصوری ثبت نام را مورد بررسی قرار دهیم.

نتایج ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

نتایج ثبت نام مدارس نمونه دولتی بر خلاف سال گذشته که در دهه سوم تیر ماه منتشر شد امسال از اول مرداد ماه ما منتظر اعلام نتایج مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هستیم که به محض منتشر شدن در کانال اینستاگرام مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش اطلاع رسانی خواهیم کرد لطفا برای اطلاع عضو این کانال بشید.

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان دقیق اعلام نتایج، مدارک لازم، زمان حضور و مشاهده نتایج و کارنامه می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد با تلفن ثابت در تماس باشید.

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

دفترچه سوالات آزمون ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان ۹۸-۹۹ همراه با کلید آزمون منتشر شد

سوالات و دفترچه آزمون سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی امروز منتشر شد و دانش آموزان می توانند با توجه به کلید سوالات درانتهای دفترچه درصد هر کدام از درس های خود را حساب نمایند برای دریافت دفترچه می توانید بر روی ثبت نام مدارس نمونه دولتی کلیک نمایید.

توصیه می شود برای اطلاع از زمان، نحوه مشاهده نتایج، درصد قبولی در هر شهر و مشاوره انتخاب رشته و هدایت تحصیلی در پایه نهم اطلاع از ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ در رشته های جدید ارائه شده می توانید با مشاوران در ارتباط باشیدد.

پرداخت هزینه و دریافت کارت ورود به جلسه و ویرایش ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ پایه نهم به دهم

به اطلاع تمامی ثبت‌ نام شدگان آزمون ورودی پايه دهم مدارس استعدادهاي درخشان و نمونه دولتي در سال تحصيلي ۹۸-۹۹ می‌رساند: ويرايش، پرداخت وجه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۸-۹۹ پایه نهم به دهم و دریافت کارت ورود به جلسه اين آزمون از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۳/۲۱ ازطریق ثبت نام مدارس نمونه دولتی امكان پذير مي باشد.

توصیه می شود: برای دریافت کارت ورود به جلسه، پرداخت هزینه به صورت اینترنتی، ویرایش و تکمیل ثبت نام، معرفی مدارس و رشته ها و انتخاب آنها با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از زمان و شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ کلیک نمایید.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

تمامي داوطلبانی که در مهلت مقرر، ثبت‌نام اوليه خود را انجام داده اند می­توانند جهت دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، مذكور مراحل زير را انجام دهند:

 • مرحله اول: در صورت تمايل، قبل از پرداخت مبلغ ثبت­نام، نسبت به ويرايش اولويت‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند.
 • مرحله دوم : نسبت به پرداخت الکترونیکی وجه ثبت­نام از طريق سامانه اقدام و فرايند ثبت نام خود را تكميل نمايند.
 • مرحله سوم : پس از تكميل فرايند فوق، نسبت به دريافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمايند و از نشانی حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع شوند.

شرایط لازم حاضر شدن سر جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم ۹۸-۹۹

شرط لازم جهت ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن کارت عکس‌دار می‌باشد.
درصورتی که کارت ورود به جلسه آزمون، فاقد عکس بوده یا به اشتباه، عکس دیگری آپلود شده است، ضمن به همراه داشتن یک قطعه عکس پرسنلی، جهت الصاق و تایید آن به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نمایید.

حذف ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ برای پایه ششم ابتدایی

امسال برای پایه ششم به هفتم یا همان متوسطه دوره اول راهنمایی ثبت نام مدارس نمونه دولتی نخواهیم داشت و خبر خوب برای دانش آموزان با استعداد و درخشان این است که ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ برای این پایه امروز ۱۶ اردیبهشت آغاز شده است و به مدت یک هفته می باشد

برای اطلاع از زمان برگزاری، شرایط ورود، نحوه ثبت نام در مدرسه، انجام مراحل شش گانه ثبت نام، و دریافت دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفنتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل ) تماس حاصل نمایید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ تمدید شد

بر اساس اطلاعیه امروز ۲۵ فروردین سایت azmoon.medu.ir زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعات مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان ۹۸-۹۹ به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه و جاری شدن سیل در بخشی استانهای کشور تا روز ۹۸/۰۲/۰۲ (دوم اردیبهشت ماه ۹۸) تمدید شد.

توصیه می شود برای اطلاع از نحوه پرداخت هزینه و انجام تمامی مراحل ثبت نام و دریافت رسید، انتخاب مدرسه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ برای پایه ششم به هفتم و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان و نموه دولتی و معرفی منابع آزمون و … می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس) حاصل نمایید.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان ۹۸-۹۹ در کدام پایه؟

همانطور که اطلاع دارید بر اساس بخش نامه آزمون نمونه دولتی ۱۳۹۸(۱۹ فرورودین ۹۸) برای پایه ششم به هفتم امسال ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نخواهیم داشت و برای پایه نهم به دهم با توجه به ادغام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹  و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ و استعداد درخشان  در تاریخ ۹۸/۰۱/۲۰ و مهلت ثبت نام مدارس نمونه یک هفته و تا ۹۸/۰۲/۰۲ اردیبهشت ماه مهلت انجام خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ۹۸-۹۹

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸ -۹۹ و یک هفته قبل از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان می باشد، داوطلبان باید به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم مراجعه نموده و نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند و ثبت نام مدارس استعداد درخشان خود را نهایی نمایند.

درصورت نهایی نکردن ثبت نام و پرداخت نکردن هزینه ثبت نام شما لغو و بی اثر خواهد شد.

برای مشاوره راهنمای جامع ثبت نام بر اساس شرایط جدید ثبت نام در سایت و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون، زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹؟؟، تشریح سوالات استعداد تحلیلی و ارائه نمونه سوالات، بودجه بندی سوالات استعداد تحصیلی و انجام تمامی مراحل ثبت نام و ارسال رسید و … می توانید با مشاوران مدارس نمونه دولتی درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی واستعداد درخشان ۹۸-۹۹

هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ۱۳۹۸-۹۹، مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان می باشد که بعد از اتمام ثبت نام و یک هفته قبل از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی باید مبلغ پرداخت شود برای اطلاع از دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ کلیک نماییدو یا برای اطلاع از راهنمای تصویری ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی و استعداد درخشان خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

راهنمای تصویری ورود به سامانه و ثبت نام مدارس نمونه دولتی سال ۹۸-۹۹

جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بایستی با در دست داشتن کد ملی و رمز همگام دریافت شده از مدرسه وارد سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مطابق تصویر زیر شوید:

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

در صورت هر گونه مشکل ورود به سامانه همگام ثبت نام مدارس نمونه دولتی و یا مشاوره ثبت نام و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی، اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید و یا به سایت سناد مراجعه نمایید.

وارد کردن نقش و عنوان سازمانی ثبت نام مدرسه نمونه دولتی

در این مرحله دانش آموز باید نقش خود را انتخاب کرده و نام مدرسه خود را مطابق شکل زیر انتخاب نماید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

تکمیل کردن مشخصات عمومی داوطلب

در این مرحله از ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ با وارد کردن نام و نام خانوادگی، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیلی کنونی داوطلب در سیستم نشان داده شده و امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

آپلود کردن تصویر داوطلب به صورت صحیح

برای آپلود تصویر در سامانه ابعاد و حجم محدودی مشخص شده است که مشاوران درخت دانش تمامی مراحل ثبت نام و آپلود عکس را در صورتی که نتونستید عکس خود را تایید نمایید انجام خواهند داد.

در قسمت مربوط به درج معدل، چنانچه معدل شما از حد تعيين شده كمتر باشد، شرايط شركت در آزمون رانداريد سامانه اجازه ثبت نام در آزمون را به شما نميدهد.

مدارک لازم و مراحل و معرفی سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

دفترچۀ راهنماي ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ از طريق سامانۀ ثبت نام به نشاني ثبت نام مدارس نمونه دولتی در اختيار داوطلبان قرار ميگيرد.

نحوه ثبت نام به صورت زیر است:

 1. تکمیل تقاضانامة الکترونیکي ثبت نام
 2. بارگذاری فایل عکس داوطلب
 3. پرداخت وجه ثبت نام
 4. دریافت شمارۀ پیگیری

درصورت داشتن هرگونه سوال طی مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی، انجام ثبت نام نمونه دولتی ۹۸-۹۹ و آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام نمونه دولتی ۹۸-۹۹، دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳(از تلفن ثابت و بدون پیش شماره)

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ به چه صورت است؟

ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر سال ، برای ورود به مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه اول است) برای ورود به پایه هفتم و نمونه دولتی نهم (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره دوم است) برای ورود به پایه نهم به دهم برگزار می شود.

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانید بر روی دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ کلیک نمایید.

در چه پایه هایی ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ و استعداد درخشان داریم؟

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ که پیش ثبت نام در آزمون محسوب می شود و آزمون ورودی نمونه دولتی در نیمه اول خرداد ماه ۹۸ برگزار می شود تنها برای پایه نهم به دهم و یا ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸-۹۹ داریم که توصیه می ش.د برای انجام ثبت نام و همچنین معرفی منابع و برنامه ریزی برای قبولی حتما با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای سال ۹۸-۹۹ چه تغییراتی داشته است؟

برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ با حذف آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی و نحوه مدیریت مدارس نمونه‌ دولتی دوره اول متوسطه به هیئت امنایی تغییر یافت یعنی در واقع ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹ ۷-۹۸ پایه هفتم نداشتیم!!!

از طرفی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷-۹۸ و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۷-۹۸ به صورت هماهنگ انجام شد( ادغام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ) و همچنین آزمون هردو نیز به صورت هماهنگ کشوری و در یک روز برگزار شد .

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

کارت ورود به جلسۀ آزمون ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ (شامل: نام، نام خانوادگي و ساير مشخصات فردي، عکس داوطلب، مدارس ۳ استعدادهاي درخشان و نمونۀ دولتي انتخاب شده به ترتيب اولويت و نشاني دقيق حوزة امتحاني) ،

پنج روز قبل از تاريخ برگزاري آزمون مدارس نمونه دولتی از طريق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی(لینک ورود مستقیم در انتهای مقاله) کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی منتشر خواهد شد و حال سوال اصلی اینجاست که زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه تاریخی است؟

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹

زمان برگزاری آزمون ورودي پايه دهم مدارس استعدادهاي درخشان ونمونه دولتي، رأس ساعت ۹ صب روز جمعه ۹۸/۰۳/۳۱ در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد، ضمنا ۵ روز قبل از آزمون  دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه ازسایت azmoon.medu.ir قابل دسترسی می باشد. برای اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی تهران کلیک نمایید.

شرکت داوطلبان در جلسۀ آزمون، بدون ارائۀ کارت ورود به جلسه، اکيداً ممنوع است

شرایط  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ چیست؟

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی به شرح زیر است لذا داوطلبین محترم حتما شرایط را مطالعه نمایند:

 • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.(اتباع غیر ایرانی نیز با داشتن شرایط خاص می توانند در آزمون شرکت کنند)
 • متقاضیان ثبت نام آزمون نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته را از رشته های موجود دارند.
 • ملاک ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ۹۸-۹۹ برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مد نظر خواهد بود.

شرایط ثبت نام دوقلوها در مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ چیست؟

شرایط دانش آموزان دوقلو به این صورت است که اگر یکی از آنها در مدارس نمونه دولتی پذیرش شود، قل دیگر در صورتی  می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام نماید که حداقل۸۰% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز قبول شده را کسب نماید.

تذکر مهم:

“دانش آموزانی که قبولی آنها قطعی شده امادر موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه نکنند

ثبت نام آنها لغو و از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۹۸-۹۹ دانش آموزان دیگری جایگزین آنها خواهند شد”

دروس امتحانی و ضرایب سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸ – ۹۹

سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۸-۹۹ شامل سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی که تستی طرح می شود است . سوالات استعداد تحلیلی تعداد ۱۵ سوال که ۱۵ دقیقه  زمان پاسخگویی می باشد.

سوالات استعداد تحصیلی ۷۵ سوال که ۱۰۵ دقیقه  زمان پاسخگویی است .

آزمون مدارس شامل ۹۰ سوال و ۱۲۰ دقیقه زمان پاسخگویی می باشد که در جدول زیر می توانید دروس امتحانی و ضرایب را مشاهده می نمایید:

ضرایب دروس نمونه دولتی

مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی درخت دانش

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین در باب موضوعات؛ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، برنامه ریزی درسی مدارس نمونه، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳  تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

پرتال مرکز پرورش استعداد های درخشان کشور: sampad.medu.ir/fa

سایت وزارت آموزش و پرورش: www.medu.ir/fa

یک نظر

 • باسلام واحترام ،فرزندم امسال سال آخر تحصیلی دررشته تجربی است طآیا میتوان فقط برای سال آخر درمدرسه نمئ=ونه ثبت نام کرد لطفا رانمایی فرمایید .بزرگ زاده