مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 3 نوامبر 2018
 • ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ کی و نحوه ثبت نام چگونه است؟(ثبت نام بستگی به مقطع و از اول خرداد مطالعه مقاله)
 • مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ چیست؟(مطالعه مقاله)
 • ثبت نام مدرسه شاهد ۹۸ از طریق چه سایتی انجام می شود؟( سایت سجا لینک در مقاله)
 • چه کسانی می توانند در مدارس شاهد شرکت نمایند؟(فرزندان دارای سهمیه و حتی دانش آموزان غیر شاهد)
 • زمان، سایت و نحوه مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸ ؟ (زمان اعلام نتایج پایه اول از ۲۰ خرداد ماه)
 • ضوابط عمومی و علمی شرکت در مدارس شاهد چگونه است؟(شرایط ثبت نام مدارس شاهد)

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات دانش آموزان و والدین متقاظی و واجد شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ و  نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸، ورود به سامانه سجا ۹۸ سوال دارند و با مشاوران مجرب درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

خبر فوری(۱ مرداد ماه ۹۸):

آغار ثبت نلام مدارس شاهد ۹۸ میان پایه ای ها

امروز ۱ مرداد ماه ۹۸ آغاز ثبت نام مدارس شاهد میان پایه ۹۸ می باشد و مهلت ثبت نام مدرسه شاهد ۱۳۹۸ به مدت ۱۰ روز و تا پنجشنبه دهم مرداد ماه می باشد برای اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

آغاز ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه دهم متوسطه دوم از فردا

ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم ۹۸ از فردا ۵ تیر ماه ۹۸ آغاز می شود و تا ۲۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت، امتیاز معدل دانش آموز یکی از امتیازهای قبولی می باشد و حتی دانش آموزانی که امتیازهای جانبازی و ایثارگری و نوه رزمنده و فرهنگی و مدال اول تا سوم مسابقات و ….ندارند می توانند با امتیاز معدل وارد مدارس شاهد دبیرستان دوره دوم شوند.

توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل ثبت نام متوسطه دوره دوم مدرسه شاهد، انتخاب مدرسه و اولویت بندی رشته(بعضی از مدارس بعضی از رشته ها را ارائه پذیرش ندارند)، درج امتیازهای عادی و ایثارگری و بالا بردن شانس قبولی، ورود به سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ و .. می توانید با مشاوران مجرب مدارس شاهد درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و پیش شماره) تماس حاصل نمایید.

مهلت ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه دهم متوسطه دوره اول تا ۱۴ تیر ماه

زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸، از اول تیر ماه آغاز شد و مهلت ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد جهت ثبت نام دانش آموزان پایه متوسطه دوره اول دبیرستان (اول راهنمایی) شاهد بر اساس امتیاز های جدید ارائه شده تا  ۱۴ تیر ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت و دانش آموزان و خانواده ها اصلا نگران زمان ثبت نام نباشند، توصیه می شود که تمام مراحل ثبت نام و انتخاب مدرسه، نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ را به مشاوران مجرب سجا درخت دانش بسپارید و حتما این مقاله را کامل مطالعه نمایید.

ثبت نام مدارس ابتدایی شاهد ۹۸

ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ شامل چه کسانی نمی شود؟

سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ شامل تمامی دانش آموزانی که در پایه اول هر مقطع متقاضی باشند می شود این بدان معنی است که ثبت نام مدرسه شاهد ۹۸ به صورت اینترنتی در سامانه ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا شامل دانش آموزانی که میان پایه باشند نخواهد شد.

به عنوان مثال: دانش آموزانی که مقاطع میان پایه شاهد هستند مانند پایه هفتم به هشتم یا پایه هشتم به نهم و همچنین پایه های ابتدایی شاهد به غیر از پایه اول بستگی به این دارد که سال قبل در چه مدرسه ای درس خوانده باشند.

توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ با درج امتیاز بالا، معرفی تمامی امتیاز های بنیادی و آزاد، انتخاب بهترین و پرطرفدارترین مدرسه نزدیک به محل سکونت، لیست مدارس شاهد تهران و شهرستانها و ارسال رسید ثبت نام با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس) حاصل نمایید و یا مقاله های پربازدید سایت جامع ما را مطالعه نمایید با کلیک بر روی لین های زیر:

ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دبیرستان دوره اول

چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟

دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

سامانه سجا چیست؟

کانال سجا

ثبت نام مدارس شاهد 98

مزایا و معایب مدارس شاهد در مقایسه با مدارس دیگر

قبل از اینکه بخواهیم در مورد راهنمای ثبت نام و شرایط ورود و امتیاز بندی ها توضیح دهیم می خواهیم مهمترین سوال خونواده دانش آموزان واجد شرایط مدارس شاهد را پاسخ دهیم که مزایای مدارس شاهد با مدارس عادی چیست؟ محیط مدارس شاهد در مقایسه با مدارس عادی چه تفاوتی دارد؟

تفاوت مدارس شاهد با مدارس عادی و یا یکی از مهمترین مزایا شهریه مدارس شاهد ۹۸ می باشد که نسبت به مدارس دیگر مبلغ به مراتب پایین تری می باشد، مزایای دیگر تفاوت در کیفیت آموزشی و محیط مدرسه، محیط ورزشی می باشد که می توان جز بهترین مدارس کشور باشند.

راهنمای جامع ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ شامل چندین مرحله و دارای نکات مهمی می باشد که بسیاری از دانش آموزان واجد شرایط و خانواده ها از مشاوران مجرب درخت دانش سوال میپرسند که مهمترین آن ها باید دقت کنند که:

 1. زمان ثبت نام مدرسه شاهد ۹۸ هر کدام از پایه ها و مقاطع تحصیلی با هم متفاوت است
 2. اولویت به داوطلبان ایثارگر و دارای امتیاز می باشد
 3. سهمیه های عادی تاثیر زیادی در قبولی ثبت نام مدارس شاهد دارند.
 4. حتی با سهمیه های پایین ۵۰ امتیاز امکان قبولی در پیش ثبت نام مدرسه شاهد وجود دارد.
 5. تمامی ثبت نام های مدرسه شاهد اعم از دخترانه و پسرانه در سامانه ثبت نام مدارس شاهد به آدرس saja.medu.ir سایت (سجا) انجام می شود گه خیلیا آن را به اشتباه سجاد یا سنام می نامند و مراجعه حضوری به مدارس شاهد نداریم.
 6. شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۹-۹۸ تغییر خواهد کرد و سهمیه های جدید به لیست امتیازبندی اولویت سایت مدرسه شاهد اضافه خواهد شد.
 7. مهمترین قسمت ثبت نام انتخاب مدرسه شاهد می باشد.
 8. نمونه برگ ثبت نام مدارس شاهد خیلی مهم است که دانش آموز قبل از پیش ثبت نام مدرسه شاهد خود داشته باشد زمانی که خودش تصمیم به ورود به سایت و ثبت نام بگیرد.

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

زمان ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ هر کدام از پایه ها و مقاطع تحصیلی با هم متفاوت است و بر اساس جدول زیر شامل:

 1. زمان ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹
 2. زمان اعلام نتایج غیرقطعی و ارسال پیامک
 3. زمان برسی مدارک و تایید در سامانه سجا شاهد
 4. تایید نهایی مدارک و اعلام نتیجه قطعی

ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ saja.medu.ir

ثبت نام دانش آموزان برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد از طریق سامانه سجا انجام می شود، سوال اصلی این است که سامانه سجا چیست؟ و آیا دانش آموزان و والدین آن ها پس از ثبت نام مدرسه شاهد می بایست منتظر پاسخ باشند؟

در پاسخ: در این مدت با توجه به اطلاعات ثبت نامی و بررسی صحت اطلاعات دانش آموز و والدین وی و امتیاز دهی انجام می شود.و نتایج نهایی پذیرش دانش آموز در مدارس شاهد بر روی سایت سجا همان saja.medu.ir اعلام می شود.

و در صورت قبولی دانش آموز می بایست با در دست داشتن مدارک مورد نیاز مدرسه ای که در آن پذیرفته شده است مراجعه نماید، ثبت نام نهایی خود را به صورت حضوری  تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که از اولویت های پذیرش در مدارس شاهد, انتخاب مدرسه مناسب متناسب با محل سکونت دانش آموز, کسب امتیاز حد نصاب تعین شده و معدل و نمرات مورد تایید می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام در سامانه سجا شاهد ۹۸

 • کد ملی داوطلب
 • شماره سریال شناسنامه داوطلب(شش رقمی از سمت راست بدون حرف فارسی)
 • کد ملی مادر
 • کد ملی پدر
 • کد شغلی والدین
 • کد مدرسه
 • آدرس دقیق محل سکونت برای انتخاب مدرسه
 • درج کردن صحیح و دقیق امتیاز سهمیه داوطلب براساس دفترچه پیش ثبت نامک مدارس شاهد
 • درج کردن سهمیه عادی برای داوطلبان بدون سهمیه

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

نحوه ثبت نام دانش آموزان شاهد و سایر دانش آموزان به ۲ روش جدا انجام میشود:

 1. ثبت نام دانش آموزان شاهد: ثبت نام فرزندان شهدا, آزادگان و جانبازان ۵۰ درصد به بالا پس از ثبت اطلاعات در سامانه سجا انجام می شود. و پذیرش این دانش آموزان قطعی می باشد. که دانش آموز و یا والدین وی می بایست در زمان تعین شده مدارک مورد نظر را به مدرسه تحویل نماید.
 2. ثبت نام سایر دانش آموزان غیر شاهد: ثبت دانش آموزان با شرایط عادی در دو مرحله انجام می شود.پس از ثبت نام اولیه و بررسی شرایط داوطلب با توجه به اولویت های موجود, نتیجه نهایی ثبت نام دانش آموز از طریق سایت سجا اعلام می شود. و در صورت قبولی دانش آموز سایر مراحل ثبت نام انجام می شود.

تمامی توضیحات و شرایط عمومی و اختصاصی و راهنمای ورود به سامانه سجا در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

شرایط ثبت نام در مدارس شاهد ۹۸

با توجه به اینکه نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ و کسب امتیاز لازم از اصلی ترین عوامل قبولی دانش آموز در مدارس شاهد می باشد، توصیه می شود: ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید تا بهترین نتیجه ممکن را کسب نمایید. جهت انجام مراحل ثبت نام در سامانه سجا و یا هرگونه سوال در رابطه با قوانین و ضوابط و شرایط مدارس شاهد و نحوه امتیاز دهی، لیست مدارس شاهد تهران (دخترانه و پسرانه با ادرس و شماره منطقه)، فرم ثبت نام مدارس شاهد می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت در تماس باشید.

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد سال را می توانید در زیر مطالعه بفرمایید:

شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد

 • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند باید دارای صلاحیت های لازم در زمینه اخلاق و رفتار مطابق آیین نامه مدارس شاهد باشند. که آیین نامه در سامانه سجا موجود می باشد.
 • تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدرسه سجا شاهد را دارند می بایست از لحاظ پوشش مطابق احکام اسلامی و آیین نامه مدارس شاهد باشند. برای داوطلبان دختر پوشش چادر الزامی می باشد.
 • اقامت دانش آموز در محدوده مدارس شاهد است. که در سامانه سجا محدوده ها مشخص است.

داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع دقیق از نزدیکترین مدرسه شاهد به محل سکونت آن ها از مشاوران درخت دانش کمک بگیرند.

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد

شرایط ثبت نام دانش آموزان شاهد ۹۸

 • دانش آموزان شاهد و آزادگان و جانبازان بالای ۵۰ درصد می بایست در زمان تعینشده نسبت به ثبت نام در سایت سجا اقدام نمایند و پس از آن در زمان تعین شده به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه نموده و ثبت نام نهایی خود را تکمیل نمایند.
 • دانش آموزان شاهد پس از ورود به مدارس شاهد می بایست حد نصاب نمره علمی لازم را در دروس خود کسب نموده تا بتوانند در مدارس شاهد ماندگار شده و ادامه تحصیل نمایند. در صورتی که دانش آموزی نتواند نمره علمی مطلوب را کسب نماید مدیر مدرسه موظف به شناسایی نقاط ضعف دانش ـآموز و تلاش برای رفع آن از طریق برگزاری کلاس های جبرانی می باشد.
 • در صورتی که دانش آموز شاهد دارای موارد انضباطی باشد و از قوانین موجود در آیین نامه پیروی نکند. مدیران مدارس می توانند موضوع را به صورت کتبی به واحد مشاوره مدارس شاهد ارسال نمایند تا در مورد آن تصمیم مناسب گرفته شود.

شرایط ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد ۹۸

در ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد در سامانه سجا با شرایط عادی در مدارس شاهد کسب امتیاز حدنصاب ضروری می باشد. که با توجه به شرایط علمی این داوطلبان محاسبه می شود. و امتیازات قابل اخذ برای این دانش آموزان در دفترچه ثبت نام دارس شاهد موجود می باشد در نهایت با جمع کلیه ی امتیازات و اعلام امتیاز نهایی ثبت نام دانش آموز در مدرسه شاهد تعین می شود.

 • احراز شرایط علمی مناسب دانش آموز متقاضی پذیرش مدارس شاهد
 • شرایط علمی دانش آموزان پایه دوم مدارس شاهد تا ششم:کسب نمرات خیلی خوب در تمام درس های خرداد ماه
 • شرایط علمی برای دانش آموزان شاهد پایه هفتم: باید داوطلب در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی گذشته در تمامی دروس خیلی خوب یا حداکثر یک درس خوب در بقیه خیلی خوب کسب کرده باشد. البته فرزندان جانبازان۲۵ الی ۴۹ درصد حداکثر ۲ مورد درسی خوب و سایرین خیلی خوب کسب نموده باشند.
 • شرایط علمی برای دانش آموزان پایه دهم مدارس شاهد: اختصاصی حداقل نمره سالانه ۱۶ را کسب کرده و اگر قصد ادامه تحصیل در مدارس شاهدرا داشته باشد باید در سال قبل حداقل نمره اختصاصی ۱۳ و نمره پایانی ۱۴ ر کسب کرده باشد.

اعلام نتایج نهایی ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

همانطور که در بالا گفته شد ثبت نام برای دانش آموزان بدون سهمیه شاهد در دو مرحله انجام می شودو در صورت قبولی داوطلب و همچنین دانش آموزان شاهد می بایست در زمان مقرر شده به مدرسه به همراه والدین مراجعه نمایند و مدارک مورد نیاز را تحویل داد ه و ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ ازطرف مدرسه نتایج پایه اول ابتدایی در چهارم تیر ماه، برای پایه هفتم در تاریخ چهارم مرداد ماه و برای پایه دهم در تاریخ هفتم مرداد ماه انجام می شود.

قابل توجه دانش آموزانی که قصد دارند به صورت میان پایه در مدارس شاهد ادامه تحصیل دهند می بایست در تاریخ یکم تا دهم مرداد ماه به صورت حضوری ثبت نام نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و به روز شده می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

کانال تلگرام مدارس شاهد ۹۸

مشاوره تحصیلی مدارس شاهد ۹۸ درخت دانش

مشاوران درخت دانش با سابقه چند ساله در ثبت نام و ورودی مدارس شاهد با امتیاز بندی صحیح فرزندان شما, ثبت کد شغلی والدین, اعلام نتایج از طریق پیامک به والدین, انجام دادن مراحل گام به گام پیش ثبت نام اینترنتی، انتخاب مدرسه در محدوده محل سکونت و درج کردن سهمیه های آزاد شامل سهیه های حفظ هر جزئ قرآن, بسیجی, داشتن مدال مسابقات ورزشی و قرآنی و… در کنار شما خواهد بود. ثبت نام خود را با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری به مشاوران درخت دانش بسپارید. همچنین با مراجعه به سایت درخت دانش و پست ورود به سامانه سجا از نحوه امتیاز گیری و اولویت های موجود برای ثبت نام در مدارس شاهد آگاه شوید.

هیچ نظری وجود ندارد