مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 10 ژوئن 2019
 • زمان ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ تمدید شد؟! (۱۷ تیر ماه ۱۳۹۸)
 • شرایط جدید ثبت نام مدارس شاهد دوره متوسطه اول ۹۸-۹۹ چیست؟(شرایط دانش آموزان شاهد و غیر شاهد مطالعه مقاله)
 • ثبت نام مدارس شاهد پایه ششم به هقتم ۹۸ شامل چه کسانی می شود؟(آیا همه دانش آموزان می توانند در مدرسه شاهد پیش ثبت نام کنند؟(بله مطالعه کامل مقاله)
 • نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم چگونه است؟تنها سامانه ثبت نام مدارس دبیرستان دوره اول متوسطه ۹۸؟
 • و…؟؟

خبر فوری(۱ مرداد ماه ۹۸):ثبت نام مدارس شاهد میان پایه ای ها آغاز شد و تا ۱۰ مرداد ماه مهلت ثبت نام در سایت سجا را دارد لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

در این مقاله سعی داریم به سوالات و موضوعاتی که متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان اول متوسطه طی تماس با مشاوران درخت دانش مطرح نموده اند را مورد بررسی قرار دهیم و راهنمای پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ در سامانه سجا  را ارائه دهیم.

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ تمدید شد

امروز ۱۴ تیر ماه ۹۸ پیش ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد که قرار بود تا به امروز باشد به مدت سه روز تمدید شد و تا ۱۷ تیر ماه ادامه خواهد داشت و سهمیه هایی مانند: نوه رزمند، فرزند نظامی و فرهنگی و سهمیه های آزاد به فرم امتیازبندی ها اضافه شد، توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل ثبت نام (ویرایش پیش ثبت نام و اطلاعات) و درج امتیاز (بالا بردن شانس قبولی، انتخاب مدرسه و دریافت رسید ثبت نام با مشاوران ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ مشخص شد

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ دوره متوسطه اول از ۱۸ تیر ماه به بعد خواهد بود که بر اساس امتیاز کسب شده دانش آموز و انتخاب مدرسه به محدوده محل سکونت قبولی دانش آموز تعیین می شود و یا به صورت ذخیره مورد پذیرش قرار می گیرید توصیه می شود برای اطلاع از زمان دقیق و نحوه مشاهده اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ کلیک نمایید.

مهلت ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

مهلت پیش ثبت نام اینترنتی مدارس دوره اول متوسطه ۹۸-۹۹ به مدت دو هفته است یعنی از اول تیر ماه لغایت ۱۷ تیرماه ۹۸ می باشد، بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید ثبت نام مدارس متوسطه دوره اول ۹۸ که دانش آموزان متقاضی نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ باید در مهلت به مقرر از طریق سایت سجا اقدام به ثبت نام نمایند.

مشاوره و راهنمای رایگان ثبت نام مدارس شاهد دوره اول هفتم ۹۸

با توجه به اینکه پیش ثبت نام ورود به مدارس پایه هفتم (دبیرستان دوره اول متوسطه) شاهد به صورت اینترنتی است و دقت در وارد نمودن اطلاعات کارنامه ای و شناسنامه ای و همچنین نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ۹۸ از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد می شود ثبت نام خود را حتما از طریق مشاوران درخت دانش انجام دهید.

همچنین جهت اطلاع ازلیست مدارس شاهد تهران و شهرستان ها, شهریه مدارس شاهد ۹۸ , امتیازات جدید در ثبت نام مدارس شاهد ۹۸(نوه رزمنده و… می توانید از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ پایه اول متوسطه شامل شرایط شرایط عمومی و شرایط علمی می باشد که در ادامه هر کدام از شرایط ثبت نام را در پایه ششم به هفتم اول راهنمایی مدارس شاهد توضیح خواهیم داد.

شرایط عمومی ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد ۹۸-۹۹ پایه هفتم

با توجه به اینکه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ از مدارس با حساسیت بالا در پذیرش دانش آموزان و با سطح کیفی و علمی بالا هستند لذا شرایط عمومی ویژه ای برای ثبت نام دارند شامل:

 1. داشتن صلاحیت اخلاقی و رفتاری در پایه ششم
 2. رعایت شئونات و پوشش مناسب دوره تحصیلی مقطع دبستان
 3. پایبندی و التزام خانواده به مسائل تربیت دینی و ارزش های اسلامی
 4. رعایت آیین نامه ها و قوانین انضباطی، تربیتی و آموزشی مدرسه
 5. سکونت در محدوده تعیین شده برای مدرسه شاهد انتخابی(مهم)

شرایط علمی ورد به مدارس شاهد پایه هفتم دوره اول متوسطه ۹۸-۹۹

دانش آموزانی که برای ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد سال ۱۳۹۸اقدام می کنند باید قبول شده امتحانات پایه ششم خرداد سال تحصیلی ۹۷-۹۸ باشند و در تمامی دروس خود مقیاس خیلی خوب کسب کرده باشند و یا اینکه حداکثر در یک درس خوب و در بقیه دروس مقیاس خیلی خوب کسب نمایند و بعد در سامانه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ اقدام به پیش ثبت نام نمایند

ثبت نام مدارس شاهد دوره اول هفتم ۹۸ شامل چه کسانی نمی شود؟

دانش آموزانی در ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه می توانند شرکت نمایند که شرایط عمومی وعلمی در ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ را داشته باشند و اولویت پذیرش با دانش آموزانی است که دارای امتیاز بالایی هستند و در صورتی که ظرفیت مدرسه پر نشود از دانش آموزان دیگر غیر شاهد ثبت نام به عمل خواهد آمد.

دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

ضوابط و شرایط دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ برای دانش آموزان شاهد و دانش آموزان غیر شاهد در دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد هفتم تشریح شده است همچنین شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ را، شرایط علمی ثبت نام مدارس شاهد، نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد و ارگان های مربوط جهت ارائه گواهی ارائه شده است.

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس شاهد پایه اول متوسطه ۹۸-۹۹

متقاضیان ثبت نام در پایه هفتم دوره اول متوسطه مدارس شاهد ۹۸ می توانند از طریق سایت سجا به نشانی saja.medu.ir اقدام به دانلود دفترچه راهنمایی ثبت نام مدارس شاهد نمایند.

انجام تمامی مراحل پیش ثبت نام دانش آموز خود را در مقطع اول متوسطه پایه ششم به هفتم امسال ۱۳۹۸ به صورت رایگان و ارسال رسید را به مشاوران مجرب ما بسپارید 

نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸

نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره اول متوسطه ۹۸ (پایه  ششم به هفتم دبیرستان دوره اول) برای تمامی پایه ها به صورت اینترنتی است که شامل مراحل زیر است:(هر کدام از مراحل را کامل توضیح داده ایم)

 1. ورود به سایت ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول ۹۸
 2. تکمیل فرم مشخصات دانش آموز ششم به هفتم
 3. انتخاب مدرسه شاهد در محدوده محل سکونت 
 4. تکمیل فرم امتیاز بندی مدارس شاهد پایه ششم به هفتم ۹۸
 5. تایید پیش ثبت نام مدارس شاهد و تطابق مشخصات
 6. دریافت کد رهگیری پیش ثبت نام مدارس شاهد هفتم

نحوه ورود به سایت ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد saja.medu.ir

جهت ورود به سایت سجا وارد بخش دانش آموزی شوید به نشانی student.saja.medu.ir شوید و با وارد نمودن کد ملی و شناسه ۶ رقمی وارد پنل کاربری خود شوید.

نحوه تکمیل فرم مشخصات دانش آموزی در ثبت نام ششم به هفتم مدارس شاهد

مشخصات دانش آموز باید مطابق اطلاعات شناسنامه و کارت ملی تکمیل گردد و مشخصات محل سکونت باید مربوط به محل سکونت والدین در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ باشد.

نحوه انتخاب مدرسه دوره اول متوسطه شاهد در محدوده محل سکونت دانش آموز

پس از تکمیل مشخصات به محل سکونت وارد مرحله انتخاب مدرسه شاهد خواهید شد و با انتخاب مدرسه شاهد محدوده سکونت خود می توانید وارد مرحله بعد شوید.

نحوه تکمیل فرم امتیاز بندی مدارس شاهد دبیرستان دوره اول ۹۸

مهم ترین بخش در ثبت نام مدارس شاهد نحوه امتیاز بندی و تکمیل فرم مربوطه می باشد لذا توصیه می شود با توجه به حساسیت امتیاز بندی و جهت اطلاع از تمامی امتیازات موجود در ثبت نام مدارس شاهد از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و با تلفن ثابت با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

نحوه تایید پیش ثبت نام و دریافت کد رهگیری ثبت نام مدارس پایه ششم به هفتم شاهد

داوطلبان متقاضی ثبت نام در مدارس راهنمایی شاهد باید توجه داشته باشند که در مرحله آخر و قبل از تایید پیش ثبت نام اطلاعات را بررسی نمایند و صحت اطلاعات مورد تایید باشد و در نهایت زمانی ثبت نام شما به پایان خواهد رسید که کد رهگیری پیش ثبت نام مدارس شاهد را دریافت نمایید.

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد مقطع دوره اول دبیرستان ۹۸

 • اعلام نتایج غیر قطعی از طریق سایت سجا
 • بررسی مدارک دانش آموزان توسط ستاد ثبت نام مدارس شاهد
 • اعلام نتایج قطعی مدارس شاهد

زمان اعلام نتایج اولیه ثبت نام مدارس شاهد پایه اول متوسطه ۹۸

نتایج اولیه ثبت نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد ۹۸-۹۹ دو روز بعد از اتمام مهلت پیش ثبت نام اینترنتی ششم به هفتم ۹۸ یعنی از ۱۶ تیرماه از طریق سامانه اعلام نتایج مدارس شاهد ۹۸-۹۹ به نشانی saja.medu.ir اعلام خواهد شد.

زمان بررسی مدارک دانش آموزان پذیرفته شده مدارس پایه هفتم شاهد ۹۸-۹۹

پس از آنکه اسامی دانش آموزان جهت پذیرش اولیه از طریق سامانه سجا اعلام شد، باید مدارک مورد نیاز که در هنگام پیش ثبت نام مدرسه شاهد در سامانه ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸ از امتیاز آن استفاده نموده اند را از ۱۷ تیر ماه لغایت ۲۷ تیر ماه به ستاد بررسی مدارک مدارس شاهد تحویل دهند.

اعلام نتایج قطعی ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه ۹۸

پس از بررسی مدارک دانش آموزان توسط ستاد ثبت نام مدارس دبیرستان دوره اول شاهد در زمان مقرر نتایج قطعی مدارس شاهد پایه هفتم ۹۸-۹۹ از ۲۴ تا ۳۱ تیر ماه اعلام خواهد شد.

مشاوره تحصیلی ثبت نام مدارس شاهد تمامی مقاطع درخت دانش ۱۳۹۸

مشاوران تحصیلی درخت دانش با چندین سال سابقه در ارائه مشاوره و راهکار به متقاضیان ثبت نام مدارس شاهد راهنمای شما درتمامی مراحل ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹، ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم، نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ، ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه، ثبت نام مدارس شاهد دوم متوسطه خواهند بود جهت ارتباط با مشاوران درخت دانش از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

تلفن تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون کد

هیچ نظری وجود ندارد