hit
counter

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا

نتایج آزمون مدارس شاهد را از کجا دریافت کنیم؟ در کجا ثبت نام مدارس شاهد انجام می شود؟ نزدیکترین مدرسه شاهد به محل زندگی خود را از کجا پیدا کنیم؟ در اینجا و در مقاله اعلام نتایج مدارس شاهد به اختصار به جواب این سوالات خواهیم پرداخت.

همانم طور که می دانید در تاریخ های ذکر شده در پست اعلام نتایج مدارس شاهد شرایط و ضوابط تعیین شده برای ثبت نام و قبولی آزمون ورودی مدارس شاهد توضیح داده شده است. شما برای دریافت نتایج آزمون و ثبت نام باید به سامانه سجا مراجعه کرده (ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا)و با وارد کردن کد کاربری و رمز ورود خود نتایج را مشاهده کنید .قابل توجه دوستان عزیز، نتایج مدارس شاهد برای پایه دهم به زودی اعلام خواهد شد، زمان دقیق اعلام نتایج مدارس شاهد در پایه دهم بر اساس اطلاعات بدست آمده از سامانه سجا طی روزهای آتی اعلام شده است.

معرفی و لینک سامانه سجا

این سامانه که به اختصار با نام سجا معرفی می شود، در بهار 1394 و با هدف یکپارچه سازی کلیه فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران راه اندازی شده و در نشانی saja.medu.ir در دسترس کاربران این سامانه قرار گرفته است..

با آغاز به کار سامانه سجا، تمامی فعالیت های مدارس شاهد و ایثارگران از جمله ثبت نام، برگزاری کلاس های جبرانی و کنکور، نظارت، گزارش گیری و دیگر اقدامات از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

این سامانه حوزه های مختلف مدارس شاهد و ایثارگران همچنین امور مرتبط ادارات شاهد آموزش و پرورش را تحت پوشش خود قرار می دهد.

سامانه سجا جهت صحت اطلاعات و یکپارچگی و جامعیت آماری، به سایر سیستم‌ها از جمله سناد (سامانه ثبت نام الکترونیک دانش آموزان)، بکفا (سیستم های ساماندهی نیروی انسانی)، سیستم پرسنلی ، سیستم واحد سازمانی آموزش و پرورش و سامانه بنیاد شهید متصل است تا اطلاعات موردنیاز در دسترس قرار گیرد و ارائه خدمات مناسب به ایثارگران مقدور شده و فرآیندهای جاری آن تسهیل گردد.

در اولین مرحله از اجرای سامانه سجا، ثبت نام دانش آموزان دوره ابتدایی در مدارس شاهد برای سال تحصیلی 95-94 از طریق این سامانه به نشانی student.sajaa.medu.ir از یکم خرداد 94 آغاز شده و تا 15 خردادماه ادامه خواهد داشت. ثبت نام دانش آموزان دوره متوسطه اول نیز از 1 تا 15 تیر ماه 94 از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

  • چه دانش آموزانی می توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند؟

تمام دانش آموزان در صورت کسب امتیاز لازم، می توانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند؛ فایل امتیازات در مقالات دیگر درخت دانش قابل دریافت است.

  • مراحل ثبت نام در سامانه سجا (ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا)چیست؟

برای ثبت نام در سامانه سجا به نشانیstudent.sajaa.medu.ir مراجعه نمایید. تمامی توضیحات، شرایط عمومی و اختصاصی و نیز راهنماهای لازم برای ورود به سامانه، در این بخش قابل مشاهده و دریافت است.

درخت دانش در پیشبرد اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود در خدمت شما دوستان عزیز خواهد بود، در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید به سایت مشاوره تحصیلی درخت دانش مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 9099072943 با مشاوران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

توسط | 2017-09-24T16:51:46+00:00 جولای 9th, 2017|تیزهوشان, مدارس شاهد, مهم ترین مقالات|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر