مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 16 آوریل 2019
ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99

ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ با تمام استان های کشور متفاوت است و دلیل این تفاوت وجود مناطق بیشتر تا ۲۲ منطقه در انتخاب مدرسه و جمعیت بالای این شهر و تاثیر بر قبولی در ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ می باشد که از این رو، نقش مشاور می تواند تاثیر زیادی بر قبولی در این مدارس باکیفیت باشد.

مواردی که بسیاری از داوطلبان در پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ تهران با آن مواجه هستند شامل تاثیر محل سکونت در قبولی مدارس شاهد تهران!پیش ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸ به چه معناست؟ نحوه امتیازبندی مدارس شاهد ۹۸؟(کلیک بر روی لینک) زمان و شرایط ورود و نحوه امتیازبندی می باشد که در این مقاله مفصل به آن می پردازیم.

خبر فوری( ۱ مرداد ماه ۹۸):ثبت نام مدارس شاهد saja.medu.ir سایت میان پایه ای ها آغاز شد و تا ۱۰ مرداد ماه مهلت ثبت نام در سایت سجا را دارد لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام مدارس شاهد تهران 98-99
ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ هیچ تفاوتی با سایر شهرهای کشور ندارد و تمامی مقاطع بر اساس زمانبندی خود که در زیر آورده ایم دفترچه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ منتشر خواهد شد و کاملا به صورت اینترنتی می باشد.

نکته مهم: امسال با توجه به جاری شدن سیل و تغییر در زمان برگزاری ثبت نام ها و آزمون ها احتمال این وجود دارد که زمان ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ نیز تغییر کند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید بعد از مطالعه این مقاله پست های پربازدید سایت جامع درخت دانش را مطالعه نمایید:

شهریه مدارس شاهد ۹۸

چرا باید فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنیم؟

نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸

لیست مدارس شاهد تهران دخترانه و پسرانه

سامانه ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸

زمان ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی تهران ۹۸-۹۹

مدارس ابتدایی شاهد اولین مدارس شاهدی می باشند که پیش ثبت نام آنها بر روی سامانه قرار خواهد گرفت و زمان ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی تهران ۹۸-۹۹ از اول خرداد لغایت ۱۵ خرداد ۹۸ می باشد، برای اطلاع از لیست مدارس ابتدایی شاهد تهران می توانید کلیک نمایید.

زمان ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه تهران ۹۸-۹۹

پس از مدارس شاهد ابتدایی دومین مدارس شاهد که ثبت نام آنها بر روی سایت سجا انجام خواهد شد مربوط به ثبت نام مدارس شاهد راهنمایی یا اول متوسطه می باشد که زمان ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه تهران ۹۸-۹۹ از اول تیر لغایت ۱۴ تیر ۹۸ می بادشد.

زمان ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان تهران ۹۸-۹۹

آخرین مقطع ثبت نام مدارس شاهد مربوط به ثبت نام مدارس شاهد دبیرستان می باشد که زمان ثبت نام مدارس شاهد دوم متوسطه تهران ۹۸ از دهم تیر لغایت ۲۴ تیر ۹۸ می باشد.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹

شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ استان تهران شامل سه مقطع می باشد که برای هر کدام از مقاطع هم شرایط ثابت داریم و هم شرایط متغیر که به عبارتی:

شرایط ثابت همان شرایط عمومی هستند که برای همه دانش آموزان ثابت است و شرایط متغیر برای برخی از پایه ها اختصاصی می باشد لذا قبل از اینکه شرایط ورود به مدارس شاهد تهران در سامانه سجا را توضیح دهیم باید بدانید که:

اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران با چه کسانی است؟

اولویت ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸ با سهمیه های ایثارگران می باشد که شامل ۱۳ مورد می باشد که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ می توانید کامل مطالعه بفرمایید،

سهمیه های آزاد مدارس شاهد تهران کدامند؟

  1. فرهنگیان
  2. آزادگان
  3. دانش آموزان ممتاز و دارای مدال
  4. حافظ قرآن مجید
  5. و.. دارای سهمیه های عادی می باشند

شرایط ورود به مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹

شرایط ورود به مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹ در سامانه سجا برای تمامی مقاطع متفاوت است در نتیجه در سه مقطع: اول ابتدایی، اول متوسطه و دوم متوسطه که به ترتیب برای هر مقطع:

شرایط ورود به مدارس شاهد اول ابتدایی تهران ۹۸-۹۹

شرایط عمومی ثبت نام را داشته باشد و کسب امتیازات مطابق جدول امتیاز بندی

شرایط ورود به مدارس شاهد اول متوسطه تهران ۹۸-۹۹

از شرایط ورود به مدارس شاهد راهنمایی این است که دانش آموز نهایتا در یک درس مقیاس “خوب” و مابقی دروس وی دارای مقیاس “خیلی خوب” باشد.

شرایط ورود به مدارس شاهد دوم متوسطه تهران ۹۸-۹۹

از شرایط ورود به مدارس شاهد راهنمایی این است که دانش آموز قبولی خرداد ماه پایه نهم با معدل کل حداقل ۱۷ باشد و شرایط علمی در انتخاب شاخه و رشته تحصیلی را داشته باشد.

مشاوران تحصیلی درخت دانش با داشتن تجربه چندساله در امر ثبت نام مدرسه شاهد، معرفی سامانه سجا چیست؟ جدیدترین شرایط ثبت نام مدارس شاهد، اطلاع از سهمیه ها و نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد و .. فقط کافی است با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید و شانس قبولی خود را بالا ببرید.

سایت ثبت نام مدارس شاهد تهران ۹۸-۹۹

متقاضیان ثبت نام در مدارس شاهد با توجه به مقطع تحصیلی که قصد ورود به آن را دارند در زمان مقرر برای هر مقطع تحصیلی می توانند از طریق سامانه سجا اقدام به ثبت نام نمایند، که خیلی از دانش آموزان و داوطلبان آن را به اشتباه سامانه سجاد یا سامانه سناد می نامند.

لینک ورود به سامانه سجا ۹۸ تهران

لینک سایت ثبت نام سجا یا همان سایت سجا مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir می باشد و لینک سایت
ورود به سامانه امور شاهد و ایثارگران نیز می توانید بر روی آن کلیک نمایید.

مشاوره ثبت نام مدارس شاهد تهران درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش با مشاوره تحصیلی و آگاهی و اطلاعات کامل در زمینه موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، فرم های هدایت تحصیلی؛ لیست بهترین مدارس شاهد تهران و شهرستان ها به صورت شبانه روزی می توانید:

با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (از تلفن ثابت و بدون کدگیری) با مشاوران درخت دانش در ازتباط باشید

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب شاهد درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام سجا درخت دانش: t.me/derakhte-danesh(اطلاع از زمان شروع پیش ثبت نام)

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

لینک مستقیم ورود به سایت سجا: saja.medu.ir

هیچ نظری وجود ندارد