مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام مدارس شاهد اصفهان

تاریخ ارسال نوشته: 11 می 2019
ثبت نام مدارس شاهد اصفهان
 • ثبت نام مدارس شاهد اصفهان ۹۸ کی شروع خواهد شد؟ (زمان ثبت نام مقاطع مختلف در ادامه مقاله)
 • شرایط ثبت نامی ورود به مدارس شاهد استان اصفهان چیست؟ (شرایط عمومی و اختصاصی)
 • سایت ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد اصفهان ۹۸-۹۹ چیست؟ (سایت سجا و نحوه ثبت نام در سایت سجا)
 • لیست بهترین مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان اصفهان کدامند؟ (ادامه مقاله)

از جمله با کیفیت ترین مدارس سطح کشور، مدارس شاهد هستند و در پایه های ابتدایی؛ راهنمایی (اول متوسطه) و دبیرستان (دوم متوسطه) از دانش آموزان ثبت نام به عمل خواهند آورد، ما در این مقاله سعی داریم به سوالات و ابهامات دانش آموزان و اولیاء برای ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ اصفهان و شرایط و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ بپردازیم، لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

ثبت نام مدارس شاهد اصفهان
ثبت نام مدارس شاهد اصفهان

زمان ثبت نام مدارس شاهد اصفهان ۹۸-۹۹

ثبت نام مدارس شاهد اصفهان و دیگر شهرهای ایران به صورت همزمان آغاز خواهد شد که برای مقاطع مختلف، متفاوت خواهد بود و پیش ثبت نام این مدرسه ها از طریق سایت سجا در مقاطع زیر انجام خواهد شد:

 1. ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی اصفهان اول ابتدایی (دوره ابتدایی)
 2. ثبت نام مدارس شاهد متوسطه اول اصفهان پایه هفتم (دوره راهنمایی)
 3. ثبت نام مدارس شاهد متوسطه دوم اصفهان پایه دهم (اول دبیرستان)

زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی ۹۸

پیش ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی اصفهان به صورت اینترنتی از اوایل خرداد ۹۸ آغاز خواهد شد و مهلت ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی اصفهان دو هفته خواهد بود که دانش آموزان با تهیه مدارک لازم ثبت نام مدارس شاهد ابتدایی می توانند در این مدت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

زمان ثبت نام مدارس شاهد اول راهنمایی ۹۸

پیش ثبت نام مدارس شاهد اصفهان ششم به هفتم یا همان مقطع راهنمایی( دوره اول متوسطه) پس از پایان امتحانات ترم دوم کلاس ششم یعنی از اوایل تیر ماه آغاز خواهد شد و دانش آموزان به مدت دو هفته مهلت ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه دارند.

زمان ثبت نام مدارس شاهد اول متوسطه ۹۸

پیش ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹ نهم به دهم جهت ورود به دبیرستان های اول متوسطه به صورت همزمان از دهه دوم تیرماه آغاز خواهد شد و داوطلبان مدارس شاهد اول متوسطه به مدت ۱۵ روز می توانند جهت ثبت نام در مدارس شاهد از طریق سایت سجا اقدام نمایند.

در ادامه مقاله شرایط ورود دانش آموزان مدارس شاهد اصفهان در هر کدام از مقاطع را توضیح خواهیم داد، آنچه شایان ذکر است ثبت نام دانش آموز در موعد مقرر و درج امتیاز بندی درست جهت بالابردن شانس قبولی متقاضی مدارس شاهد می باشد لذا توصیه می شود ثبت نام دانش آموزان متقاضی ورود به لیست مدارس شاهد تهران و استانها خود را از طریق مشاوران مجرب درخت دانش با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد انجام دهید.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد اصفهان ۹۸-۹۹

در ثبت نام مدارس شاهد هدف بیشتر دانش آموزان خانواده های شاهد، ایثارگران و آزادگان هستند اما دانش آموزان عادی، فرهنگیان، دانش آموزان تیزهوش، حافظ قرآن کریم نیز در صورت ظرفیت خالی در مدرسه شاهد و شرایط ثبت نام در مدرسه شاهد می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند در این بخش به تشریح شرط ورود عمومی و اختصاصی شرایط ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ اصفهان خواهیم پرداخت:

شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد ۹۸-۹۹

 • دارا بودن صلاحیت های رفتاری و اخلاقی  مطابق آیین نامه های مدارس شاهد.
 • تمامی دانش آموزان باید پوشش مطابق آیین نامه مدارس شاهد و آیین و احکام اسلامی داشته باشند.
 • مدارس انتخابی دانش آموز باید در محدوده محل سکونت آنها در سال ۹۸-۹۹ باشد.

جهت تعیین مدارس در محدوده محل سکونت خود می توانید از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و با تلفن ثابت با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد اصفهان ۹۸-۹۹

شرایط ثبت نام اختصاصی در مدارس شاهد ۹۸ به ثبت نام دانش آموزان خانواده شهدا و دانش آموزان غیره تقسیم می شود.

شرایط ثبت نام دانش آموزان خانواده شهدا شاهد و ایثارگر

ثبت نام دانش آموزان طرح هدف یعنی دانش آموزانی که فرزند شهید، فرزند جانبازان بالای ۲۵ درصد و فرزند رزمنده با توجه به اینکه موضوع اصلی ثبت نام مدارس شاهد هستند و شهریه پرداخت نخواهند کرد لذا این دانش آموزان ثبت نام آنها قطعی است در مدارس شاهد و ماندگاری آنها در مدارس شاهد بستگی به موارد انضباطی و علمی دانش آموز دارد.

شرایط علمی ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد ۹۸-۹۹

در ثبت نام دانش آموزان عادی در مدارس شاهد و همچنین فرزند فرهنگیان و ایثارگران مهم ترین شرط ثبت نام دانش آموزان عادی کسب امتیاز بالا برای ثبت نام مدارس شاهد می باشد در نتیجه برای پایه های مختلف باید شرایط علمی مناسب را داشته باشید و حدالامکان از امتیاز بالایی برخوردار باشید که از شرایط ثبت نام مدارس شاهد در پایه های مختلف به شرح زیر است:

شرایط علمی دانش آموزان پایه دوم تا ششم شاهد

کسب نمرات خیلی خوب در تمام درس های خرداد ماه

شرایط علمی برای دانش آموزان پایه هفتم شاهد

باید داوطلب در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی گذشته در تمامی دروس خیلی خوب یا حداکثر یک درس خوب در بقیه خیلی خوب کسب کرده باشد. البته فرزندان جانبازان۲۵ الی ۴۹ درصد حداکثر ۲ مورد درسی خوب و سایرین خیلی خوب کسب نموده باشند.

شرایط علمی برای دانش آموزان پایه دهم شاهد

باید در خرداد سال تحصیلی قبلی در دروس اختصاصی حداقل نمره سالانه ۱۶ را کسب کرده و اگر قصد ادامه تحصیل در مدارس شاهد را داشته باشد باید در سال قبل حداقل نمره اختصاصی ۱۳ و نمره پایانی ۱۴ ر کسب کرده باشد.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد اصفهان ۹۸-۹۹

داوطلبان ورود به مدارس شاهد باید با توجه به مقطع تحصیلی نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام نمایند، تمامی مراحل و نحوه ثبت نام مدارس شاهد ۹۸ تمامی مقاطع از طریق سامانه سجا می باشد و داوطلبان پس از اعلام نتایج توسط مدارس شاهد می توانند جهت ثبت نام نهایی مدارس شاهد اقدام نمایند.

معرفی سایت ثبت نام دانش آموزان شاهد

تمامی داوطلبان مدارس شاهد کل کشور باید پیش ثبت نام مدرسه ای خود را خود را از طریق سامانه سجا به نشانی سایت saja.medu.ir انجام دهند که ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام مدارس شاهد در پایه مربوطه اقدام نمایند که پس از خرید وارد مراحل بعدی ثبت نام خواهید شد که به اختصار بیان خواهیم نمود:

مراحل نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام دانش آموزان شاهد

 • ورود به سایت سجا و تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی داوطلب.
 • تکمیل فرم مربوط به سوابق تحصیلی دانش آموز و اطلاعات مدرسه سابق.
 • مهم ترین مرحله ثبت نام مرحله کسب امتیاز و وارد نمودن سهمیه های دانش آموز می باشد و انتخاب مدرسه شاهد در محدوده محل سکونت دانش آموز.

داوطلبان ورود به مدارس شاهد و اولیا که قصد ثبت نام فرزندان خود در مدارس شاهد را دارند می توانند برای اطلاعات کامل از امتیازات مدارس شاهد، شهریه مدارس شاهد ۹۸، انجام ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد فرزندان خود و هر سوال و ابهامی در مورد مدارس شاهد از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

لیست مدارس شاهد دخترانه و پسرانه اصفهان ۹۸-۹۹ تمامی مقاطع

با توجه به تماس های فراوان داوطلبان واجد شرایط استان اصفهان با مشاوران درخت دانش در مقاله های زیر لیست مدارس شاهد پسرانه اصفهان و لیست مدارس شاهد دخترانه اصفهان را ارائه داده ایم شما داوطلبان می توانید برای مشاهده جدول نام مدرسه های شاهد با توجه به تفکیک جنسیت و منطقه سکونت بر روی لینک های رنگی کلیک نمایید.

مشاوره انتخاب مدارس شاهد درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش با مشاوره تحصیلی و آگاهی و اطلاعات کامل در زمینه موفقیت و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان مدارس شاهد، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، فرم های هدایت تحصیلی؛ ثبت نام مدارس شاهد ۹۸، ثبت نام مدارس شاهد اصفهان، لیست مدارس ابتدایی شاهد اصفهان،لیست مدارس راهنمایی شاهد اصفهان، لیست بهترین مدارس شاهد، سامانه سجا چیست؟ ورود به سامانه ثبت نام دانش آموزان شاهد به صورت شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری آماده پاسخگویی و ارائه راهنمایی های لازم به شما دانش آموزان گرامی است.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب سامانه سجا شاهد درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال سجا : http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد