مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام مدارس تیزهوشان

تاریخ ارسال نوشته: 8 آوریل 2017
ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۹ چگونه است؟ (مطالعه مقاله)

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۸-۹۹ چه وقت می باشد؟(۹۸/۰۱/۲۸)

شرایط و نحوه و سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ چگونه می باشد؟(مطالعه مقاله)

و … ؟؟؟

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان همانند مقاله پربازدید ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان سال ۹۹ و ادغام آن با ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۹ پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

خبر فوری(۲۶ بهمن ۹۸):

ثبت نام مدارس تیزهوشان دوره متوسطه اول ۹۹ آغاز شد

امسال برای پایه ششم به هفتم یا همان متوسطه دوره اول راهنمایی ثبت نام مدارس نمونه دولتی نخواهیم داشت و خبر خوب برای دانش آموزان با استعداد و درخشان این است که ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ برای این پایه امروز ۲۶ بهمن آغاز شده است و به مدت یک هفته می باشد

برای اطلاع از زمان برگزاری، شرایط ورود، نحوه ثبت نام در مدرسه، انجام مراحل شش گانه ثبت نام، و دریافت دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفنتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل ) تماس حاصل نمایید.

ثبت نام آزمون استعداد درخشان و تیزهوشان ششم ابتدایی خود را به مشاوران انتخاب مدرسه درخت دانش بسپارید.

دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان سال ۹۹ منتشر شد

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم از امروز به مدت یک هفته و تا ۲ اسفند ماه ۹۸ ادامه دارد و داوطلبان می توانند با در دست داشتن کد همگام خود (که از طرف مدیر مدرسه دریافت کرده اند) نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند داوطلبان می توانند برای دانلود دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۹کلیک نمایند و ادامه مقاله را مطالعه نمایند.

ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه نهم ۹۹

ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ و استعداد درخشان آغاز شد (۲۰ فروردین ۹۸) برای اطلاعات بیشتر و همچنین ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ کشور می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ کلیک نمایید.

معرفی مدارس تیزهوشان ۹۹

تیزهوشان سرمایه های فکری و علمی آینده کشور هستند، می توان با در اختیار گذاشتن امکانات جهت پیشرفت تحصیلی و کشف استعداد و خلاقیت در مدارس تیزهوشان، آینده علمی کشور را تضمین نمود. مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ استعدادهای درخشان یکی از بهترین شرایطی است که در ایران می توان برای یک دانش آموز تیزهوش پیشنهاد نمود که می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون تیزهوشان و لیست مدارس تیزهوشان تهران بر روی لینک های مورد نظر کلیک نمایید.

مزایای مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

۱- دارا بودن سطح علمی بالا و ارائه انواع خدمات تحصیلی با کیفیت
۲- قبولی رتبه های برتر هر سال کنکور سراسری از بین تحصیلکرده های مدارس تیزهوشان
۳- استفاده از کادرمجرب معلمان و مدیران برجسته کشور
۴- ایجاد فضایی جهت کشف خلاقیت و استعداد یابی دانش آموزان تیزهوش مانندبرنامه های پژوهشی و تحقیقاتی و استفاده از آزمایشگاه به طور مستمر
۵- برگزاری کلاس های فوق العاده در چند روز در هفته
۶- آموزش زبانهای خارجی و آماده نمودن دانش آموزان برای ورود به دانشگاه

توصیه می شود: برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ داوطلبان واجد شرایط، انتخاب نزدیک ترین مدرسه تیزهوشان به محل سکونت، برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان نهم، معرفی منابع، انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان و … می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق مشاهر گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ از تاریخ ۲۰ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ شروع خواهد شد. ثبت نام آزمون تیزهوشان در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم انجام میشد اما سال تحصیلی ۹۸-۹۹ فقط در یک مقطع و در پایه نهم به دهم متوسطه دوره دوم انجام خواهد شد، برای ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

برنامه ریزی درسی تیزهوشان

نمونه سوالات تیزهوشان پایه نهم

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم

مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

لیست مدارس تیزهوشان تهران و شهرستانها ۹۸-۹۹

لیست مدارس تهران را می توانید در مقاله مربوطه مطالعه زیر بفرمایید برای دریافت آدرس و شماره تلفن های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۷ تهران می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید..

لیست مدارس تیزهوشان تهران

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۸-۹۹

طبق اعلام قبلی و برنامه ریزی صورت گرفته، درخت دانش به اطلاع تمام داوطلبین آزمون استعداد درخشان می رساند از طریق سایت azmoon.medu.ir در بازه زمانی ذکر شده ( ۲۶ فروردین تا ۲۸ فروردین ۹۸) و مبلغ هزینه ثبت نام ۱۸۰۰۰ هزار تومان می باشد، فقط ورود داوطلبین به سیستم جهت پرداخت هزینه می باشد و هیچگونه تغییراتی اعمال نخواهد شد. هر داوطلبی که موفق به پرداخت هزینه ثبت نام نشود، کارت ورود به جلسه آزمون برای آنها صادر نخواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در باب موضوع های تحصیلی و نحوه پیشرفت و موفقیت در آزمون های تیزهوشان می توانید پربازدیدترین مقالات مارا مطلعه نمایید و بر روی لینک هر کدام کلیک نمایید:

نحوه تست زنی در آزمون تیزهوشان

برنامه ریزی درسی تیزهوشان

افزایش خلاقیت تیزهوشان

افزایش کیفیت مطالعه تیزهوشان

شرایط مدارس تیزهوشان

تاثیر تغذیه در پیشرفت درسی دانش آموزان تیزهوش

تاثیر استرس در آزمون تیزهوشان

شرکت در کلاس های فوق العاده تیزهوشان

مراحل مرور و مطالعه خوب درسی تیزهوشان

برنامه ریزی درسی تیزهوشان ۹۸-۹۹

داشتن یک برنامه ریزی تیزهوشان نهم ۹۸-۹۹ مناسب مهمترین روش در رابطه با افزایش کیفیت مطالعه است. در بهترین برنامه ریزی برای تیزهوشان نهم ، افزایش کیفیت و بازدهی در مطالعه، مهمترین اصل است و بعد از این موضوع است که کمیت ارزش می یابد. اگر به روش های مختلف درس خواندن عادت دارید بهتر است پیشنهاد کنیم که روش با چشم خواندن را ادامه دهید چون به مرور سرعت مطالعه را در شما افزایش می دهد.

قبل از هر چیزی باید به این اصل توجه داشته باشید که بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان نهم را که برای خواندن انتخاب می کنید دوست داشته باشید حتی اگر مجبورید که این کتاب را بخوانید و علاقه ای به آن ندارید دلایل خاصی را در آن برای دوست داشته شدن بیابید مانند یافتن جواب یک سوال مشخص، با برنامه ریزی برای قبولی در نمونه نهم کتاب را در دست بگیرید و هدف و قصد خود را از خواندن این کتاب در ذهن مرور کنید و تعیین کنید آیا قصد نکته برداری یا یاد داشت برداری و خلاصه نویسی از آن را دارید؟ پس با تمرکز کامل و هدف مشخص شده آن را باز کنید. اگر قصد یادگیری کامل را داشته باشید حتما باید یادداشت برداری(جدول برنامه ریزی درسی پایه نهم) کنید

برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان نهم ۹۸-۹۹

در تمام مراحل زندگی، افراد موفق کسانی هستند که دوست دارند در برنامه زندگی و عادتهایشان موفقیت کسب کنند. یعنی ایجاد عادتهای پایدار مثبت در وجود این افراد رمز موفقیتشان است و بهترین زمان انجام عادتهای خوب همان شروع روز می باشد

تعداد زیادی از دانش آموزان در طول مطالعه همه ی موارد خواندن و تست زدن صحیح را رعایت می کنند حتی به درصد های عالی هم در زمان مطالعه دست پیدا می کنند خانواده ها هم از این مورد خرسندند و آنها را تشویق به خواندن ادامه کتب می کنند… اما همین دانش آموزان ۳ ماه بعد که به این مباحث برمیگردند در کمال ناباوری می بینند که نمی توانند تست ها را به خوبی چند ماه قبل پاسخ دهند! ایراد کار کجاست؟

باید در زمان های مشخص در طول سال تحصیلی برای هر کتاب و مبحث زمانی برای مرور و رفع اشکال گذاشت. اما اینکه از کدام کتاب ها شروع کرد و چه مدت جمع بندی را انجام داد و چه تعداد تست زد و… همه اینها بسیار حیاتی هستند.

مشاوره و برنامه ریزی درسی تیزهوشان درخت دانش

قابل توجه دانش آموزان تیزهوش برای موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی نیاز به برنامه ریزی منظم دارید، برای یک برنامه ریزی منظم با مشاوران و کارشناسان درخت دانش در ارتباط باشید. شماره ارتباط با کارشناسان و مشاوران درخت دانش ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ می باشد. ارزوی ما موفقت شما دوستان عزیز می باشد.

ورود به سایت سمپاد

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

هیچ نظری وجود ندارد