مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 8 دسامبر 2018
ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ امسال بر خلاف سال های گذشته بیشتر از ۸۵ % درصد رشته ها را شامل شده است و این خبر خوب برای کسانی است که بعد از مشاهده نتایج کنکور سراسری ۹۸ از رتبه خود راضی نیستند و می خواهند وارد رشته دلخواه خود در دانشگاه شوند.

ما در این مقاله همانند مقاله پربازدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهترین و تاپ ترین رشته های بدون آزمون آزاد را معرفی کرده و همچنین مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ بر اساس معدل و شانس قبولی در رشته های پرطرفدار بدون کنکور را توضیح خواهیم داد همچنین در انتهای مقاله سوالات متداول همراه با پاسخ قرار داده ایم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

ثبت نام تکمیل ظزفبت دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ ترم بهمن

امسال برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ داوطلب ترم تحصیلی خود را در سال ۹۸ آغاز می کند و همان ترم را در تیر ۹۹ به پایان می رساند از این رو ترم بهمن نیمسال دوم را سال تحصیلی ۹۸-۹۹ می نامند، امسال برای ترم بهمن ماه ثبت نام بدون آزمون در قالب تکمیل ظرفیت بوده و رشته هایی که جدید پذیرش خواهیم داشت و یا دانشگاه هایی که ظرفیت پذیرش دارند تحت عنوان ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور آزاد نیمسال دوم ۹۸ پذیرش خواهند داشت که در ادامه زمان و شرایط و نحوه و لیست رشته ها را توضیح خواهیم داد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ شامل چه کسانی نمی شود؟

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون ۹۸ ترم بهمن نیمسال دوم شامل افرادی که دو بار در دانشگاه انصراف داده باشند و همچنین برای داوطلبان مشمولا نظام وظیفه تاریخ معافیت تحصیل یآنها پایان رسیده باشد نخواهد شد و شرایط ویژه ای را برای این افراد قرار داده اند و شامل تمام افرادی که دارای مدارک:

 • دیپلم نظام قدیم
 • دیپلم نظام جدید ۳-۳-۶
 • پیش دانشگاهی
 • کاردانی پیوسته
 • کارشناسی پیوسته

تمامی دارندگان این مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی می توانند بنا به مدرک و مقطع و رشته دلخواه در بین ۴ مقطع و ۵ زیر گروه مشخص شده بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور در نیمسال دوم ترم بهمن ۹۸ ثبت نام نمایند برای اطلاع از شرایط ورود، با چه معدلی چه رشته ای، نحوه و سایت ثبت نام و جدول سوابق تحصیلی که تاثیر زیادی در قبولی خواهد داشت و اطلاعات در مورد ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹-۱۴۰۰ اول دی تا اول بهمن ماه ۹۸ فرصت ثبت نام دارد تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم بهمن ۹۹-۹۸ از کی شروع خواهد شد؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که دانش آموزان و متقاضیان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از مشاوران ما پرسیدند همین سوال بوده است که باید در جواب گفت:

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه یا نیمسال دوم ۹۸-۹۹ برای تمامی مقاطع متفاوت بوده برای کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته از ۲۸ آبان ماه ۹۸ آغاز و برای کارشناسی ناپیوسته ۳۰ آبان ماه و کاردانی پیوسته ۲ آذر که برای اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن می توانید عضو کانال های اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی درخت دانش باشید تا به محض انتشار دفترچه با خبر شوید.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ در قالب تکمیل ظرفیت

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت بدون کنکور آزاد ۹۸-۹۹ در ۶ مرحله می باشد و این ثبت نام به منزله قبولی شما در رشته نیست و باید تا زمان اعلام نتایج بدون آزمون که در نیمه اول بهمن ماه اعلام خواهد شد منتظر باشیم.

ثبت نام بهمن ماه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ چگونه است؟

در جواب سوال پرتکرار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۸ به چه صورتی است؟ باید گفت که بر اساس معدل و سوابق تحصیلی دیپلم می باشد . ملاک اصلی قبولی در رشته و دانشگاه مورد دلخواه معدل متقاضی می باشد و شرایط ورود به هر کدام از مقاطع کاردانی و کارشناسی و لیست رشته ها را در ادامه مقاله کامل توضیح داده ایم اما توصیه جدی به داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد ورودی بهمن ۹۸ این است که:

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون آزمون را برای نیمسال دوم بشناسید، از بازارکار آنها و سطح دانشگاه ها اطلاعات کافی دریافت نمایید، رشته ای را انتخاب کنید که به آن علاقه داشته باشید! برای اطلاع از لیست کامل رشته ها، بازارکار، محیط آنها و لیست دانشگاه های با سطح علمی بالا و …، اطلاع از با چه معدلی چه رشته ای، انجام تمامی مراحل ثبت نام به صورت تلفنی و حضوری با کمترین هزینه با مشاوران مجرب ما، خرید کارت اعتباری، مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ و  … می توانید با کارشناسان بدون کنکور ما از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید

لیست رشته های تاپ ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ نیمسال دوم کدامند؟

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین رشته های بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشگاه های آزاد تهران و کل کشور می توانید پربازدید ترین مقالات درخت دانش در زمینه رشته های بدون کنکور را مطالعه نمایید:

 • رشته های تجربی بدون کنکور کدامند؟
 • رشته حقوق بدون کنکور
 • رشته میکروبیولوژی بدون کنکور
 • رشته بازیگری بدون کنکور
 • مهندسی پزشکی بدون کنکور آزاد
 • کارگردانی – گرافیک – عکاسی و نقاشی و ..
 • حسابداری و کل گرایش های مدیریت – روانشناسی و مشاوره و …
 • تمامی رشته های ریاضی مانند: عمران – معماری – برق – مکانیک – نفت و ..

توصیه می شود برای اطلاع کامل در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۸-۹۹ که پیشرو داریم و همچنین معرفی لیست کامل رشته های بدون آزمون و معدل لازم برای ورود به رشته ها، نحوه و زمان ورود ثبت نام ترم بهمن و پاسخ به تمام سوالات به صورت تلفنی و حضوری می توانید با مشاوران مجرب ما در ارتباط بوده و یا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

توصیه جدی به داوطلبان متقاظی رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

امسال ثبت نام بدون کنکور بهمن نیمسال دوم ۹۸-۹۹ پذیرش رشته های پرطرفدار که لیست ( سری اول تا سوم )کامل آنها را در مقاله رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد آورده ایم فقط و تنها یک دانشگاه ارائه داده است و تعداد شرکت کنندگان در آن رشته بالا و امکان قبولی با معدل متوسط پایین و ما شاهد ۲۵% مردودی در سال های گذشته در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بوده ایم.

توصیه اول

برای انجام تمامی مراحل انتخاب رشته بدون کنکور و با آزمون در سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم، با چه معدلی چه رشته ای در دانشگاه آزاد؟ نحوه ثبت نام و انتخاب رشته، معرفی رشته ها و بازار کار آنها، مشاوره انتخاب رشته با شانس قبولی بالا، معرفی دانشگاه و موقعیت مکانی هرکدام در سراسر کشور به صورت تلفی و حضوری می توانید با مشاوران مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

توصیه دوم

برای اطلاع از شرایط ورود به هر کدام از رشته ها و مقاطع، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس معدل، جدول تاثیر سوابق تحصیلی در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸، رشته دامپزشکی در مقطع کاردانی و … تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ۹۸-۹۹

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی ۹۹-۹۸ دارای دو نیمسال تحصیلی و دو نوبت ثبت نام ورودی می باشد که در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد شامل دو مقطع می باشد؟

 1. کارشناسی پیوسته
 2. کارشناسی ناپیوسته
مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-98

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی پیوسته بهمن ماه ۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد امسال شامل ۸۵% رشته ها می شود و تمامی رشته ها را ما بدون آزمون پذیرش داریم، در جواب سوال چه کسانی می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام کنند باید گفت؟

از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ کارشناسی پیوسته تمامی داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی نظام ترمی واحدی، دیپلم نظام جدید دوازدهمی، دارای مدرک کاردانی و کارشناسی می توانند در این مقطع ثبت نام بدون کنکور انجام دهند و شرط تجانس رشته ای نیز طبق جدول زیر می باشد که بر اساس نوع دیپلم و معدل شانس قبولی مشخص خواهد شد لطفا تا انتهای مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

پیش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۹-۹۸ به چه معناست؟

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ورودی ترم مهر ۹۹-۹۸ چون یک مرحله ای می باشد و آزمونی ندارد به عنوان پیش ثبت نام می باشد که داوطلبین واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ باید در ابتدا رشته خود را انتخاب نمایند و بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم در رشته یا مورد پذیرش قرار بگیرند و یا اولویت بعدی در نظر گرفته شود.

“باید بدانید: قبولی در هر رشته ای در دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۰۰% تضمینی نیست”

جدول تاثیر سوابق تحصیلی دیپلم در قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸

نوع دیپلم و گروه آزمایشیریاضیتجربیانسانیمعارفسایر دیپلم ها
علوم ریاضی و فنی۱۰۰۱۰۰۵۷٫۱۵۷٫۱۵۱٫۴
علوم تجربی۱۰۰۱۰۰۵۷٫۱۵۷٫۱۵۱٫۴
علوم انسانی۵۷٫۱۵۷٫۱۱۰۰۱۰۰۵۱٫۴
هنر۱۰۰۱۰۰۱۰۰۱۰۰۱۰۰
زبان های خارجه۱۰۰۱۰۰۱۰۰۱۰۰۱۰۰

یکی از مهمترین دلایل اینکه ما ترم گذشته در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۸-۹۹ مردودی داشتیم این بود که داوطلبان و متقاضیان رشته های بدون کنکور از جدول تاثیر میزان سوابق تحصیلی اطلاع نداشتند که توصیه می شود:

مشاوره تخصصی ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه

مشاوران مجرب درخت دانش با تجربه کافی در امر انتخاب رشته در رشته های بدون آزمون و بر اساس معدل می توانند بهترین رشته را با هر معدلی انتخاب نمایند، معرفی رشته های جدید بدون کنکور، بهترین رشته های بدون کنکور کدامند؟ با چه معدلی کدوم دانشگاه؟ و شرایط و توضیح دوره های جدید پاره وقت مخصوص افرادی مه نمی توانند حضور داشته باشند در دانشگاه و … هم به صورت مشاوره تحصیلی تلفنی و هم به صورت حضوری می توانند با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) منزل تماس حاصل نمایید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال بهمن ۹۸

بسیاری از داوطلبان ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی نیمسال اول ۹۸ منتظر منتشر شدن دفترچه بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول ۹۸ بودند که امروز لینک انتخاب رشته و ثبت نام روی سایت دانشگاه آزاد قرار گرفته است.

توصیه می شود: برای ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸، انتخاب بدون محدودیت رشته ای، دریافت کد های رشته کاردانی و دانشگاهی، انجام تمام مراحل ثبت نام کارشناسی ناپیوسته مهر ماه، توضیح شرایط و معدل لازم برای قبولی در هر کدام از رشته ها، در چه رشته هایی تجانس داریم و .. می توانید با مشاوران ما از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) منزل تماس حاصل نمایید.

ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی ترم بهمن ۹۸-۹۹ چگونه است؟

ملاک اصلی گزینش و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی ۹۸ ورودی مهر ماه معدل مقطع کاردانی می باشد و با توجه به تجانس گروه عمده تحصیلی رشته انتخابی با رشته ای که داوطلب در آن فارغ التحصیل شده است صورت می پذیرد، به طوری که در صورت یکسان بودن گروه های عمده تحصیلی حداکثر تاثیر معدل صورت گرفته و در غیر این صورت حداقل ضریب تاثیر شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور لحاظ خواهد شد.

“ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردان به کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ۹۸ را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی ورودی نیمسال دوم بهمن ۹۹-۹۸

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مقطع کاردانی (فوق دیپلم) بر اساس سوابق تحصیلی شامل دو مقطع کاردانی و دو مقطع کارشناسی می باشد منتشر شدند که شرایط ورود به هرکدام از مقاطع با هم متفاوت است، در این مقاله کامل ۴ مقطع را مورد بررسی قرار خواهیم داد اول از هر چیز ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد ۹۸ شامل دو دوره می باشد:

 1. کاردانی پیوسته
 2. کاردانی ناپیوسته

آغاز ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته نیمسال دوم ورودی بهمن ۹۹-۹۸

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته ۹۸ امروز ۱۸ تیر ماه ۹۸ آغاز شد، اول از هر چیز مقطع کاردانی پیوسته برای چه داوطلبانی می باشد؟ و شرایط انتخاب رشته در این مقطع به چه صورتی می باشد؟ آیا می توان هر رشته ای را در این مقطع انتخاب کرد؟

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته ۹۸ برای داوطلبانی می باشد که تنها مدرک دیپلم دارند، هم دیپلم نظری و هم دیپلم فنی و مدرک بالاتری ندارند، این دسته از داوطلبان می بایست رشته ای را انتخاب کنند که با رشته دیپلم خود متجانس باشد به استثنای چند رشته که اکیدا توصیه می شود برای اطلاع از رشته های جدید، بازار کار آنها، جدول تجانس با معدل ورودی؟ لیست و آدرس دانشگاه ها، باچه معدلی چه رشته ای؟! و .. با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل در تماس باشید.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی ناپیوسته ترم بهمن ماه ۹۸-۹۹

ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی مقطع و دوره کاردانی ناپیوسته در سایت دانشگاه آزاد بدون کنکور برای داوطلبانی واجد شرایطب می باشد که دیپلم نظام قدیم، مدرک پیش دانشگاهی، و .. دارند و قصد ادامه تحصیل در دوره کاردانی دارند و یا رشته ی مورد علاقه آنها در دوره کاردانی ناپیوسته ارائه شده است.

به عنوان مثال: رشته دامپزشکی بدون کنکور را فقط در دوره کاردانی ناپیوسته آزاد بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹-۹۸ داریم که آزمون ندارد و خیلی از داوطلبین این مقطع را به خاطر این رشته انتخاب نموده اند، توصیه می شود برای اطلاع از رشته های تجربی بدون کنکور و پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مجرب درخت دانش در تماس باشید.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد بهمن ۹۸ اعلام شد

شرایط ثبت نام ورود به رشته های ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور ۹۸ آزاد به این صورت است که حتما داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم می باشند می توانند رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را انتخاب نمایند، در مورد تجانس رشته ها نیز بر اساس شرایط، دانشجو می تواند در هر رشته ای که علاقه دارد ادامه تحصیل دهد ولی توصیه می شود در مورد درسهای پیش نیازی و غبر مرتبز حتما با مشاوران ما در ارتباط باشند.

چه کسانی نمی توانند در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸ کارشناسی ناپیوسته انتخاب رشته نمایند؟

تمامی افرادی که مدرک کاردانی دانشگاه های معتبر دارند از جمله دانشگاه علمی کاربری و … می توانند در این مقطع دانشگاه آزاد بدون آزمون اقدام به انتخاب رشته نمایند، در صورت مرتبط نبودن رشته انتخابی با رشته دوره کاردانی دانشجو از ۸ تا ۱۸ واحد بر اساس رشته پیش نیاز باید بگذراند.

درج کردن کد رشته کاردانی و کد دانشگاه در ثبت نام دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته الزامی است

برای مشخص کردن کد و عنوان رشته تحصیلی کاردانی و همچنین دانشگاه محل تحصیل دوره کاردانی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیسمال اول ۹۸ می توانید با مشاوران ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

دریافت دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ترم مهر ۹۸-۹۹

برای دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی، شرایط و ضوابط، نحوه ثبت نام می توانید عضو کانال اطلاع رسانی بدون کنکور دانشگاه آزاد درخت دانش شوید.

تفاوت اصلی باکنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸ بهمن

تنها تفاوت پذیرش بدون کنکور و با کنکور در نحوه ی پذیرش خواهد بود و تفاوتی میان این دو در مقدار شهریه و یا ارزش مدرک نهایی دریافتی وجود ندارد، فقط توجه داشته باشید که داوطلبانی که بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته می شوند حق انتقالی و یا مهمان را در شهر های دیگر ندارند. واین موضوع اهمیت یک انتخاب رشته خوب و بی نقص را مشخص میکند. چرا که اگر داوطلبی به اشتباه انتخاب رشته نماید. نمیتواند به شهر دیگری انتقالی بگیرد و دچار مشکلات زیادی می شود.

لذا از شما خواهشمندیم که نهایت دقت را در انتخاب رشته نمایید و قبل از آن با یک مشاور کارآزموده گفت و گو نمایید و با یکدیگر اولویت ها را مشخص کنید که دچار اشتباه و پشیمانی نشوید. مرکز مشاوره درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود.

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بدون آزمون به چه معناست؟

بذیرش بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی یعنی اینکه معدل کتبی دیپلم تعین کننده رشته و دانشگاه داوطلب در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد.

حتی در بعضی از دانشگاه ها تنها داشتن مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی با توجه به مقطع تحصیلی انتخابی کافی است و با هر معدلی می توانید در آن ها پذیرفته شوید.

برای اطلاع از اینکه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی شامل چه کسانی می شود و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها کدامند، آیا رشته های پزشکی و پیراپزشکی را بدون آزمون داریم و معدل لازم برای ورود به آنها می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران درخت دانش تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از آن ها بخواهید.

مزایای سوابق تحصیلی در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸

از بزرگترین مزایای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ این است که داوطلبانی که به هر دلیلی برای ورود به دانشگاه در مهرماه ۹۸ ثبت نام نکرده اند می توانند این فرصت را خواهند داشت که از دوستان خود جا نمانند و در راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ۹۸ در کلاس حاضر شوند و دیگر لازم نیست یک سال منتظر بمانند تا دوباره در کنکور شرکت کنند کما اینکه در رشته مورد نظرشان قبول شوند یا نه.

همچنین داوطلبانی که از رشته خود راضی نیستند و یا در رشته ای قبول نشده اند شانس این را خواهند داشت که دوباره در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ثبت نام نمایند و قبول شوند، گرچه از نظر بسیاری از داوطلبان پرونده کنکور دیگر بسته شده است. اما به داوطلبان شرکت در دانشگاه عرض میکنیم که ورود به دانشگاه در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ برای نیمه ی دوم یعنی از بهمن ماه در بسیاری از شعبات دانشگاه آزاد اسلامی ممکن است.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ نیمسال دوم بهمن ماه

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مهر ماه ۹۸ از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانیazmoon.org انجام میشود.

ابتدا میبایست از طریق سایت دانشگاه آزاد, یک کارت اعتباری خریداری نمایید.( البته در صورتی که شما قصد انتخاب رشته در چند گروه تحصیلی را داشته باشید باید به تعداد گروه های تحصیلی که قصد انتخاب رشته در آن را دارید کارت اعتباری خریداری نمایید.) پس از خرید کارت اعتباری می بایست نام کاربری و کلمه عبور خودرا برای مراحل بعدی نزد خود نگهدارید.

سپس دوباره وارد سایت دانشگاه آزاد شوید و با توجه به مقطع انتخابی خود وارد لینک ثبت نام شده و نام کاربری و کلمه عبور خودرا وارد نموده و سپس اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی خود را با دقت وارد نمایید. پس از وارد نمودن اطلاعات وارد پنل انتخاب رشته می شوید. که در آن می توانید حداکثر ۲۰ کدرشته محل را براساس اولویت های خود ومحل واحد دانشگاهی انتخاب نمایید

سایت ثبت نام دانشجویان متقاضی رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org می باشد که امسال ۹۸ انتقال یافته با سایت

نکات مهم قابل توجه در مراحل ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور نیمسال دوم ۹۹-۹۸

 • امکان ویرایش اطلاعات در سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود ندارد پس با نهایت دقت انتخاب رشته نمایید.
 • قبل از انتخاب رشته دفترچه ثبت نام را با دقت مطالعه نمایید و کدرشته محل های مورد نظر را جدا نمایید.

مشاور تحصیلی بدون کنکور آزاد درخت دانش

در صورتی که در رابطه با نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد, مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نوبت بهمن ماه ۹۷-۹۸, در لیست رشته های ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ سراسر کشور برای مهر ۹۸, در انتخاب رشته ها و شهرها و یا در باره نحوه پذیرش و مدارک مورد نیاز در هر دانشگاه سوالی دارید می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری پاسخ سوالات خودرا از مشاوران در اینستگرام درخت دانش بخواهید.

سوالات متداول همراه پاسخ سریع

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸ هر سال شامل چند نیمسال می باشد و زمان ورود به هرکدام از نیمسال ها ؟

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ هر سال شامل دو نیمسال مهر ماه و بهمن ماه می باشد و زمان ورود به هرکدام از رشته ها یک ماه قبل از ورودی ها می باشد یعنی برای نیمسال اول شهریور ماه و برای نیمسال دوم دی ماه.

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون ۹۸-۹۹ چند روز می باشد و آیا تکمیل ظرفیت خواهیم داشت؟

مهلت ثبت نام بدون آزمون ۹۸-۹۹ نیمسال اول و دوم بیشتر از دوو هفته می باشد و تکمیل ظرفیت در رشته هایی که هنوز طرفیتشون تکمیل نشده بعد از اعلام نتایج خواهیم داشت.

نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور آزاد ۹۸-۹۹ چگونه است؟

ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور در سایت آزمون می باشد و تمامی افرادی که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هستند می توانند بسته با مقطع دلخواهی ثبت نام خود را انجام دهند.

آیا رشته های پزشکی را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن ۹۸-۹۹ پذیرش داریم؟

در جواب به پرتکرارترین سوال داوطلبین از مشاوران درخت دانش باید گفت که نه تمامی رشته ای را به غیر از ۱۳ رشته پزشکی بدون کنکور و پیراپزشکی پذیرش داریم.

5 نظر