مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال نوشته: 22 آگوست 2017
ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد
 • ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد چگونه است؟(ثبت نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی انجام خواهد شد)
 • مدارک لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بدون کنکور کدامند؟(مطالعه مقاله)
 • زمان ثبت نام حضوری و مراحل گام به گام نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور؟(مطالعه مقاله)
 • بعد از مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم باید چیکار کنیم؟(ثبت نام غیرحضوری و اینترنتی)
 • و … ؟؟؟

امسال بر خلاف سال های گذشته قبل از مراجعهحضوری به دانشگاه باید اول ثبت نام ۸ مرحله ای اینترنتی انجام داده و همچنین شماره دانشجویی دریافت کنیم، در این مقاله سعی داریم مراحل کامل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را توضیح دهیم و تا وارد شدن دانشجو به دانشگاه همراهش باشیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت اینترنتی ۸ مرحله ای آغاز شد

خبر فوری (۲۳ شهریور ماه ۹۸): ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور (کاردانی پیوسته و ناپیوسته)(کارشناسی ناپیوسته) که به صورت اینترنتی و غیر حضوری می باشد، آغاز شد، داوطلبان توجه داشته باشند بدون در دست داشتن شماره دانشجویی (ثبت نام هشت مرحله ای) هیچ ثبت نامی به صورت مراجعه به دانشگاه صورت نخواهد گرفت.

داوطلبان برای اطلاع از نحوه ثبت نام ۸ مرحله ای قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و دریافت شماره دانشجویی، تکمیل فرم های تعهد نامه و آپلود کامل مدارک، ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ (کارشناسی پیوسته) می توانند با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس) حاصل نمایند و یا ادامه مقاله را با دقت مطالعه نمایید.(مراحل ثبت نام ۸ مرحله ای همراه با عکس)

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ماه ۹۸

پذیرفته شدگان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد دبر اساس سوابق تحصیلی باید با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه به سایت دانشگاه پذیرفته شده جهت ثبت نام اینترنتی ۸ مرحله ای مراجعه نمایند.

ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور چگونه است؟

سالهای گذشته ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد کاملا به صورت حضور در دانشگاه و ارائه مدارک به دانشگاه بود و تمامی مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد در خود دانشگاه انجام میشد.

اما امسال ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷ بستگی به دانشگاه قبولی داوطلب به صورت اینترنتی و آپلود مدارک می باشد و تنها دانشگاه مدارک را به صورت حضوری بررسی می نماید که در ادامه مقاله مراحل را کامل و گام به گام توضیح خواهیم داد.

مدارک لازم جهت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول ۹۸ کدامند؟

مدارک لازم ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه ۹۷-۹۸ شامل:

 1. کارت ملی
 2. شناسنامه (کپی تمامی صفحات)
 3. مدرک دیپلم
 4. مدرک پیش دانشگاهی
 5. عکس ۳*۴
 6. کارت پیان خدمت(در صوت نداشتن معایت تحصیلی)

مدارک ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد را باید در سایت دانشگاه آزاد بدون کنکور آپلود نمود و تمامی مراحل ثبت نام را که در زیر توضیح خواهیم داد کامل انجام داد و شماره دانشجویی دانشگاه آزاد دریافت کرد.

نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال اول مهر ۹۸

نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد به این صورت است که بعد از مشاهده نتایج خود بر اساس دانشگاهی که در کارنامه بدون کنکور درج شده است که قبول شده اید وارد سایت دانشگاه آزاد مربوطه شده و مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را که شامل مراحل زیر می شود انجام خواهیم داد.

“ثبت نام اینترنتی غیر حضوری دانشگاه آزاد بدون آزمون خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید”

مراحل گام به گام ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور مهر ۹۸

مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور شامل:

 1. ثبت اطلاعات فردی
 2. ثبت مدارک اسکن شده
 3. ثبت مدارک نظام وظیفه
 4. ثبت فرم ها وتعهدات
 5. ثبت فرم مشاوره
 6. ثبت فرم تعهد
 7. پرداخت شهریه
 8. دریافت شماره دانشجویی و کد رهگیری ثبت نام

مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور شامل ۸ مرحله می باشد که کاملا به صورت اینترنتی و در سایت دانشگاه آزاد قبولی دانشجو انجام خواهد گرفت برای اطلاعات بیتشر و انجام تمامی مراحل ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۷-۹۸ می توانید با مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳(بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

ثبت اطلاعات فردی ثبت نام حضوری نیمسال دوم دانشگاه ازاد بدون آزمون

اولین مرحله ثبت نام ثبت اطلاعات فردی، تاریخ تولد، مشخصات فردی و آدرس و .. می باشد که در عکس زیر می توانید بندهای آن را مشاهده نمایید.

“ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد خود را به مشاوران ما بسپارید”

ثبت اطلاعات خانوادگی و شغلی

ثبت اطلاعات خانوادگی و شغلی جز مواردی است که داوطلب می تواند به صورت اختیاری تکمیل نماید و در عکس زیر می توانید بندهای آن را مشاهده نمایید.

مرحله آخر دریافت شماره دانشجویی و کد رهگیری ثبت نام

زمانی که تمامی مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور را به صورت صحیح انجام داده باشیم می توانیم شماره دانشجویی دریافت نماییم.

ثبت نام حضوری در دانشگاه بعد از مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم تنها به صورت اینترنتی می باشد که توصیه می شود برای انجام تمامی مراحل با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت حضوری و به صورت اینترنتی می توانید بر روی زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۸-۹۹ کلیک نمایید.

ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون آزمون ترم مهر ۹۸-۹۹

متقاضیان بدون کنکور و ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد با کنکور متوجه این موضوع باشند که برای ثبت نام حضوری باید دو مرحله ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند مرحله اول همان دریافت رسید ثبت نام می باشد و در مرحله دوم ثبت نام اینترنتی شامل ۸ مرحله می باشد که قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه مربوطه باید تکمیل نمایند.

رشته های برتر زیرگروه های علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضی و فنی و همچنین زبان های خارجه و هنر به تعداد خیلی پایین ظرفیت خالی دارند. متقاضیان ثبت نام بدون کنکور اطلاع داشته باشند که انتخاب رشته بدون کنکور خود را در مرحله اول حتما ثبت نمایند که ظرفیت های رشته ها ی برتر همانطور که گفته شد در حال تکمیل شدن می باشد.

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون آزمون نیمسال دوم ۹۸ مشخص شد

زمان ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۸-۹۹ روز های سه شنبه (۹۸/۱۱/۳۰) و چهارشنبه (۱ اسفند ماه ۹۸) می باشد که داوطلبان مورد پذیرش واقع شده باید توجه داشته باشند نسبت به اولویت و دانشگاه انتخابی با توجه به اطلاعیه های دانشگاه مربوطه و مدارک لازم حتما قبل از مراجعه حضوری ثبت نام ۸ مرحله ای بدون کنکور خود را انجام دهند.

ثبت نام ۸ مرحله ای قبل از مراجعه حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور و دریافت شماره دانشجویی را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید

نکته قابل توجه:

بعضی از واحدهای دانشگاهی ثبت نام نهایی خود را برای متقاضیان بدون کنکور ۹۸ دانشگاه ازاد از تاریخ ۲۸ شهریور ۹۸ به بعد اعلام کرده اند.ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه تهران مرکز و واحد های تهران متفاوت می باشد، برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره بدون کنکور دانشگاه آزاد درخت دانش(ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد)

دوستان عزیزی که متقاضی ثبت نام برای رشته های بدون کنکور بهمن ماه ۹۸ می باشند برای اطلاع از رشته های بدون کنکور واحدهای دانشگاهی تهران و آدرس سایت دانشگاه های مورد نظر پذیرفته شده جهت ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد می توانند بر روی لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مورد نظر کلیک بفرمایند.

متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تمامی رشته های موجود در هر پنج گروه آزمایشی و همچنین ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور(ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد azmoon.org) در تهران و سراسر کشور می توانند با مشاوران متخصص و مجرب درخت دانش با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳از طریق تلفن ثابت منزل بدون نیاز به کد گیری تماس گرفته و از راهنمایی های مشاوران درخت دانش بهره مند شوند.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

سایت ثبت نام دانشگاه آزاد: www.azmoon.org

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد