hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97 No ratings yet.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97 به چه معناست ؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97 ؟(مهرماه 97)

بدون کنکور پاره وقت با بدون کنکور تمام وقت چه تفاوتی دارد ؟

رشته های بدون کنکور پاره وقت دانشگاه ازاد 97؟

دوره پاره وقت دانشگاه آزاد به چه معناست ؟

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو دوره پاره وقت و تمام وقت امکان پذیر می باشد، داوطلبان و متقاضیان بدون کنکور می توانند با انتخاب درست و صحیح نسبت به بازار کار، علاقه، توانایی و دانشگاه برتر انتخاب  رشته خود را به انجا برسانند.

خبر فوری:

“آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته پاره وقت سال 97 از امروز چهارشنبه 1397/06/07”

برای اطلاعات بیشتر شرایط ثبت نام بدون کنکور پاره وقت دانشگاه آزاد و این که به چه کسانی تعلق می گیرد و … می توانید از طریق شماره 9099072943 بدون کدگیری و تلفن ثابت تماس حاصل نمایید)

دوره پاره وقت چیست؟

دوره پاره وقت طی سالهای گذشته در دانشگاه آزاد به صورت پیوسته و ناپیوسته پذیرش داشت اما ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97 یرای مهرماه فقط در مقطع کارشناسی امکان پذیر خواهد بود و فعلا پذیرشی برای دوره پاره وقت در مقاطع دیگر از جمله کاردانی و کارشناسی ناپیووسته انجام نخواهد شد.

دوره پاره وقت بیشتر برای افرادی که شاغل می باشند و زیاد وقت لازم برای حضور در کلاسهای درسی خود را ندارند پیشنهاد می شود. با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 در حال انجام می باشد، برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97 فعلا لینک خرید کارت اعتباری فعال نشده است و به محض فعال شدن لینک آن در سایت می توانید از طریق مشاوران درخت دانش به صورت حضوری و غیر حضوری ثبت نام خود را به انجام برسانید.

 برای مشاهده تفاوت دوره پاره وقت با تمام وقت و همچنین لیست کامل رشته های بدون کنکور کارشناسی پاره وقت می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تفاوت دوره پاره وقت با تمام وقت دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پاره وقت دانشگاه آزاد مهر 97

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته نظام پاره وقت نیمسال اول 98-97 از امروز چهارشنبه 7 شهریور آغاز می شود.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دوره پاره وقت 97

داوطلبان می توانند برای هر گروه آزمایشی یکبار انتخاب رشته نمایند، مثلا اگر کسی رشته‌اش تجربی است، می‌تواند علاوه بر رشته تجربی در رشته ریاضی ، انسانی ، هنر یا زبانهای خارجی نیز انتخاب رشته کند . در این حالت برای هر کدام از گروه‌ها، یک حق ثبت‌ نام دریافت می‌شود ولی برای هر گروه می‌تواند 20 انتخاب داشته باشد.

شایان ذکر است داوطلبان برای ثبت نام در گروه آزمایشی دیگر می توانند با شناسه کاربری و کلمه عبور ارائه شده از سیستم که با آن ثبت نام کردند وارد سامانه شوند ، منو سمت راست گزینه اضافه کردن گروه آزمایشی را انتخاب کنند و سپس گروهی که مورد نظرشان است را انتخاب نمایند و از منو سمت راست گزینه تغییر گروه آموزشی را انتخاب کنند و گروه مورد نظرشان را تغییر دهند و از همان منو سمت راست ثبت رشته را انتخاب و اقدام به پرداخت هزینه و سپس انتخاب رشته در گروه جدید نمایند.

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پاره وقت 97

کلیه متقاضیان ثبت نام براساس سوابق تحصیلی نظام پاره وقت مقطع كارشناسي پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی سایت آزمون ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در خصوص انتخاب رشته، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از پرداخت هزینه ، نسبت به ثبت نام در20 رشته / محل در یک یا چند گروه آزمایشی اقدام نمایند.

“ثبت نام بدون کنکور پاره وقت دانشگاه آزاد بدون آزمون خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید”

لیست رشته های بدون کنکور پاره وقت دانشگاه آزاد 97

در لینک زیر می توانید به صورت کامل رشته های بدون کنکور پاره وقت دانشگاه آزاد 97 را مشاهده کرده و انتخاب رشته خود را به تعداد 20 انتخاب داشته باشند. برای مثال می توانیم رشته های برتر از جمله حقوق پاره وقت، روانشناسی پاره وقت، مشاوره، مدیریت پاره وقت، حسابداری پاره وقت، مهندسی کامپیوترپاره وقت، مهندسی معماری پاره وقت، مهندسی عمران پاره وقت، مترجمی زبان پاره وقت، میکروبیولوژی پاره وقت، زیست شناسی سلولی مولکولی پاره وقت و ….

“برای اطلاع از رشته های جدید دوره پاره وقت دانشگاه آزاد کارشناسی و همچنین انجام تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 با مشاوران درخت دانش در تماس باشید”

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پاره وقت دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته پاره وقت به صورت اینترنتی خواهد بود، داوطلبان می توانند برای ثبت انتخاب رشته و دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش شماره 9099072943 از طریق تلفن ثابت در تمام نقاط کشور در ارتباط باشند.

نکات مهم در باب موضوع ثبت نام بدون کنکور پاره وقتت دانشگاه آزاد 97

  • هر داوطلب می تواند در هر زیرگروه با یک خرید کارت اعتباری 40000هزار تومانی یک انتخاب رشته انجام دهد، نکته قابل توجه این است که اکثر داوطلبان و متقاضیان اطلاعات ثبت نامی خود را به اشتباهی وارد کرده اند و رشته های زیرگروه ها را تشخیص نداده و باعث شده که زیرگروه و رشته مورد نظر مشاهده نشود، برای ثبت نام خود با مشاوران تحصیلی درخت دانش تماس حاصل بفرمایید.
  • خرید کارت اعتباری با شماره شناسنامه شخصی افراد امکان پذیر می باشد و اطلاعات اولیه برای متقاضیان از طریق خرید کارت اعتباری ثبت خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام تمام وقت کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 97

ثبت نام در دوره های کارشناسی تمام وقت کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته و همچنین تمام وقت کارشناسی پیوسته هم اکنون امکان پذیر می باشد برای ثبت نام خود می توانید زودتر اقدام نمایید در غیر این صورت تمدید نخواهد شد.

انتخاب رشته خود را به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور پاره وقت دانشگاه آزاد 97 همراه شما عزیزان خواهند بود برای شانس قبولی بیشتر در بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

 

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.