hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 5/5 (1)

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

دوره کاردانی: یکی از دوره های تحصیلات دانشگاهی است که در بین عموم مردم با واژه فوق دیپلم شناخته می شود و اولین دوره پس از ورود به دانشگاه می باشد. ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 معمولا طی دو سال و حداکثر سه سال به اتمام می رسد و داوطلب پس از آن می تواند با شرکت در دوره کارشناسی ناپیوسته به صورت باکنکور و یا کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور وارد دوره کارشناسی شود.

اما کاردانی پیوسته چیست؟ کاردانی ناپیوسته چگونه است؟ ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد چگونه است؟ زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 دانشگاه آزاد کی اعلام می شود؟ لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 کدام است؟

توجه:

دفترچه بدون آزمون کاردانی پیوسته و لیست رشته های بدون آزمون کاردانی پپیوسته در انتهای مقاله قرار داده شده است.

معرفی دوره کاردانی پیوسته

واژه کاردانی پیوسته برای کسانی به کاربرده می شود که بلافاصله پس از اخذ مدرک دیپلم وارد دانشگاه شوند که معمولا داوطلبان آن کسانی هستند که دوره دبیرستان را در هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش گذرانده اند و پایه ی پیش دانشگاهی نداشته اند البته دیپلمه های سایر گروه ها هم می توانند در این مقطع شرکت نمایند.

اما کاردانی ناپیوسته برای داوطلبانی می باشد که علاوه بر مدرک دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی را نیز در یکی از گروه ها داشته باشند. توجه داشته باشید که در پذیرش ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 معدل ملاک قبولی خواهد بود و هر داوطلب بر اساس معدل کتبی دیپلم به اولین کدرشته انتخابی که از نظر علمی برتری داشته باشد نسبت به سایر داوطلبان متقاضی آن کدرشته محل در صورت وجود ظرفیت معرفی می گردد.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد اسلامی برای بهبود حال متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 در دو نوبت در مهر ماه و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 نیمسال اول مهر ماه در 27 مرداد ماه شروع خواهد شد و ثبت نام نیم سال دوم در دی ماه انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 در نیمسال دوم متقاعبا اعلام می شود و شما میتوانید آخرین اخبار مربوط به آن را از طریق سایت درخت دانش دریافت نمایید.

برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 به دو دسته تقسیم میشوند که در زیر هر کدام را کامل توضیح داده ایم:

  • شرایط عمومی
  • شرایط اختصاصی

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

1-اعتقاد و التزام عملی به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

2-نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی

3-نداشتن فساد اخلاقی

4-نداشتن مشکل در رابطه با خدمت وظیفه سربازی برای داوطلبان پسر

5-داشتن توانایی جسمی متناسب برای تحصیل در رشته انتخابی

مصادیق هریک از موارد فوق به طور مفصل در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97-98 ذکر شده است.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

1-داشتن دیپلم در یکی از شاخه های فنی حرفه ای یا کاردانش یا دیپلم سه ساله نظری یا دیپلم چهارساله نظام قدیم متوسطه

تذکر1: دارندگان مدارک متوسطه نظری که مایل به ادامه تحصیل در دوره های کاردانی پیوسته باشند مانعی برای شرکت آنان در این دوره ها وجود ندارد اما چنانچه رشته انتخابی آنان در این دوره ها با مدرک تحصیلی متجانس نباشد باید دروسی را (حداکثر 12 واحد) که توسط شورای آموزشی دانشگاه تعین می شود به عنوان جبرانی بگذرانند.

تذکر2: دارندگان دیپلم کاردانش در صورت پذیرفته شدن در رشته متناسب با دیپلم خود ملزم به گذراندن حداکثر 14 واحد دروس جبرانی برابر بخشنامه می باشند.

تذکر3: دیپلمه های شاخه کاردانش و فنی حرفه ای و هنرستان نظام قدیم, صرفا مجاز به انتخاب یکی از رشته های کاردانی متناسب با نوع دیپلم خود طبق جدول موجود در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 97 می باشند.

2-متقاضیان رشته تربیت بدنی لازم است توانایی جسمی متناسب با این رشته را مطابق نظر دانشگاه آزاد داشته باشند در غیر این صورت پذیرش آن ها ملغی می باشد.

3-هر متقاضی با توجه به مدرک پایان دوره متوسطه خود تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی برای ثبت نام در دوره کاردانی پیوسته می باشد.

تذکر: رشته تربیت بدنی از قاعده فوق مستثنی می باشد و متقاضیان می توانند در صورت تمایل این رشته را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است که شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از شرایط و ضوابط موجود در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال اول 97 با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاورین با تجربه و متخصص درخت دانش گفت و گو نمایید و از آن ها کسب اطلاع نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

داوطلبان می بایست قبل از انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 دفترچه ثبت نام را به طور دقیق مطالعه نمایند و پس از آن به صرفا به صورت اینترنتی ثبت نام نمایند.

مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

1-ثبت نام متقاضیان شرکت در دوره کاردانی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سامانه ثبت نام مرکز آزمون به آدرس سایت آزمون انجام میگیرد.

2-متقاضیان باید با پرداخت مبلغ 380000 ریال کارت اعتباری دوره مورد نظر را خریداری نمایند.

تذکر: با توجه به اینکه امکان بازپس گیری مبلغ حاصل از خرید کارت اعتباری وجود ندارد داوطلبان با آگاهی کامل از شرایط وضوابط  ثبت نام نسبت به خرید کارت اقدام نمایند.

3-پس از ورود به سامانه ثبت نام کاردانی پیوشته دانشگاه ازاد 97-98 و تکمیل اطلاعات لازم است یک فایل تصویری از داوطلب به همراه سایر مدارک ارسال گردد شرایط فایل مورد نظر به طور کامل در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 توضیح داده شده است.

لیست رشته بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

دانشگاه آزاد اسلامی در بسیاری از رشته ها در مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد و این رشته ها بسیار متنوع است که مطمئنا تمامی آن ها در یک واحد دانشگاه آزاد ارایه نمی شود و هر واحد تعدادی از این رشته ها را پذیرش می نماید اما می توان گفت که در بسیاری از رشته های فنی حرفه ای و بسیاری رشته دیگر به صورت بدون کنکور کاردانی پیوسته پذیرش خواهد داشت از جمله این رشته ها می توان به حسابداری, معماری, نرم افزار کامپیوتر, مکانیک خودرو, صنایع شیمیایی, مربی بهداشت مدارس, معدن, الکتروتکنیک, گرافیک, نصب و تعمیر آسانسور و پله برقی و تربیت بدنی اشاره نمود.

توجه داشته باشید که دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97 هم اکنون منتشر شده است و شما میتوانید آن را در سایت درخت دانش دریافت نمایید و به طور دقیق مطالعه نمایید.

دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

دریافت لیست رشته ها و گروه های آزمایشی کاردانی پیوسته بدون آزمون 97

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با دارابودن بهترین مشاوران تحصیلی در در زمینه مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور پاسخگوی تمامی سوالات و درخواست های شما در زمینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی , انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد97, لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد, شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و نحوه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد فقط کافیست شماره 9099072943 را با تلفن ثابت و بدون کدگیری شماره گیری نمایید و با مشاوران ما گفت و گو نمایید.همچنین می توانید از طریق هماهنگی با شماره تلگرام 09033806196به صورت حضوری در مرکز مشاوره نمایید.

Please rate this

توسط | 2018-08-21T14:04:43+04:30 آگوست 18th, 2018|event, ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.