hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 98 5/5 (2)

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی در دانشگاه های غیرانتفاعی، دانشگاه پیام نور، بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی ، بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد انجام می گیرد. در این مقاله سعی داریم نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی را به ترتیب در دانشگاه ها و همچنین زمان ثبت نام آنها را جداگانه ذکر نماییم. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و پیام نور می توانید جداگانه بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

قبل از اینکه مطالب را برای دوستان تشریح نماییم پیشنهاد ما این است که بند زیر را کامل مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 98
ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 98

چه افرادی می توانند کاردانی پیوسته ثبت نام نمایند؟

داوطلبان و دیپلمه های رشته های نظری، دیپلمه های رشته های فنی حرفه ای، دیپلمه های رشته های کارودانش و زیرگروه های هنر و زبان که فارغ التحصیل شده اند و مدرک فارغ التحصیلی آنها در دسترس می باشد می توانند کاردانی پیوسته ثبت نام نمایند.

نکته قابل توجه نسبت به مدرک مورد نیاز برای ثبت نام علمی کاربردی

افرادی که پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی یکی از رشته ها را ندارند می توانند در این دوره ثبت نام خود را به انجام برسانند.

ثبت نام علمی کاربردی مهرماه 98

هر سال تحصیلی دانشگاه ها دو مرتبه اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی در دوره های مختلف می کنند که شامل:

ثبت نام بدون کنکور کاردانی مهرماه

ثبت نام بدون کنکور کاردانی بهمن ماه

در این مقاله سعی بر این داریم که زمان و شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را به طور مفید توضیح داده و در صورت انجام ثبت نام و یا هرگونه سوال و یا ابهامی می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق شماره تماس 9099072943 بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشند.

دانشگاه علمی کاربردی در تعدادی از رشته ها در مقطع کاردانی و مهندسی فناوری یا همان کارشناسی ناپیوسته ثبت نام انجام داده و داوطلبان می توانند انتخاب رشته خود را نسبت به علاقه و توانایی های خود اولوویت های انتخابی خود را مشخص نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی مهرماه 98

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 در مقطع کاردانی از تیرماه به بعد آغاز خواهد شد که به محض منتشر شدن دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در لینک زیر می توانید مشاهده نمایید.

دفترچه راهنمای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98

ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در سال تحصیلی 97 از تاریخ 22/05/97 آغاز و تا تاریخ 28/05/ 97به اتمام رسید. برای سال تحصیلی 98 ثبت نام در کانال اطلاع رسانی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها در لینک زیر منتشر خواهد شد.

ثبت نام مهندسی فناوری یا ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 98 در تاریخ 29/05/98 بعد از اتمام ثبت نام دوره کاردانی آغاز و به مدت دوهفته لینک ثبت نام در دسترس خواهد بود.مشاورین درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام همراه شما خواهند بود.

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

شماره تماس: 9099072943(تماس از طریق خط تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد)

زمان ثبت نام بدون کنکور مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی 98

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

با توجه به اینکه ثبت نام های بدون کنکور در تابستان انجام خواهند شد پیشنهاد می کنیم برای از دست ندادن زمان ثبت نام بدون کنکور و مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 98 با کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش همراه باشید.(لینک اطلاع رسانی کانال تلگرام در بالا ذکر شده است)

مهلت ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 در تاریخ مذکور به مدت 10 روز خواهد بود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98

رشته های بدون کنکور یا براساس سوابق تحصیلی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی برای سال 98 شامل 4 شاخه :

رشته های کاردانی گروه صنعت

رشته های که در بالا مشاهده می نمایید تعدادی از رشته های گروه صنعت می باشند.

رشته های بدون کنکور کاردانی گروه کشاورزی شامل:

رشته های بدون کنکور کاردانی گروه مدیریت خدمات اجتماعی

رشته های بدون کنکور کاردانی گروه فرهنگ و هنر را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

که شما داوطبان و متقاضیان عزیز می توانید رشته های این مجموعه ها را به تفکیک در زیر مشاهده نمایید. برای دریافت اطلاعت بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طری قشماره تماس  9099072943 در ارتباط باشید.

هزینه و نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 98

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌ نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و پرداخت مبلغ 220.000 (دويست و بيست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 98، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي) اقدام نمايند.

شهریه های دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه برای رشته های دوره کاردانی علمی کاربردی شامل شهریه ثابت و شهریه متغییر می باشد که در زیر می توانید به تفکیک زیرگروه شهریه و هزینه ها را برای هر ترم تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی مشاهده نمایید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاورین درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها و برنامه ریزی های تحصیلی و هدایت تحصیلی داوطلبان و متقاضیان همراه شما خواهند بود.

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.