مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 15 آگوست 2018
ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97-98

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸ بدون هیچ گونه تغییری با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ در ۴ مقطع تحصیلی نسبت به سال گذشته دچار تغییراتی شد که از جمله زمان و مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۹-۹۸ می باشد، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی پیوسته از ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز شد و ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ نیز در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۹۸ آغاز شد.

مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

در مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ کسانی می توانند ثبت نام کنند که مدارک لازم ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ در نیمسال اول را داشته باشند که شامل:

 1. دارا بودن مدرک کاردانی (پیوسته یا ناپیوسته ) حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۸
 2. مدرک کاردانی داوطلب باید مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت رسیده باشد در غیر این صورت از ثبت نام داوطلب ممانعت به عمل خواهد آمد.
ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 99-98

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹-۹۸

مقاطع مختلف ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

تحصیلات دانشگاهی به دوره های مختلفی تقسیم می شوند و در پایان هر دوره مدرک تحصیلی آن دوره طبق مقررات موجود به فارغ التحصیلان اهدا می شود، دوره های تحصیلی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ شامل:

 • دوره کاردانی پیوسته
 • دوره کاردانی ناپیوسته
 • دوره کارشناسی پیوسته
 • دوره کارشناسی ناپیوسته

ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸ به طور معمول ۲ ساله می باشد که حداکثر تا ۳ سال میبایست به اتمام برسد. داوطلبانی می توانند در دوره کاردانی به کارشناسی ثبت نام بدون کنکور داتنشگاه آزاد نمایند که قبلا دوره کاردانی را به صورت پیوسته یا ناپیوسته در یکی از موسسات مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری, و یا وزارت بهداشت و آموزش پزشکی گذرانده باشند.

در ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ورودی مهر ۹۸ (کارشناسی ناپیوسته) ملاک پذیرش داوطلبان معدل کل مدرک کاردانی می باشد و رتبه قبولی آزمون کاردانی به کارشناسی ترم مهر ۹۸ ملاک پذیرش نخواهد بود.

“امکان ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی به کارشناسی مهر ۹۸ آغاز شد”

داوطلبان برای اطلاعات بیشتر در باب ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول ۹۸ خود و همچنین انجام انتخاب رشته بدون کنکور در تمامی مقاطع ادامه تحصیل از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند.

زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی سراسری ۹۸ اعلام شد

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ از تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز و تا ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۸ مهلت ثبت نام در آزمون سراسری این مقطع را دارد که در زیر جدول زمان و مهلت ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون ها را آورده ایم.

توصیه می شود: برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام هر کدام از آزمون های سراسری ۹۸ و همچنین انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) با مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ورودی بهمن ۹۸

بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی برای بهبود حال متقاضیان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸ (کارشناسی ناپیوسته)در دو نوبت در مهر ماه و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸ در نیمسال اول و دوم متقاعبا اعلام می شود و شما میتوانید آخرین اخبار مربوط به آن را از طریق سایت درخت دانش دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸ مهر ماه (ترم مهر) هم اکنون منتشر شده است و شما میتوانید آن را در سایت درخت دانش و از طریق لینک انتهای مقاله دریافت نمایید.

 

برای اطلاع از زمان و مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸ و زمان خرید کارت دوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مهر ۹۸

گزینش ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ (کارشناسی ناپیوسته) بر اساس معدل مقطع کاردانی داوطلب و با توجه به تجانس گروه عمده تحصیلی رشته انتخابی با رشـته اي کـه داوطلب در آن فارغ التحصیل شده است، صورت میپذیرد. به طوري که در صورت یکسان بودن گروه هاي عمده تحصـیلی، حداکثر تأثیر معدل صـورت گرفتـه و در غیـر ایـن صـورت حداقل ضریب تأثیر معدل لحاظ خواهد شد.

حداقل ضریب ۷۰حداکثر ضریب ۱۰۰ در صورت موفقیـت در رشـته غیـر متجـانس بـا مقطـع کاردانی لازم است کلیه دروس پیش نیـاز یـا جبرانـی رشـته قبولی را با نظر گروه آموزشی مربوط بگذرانند.

حداقل ضریب۷۰
حداکثر ضریب۱۰۰

نظر به این که گزینش نهایی داوطلبان در ایـن مرحلـه از آزمون براساس معدل کل دوره کاردانی (فـوق دیـپلم) انجـام میگیرد لذا ترتیب تقدم یا تأخر کد رشته/محلهـاي انتخـاب توسط داوطلب هیچگونه تأثیري و یا امتیازي در گزینش نهایی نخواهد داشت و اولویـت صـرفاً براسـاس علایـق داوطلـب میباشد.

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

 1. اعتقاد و التزام عملی به اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 2. نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی
 3. نداشتن فساد اخلاقی
 4. نداشتن مشکل در رابطه با خدمت وظیفه سربازی برای داوطلبان پسر
 5. داشتن توانایی جسمی متناسب برای تحصیل در رشته انتخابی

مصادیق هریک از موارد فوق به طور مفصل در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ (کارشناسی ناپیوسته) ذکر شده است.

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸

 1. متقاضیان دوره کارشناسی ناپیوسته با دارا بودن مدرک کاردانی(پیوسته و ناپیوسته) و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند در هر رشته ای در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام نمایند.
 2. دارا بودن گواهینامه کاردانی رشته های مصوب وزارت علوم, تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی و یا دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین مراکز ضمن خدمت آموزش و پرورش برای رشته های آموزشی
 3. متقاضیانی که قبلا در دوره کارشناسی پیوسته اشتغال به تحصیل داشته وبه هر دلیلی با مدرک کاردانی فارغ التحصیل شده اند می توانند به شرط نداشتن منع وظیفه عمومی در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام نمایند اما باید دروس جبرانی را برابر با نظر گروه آموزشی علاوه بر دروس دوره بگذرانند.

ادامه شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۸

 1. فارغ التحصیلان دوره های کاردانی علوم پزشکی غیرمشمول مجاز به ثبت نام در رشته های دیگر در مقاطع بالاتر می باشند(مشروط بر آن که تعهدات خدمت خودرا به وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی انجام داده باشند, بدیهی است این قبیل از فارغ التحصیلان به هنگام ثبت نام در محل دانشگاهی باید گواهی پایان طرح نیروی انسانی را ارائه دهند.)
 2. بر اساس بخشنامه ۳۶۲۵۲۶/۳۶ مورخ ۲/۱۰/۸۸ برای پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ناپیوسته که دارای مدرک پایه کاردانی پیوسته(که با مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم بدون گوای اتمام دوره پیش دانشگاهی وارد دوره کاردانی شده اند) حداکثر۲۰ واحد دروس جبرانی تعین و ارائه می گردد این مقدار برای سایر پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ناپیوسته حداکثر۱۲واحد درسی می باشد.
 3. حداقل معدل کل دوره جهت فراغت از تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی نمره۱۲ می باشد و چنانچه کمتر از آن باشد هیچ مدرکی داده نمی شود و فقط گواهی گذراندن دروس دوره اعطا خواهد گردید.
 4. کلیه ثبت نام شدگان لازم است در زمان ثبت نام در محل دانشگاهی گواهی فراغت از تحصیل و تاییدیه مدرک کاردانی خودرا تحویل بگیرند و ریز نمرات دروس دوره کاردانی را نیز باید حداکثر۲ ماه بعد از ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه تحویل نمایند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

 1. متقاضیان میبایست ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ را دریافت نموده و مطالعه نمایند و با اطلاعات کافی کدرشته محل های مورد نظر را انتخاب کنند.
 2. جهت انجام ثبت نام میبایست کارت اعتباری۴۰۰۰۰۰هزار ریالی را خریداری نموده و در سایت azmoon.org با ورود شناسه ثبت نام, رمز ثبت نام و کد امنیتی به صفحه ورود اطلاعات وارد شوند و ثبت نام نمایند.
 3. توجه داشته باشید که امکان بازپس گیری هزینه کارت اعتباری ثبت نام پس از دریافت شناسه و رمز ثبت نام از سامانه ثبت نام اینترنتی کاردانی به کارشناسی بدون کنکور آزاد ۹۷ (کارشناسی ناپیوسته) مرکز آزمون مقدور نمی باشد.
 4. متقاضیان می توانند نسبت به انتخاب رشته در ۲۰ کدرشته محل دانشگاهی از میان کدرشته محل های بدو آزمون اقدام نمایند.
 5.  به همراه ثبت نام میبایست یک فایل تصویری از داوطلب با شرایط ذکر شده در دفترچه ارسال شود.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ (کارشناسی ناپیوسته) قوانین و مقررات مربوط به خدمت وظیفه سربازی, قوانین موجود در رابطه با اتباع خارجی و شرایط اختصاصی برخی رشته های دارای شرایط خاص به طور مفصل ذکر شده شما میتوانید برای اطلاع از این جزییات با تلفن ثابت و بدون کدگیری با شماره۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل فرمایید و با مشاورین مجرب درخت دانش گفت و گو نمایید.

برای دریافت از سایت آزمون دانشگاه آزاد و مشاهده دفترچه بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دفترچه کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مهر ۹۸

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

دانشگاه آزاد اسلامی در بسیاری از رشته ها در مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد و این رشته ها بسیار متنوع است که مطمئنا تمامی آن ها در یک واحد دانشگاه آزاد ارایه نمی شود و هر واحد تعدادی از این رشته ها پذیرش می نماید اما می توان گفت که در بسیاری از رشته های مهندسی و علوم انسانی به صورت بدون کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) پذیرش خواهد داشت.

برای دریافت بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته ۹۸ بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

بهترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹-۹۸

بهترین رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹-۹۸

از جمله بهترین رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹-۹۸ می توان به علوم آزمایشگاهی دامپزشکی, بهداشت مواد غذایی, معماری, مهندسی فناوری صنایع شیمیایی, مهندسی فناوری مکانیک, مهندسی فناوری عمران, مهندسی تکنولوژی برق-قدرت, مهندسی تولیدات گیاهی- زراعت, کارشناسی حرفه ای گرافیک-تصویر برداری, آموزش زبان انگلیسی, آموزش و پرورش ابتدایی و بسیاری رشته متنوع دیگر اشاره کرد.

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹-۹۸

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات دقیق در رابطه با رشته های هریک از واحد های دانشگاه آزاد بدون آزمون ۹۷-۹۸ و شرایط پذیرش دانشگاه ازاد بدون کنکور برخی از رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد, و لیست پرطرفدارترین رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۷-۹۸ و هر سوال دیگری در رابطه با کنکور با بی کنکور انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد ۹۷(کارشناسی ناپیوسته) با شماره ثابت و بدون پیش شماره با ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل فرمایید:

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

20 نظر

 • سلام.بنده فوق دیپلم گیاهپزشکی سال82دارم ایامیتونم کارشناسی بدون کنکوردررشته های کشاورزی بدون کنکوردانشگاه ازاددرس بخونم؟؟ممنون
 • باسلام.شاغل آموزش وپرورش هستم کاردانی دینی عربی ورودی 71 .آیا میتوانم در رشته تاریخ کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته بدون کنکور شرکت کنم.راهنمایی بفرمایید ممنونم
 • سلام،من كاردانى حقوق ثبتى از دانشگاه علمي كاربردي دارم و حدود٨٣واحد پاس كردم،معدل كل١٣/٢٥الان بخوام كارشناسي حقوق در دانشگاه ازاد ادامه بدم با توجه به دروسي كه نمراتم كمتر از١٢بوده تعداد واحد هاي پاس شده در كارشناسي منظور ميشه يا ملاك نمرات هست؟؟!
 • سلام وقت بخیر عذر میخوام من مدرک کاردانی معماری دارم بهمن 97 کارشناسی ناپیوسته تهران شرق دانشگاه آزاد قبول شدم که بعلت دشواری رفت آمد برای ثبت نام مراجعه نکردم میخواستم از خدمتتون بپرسم الان که دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته گذاشته بازهم کارشناسی ناپیوسته رو در سایت قرار میده یا خیر؟ زمان تقریبی قرار دادن لینک کی هست بنظرشما؟ با تشکر از پاسخ شما
  • سلام بله این رشته ها باز برروی سات قرار خواهند گرفت در مقطع مورد نظر که شما جهت اطلاع از زمان انتشار دفترچه ها عضو کانال تلگرام درخت دانش شوید که برای دریافت لینک می توانید به شماره 09033806196 پیام دهید.
 • سلام خسته نباشید من کاردانی بهداشت عمومی گرایش مبارزه با بیماریها هستم و فارغ‌التحصیل 1389 هستم میخواستم بپرسم واسه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد بهداشت عمومی زمان ثبت نام و نحوه ثبت نام و دانشگاههایی که این رشت رو دارن واسم توضیحات لازم را مبذول بفرمایید لطفا اگه میشه جواب را واسه ایمیلم ارسال کنید تاحالا نتونستم از هیچ جایی جواب سوالمو پیدا کنم ممنون از سایت خوبتون
  • نویسنده
   سلام برای کاردانی به کارشناسی باید رشته ای کاردانی شما با بهداشت عمومی تجانس داشته باشد یعنی مرتبط باشد و در ثبت نام این مرحاه با آزمون شرکت نمایید و در مرداد ماه در آزمون کارشناسی ناپیوسته با آزمون قبول بشید و برای رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته تا 6 شهریور 98 فرصت دارید.