مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم

تاریخ ارسال نوشته: 8 ژانویه 2018
ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم ۹۸-۹۹

به اطلاع داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می رسانیم که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیمسال دوم ۹۸ ۲۵ دی ماه ۹۸ آغاز شد و تا ۶ بهمن ۹۸ مهلت دارد.

در دانشگاه پیام نور سراسر کشور در بسیاری از رشته هایی که هنوز تکمیل ظرفیت نشده اند، داوطلبان متقاضی می توانند جهت ثبت نام با شرط سوابق تحصیلی یا همان شرط معدل  به صورت حضوری به واحدهای پیام نور در هر شهر مراجعه نمایند. کلیه داوطلبانی که تا پایان نیمسال اول تحصیلی سال ۹۸-۹۹ موفق به اخذ مدرک تحصیلی خود شده اند، برای ثبت نام مشکلی ندارند.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم بهمن ماه ۹۸-۹۹

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم بهمن ماه امروز در تاریخ ۲۵دی ماه ۹۸ آغاز شد و لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور نیمسال دوم ۹۷-۹۸ در زیر قرار داده ایم لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رشته های بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم

برای اطلاع از زمان و نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور مدارک لازم جهت ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم

موضوع مهمی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی و هم دانشگاه پیام نور حائز اهمیت است، موضوع سوابق تحصیلی( شرط معدل) می باشد. زیرا که در پذیرش داوطلبان کلیه افرادی را که برای یک کد رشته محل ثبت نام می کنند، آنهایی را که معدل بالاتری نسبت به بقیه شرکت کنندگان دارند تا ظرفیت باقیمانده پذیرش می کنند. به همین جهت لازم است جهت اطلاع از ظرفیت باقیمانده در هر کد رشته محل با مشاورانی مطلع تماس بگیرید و سپس دست به انتخاب یک رشته متناسب با علاقه و متناسب با سابقه تحصیلی بزنید. لازم نیست به خاطر نگرانی از معدل پایین و شرط معدل از ثبت نام خود در پیام نور بدون کنکور منصرف نشوید. با انتخابی درست می توانید به آسانی در پیام نور ادامه تحصیل دهید.

رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ترم بهمن ماه ارائه خواهند شد برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال دوم رشته های پزشکی و پیراپزشکی 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و تاثیر سوابق تحصیلی

پس با توجه به اخبار رسیده از طرف سرپرست سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و تصمیم جدید مسئولان، هر داوطلب علاقه مند به ثبت نام در بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند در زمان ثبت نام خود رشته های عاقلانه و با توجه به علاقه شخصی خود را انتخاب کرده، سپس بعد از بررسی سوابق تحصیلی داوطلب، نتیجه پذیرش او در رشته های انتخابی معلوم می گردد.

به زودی در لینک زیر دفترچه بدون کنکور و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه ۹۸ منتشر خواهد شد.

دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم بهمن

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش با ارائه اطلاعات کامل درباره هر واحد دانشگاهی پیام نور در سراسر کشور و همچنین آگاهی راجع به ظرفیت باقیمانده از هر کد رشته محل، رشته های ارائه شده در هر واحد دانشگاهی، بازار کار هر رشته، انتخاب رشته مورد نظر از طریق همخوانی با سوابق تحصیلی و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم و … به صورت شبانه روز از طریق تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری از تلفن ثابت منزل، آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما دوستان گرامی است. در صورت مشغول بودن خطوط می توانید بعد از دو دقیقه دوباره تماس بگیرید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhtedanesh1
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

به امید موفقیت دانش پژوهان کشور عزیزمان ایران

7 نظر