مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال اول

تاریخ ارسال نوشته: 29 آوریل 2018
ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال اول

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال اول

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال اول ۹۷ از کی آغاز خواهد شد؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور ۹۷ چگونه می باشد؟

لیست رشته های بدون کنکور پیام نور؟

خرید کارت اعتباری ثببت نام بدون کنکور پیام نور؟

دانشگاه پیام نور هر سال همانند دانشگاه آزاد بدون کنکور و علمی کاربردی بدون کنکور در دو دوره مهرماه و بهمن ماه ۹۷ پذیرش انجام می دهد. دانشگاه پیام نور با توجه تنوع رشته های بالا و همچنین مدرک معتبر معمولا متقاضی و داوطلبان زیادی دارد.

دانشگاه پیام نور همانند مابقی دانشگاه ها به صورت بدون کنکور در دو مقطع کارشاسی و کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش می کند. پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد و افراد براساس انتخاب رشته خود و همچنین تعداد متقاضیان و داوطلبان به نسبت دانشگاه ها و درجه علمی آنها مورد پذیرش یکی از رشته ها قرار می گیرند.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور مهرماه ۹۷

ثبت نام بدون کنکور پیام نور مهرماه ۹۷ بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ و انتخاب رشته آن صورت می گیرد. ثبت نام معمولا در مقاطع مختلف انجام میگیرد. انتخاب رشته بدون کنکور معمولا بر اساس موقعیت مکانی دانشگاه ها، بازار کار و علاقه به رشته می باشد.

با توجه به اینکه ثبت نام از مردادماه به بعد شروع خواهد شد و زمان ثبت نام محدود می باشد برای دریافت اطلاعات به روز می توانند در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

شرایط ثبت نام بدوون کنکور مهرماه ۹۷

ثبت نام بدون کنکور معمولا از طریق انتخاب رشته در قالب ۵۰ انتخاب انجام می گیرد که داوطلبان و متقاضیان می توانند نسبت به انتخاب های خود بعد از خرید کارت اعتباری ثبت نام از سایت سازمان سنجش در موعد مقرر انجام می گیرد. دانشگاه پیام نور بدلیل پایین بودن شهریه به نسبت بقیه دانشگاه ها معمولا از اولویت اول برای انتخاب برخوردار می باشد.

لیست رشته های بدون کنکور پیام نور

رشته های بدون کنکور مهرماه ۹۷ معمولا در مرداد ماه منتشر خواهد شد اما با توجه به اطلاعات و تجارب سال گذشته تمامی رشته ها به غیر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور برای مهرماه ۹۷  پذیرش خواهیم داشت.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه ها شامل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۷ در کنار شما دوستان عزیز خواهند بود برای ارتباط با مشاوران تحصیلی درخت دانش می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد در ارتباط باشید.

 

موفقیت شما افتخار ماست.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد