مطالب تصادفی

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99؟ شرایط ثبت نام کنکور سراسری 99؟ مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 99؟...

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

شروط لازم ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99-1400 یکی از پرتکرارترین سوالات متقاضیان آزمون پزشکی با مدرک کارشناسی می...

مدرک زبان لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

مدرک زبان لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99-1400 یکی از مهترین سوالاتی است که داوطلبان با مشاوران...

منابع آزمون لیسانس به پزشکی 99

منابع آزمون لیسانس به پرشکی ۹۹

یکی از مهمترین سوالات داوطلبان ثبت نام در آزمون پزشکی با مدرک کارشناسی این است که منایع اصلی امتحان کدامند؟...

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 8 جولای 2018
ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97
  • ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ در مقطع کارشناسی ناپیوسته آغاز شد
  • ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در قالب چه رشته های انجام می گیرد؟(اکثر رشته ها در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش خواهد شد)
  • واحد های علمی کاربردی برتر تهران و شهرستان ها کدامند؟(همیشه در نظر داشته باشید که واحدهای انتخاب می کنید که مورد تایید وزارت علوم باشند)
  • شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸؟(مطالعه مقاله)
  • زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸؟(۱۳ بهمن ماه)
  • رشته های دانشگاه سوره تهران کدامند؟
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی ۹۸ (مهندسی فناوری)؟( ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی )
  • و …؟؟؟

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ مهندسی فناوری کارشناسی ناپیوسته آغاز شد

ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی حرفه ای ناپیوسته پذیرش دوره مهندسی فناوری آغاز شده و تا ۱۰ شهریور ماه ۹۸ روز یک شنبه ادامه خواهد داشت، و داوطلبان می توانند نسب به انتخاب رشته خود در سایت سنجش اقدام نمایند.

توصیه می شود برای اطلاع از رشته های مرتبط و لیست رشته های بدون کنکور این دوره، شرایط و معدل لازم برای ورود به هر کدام از رشته ها، انتخاب رشته حضوری و تلفنی (تلگرام) و … می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) در تماس باشید و یا برای دریافت دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی کارشناسی حرفه ای ۹۸ کلیک نمایید.

روش گزینش دانشجو در دوره کارشناسی حرف های فناوری علمی کاربردی بدون کنکور ۹۸

گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته‌ محل‌ های تحصیلی، براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ دوره مهندسی فناوری

داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جدول شماره (۳) مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد.

لذا پیشنهاد می‌شود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام نمایند داوطلبان سهمیه شاغل صرفاً در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی نیمسال اول ۹۸ تمدید شد

امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی ۹۸ آغاز و تا دوشنبه ۴ شهریور ماه ۹۸ ادامه دارد توصیه می کنیم برای اطلاع از لیست رشته ها و همچنین شرایط ورود و دریافت دفترچه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی ۹۸

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهر ماه ۹۸ منتشر شد

داوطلبان واجد شرایط برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی و همچنین ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ مهر ماه می توانند با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهر ۹۸

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

رشته های ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

دانشگاه علمی کاربردی رشته های زیادی را در مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش می کند که این پذیرش ها معمولا در دو دوره مهرماه و بهمن ماه انجام می گیرد. تنوع رشته ها در دانشگاه علمی کاربردی شامل

۴ زیرگروه می باشد، صنعت، کشاورزی، خدمات،

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در واحدهای دانشگاهی متفاوت می باشند، به گونه ایی که تعدادی از واحدهای تخصصی فقط رشته های مرتبط به واحدها را ارائه می دهند.(ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸)

رشته های فوریت های پزشکی، اتاق عمل در واحد علمی کاربردی علوم پزشکی تهران پذیرش خواهند شد.

معرفی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های معتبر از لحاظ مدرک علمی و آموزشی می باشد. دانشگاه علمی کاربردی از سال ۸۸ به بعد در قالب کنکور سراسری و بدون کنکور دانشجو پذیرش می کند. پذیرش دانشجو در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. معمولا متقاضیان و داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و خرید کارت اعتباری را انجام می دهند.

مهلت ثبت نام بدون کنکورعلمی کاربردی ۹۸

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۷ و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه ماه سال ۹۷ مي رساند كه ثبت نام براي شركت در پذيرش دوره مذكور از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان از و از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش اطلاع رسانی خواهد شد.

لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

شرايط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

داوطلب متقاضي شرکت در پذيرش بدون کنکور علمی کاربردی باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

۱- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور.

۲- دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان و مطالعه آن.

۳- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان، براي تهيه كارت اعتباري.

داوطلبان و متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند و یا برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ و دانلود دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

هزینه و نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌ نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و پرداخت مبلغ ۲۷۵٫۰۰۰ (دويست و بيست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال ۱۲ رقمي) اقدام نمايند.

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

نحوه گزينش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸ در هر يك از كدرشته محل‌هاي تحصيلي براساس معدل كل مندرج در گواهينامه معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان، بومي بودن و با توجه به صلاحيت‌هاي عمومي داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمي – كاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد. بديهي است براي هر يك از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مركز آموزشي ضروري مي‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنماي پذيرش بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ و آشنايي با كليه شرايط و ضوابط پذيرش، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايد. لازم به توضيح است كه دفترچه راهنماي پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال ۹۸ همزمان با شروع ثبت‌ نام از طريق پايگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان در دسترس خواهد بود.

نکته قابل توجه در ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ۹۸

دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۱/۳۱ موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند.

پذيرش رشته‌هاي تحصيلي صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال  ۱۳۹۷ موسسات غیر انتفاعی

داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات غیر انتفاعی پذیرش صرفا بر اساس سوابق (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال ۱۳۹۷ ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) به منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و موسسات پذيرنده دانشجو در اين مرحله مي‌توانند به لينك جستجوي عنوان مؤسسه و كدرشته مندرج در پايگاه اطلاع ‌رساني اين سازمان و همچنين به پايگاه اطلاع‌رساني مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي مراجعه نمایند و با مشخص نمودن رشته و موسسه مورد علاقه خودنسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام از ۶ بهمن ماه آغاز شده است.

مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیرانتفاعی علمی کاربردی ۹۷-۹۸

داوطلبان متقاضی ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی ضمن مشخص نمودن رشته ی مورد درخواست خود براساس لیست رشته های موسسه مورد نظر ازنیمه اول دی ماه می توانند  به مؤسسه آموزش عالي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.

تذکر:هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود.

بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانك اطلاعات پذيرفته‌شدگان يكي از موسسات بر اساس ضوابط اين سازمان حذف خواهد شده و هيچگونه اعتراضي در اين خصوص پذيرفته نخواهد شد.

چه کسانی می توانند برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی اقدام نمایند؟

کليه متقاضيان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی باید داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) بوده باشند.

تبصره: چنانچه امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي ۹۷-۹۸ از سوي مؤسسه مورد تقاضا وجود داشته باشه داوطلبان می توانند متقاضی ثبت نام شوند به شرطی که حداكثر تا تاريخ ۹۷/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني گردند.

هزینه ثبت نام برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی چقدر است؟

كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مؤسسه مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ (دويست و بيست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام نمايند.

مدارك مورد نياز برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی ۹۷-۹۸

۱- اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

۲-اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش و پرورش.

۳-اصل و يا گواهي مدرك پيش‌دانشگاهي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

۴- گواهي اخذ مدرك كارداني براي آن دسته از دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشند.

۵- اصل شناسنامه و ۲ برگ كپي از صفحات آن.

۶- اصل كارت ملي و ۲ برگ كپي از آن.

۷- شش قطعه عكس ۴×۳ تهيه شده در سال جاري.

۸-مدرك نظام وظيفه براي برادران مشمول.

كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائيديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند..

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون دانشگاه علمی کاربردی ۹۸،  کنکور سراسری ۹۸، انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۸، در کنار شما خواند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های رنگی کلیک کرده و یا با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل بفرمایید.

موفقیت شما آرزوی ماست.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhtedanesh1
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد