مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 9 فوریه 2020
ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97
  • ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ بهمن ماه در مقطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی آغاز شد
  • ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در قالب چه رشته های انجام می گیرد؟(اکثر رشته ها در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش خواهد شد)
  • واحد های علمی کاربردی برتر تهران و شهرستان ها کدامند؟(همیشه در نظر داشته باشید که واحدهای انتخاب می کنید که مورد تایید وزارت علوم باشند)
  • شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن  ۹۸؟(مطالعه مقاله)
  • زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸؟(۲۰ بهمن ماه)
  • رشته های دانشگاه سوره تهران کدامند؟
  • ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی ۹۸ (مهندسی فناوری)؟(مطالعه مفاله )
  • و …؟؟؟

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه ۹۸ آغاز شد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی از ۲۰ بهمن ماه آغاز و به مدت یک هفته می باشد داوطلبان می توانند هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته متناسب با مدرک دیپلم و کاردانی خود رشته ای را انتخاب نموده و در فرم پیش ثبت نام آن رشته در زیر گروه خود را انتخاب نمایند و اما فرم ثبت پیش ثبت نام کدام است؟ نحوه ورود به سایت ؟ پرداخت هزینه ثبت نام ۲۷۵۰۰ تومانی چگونه است و … که توصیه می شود این مقاله را کامل مطالعه نمایید و یا با مشاورانن مجرب درخت دانش در تماس باشید.

فرم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم بهمن ۹۸

فرم پیش ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه ۹۸ به صورت پی دی اف می باشد که شامل ۳۰ بند می باشد که داوطلبان باید قبل از مراجعه به دانشگاه انتخابی و همچنین انتخاب رشته این فرم را تکمیل نمایند، نحوه پر کردن فرم پیش ثبت نام خیلی مهم است و می تواند نقش تعیین کننده در قبولی داوطلب در رشته انتخابی داشته باشد توصیه می شود که برای نحوه پر کردن دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی حتما با مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در تماس باشید.

دریافت فرم پیش ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ماه ۹۸

برای دریافت فرم پیش ثبت نام می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید و بعد از دانلود آن را پرینت نمایید اما قبل از گرفتن فرم پیش ثبت نام حتما نحوه پر کردن هر کدام از فرم های دو مقطع مختلف را مطالعه نمایید و تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

فرم پیش ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ مهندسی فناوری کارشناسی ناپیوسته آغاز شد

ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی حرفه ای ناپیوسته پذیرش دوره مهندسی فناوری آغاز شده و تا ۱۰ شهریور ماه ۹۸ روز یک شنبه ادامه خواهد داشت، و داوطلبان می توانند نسب به انتخاب رشته خود در سایت سنجش اقدام نمایند.

توصیه می شود برای اطلاع از رشته های مرتبط و لیست رشته های بدون کنکور این دوره، شرایط و معدل لازم برای ورود به هر کدام از رشته ها، انتخاب رشته حضوری و تلفنی (تلگرام) و … می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت منزل) در تماس باشید و یا برای دریافت دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی کارشناسی حرفه ای ۹۸ کلیک نمایید.

روش گزینش دانشجو در دوره کارشناسی حرفه ای فناوری علمی کاربردی بدون کنکور ۹۸

گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته‌ محل‌ های تحصیلی، براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ دوره مهندسی فناوری

داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جدول شماره (۳) مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد.

لذا پیشنهاد می‌شود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام نمایند داوطلبان سهمیه شاغل صرفاً در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی نیمسال دوم ۹۸ تمدید شد

امروز دوشنبه ۲۰بهمن ماه ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی ۹۸ آغاز و تا دوشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۸ ادامه دارد توصیه می کنیم برای اطلاع از لیست رشته ها و همچنین شرایط ورود و دریافت دفترچه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی ۹۸

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه ۹۸ منتشر شد

داوطلبان واجد شرایط برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی و همچنین ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ بهمن ماه می توانند با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کاردانی بهمن ۹۹

دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته بهمن ۹۹

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 98

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

رشته های ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

دانشگاه علمی کاربردی رشته های زیادی را در مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش می کند که این پذیرش ها معمولا در دو دوره مهرماه و بهمن ماه انجام می گیرد. تنوع رشته ها در دانشگاه علمی کاربردی شامل

۴ زیرگروه می باشد، صنعت، کشاورزی، خدمات،

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در واحدهای دانشگاهی متفاوت می باشند، به گونه ایی که تعدادی از واحدهای تخصصی فقط رشته های مرتبط به واحدها را ارائه می دهند.(ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸)

رشته های فوریت های پزشکی، اتاق عمل در واحد علمی کاربردی علوم پزشکی تهران پذیرش خواهند شد.

معرفی دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های معتبر از لحاظ مدرک علمی و آموزشی می باشد. دانشگاه علمی کاربردی از سال ۸۸ به بعد در قالب کنکور سراسری و بدون کنکور دانشجو پذیرش می کند. پذیرش دانشجو در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. معمولا متقاضیان و داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و خرید کارت اعتباری را انجام می دهند.

مهلت ثبت نام بدون کنکورعلمی کاربردی ۹۸

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه ماه سال ۹۸ مي رساند كه ثبت نام براي شركت در پذيرش دوره مذكور تا تاریخ ۲۷بهمن ماه ۹۸ خواهد بود از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان از و از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش اطلاع رسانی خواهد شد.

لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

شرايط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

داوطلب متقاضي شرکت در پذيرش بدون کنکور علمی کاربردی باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

۱- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور.

۲- دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان و مطالعه آن.

۳- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان، براي تهيه كارت اعتباري.

هزینه و نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌ نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و پرداخت مبلغ ۲۷۵٫۰۰۰ (دويست و بيست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ در مقطع کاردانی و در مقطع کارشناسی ناپیوسته ۳۴۵۰۰ مبلغ خرید کارت بوده، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال ۱۲ رقمي) اقدام نمايند.

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

نحوه گزينش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ۹۸ در هر يك از كدرشته محل‌هاي تحصيلي براساس معدل كل مندرج در گواهينامه معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان، بومي بودن و با توجه به صلاحيت‌هاي عمومي داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمي – كاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد. بديهي است براي هر يك از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مركز آموزشي ضروري مي‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنماي پذيرش بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸ و آشنايي با كليه شرايط و ضوابط پذيرش، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايد. لازم به توضيح است كه دفترچه راهنماي پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال ۹۸ همزمان با شروع ثبت‌ نام از طريق پايگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان در دسترس خواهد بود. نکته قابل توجه دفترچه های ثبت نام علمی کاربردی ۹۸ در لینک بالا دانلود دفترچه گذاشته شده ست.

پذيرش رشته‌هاي تحصيلي صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال  ۱۳۹۹ موسسات غیر انتفاعی

داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات غیر انتفاعی پذیرش صرفا بر اساس سوابق (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال ۱۳۹۹ ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) به منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و موسسات پذيرنده دانشجو در اين مرحله مي‌توانند به لينك جستجوي عنوان مؤسسه و كدرشته مندرج در پايگاه اطلاع ‌رساني اين سازمان و همچنين به پايگاه اطلاع‌رساني مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي مراجعه نمایند و با مشخص نمودن رشته و موسسه مورد علاقه خودنسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام و پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری و دانشگاه غیرانتفاعی آغاز شده است

مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیرانتفاعی علمی کاربردی ۹۸-۹۹

داوطلبان متقاضی ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی ضمن مشخص نمودن رشته ی مورد درخواست خود براساس لیست رشته های موسسه مورد نظر ازتاریخ ۲۰ بهمن لغایت ۲۷ بهمن ۹۸ می توانند  به مؤسسه آموزش عالي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.

تذکر:هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود.

بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانك اطلاعات پذيرفته‌شدگان يكي از موسسات بر اساس ضوابط اين سازمان حذف خواهد شده و هيچگونه اعتراضي در اين خصوص پذيرفته نخواهد شد.

چه کسانی می توانند برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی اقدام نمایند؟

کليه متقاضيان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی باید داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) بوده باشند.

تبصره: چنانچه امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي ۹۸-۹۹ از سوي مؤسسه مورد تقاضا وجود داشته باشه داوطلبان می توانند متقاضی ثبت نام شوند به شرطی که حداكثر تا تاريخ ۹۹/۱۱/۳۰ موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني گردند.

هزینه ثبت نام برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی چقدر است؟

كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مؤسسه مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۲۷۵٫۰۰۰ (دويست و بيست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام نمايند.

مدارك مورد نياز برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی ۹۹-۰۰

۱- اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

۲-اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش و پرورش.

۳-اصل و يا گواهي مدرك پيش‌دانشگاهي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

۴- گواهي اخذ مدرك كارداني براي آن دسته از دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشند.

۵- اصل شناسنامه و ۲ برگ كپي از صفحات آن.

۶- اصل كارت ملي و ۲ برگ كپي از آن.

۷- شش قطعه عكس ۴×۳ تهيه شده در سال جاري.

۸-مدرك نظام وظيفه براي برادران مشمول.

كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائيديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند..

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۹،  ثبت نام کنکور سراسری ۹۸، انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۹، در کنار شما خواند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های رنگی کلیک کرده و یا با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل بفرمایید.

موفقیت شما آرزوی ماست.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد