hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97 5/5 (2)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در قالب چه رشته های انجام می گیرد؟(اکثر رشته ها در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش خواهد شد)

واحد های علمی کاربردی برتر تهران و شهرستان ها کدامند؟(همیشه در نظر داشته باشید که واحدهای انتخاب می کنید که مورد تایید وزارت علوم باشند)

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97؟(مطالعه مقاله)

زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97؟(13 بهمن ماه)

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی نیمسال دوم97؟

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی 97؟

رشته های دانشگاه سوره تهران کدامند؟

شرایط ثبت نام کارشناسی ناپیوسته(مهندسی فناوری)؟( ثبت نام کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی )

و …؟؟؟

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه 97 منتشر شدند

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه 97 در تاریخ 29 دی ماه تمدید و تا 23 بهمن ماه ادامه دارد، داوطلبان واجد شرایط برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی و همچنین ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97 بهمن می توانند با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایند و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ماه

معرفی دانشگاه علمی کاربردی 97

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های معتبر از لحاظ مدرک علمی و آموزشی می باشد. دانشگاه علمی کاربردی از سال 88 به بعد در قالب کنکور سراسری و بدون کنکور دانشجو پذیرش می کند. پذیرش دانشجو در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. معمولا متقاضیان و داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و خرید کارت اعتباری را انجام می دهند.

مهلت ثبت نام بدون کنکورعلمی کاربردی 97

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97 و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه ماه سال 97 مي رساند كه ثبت نام براي شركت در پذيرش دوره مذكور از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان از و از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش اطلاع رسانی خواهد شد.

لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97

شرايط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97

داوطلب متقاضي شرکت در پذيرش بدون کنکور علمی کاربردی باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

1- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور.

2- دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان و مطالعه آن.

3- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان، براي تهيه كارت اعتباري.

داوطلبان و متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند و یا برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97 و دانلود دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی 97 بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دفترچه بدون کنکور علمی کاربردی 97

هزینه و نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌ نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال مي‌باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان و پرداخت مبلغ 220.000 (دويست و بيست هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام بدون کنکور علمی کاربردی 97، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال 12 رقمي) اقدام نمايند.

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی 97

نحوه گزينش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی 97 در هر يك از كدرشته محل‌هاي تحصيلي براساس معدل كل مندرج در گواهينامه معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان، بومي بودن و با توجه به صلاحيت‌هاي عمومي داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمي – كاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد. بديهي است براي هر يك از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مركز آموزشي ضروري مي‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنماي پذيرش بدون کنکور علمی کاربردی 97 و آشنايي با كليه شرايط و ضوابط پذيرش، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايد. لازم به توضيح است كه دفترچه راهنماي پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال 97 همزمان با شروع ثبت‌ نام از طريق پايگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان در دسترس خواهد بود.

نکته قابل توجه در ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی 97

دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ 97/11/31 موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند.

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی 97

دانشگاه علمی کاربردی رشته های زیادی را در مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش می کند که این پذیرش ها معمولا در دو دوره مهرماه و بهمن ماه انجام می گیرد. تنوع رشته ها در دانشگاه علمی کاربردی شامل

4 زیرگروه می باشد، صنعت، کشاورزی، خدمات،

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در واحدهای دانشگاهی متفاوت می باشند، به گونه ایی که تعدادی از واحدهای تخصصی فقط رشته های مرتبط به واحدها را ارائه می دهند.(ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97)

رشته های فوریت های پزشکی، اتاق عمل، هوشبری، تکنسین دهان، پروتز دندان معمولا در واحد علمی کاربردی علوم پزشکی تهران پذیرش خواهند شد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

بدون کنکور دانشگاه آزاد در بهمن ماه 97 بر اساس سوابق تحصیلی انجام می گیرد و معمولا رشته ها متفاوت و با تنوع بیشتری نسبت به مابقی دانشگاه ها پذیرش می شود.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از نیمه دوم مرداد ماه 97 آغاز خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشند.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 97

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی

سوالات زیادی ذهن دوستان را به خود درگیر کرده و معمولا شاهد جواب های مختلف در این سایت ها می باشیم. در اینجا سعی بر این داریم که پاسخ سوالات را در این پست به صورت مفید و مختصر ارائه دهیم.(لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید)

پذيرش رشته‌هاي تحصيلي صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي آزمون سراسري سال  1397 موسسات غیر انتفاعی

داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي مؤسسات غیر انتفاعی پذیرش صرفا بر اساس سوابق (اعم از داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1397 ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند) به منظور اطلاع از رشته‌هاي تحصيلي و موسسات پذيرنده دانشجو در اين مرحله مي‌توانند به لينك جستجوي عنوان مؤسسه و كدرشته مندرج در پايگاه اطلاع ‌رساني اين سازمان و همچنين به پايگاه اطلاع‌رساني مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي مراجعه نمایند و با مشخص نمودن رشته و موسسه مورد علاقه خودنسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام از 6 بهمن ماه آغاز شده است.

مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیرانتفاعی علمی کاربردی 97-98

داوطلبان متقاضی ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی ضمن مشخص نمودن رشته ی مورد درخواست خود براساس لیست رشته های موسسه مورد نظر ازنیمه اول دی ماه می توانند  به مؤسسه آموزش عالي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.

تذکر:هر داوطلب منحصراً مي‌تواند در يك گروه آزمايشي و يك كدرشته محل متقاضي شود.

بديهي است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانك اطلاعات پذيرفته‌شدگان يكي از موسسات بر اساس ضوابط اين سازمان حذف خواهد شده و هيچگونه اعتراضي در اين خصوص پذيرفته نخواهد شد.

چه کسانی می توانند برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی اقدام نمایند؟

کليه متقاضيان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی باید داراي مدرك ديپلم كامل متوسطه نظام قديم (دوره چهارساله) يا پيش‌دانشگاهي و يا كارداني (فوق ديپلم) بوده باشند.

تبصره: چنانچه امكان تشكيل كلاس براي نيمسال دوم سال تحصيلي 97-98 از سوي مؤسسه مورد تقاضا وجود داشته باشه داوطلبان می توانند متقاضی ثبت نام شوند به شرطی که حداكثر تا تاريخ 97/11/30 موفق به اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي و یا كارداني گردند.

هزینه ثبت نام برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی چقدر است؟

كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مؤسسه مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 220.000 (دويست و بيست هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام نمايند.

مدارك مورد نياز برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی موسسات غیر انتفاعی 97-98

1- اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم چهارساله نظام قديم با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

2-اصل و يا گواهي مدرك تحصيلي ديپلم نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش و پرورش.

3-اصل و يا گواهي مدرك پيش‌دانشگاهي با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش.

4- گواهي اخذ مدرك كارداني براي آن دسته از دارندگان مدرك ديپلم نظام جديد كه فاقد مدرك پيش‌دانشگاهي مي‌باشند.

5- اصل شناسنامه و 2 برگ كپي از صفحات آن.

6- اصل كارت ملي و 2 برگ كپي از آن.

7- شش قطعه عكس 4×3 تهيه شده در سال جاري.

8-مدرك نظام وظيفه براي برادران مشمول.

كليه پذيرفته‌شدگان مي‌بايست به همراه تصوير ديپلم نظام قديم و يا گواهي پيش‌دانشگاهي خود، به «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائيديه‌ تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصيل خود را درخواست نمايند و رسيد آن را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند.كليه پذيرفته‌شدگان حتماً نام ‌رشته و مؤسسه آموزش‌عالي محل تحصيل خود را در فرم «دفاتر پيشخوان خدمات دولت» اعلام نمايند..

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام بدون دانشگاه علمی کاربردی 97،  کنکور سراسری 98، انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 98، در کنار شما خواند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک های رنگی کلیک کرده و یا با شماره 9099072943 تماس حاصل بفرمایید.

موفقیت شما آرزوی ماست.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.