مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 28 ژانویه 2020
 • ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۹۹ چگونه است و شامل چه دانشگاههایی می شود؟(مطالعه کامل مقاله)
 • زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری چه تاریخی می باشد؟
 • تاریخ منتشر شدن دفترچه رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری و آموزش عالی؟
 • شرایط و حداقل معدل لازم برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مهر ماه؟
 • سایت ثبت نام و نحوه ثبت نام به صورت اینترنتی بر اساس سوابق تحصیلی مهر ماه ۹۹؟
 • تفاوت ثبت نام امسال با سال های گذشته در پذیرش رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری، پیام نور و غیر انتفاعی؟

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان متقاضی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول مهر ماه سال ۱۳۹۹ یا همان(ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۹۹) پاسخ بدهیم لطفا برای اطلاع از زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ مقاله پربازدید سایت جامع درخت دانش را مطالعه بفرمایید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۹۹ منتشر شد

دفترچه ثبت نام و لیست رشته های بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری نیمسال اول مهر ماه منتشر شد که در آن لیست رشته های بدون آزمون پیام نور و غیر انتفاعی و دانشگاه های سراسری ۹۹ قرار داده شده است داوطلبان می توانند قبل از دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۹۹ این مقاله را را کامل مطالعه نمایند

ثبت نام بدون کنکور سراسری نیمسال اول ۹۹ شامل چه دانشگاه هایی می شود؟

ثبت نام بدون کنکور یا پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مهر ماه نیمسال اول ۹۹ شامل سه دانشگاه خواهد شد که به مجموعه این دانشگاه ها سراسری گفته می شود که شامل:

 1. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه روزانه
 2. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
 3. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

به مجموع این سه دانشگاه که بیش از ۸۵% رشته های خود را بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش خواهند کرد دانشگاه های سراسری می گویند که با مطالعه ادامه مقاله کامل در مورد لیست رشته و همچنین شرایط ثبت نام توضیح داده ایم لطفا برای انجام و مشاوره انتخاب رشته با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد گیری و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری روزانه مهر ۹۹

اولین دسته از دانشگاه ها سراسری دانشگاه های روزانه ای در سراسر کشور هستند که بر اساس سوابق تحصیلی یا همان(معدل کتبی دیپلم) اقدام به پذیرش دانشجو یه همان پذیرش بدون کنکور سراسری پیراپزشکی و .. می کنند که ما در ادامه با معرفی رشته ها و شرط معدل لازم برای قبولی بیشتر در مورد معدل توضیح خواهیم داد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیمسال اول ۹۹

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیمسال اول در سال دو نوبت برای مهر ماه و بهمن ماه لیست رشته هایی اعلام خواهد کرد که کاملا بر اساس سوابق تحصیلی و با پذیرش ۸۵ درصد رشته ها می باشد که در ادامه می توانید با دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون پیام نور مهر ماه ۹۹ را مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مهر ماه ۹۹

دانشگاه های غیر انتفاعی در بسیاری از رشته ها دانشگاه هایی پر مخاطب هستند که رشته های هنر و رشته های پرطرفدار دیگر را بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش می کنند اما بهترین دانشگاه غیر انتفاعی تهران کدام است و رشته های تاپ مورد پذیرش و .. سوالاتی است که شما می توانید جواب آنها را از مشاوران مجرب درخت دانش درخواست نمایید.

زمان ثبت نام بدون کنکور سراسری نیمسال اول مهر ماه ۹۹

امروز سه شنبه ۸ بهمن ۹۸ با منتشر شدن اطلاعیه سایت سازمان سنجش در خصوص انتشار دفترچه بدون کنکور سراسری ۹۹ اعلام شد که ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری ترم مهر ۹۹ از ۲۰ اسفد ۹۸(۹۸/۱۲/۲۰) آغاز خواهد شد و تا ۳۱ شهریور ماه ۹۹ مهلت ثبت نام خواهد داشت از این رو به تمامی متقاظیان توصیه می کنیم به دلیل مهلت بیش از ۶ ماهه زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول ۹۹ با اطلاعات کامل از رشته ها و دانشگاه ها اقدام به ثبت نام نمایید.

زمان انتشار دفترچه رشته های بدون آزمون سراسری ۹۹

همانگونه که در بالا اشاره شد زمان انتشار دفترچه ذشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری امروز ۸ بهمن ۹۹ می باشد که داوطلبان می توانند هم در انتهای مقاله و هم در سایت سازمان سنجش قسمت سراسری دفترچه رشته های بدون کنکور ۹۹ دانشگاه های سراسری را دانلود کنند.

زمان انتخاب رشته بدون کنکور سراسری ۹۹

زمان انتخاب رشته بدون کنکور سراسری ۹۹ که در بالا توضیح دادیم از ۲۰ اسفند ماه ۹۸ آغاز خواهد شد دلیل این تاکید این است که خیلی از داوطلبین اشتباه می کنند و فک میکنند که حتما از سال بعد آغاز خواهد شد و به روزای ایانی موکول خواهند کرد.

نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر ۹۹ چگونه است؟

نحوه ثبت نام بدون آزمون سراسری و بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم پیش دانشگاهی در تاریخ مشخص شده در سایت سازمان سنجش و انتخاب ۱۰۰ کد رشته به صورت اینترنتی می باشد که داوطلبان باید قبل از ورود به سامانه ثبت نام حتما رشته های خود را اولویت بندی و فرم پیش ثبت نام را تکمیل نمایند، مراحل انتخاب رشته به ترتیب زیر می باشد:

مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور سراسری نیمسال اول ۹۹

 1. ورود به سایت ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری ۹۹
 2. خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون سراسری ۹۹ و دریافت رمز کارت اعتباری
 3. ورود به قسمت ثبت نام و وارد کردن کد ملی و رمز خریداری شده
 4. آماده کردن مدارک لازم هت ثبت نام در رشته های بدون کنکور( مشاوره از مشاوران درخت دانش)
 5. وارد کردن مشخصات فردی و تحصیلی (مهم)
 6. آپلود عکس و مدارک (مهم)
 7. انتخاب رشته بر اساس معدل و رشته مورد علاقه که مهمترین محرله ثبت نام می باشد که توصیه می شود که حتما با مشاوران مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش در ارتباط باشید.

مشاوره تحصیلی بدون کنکور درخت دانش

قابل توجه داوطلبان کنکور سراسری ۹۹، مشاورین درخت دانش در تماامی مراحل بزرگترین ماراتن علمی کشور از مرحله ثبت نام کنکور سراسری ۹۹، حذفیات کنکور سراسری، زمان ثبت نام کنکور سراسری، منابع کنکور ۹۹، برنامه ریزی درسی کنکور ، ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد ، دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور پیام نور، معرفی تمامی دانشگاه های کشورو … در کنار شما خواهند بود.

برای ارتباط با مشاورین درخت دانش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ را بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت شماره گیری نمایید.

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد