hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن 5/5 (1)

آیا ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن97 خواهیم داشت؟(بله نیمسال دوم ارائه می شود)

چه رشته هایی در ثبت نام بدون کنکور زبان های خارجه خواهیم داشت؟(انگلیسی، آلمانی، روسی و…)

معرفی رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکوردانشگاه آزاد(ادامه مقاله)

مترجمی زبان بدون کنکور در کدام واحد های دانشگاه آزاد ارئه می شود؟(مترجی زبان تهران و شهرستان ها)

و…

از مهم ترین سوالاتی است که داوطلبان رشته های زبان خارجه طی ارتباط با مشاوران درخت دانش مطرح نموده اند لذا در این مقاله سعی داریم به سوالات داوطلبان محترم و متقاضیان رشته های بدون کنکورآزاد تهران که متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم می باشند را پاسخ دهیم.

بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه معناست؟

دانشگاه آزاد اسلامی مشکل بسیاری از علاقه مندان به تحصیل را که به دلایلی مانند نداشتن وقت کافی برای آزمون دادن یا داشتن استرس در سر جلسه کنکور و … حل کرده و داوطلبان را بر اساس علاقه به رشته تحصیلی بدون توجه به معدل دیپلم پذیرش می کند. از آنجایی که هیچگونه تفاوتی در مبلغ شهریه یا ساعات درس در دانشگاه و مدرک تحصیلی و … بین دانشگاه آزاد بدون کنکور و دانشگاه آزاد با کنکور وجود ندارد، لذا داوطلبان دانشگاه آزاد بدون کنکور از 3 سال گذشته تا کنون روز به روز بیشتر و بیشتر شده است.

تنها نکته حائز اهمیت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم این است که دانشجویان حق نقل و انتقال ندارند لذا توصیه می شود با شناخت کافی رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایند زیرا که هر واحد دانشگاهی یک سری از رشته ها را داراست. باید حتما دید که واحد دانشگاهی که شما قصد ادامه تحصیل دارید چه رشته هایی را بدون کنکور پذیرش می کند و آیا رشته مورد علاقه شما را پذیرش می کند یا کدام واحد دانشگاهی صلاحیت انتخاب را به عنوان دومین گزینه مورد نظر دارد؟ و ….

معرفی رشته مترجمی زبان انگلیسی 

رشته مترجمی زبان انگلیسی یکی از رشته‌ها در بدون کنکور دانشگاه آزاد که در آن کار ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی به دانشجویان آموخته می‌شود.

دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی باید از ابتدای ورود به دانشگاه به زبان انگلیسی مسلط باشد و در دانشگاه با اصول ترجمه و یا زبان شناسی آشنا شود و همچنین تسلط به زبان فارسی داتشه باشد.

بازار کار رشته مترجمی زبان

همانطور که از اسم رشته پیداست زمینه فعالیت مترجم زبان انگلیسی در حوزه ترجمه هست :

 • مترجم در مراکز آموزشی خصوصی و دولتی
 • فعالیت در وزارت امور خارجه به عنوان مترجم
 • ترجمه آثار خارجی به زبان فارسی به کمک موسسات و سرمایه گذاران این زمینه
 • فعالیت در فضای مجازی و یا کار در خانه به عنوان مترجم مقالات و…

رشته های موجود در ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن 97-98

تنوع رشته در زبان خارجه زیاد است اما باید دید که رشته انتخابی در واحد دانشگاهی مدنظر شما وجود دارد یا نه؟

ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن در رشته های زیادی مانند آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی، تربیت مترجم زبان انگلیسی، تربیت مترجم زبان ایتالیایی، زبان روسی، زبان اسپانیایی، زبان و ادبیات ارمنی، مترجمی زبان آلمانی، مترجمی زبان فرانسه، زبان و ادبیات فرانسه و ….در دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرش می شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ، نحوه ثبت نام  داوطلبان بدون کنکور، رشته های بدون کنکورتجربی بهمن دانشگاه آزاد رشته های بدون کنکور بهمن ماه ریاضی، رشته های بدون کنکور بهمن ماه گروه علوم انسانی، مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور و ….. می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابتوبدون کد 9099072943 در ارتباط باشید.

مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور در چه مقاطعی خواهد بود

مترجمی زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته ارائه می شود و در مقطع کاردانی ناپیوسته تحت عنوان آموزش زبان انگلیسی در بدون کنکور دانشگاه آزاد ارائه می شود.

مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور در کدام واحدهای دانشگاه آزاد ارائه می شود؟

رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی در بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها ارائه می شود ازجمله واحدهای:اسلامشهر، پرند، تهران شمال، تهران مرکزی، مراغه، ارومیه، اصفهان، اراک، ملایر، قم، سنندج، رشت و…

برای اطلاع از لیست کامل واحدهای دانشگاه آزاد ارائه دهنده رشته مترجمی زبان بدون کنکور و لیست کامل رشته های زبان خارجه بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق تلفن ثابت 9099072943 و بدون پیش شماره در ارتباط باشید.

نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور در گروه زبان خارجه

داوطلبان متقاضی می توانند جهت ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور در تمامی شهرهای ایران از طریق اینترنتی با ورود به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org  خرید یک کارت اعتباری  بدون مراجعه حضوری در زمان مقرر ثبت نام نمایند.  یا از طریق مشاوره  با گروه مشاورین مجرب درخت دانش با شماره تلفن 9099072943 بدون کد از تلفن ثابت منزل تماس گرفته و ثبت نام از رشته ی مورد دلخواه خود را به عمل آورند.

زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکوردر بهمن ماه

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 از از اواخر دی ماه 97 به بعد  منتشر خواهد شد و متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه و انتخاب رشته مورد نظر خود جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

. در مقطع کاردانی ناپیوسته و کاردانی پیوسته بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی دیپلم خود رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنید(ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن). جهت ثبت نام در کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک فوق دیپلم گرفته باشید. برای شرکت در کارشناسی پیوسته دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی الزامی نیست. لازم به ذکر است جهت پذیرش داوطلبان گرامی در بدون کنکور مقطع کاردانی و کارشناسی سوابق تحصیلی تأثیری نداشته یعنی داوطلبان با هر معدلی می توانند ثبت نام نمایند.(ثبت نام بدون کنکور زبان خارجه دانشگاه آزاد بهمن)

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت مشاوره و راهنمایی درباره رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور در هر شهر و انجام ثبت نام  می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره 9099072943 از طریق تلفن ثابت منزل بدون کدگیری تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

موفقیت شما افتخار ماست.

Please rate this

درباره نویسنده :

7 نظر

 1. رشته حقوق بدون کنکور آزاد تهران | derakhtedanesh آگوست 11, 2018 در5:47 ب.ظ- پاسخ

  […] رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور […]

  • Behnam QaderPour آگوست 12, 2018 در11:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   مترجمی زبان انگلیسی واحدتهران شمال وواحدپرندوواحداسلامشهروواحددماوندوواحدرودهن واحدشهرقدس دانشگاه آزادتهران رابدون کنکورمی توانیدثبت نام کنید

 2. *_* نوامبر 29, 2018 در1:06 ب.ظ- پاسخ

  با سلام ایا زبان چینی هم برای ورودی بهمن میشه رفت ؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 1, 2018 در12:41 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بایددفترچه اواخرآذرماه منتشربشه دانلودکنیددفترچه رشته راچک کنیدچون دفترچه یک سری تغییراتی داردممکنه رشته ای دردفترچه اضافه شودیاحذف شود

  • Mobin Hosseini دسامبر 1, 2018 در12:42 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معدل بالای 15باشدمعدل خوبیست ولی معدلای کمترنیزثبت نام داشتیم بایدمنتظرباشیددفترچه منتشرشوددانلودکنید

 3. غزل غلامی ژانویه 6, 2019 در8:27 ب.ظ- پاسخ

  با سلام.
  ایا رشته ادبیات انگلیسی برای دانشگاه دولتی زبان انگلیسی اصفهان با شرط معدل امکان پذیره یا فقط برای دانشگاه های پیام نور و ازاد و…… هستن؟
  چون تا الان گفتن فقط دانشگاه صنعتی اصفهان نمیشه با معدل وارد شد!

  • Mobin Hosseini ژانویه 7, 2019 در9:58 ق.ظ- پاسخ

   درود
   منتظرباشید25دی اطلاعیه می دهند

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.