hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 5/5 (1)

آیا مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه غیرانتفاعی معتبر است؟

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی چگونه است؟

شرایط شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی چگونه است؟

شهریه دانشگاه غیر انتفاعی چقدر است؟

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه غیرانتفاعی؟
لیست رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی دانشگاه آزاد

دانشگاه غیرانتفاعی

دانشگاه های غیر انتفاعی یکی از انواع دانشگاه های موجود درسطح کشور می باشند. آیین نامه تاسیس موسسات آموزش های غیر دولتی و خصوصی با هدف بسیج کلیه امکانات کشور در امر آموزش عالی و ارتقاء سطح دانش و فرهنگ جامعه در سال 64 به تصویب رسید.

دانشگاه های غیر انتفاعی از جمله دانشگاه هایی هستند که برای شرکت در آنها باید هر ترم مبلغی را به عنوان شهر یه پرداخت نمود. اما به نظر می رسد که شهریه دانشگاه های غیر انتفاعی خیلی زیاد نباشد و به نسیبت قابل قبول است.  امکانات آموزشی دانشگاه های غیرانتفاعی در سطح خوب می باشد.

البته بسته به نوع و قدمت مرکز آموزشی امکانات آن نیز متفاوت می باشد. معمولا در دانشگاه های غیر انتفاعی در صورت داشتن خوابگاه به صورت خودگردان می باشد.

مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه های غیر انتفاعی از سوی وزارت علوم و تحقیقات صادر می شو و در تمام مراکز کشور معتبر می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

دانشگاه های برتر غیرانتفاعی

دانشگاه های برتر غیرانتفاعی شامل دانشگاه سوره، دماوند، پارس، اصفهان، شیراز، جهاد کرمانشاه و … که می توانیم برای شما دوستان عزیز ذکر نماییم. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

بهترین دانشگاه غیرانتفاعی تهران

ثبت نام کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی ناپیوسته و یا همان کاردانی به کارشناسی برای ورودی بهمن ماه 97 در تاریخ 16/11/97 آغاز و تا تاریخ 23/11/97 ادامه خواهد داشت داوطلبان می توانند برای ثبت نام خود بعد از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام و یا برای دریافت اطلاعات دقیق با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.(شماره تماس 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد)

دفترچه و لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

دفترچه بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98-99

شعبات و متقاضیان ورود به دانشگاه های غیر انتفاعی در سال های گذشته روبه افزایش است. به احتمال زیاد یکی از دلایل افزایش متقاضیان ورود به دانشگاه های غیر انتفاعی  پذیرش دانشجو در این دانشگاه ها به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

یعنی حتی اگر داوطلبی در کنکور سراسری ثبت نام نکرده باشد و یا در جلسه کنکور حضور نداشته باشد بر اساس سوابق تحصیلی می تواند وارد دانشگاه شود. این نحوه پذیرش برای بسیاری از داوطلبان که وقت یا حوصله مطالعه دروس انتحانی و شرکت در کنکور سراسری را ندارند بسیار مناسب خواهد بود.

دقت داشته باشید که در هیچ جای مدرک فارغ التحصیلی درج نمی شود که داوطلب مدرک خود را به صورت بدون کنکور دریافت نموده است. از دیگر مزایای دانشگاه های غیر انتفاعی پذیرش دانشجو در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه به صورت بدون کنکور می باشد.

اگر دانشجویی فرصت ثبت نام در مهرماه را نداشته و یا قصد انصراف از رشته قبلی خود را دارد می تواند که در بهمن ماه در کلاس درس حضور یابد و از هم دوره ای های خود جا نماند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

همانطور که گفته شد دانشگاه های غیر انتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می پذیرند. برای ثبت نام مهرماه می بایست همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری 98 از میان لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی موجود در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 کد رشته محل های مورد نظر را انتخاب نمایید و در سیستم انتخاب رشته سازمان سنجش ثبت نمایید.  شما حداکثر150 انتخاب می توانید داشته باشید.

انتظار می رود انتخاب رشته کنکور سراسری 98 هم چون سال های گذشته در نیمه دوم مرداد انجام شود. و متقاضیان ورود به دانشگاه های غیر انتفاعی برای ورودی بهمن ما می بایست در تاریخ مقرر شده از سوی این دانشگاه و از طریق سایت سازمان سنجش برای تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام نمایند. که معمولا از آبان ماه تا دی ماه ادامه خواهد داشت.

توجه داشته باشید که داوطلبانی که مایل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی برای بهمن ماه 97 می باشند درکانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش عضو شوند که اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

در پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مطابقت رشته نتخابی با عنوان مدرک تحصیلی ملاک نخواهد بود. و تنها تاثیر سوابق تحصیلی در رشته های غیر مرتبط کمتر است. داوطلبانی که مایل به شرکت در دوره های کاردانی به کارشناسی در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی برای سال تحصیلی 98-99 هستند می بایست مدرک کاردانی خودرا حداکثرتا پایان شهریور 98 اخذ نمایند.

تمامی داوطلبان شرکت کننده در دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی برای سال تحصیلی98-99 باید گواهی مقطع پیش دانشگاهی و یا دیپلم خود را حداکثر تا پایان شهریور98 دریافت نمایند. البته قابل ذکر است که دارندگان مدرک دیپلم فنی تنها مجاز به انتخاب کدرشته محل های دوره کاردانی می باشند.

همچنین دارندگان مدرک کاردانی در رشته های با طرح نیروی انسانی می بایست تا پایان شهریور98 طرح خود را به پایان برسانند, تا بتوانند در مهرماه در کلاس های بدون کنکور غیر انتفاعی شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. همانطور که گفته شد برای ثبت نام بدون کنکور  غیر انتفاعی ورودی مهرماه می بایست از طریق سیستم انتخاب رشته , انتخاب رشته نمود و پس از قبولی در رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی به سایت دانشگاه مراجعه نموده و از نحوه ثبت نام در دانشگاه مورد نظر باخبر شوید.

برای ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی نیم سال دوم نیز می بایست ابتدا کد رشته محل های منتشر شده از سوی سازمان سنجش که تکمیل ظرفیت دارند را حداکثر تا20 کد رشته محل انتخاب و از طریق سایت سازمان سنجش  ثبت نام نماییدو پس از دریافت نتیجه ی ثبت نام تکمیل ظرفیت به دانشگاه مورد نظر برای ثبت نام حضوری مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته)

1- اصل مدرك فارغ‌التحصيلي دوره كارداني (فوق ديپلم) و يا گواهي اتمام دوره كارداني حداكثر تا پايان نيمسال اول سال تحصيلي 98 – 1397 (حداكثر تا تاريخ 97/11/30).

2- اصل تأييديه معدل فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات دوره كارداني براي آنان صادر نشده است.

3- مدرك وضعيت نظام وظيفه (براي برادران).

4- شش قطعه عكس 4×3 تمام رخ تهيه شده در سال جاري.

5- اصل شناسنامه و دو برگ تصوير از تمام صفحات آن.

6- اصل كارت ملي و دو برگ تصوير از پشت و روي آن.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با لیست رشته ها, مدارک و شرایط مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی, پیام نور, علمی کاربردی و نحوه ثبت نام در این رشته ها و یا سوالات خود را در رابطه با ثبت نام کنکور سراسری 98 از طریق شماره گیری9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری از مشاوران درخت دانش بپرسید و پاسخ مورد نظرتان را دریافت نمایید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره  تلگرام: شماره 09033806196 و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال

شماره تماس: 9099072943

Please rate this

توسط | 2019-02-05T17:04:22+04:30 دسامبر 25th, 2018|دانشگاه بدون کنکور, دانشگاه غیرانتفاعی|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.