hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 4.5/5 (6)

شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 برای ورودی های نیمسال اول 98-99

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 در مقاطع (کارشناسی پیوسته-کاردانی ناپیوسته) از امروز 27 اسفند ماه 97 آغاز و تا 6 شهریور ماه 98 ادامه دارد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر ماه نیز مانند ثبت نام بدون کنکور نیسمال دوم 97 بر اساس معدل کتبی دیپلم و معدل کل دیپلم می باشد با این تفاوت که بر خلاف ترم گذشته تمامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها را پذیرش داریم.

امسال برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 نیمسال دوم 85% رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته، بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی دیپلم پذیرش خواهند کرد که در ادامه نحوه تاثیرمعدل، با چه معدلی چه رشته ای؟ مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون و درصد شانس قبولی در هر رشته را توضیح خواهیم داد.

قبل از توضیح در مورد نحوه و مراحل گام به گام نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور توصیه می شود که حتما برای چگونگی افزایش شانس قبولی د ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 98

امسال بر خلاف سال های گذشته ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور دیرتر از تمامی مقاطع آغاز شد و تفاوت هایی را نیز در ثبت نام دارد که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیسمال دوم کارشناسی ناپیوسته بر اساس معدل کل دوره کاردانی با تاثیر تجانس رشته ای می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته، لیست رشته های جدید بدون آزمون کاردانی به کارشناسی بدون کنکور، با چه معدلی کدوم دانشگاه؟ درج کد رشته کاردانی و کد دانشگاه و مشاوره راهنمای ثبت نام به صورت تلفنی و حضوری می توانید با شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

نتایج دانشگاه ازاد بدون کنکور 97 بهمن ماه کی اعلام می شود؟

بسایری از داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 به این تصوراند که تنها با ثبت نام و دریافت کد رهگیری باید به دانشگاه مراجعه کنند چون ثبت نام که از اسمشم مشخصه بدون کنکور است، درحالی که امسال برای سال 97 ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیل و شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور معدل کتبی و کل دیپلم می باشد که در ادامه جدول تاثیر میزان سوابق تحصیلی را قرار داده ایم.

این مرحله از ثبت نام بدون آزمون رشته های دانشگاه آزاد نتایج دارد و نیمه دوم بهمن ماه اعلام خواهد شد  که داوطلبان می توانند نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم خود را مشاهده نمایند.

برای اطلاع از افزایش شانس قبولی در ثبت نام در هر دوه دوره هم تمام وقت و هم پاره وقت بر اساس معدل داوطبلب( حتی داوطلبانی که معدل پایین دارند) رشته های جدید ارائه شده می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته مشخص شد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 هم در نیمسال اول مهر ماه و هم در نیمسال دوم بهمن ماه دارای 4 مقطع می باشد که تا به امروز 9 بهمن ماه 97 دفترچه سه مقطع منتشر شده است که در زیر برای مشاهده دفترچه ها لینک مشاهده را قرار داده ایم، ثبت نام کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 از تاریخ 14 تا 16 بهمن ماه آغاز خواهد شد و به محض منتشر شدن در کانال تلگرام بدون کنکور درخت دانش اطلاع رسانی خواهد شد.

“ثبت نام خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید”

جدول میزان تاثیر سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه 97

از آنجا که پذیرش داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 صرفاً براساس سوابق تحصیلی معدل دیپلم و پیش دانشگاهی صورت می پذیرد و نظر به این که دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم آنان (ریاضی،تجربی، انسانی و …) متفاوت است، لذا چنانچه نوع دیپلم داوطلب با گروه آزمایشی که متقاضی آن می شود متفاوت باشد، درصد اعمال معدل کتبی متفاوت خواهد بود که در این خصوص توجه داوطلبان را به جدول ذیل معطوف میدارد.

تذکر: برای مشاهده کامل جدول از طریق موبایل، گوشی خود را در حالت افقی قرار دهید.

گروه آزماشیریاضی فیزیکعلوم تجربیادبیات و علوم انسانیعلوم و معارف اسلامیسایر عناوین دیپلم
علوم ریاضی و فنی10010031.431.431.4
علوم تجربی10010031.431.431.4
علوم انسانی41.241.210010041.2
هنر100100100100100
زبان های خارجه100100100100100

مشاهده دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته منتشر شد(9 بهمن 97)

برای مشاهده دفترچه رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته و کاردانی پیوسته می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

برای اطلاع از رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد (رشته روانشناسی، حقوق و مترجمی زبان) پاره وقت و تمام وقت، اطلاعات دقیق در مورد مهندسی پزشکی و رشته های هنر، شرایط ورود به هر کدام از رشته ها، معدل لازم قبولی در نیمسال دوم(اولویت بندی بر اساس معدل)، انجام تمامی مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

مهلت ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 مقطع کاردانی پیوسته در تاریخ شنبه 2 بهمن ماه 97 آغاز و به مدت 13 روز تا تاریخ 13 بهمن 97 مهلت ثبت نام بدون آزمون کاردانی پیوسته دارد و داوطلبان واجد شرایط می توانند ثبت نام بدون آزمون خود را بر اساس نکات مهمی که در ادامه مقاله توضیح خواهیم داد انجام دهند.

نکات مهم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 مقطع کاردانی پیوسته

داوطلبان دارای دیپلم نظری و دیپلم فنی حرفه ای می توانند 20 کدرشته انتخاب نمایند به صورتی که با هر کارت یک رشته در 20 کد دانشگاه می توانند انتخاب نمایند.

داوطلبان دارای دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نظام قدیم و نظام جدید باید رشته ای را انتخا نمایند که تجانس با رشته ادامه تحصیل دلخواه داشته باشد(ضروری)

تجانس رشته در جدول دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 مقطع کاردانی مشخص می باشد و داوطلبان باید حتما آن را رعایت نمایند.

نتایج این دوره نیمه دوم بهمن منتشر خواهد شد.

ملاک اصلی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی معدل دیپلم داوطلبین می باشد.

و …

برای اطلاع از تجانسی رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته و نحوه و مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور این مقطع، معرفی رشته های جدید و شرایط و معدل لازم برای ثبت نام می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

تاثیر معدل زمانی که نوع دیپلم با گروه آزمایشی متفاوت باشد چگونه است؟

یکی از ویژگی های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بهمن ماه امکان انتخاب زیر گروه های آزمایشی متفاوت از نوع دیپلم داوطلب می باشد اما سوالاتی که برای بیشتر متقاضیان دانشگاه ازاد بدون کنکور پیش آمده این است که:

چگونه زیر گروه آزمایشی دیگری را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انتخاب کنیم؟

داوطلبان با خرید هر کارت می توانند فقط در یک زیر گروه انتخاب رشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 نمایند و باید توجه نمایند که رشته مورد نظر آنها حتما در زیر گروه آزمایشی باشد و این اشتباهی هست که بسیاری از داوطلبان تا کنون انجام داده اند.

لذا پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از این اشتباهات و بالا بردن شانس قبولی با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته ، انجام تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بهمن 97-98 و اعلام نتایج با مشاوران مجرب درخت دانش و بدون پیش شماره 9099072943 در ارتباط باشید.

“نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمه بهمن ماه اعلام خواهد شد”

با چه معدلی چه رشته ای؟

سوال بیشتر داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال دوم و نیمسال اول 97 از مشاوران درخت دانش این است که با چه معدل کتبی چه رشته ای قبول می شوم و آیا معدل لازم برای رشته دلخواه من چقد باید باشد؟ آیا برای رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد معدل باید بالاتر از 18 باشد؟!

معدل قبولی هر کدام از رشته های بدون کنکور با هم متفاوت است مثلا: برای رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها البته رشته های پرطرفدار و دارای بازار کار خوب معدل باید بالاتر باشد مثلا برای رشته حقوق بدون کنکور معدل داوطلب باید بالاتر از 15 باشد.

مشاوره و معدل لازم برای قبولی در بدون کنکور آزاد بهمن ماه

معدل بالای 15 معدل خوبی برای قبولی در نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی پیوسته نیمسال دوم 97-98 بهمن ماه  می باشد ولی معدل زیر 15 معدل بدی نیست، بنابراین به این نتیجه می رسیم که برای قبولی در رشته دلخواه هم بستگی به ظرفیت آن نیمسال دارد و هم معدل نقش بسزایی خواهد داشت و این نقش مشاور است که می تواند با تجربه کافی و اطلاع از ظرفیت نیمسال بهترین انتخاب رشته و با اولویت بندی بر اساس معدل و سطح دانشگاه قبولی را در رشته های بدون کنکور بالاتر ببرد.

برای مشاوره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور لازم برای قبولی ظرفیت دانشگاه ها و بازار کار و لیست جدید رشته های پیراپزشکی بدون کنکور بهمن ماه و همچنین زمان، نحوه و شرایط ثبت نام با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943(بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

برای رزرو وقت مشاوره حضوری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم می توانید از طریق شماره تلگرام 6196-380-0903 هماهنگی لازم و شماره موبایل دریافت نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از کی شروع شد و برای چه داوطلبانی توصیه می شود؟

امسال بر خلاف پارسال ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دوره متوسطه و پیش دانشگاهی مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته می باشد، سال های گذشته ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس ظرفیت و زمان بود و همه داوطلبین تا زمانی که ظرفیت دانشگاه و رشته خالی بود می توانستند ثبت نام بدون کنکور انجام دهند و به راحتی رشته خود را انتخاب نمایند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 نه بر اساس زمان است و نه بر اساس ظرفیت و تنها سوابق تحصیلی داوطلب، رشته تحصیلی داوطلب و دانشگاه انتخابی اوست که می تواند تعیین کننده قبولی در دانشگاه آزاد بدون کنکور باشد، از این رو قبولی در بدون کنکور دانشگاه آزاد بر خلاف تصور خیلی از داوطلبان دانشگاه آزاد بدون کنکور که برای مشاوره با موسسه تحصیلی درخت دانش تماس می گیرند 100% و یا تضمینی نیست از این رو نقش مشاور در قبولی رشته دلخواه می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 به تمامی داوطلبان که نتوانستند در رشته دلخواه خود در کنکور سراسری پذیرفته شوند و حتی از رشته خود راضی نیستند توصیه می شود چون در واقع تفاوتی بین رشته های بدون کنکور آزاد و با آزمون نیست، از این رو توصیه می شود این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و ثبت نام انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی خود را حتما از طریق مشاور انجام دهید.

“باید بدانید: 85% رشته های با آزمون را بدون کنکور پذیرش داریم”

تذکر: در این مقاله چون ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون برای نیمسال اول مهر 97 به پایان رسیده است تمرکز ما بر روی نیمسال دوم 97-98 دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ماه 97-98 چه تاریخی است؟

یک سال تحصیلی شامل دو نیمسال و دو بار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 در هر کدام از نیمسال ها می باشد.

نیمسال اول 97:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 97 در نیمه دوم مرداد ماه شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم مهر وارد دانشگاه شوند و جزء ورودی های اول سال ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انجام دهند.

نیمسال دوم 97-98:

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم 97-98 در 29 دی ماه 97-98 شروع و دانشجویان پس از پذیرفته شدن می توانند در ترم دوم بهمن ماه ۹۷ وارد دانشگاه شوند و جز ورودی های دوم سال تحصیلی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم انجام دهند.

بعد از زمان ثبت نام سوال بیشتر داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97 چیست؟

 • نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 ترم بهمن چگونه است؟(مطاله مقاله)
 • آیا با هر رشته تحصیلی (نوع دیپلم) می توانم رشته دلخواهم را انتخاب کنم؟(بله، ولی این نکته که امکان ویرایش اطلاعات و همچنین خرید کارت اعتباری مجدد فعلا فراهم نیست توصیه می شود که حتما از طریق مشاور ثبت نام خود را انجام دهید)
 • با چه معدلی چه رشته ای؟(سوال از مشاور)

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 ترم مهر و بهمن، بالا بردن شانس قبولی در رشته انتخابی با اولویت بندی بر اساس معدل داوطلب، معرفی تمامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها و بازار کار و سطح علمی دانشگاه ( معرفی نزدیک ترین دانشگاه به محل زندگی داوطلب)، مشاوره بدون کنکور دوره پاره وقت و مجازی برای داوطلبان کارمند و متاهل، با چه معدلی چه رشته ای قبول خواهم شد؟، شرایط ورود به رشته های فنی حرفه ای بدون کنکور، مشاوره رشته های پزشکی بدون کنکور و پیراپزشکی بدون کنکور، مشاوره تحصیلی رشته های پزشکی خارج از کشور شهریه پایین (روسیه)، تفاوت ناپیوسته و پیوسته در دوره های کاردانی و کارشناسی و … می توانید به راحتی از سراسر کشور با شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره(کد) و از طریق تلفن ثابت(تلفن منزل) تماس حاصل نمایید و به کمترین زمان و هزینه به پاسخ سوال خود را بیابید.

جهت رزرو وقت انتخاب رشته حضوری از طریق شماره تلگرام 09033806196 هماهنگی های لازم را انجام دهید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی نیمسال دوم 97-98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کارشناسی دارای بیشترین متقاضی است و اکثر رشته ها را در این دوره ارائه خواهیم داد دوره کارشناسی دارای دو مقطع است که شامل:

 • کارشناسی پیوسته
 • کارشناسی ناپیوسته

منظور از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کارشناسی پیوسته همان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزا در  مقطع لیسانس است که به حداکثر 5 سال و حداقل 3 سال به طول می انجامد.

منظور از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد همان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد می باشد.ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و متقاضیان می توانند تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 کارشناسی شرکت نمایند.

ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن 97-98

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 در مقطع کارشناسی هم به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 برای داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند نیز امکان پذیر خواهد بود، مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته 97 در 2 نوبت مهر ماه و بهمن ماه 97 انجام می شود و  ورودی های مهر ماه می بایست درنیمه دوم مرداد ماه برای ثبت نام خود اقدام نمایند و ورودی های بهمن ماه می بایست در دی ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ترم بهمن 97-98

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی به این صورت است که داوطلب باید حتما دارای مدرک پیش دانشگاهی باشد بنابراین در این بخش به شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 می پردازیم. شرایط ثبت نام بدون کنکور در کارشناسی پیوسته و ناپیوسته متفاوت است. شرط لازم برای داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته را دارند دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و برای داوطلبان متقاضی ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته، دارا بودن مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) می باشد. داوطلبان متقاضی ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد لازم است از مدارک مورد نیاز ثبت نام نیز آگاه شوند.

نحوه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97-98

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۷ به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان جهت انجام ثبت نام می بایست به سایت آزمون به نشانی azmoon.iau.ir مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام رسید ثبت نام را دریافت کنند تا در زمان تعیین شده از سوی دانشگاه مربوطه با در دست داشتن مدارک دیگر به صورت حضوری جهت تکمیل ثبت نام نهایی به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند،سامانه مشاوره و هدایت تحصیلی درخت دانش میتواند ابهامات شما را رفع کند و شمارا از آخرین اخبار و اطلاعات آگاه سازد و در تمامی مراحل ثبت نام شما از جمله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 در کنار شما باشد تنها کافیست با شماره تلفن 9099072943 تماس گرفته و یا به سایت www.derakhte-danesh.com مراجعه نمایید.

“نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 خود را به مشاوران با تجربه درخت دانش بسپارید”

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97-98

تنها نکته قابل توجه در ثبت نام کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون 97 این است که اگر رشته درخواستی برای ادامه تحصیل با عنوان رشته مدرک کاردانی داوطلب متجانس نباشد داوطلب باید حداقل تا 12 واحد و حداکثر تا 18 واحد جبرانی گذرانده و بستگی به مرتبط یا نیمه مرتبط بودن رشته باید واحد جبرانی بگذراند.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور مهر ۹۷، لیست کامل رشته های غیر پزشکی و پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ بر اساس سوابق تحصیلی و اولویت بندی 20 کد رشته انتخابی در انتخاب رشته بدون کنکور مهر ۹۷ و معرفی رشته های بدون کنکور و بازار کار آنها و موقعیت مکانی دانشگاه های آزاد بدون کنکور و … می توانید با شماره 9099072943 (ازطریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره)تماس حاصل نمایید.

رشته های پرطرفدار بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن ۹۷

امسال برای سال 97-98، 95 درصد پذیرش رشته های دانشگاه آزاد و پیام نور به صورت بدون کنکور می باشد.

اکثر رشته های تاپ و پرطرفدار غیر پزشکی و رشته های بدون کنکور تجربی نیز شامل رشته های بدون کنکور مهر 97 می باشند.

در آزمون کنکور 97 دانش آموزانی که توانایی بالا و یا شرایط گرفتن نتیجه مطلوب در این آزمون را ندارند این فرصت برایشان یک مشکل محسوب میشود و دیگر انگیزه ای برای درس خواندن ندارند و حتی امکان دارد دیگر به ادامه تحصیل فکر نکند.

اما نگران این مسله نباشید چرا که دانشگاهایی در سرار کشور هستند که بدون این آزمون (بدون کنکور) داوطلبان خود را پذیرش میکنند و بدون هیچ گونه تفاوتی نسبت به دانشگاههای با کنکور میتوان در این دانشگاهها ادامه تحصیل نمود.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن ماه 97-98

بسیاری از داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد منتظر منتشر شدن دفترچه و زمان شروع ثبت نام دانشگاه آزاد در دوره کاردانی ناپیوسته بودند، تا بتوانند رشته هایی مانند: دامپزشکی بدون کنکور و معماری، نرم افزار کامپیوتر و کاردانی امور بانکی و غیره را انتخاب نمایند.

“ثبت نام کاردانی پیوسته بدون آزمون آزاد 97-98 بهمن از اوایل دی ماه آغاز و مهلت ثبت نام کاردانی ناپیوسته بیش از یک هفته می باشد”

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره کاردانی شامل کاردانی ناپیوسته و کاردانی پیوسته می باشد و رشته هاي مختلف دانشگاه کاردانی ناپیوسته به پنج گروه:

 • ریاضی و فنی مهندسی
 • علـوم تجربـی، کشـاورزي
 • دامپزشـکی
 • علوم انسانی
 • زبانهاي خارجی
 • هنر

تقسیم میشود که لینک ثبت نام هر دو تا دوره از امروز 28 مرداد ماه 97 باز شد و داوطلبین بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیم سال اول 97 برای ثبت نام در 20 کد رشته انتخابی می توانند اقدام نمایند.

“هیچ محدودیتی برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته نداریم”

شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 97-98

1 -داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه الزامی است.

2 -دارندگان دیپلم فنی و حرفهاي و کاردانش نظام جدیدکه فاقد مدرك پیش دانشگاهی و یا مدرك کاردانی مـی باشـندحق ثبت نام در این دوره را ندارند.

3 -فارغالتحصیلان دوره هاي کـاردانی (اعـم از پیوسـته وناپیوسته) غیرمشمول مجاز به ثبت نام در این دوره میباشند.

4 -فارغ التحصیلان دوره هاي کاردانی علوم پزشـکی غیـر مشمول مجاز به ثبت نام در رشته هاي دیگـر در مقـاطع بـالاتر میباشند.

شرایط پذیرش دانشچو در کاردانی ناپیوسته 97-98

پذیرش داوطلبان صـرفاً براسـاس سـوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می پذیرد و نظـر بـه ایـن کـه دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم آنان (ریاضی،تجربی، انسانی و …) متفاوت است.

لذا چنانچه نوع دیپلم داوطلب باگروه آزمایشی که متقاضی آن میشود متفاوت باشد، درصد اعمـال معدل کتبی متفاوت خواهد بود که در این خصوص توجه داوطلبان را به جدول ذیل معطوف میداریم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط جدید ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی و تجانس رشته های انتخابی با کد دیپلم داوطلب، شرایط پذیرش دامپزشکی بدون کنکور و رشته های بدون آزمون دوره کاردانی و .. می توانید با شماره 9099072943 با تلفن ثابت همراه با مشاوران مجرب درخت دانش باشید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد 97

در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد کاردانی پیوسته ﻣﻌﺪل ﮐﺘﺒﯽ داوﻃﻠﺒﺎن واﺟﺪ ﺷﺮاﯾﻂ ﻣﻼك و ﻣﺒﻨﺎي ﭘﺬﯾﺮش ﻗﺮار ﻣﯽ ﮔﯿﺮد و اﺳﺎﻣﯽ ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﺷـﺪﮔﺎن در ﯾـﮏ ﻣﺮﺣﻠﻪ و ﺑﻪ ﻃﻮر ﯾﮑﺠﺎ اﻋﻼم ﻣﯽ ﮔﺮدد.

ﻫﺮ داوﻃﻠـﺐ ﺑﺮاﺳـﺎس ﻣﻌﺪل ﮐﺘﺒﯽ دﯾﭙﻠﻢ ﺑﻪ اوﻟﯿﻦ ﮐﺪ رﺷﺘﻪ/ ﻣﺤﻞ اﻧﺘﺨﺎﺑﯽ ﮐـﻪ از ﻧﻈـﺮ ﻋﻠﻤﯽ ﺑﺮﺗﺮي دارد در ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺑﺎ ﺳﺎﯾﺮ داوﻃﻠﺒﯿﻨﯽ ﮐـﻪ ﺷـﺮاﯾﻂ ﻣﺸــﺎﺑﻪ وي را دارﻧــﺪ (در ﺻــﻮرت وﺟــﻮد ﻇﺮﻓﯿــﺖ ﻣﻌﺮﻓــﯽ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ.

“باید بدانید که رشته انتخابی با کد دیپلم داوطلب در دوره کاردانی پیوسته بدون کنکور باید تجانس داشته باشد” 

ﺗﻄـﺎﺑﻖ رﺷـﺘﻪ ﻓﺎرغ اﻟﺘﺤﺼﯿﻠﯽ داوﻃﻠﺒﺎن در دوره ﻣﺘﻮﺳﻄﻪ ﺑﺎ رﺷﺘﻪ اﻧﺘﺨﺎﺑﯽ در دوره ﮐﺎرداﻧﯽ ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ، در ﻣﺤﻞ داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﺻﻮرت ﺧﻮاﻫﺪ ﭘﺬﯾﺮﻓﺖ ﻟﺬا ﺑﻪ داوﻃﻠﺒﺎن اﮐﯿﺪاً ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﮔﺮدد ﺷﺮط ﺗﻄﺎﺑﻖ رﺷـﺘﻪ ﻣﻄـﺎﺑﻖ را در اﻧﺘﺨﺎب ﺧﻮﯾﺶ ﻟﺤﺎظ دارﻧﺪ.

“برای انتخاب رشته تربیت بدنی هیچ محدودیتی برای انتخاب رشته کاردانی پیوسته بدون آزمون 97 دانشگاه آزاد نداریم”

آیا خرید کارت اعتباری دوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته نیمسال دوم نیز امکان پذیر است؟

برخلاف سال های گذشته امسال در دوره های بدون آزمون پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

بدیت ترتیب که داوطلبان با پرداخت یک هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97، 20 رشته/ محل انتخاب می کنند و پس از پردازش اطلاعات، کد رشته پذیرفته شده داوطلب بدون آزمون را اعلام می کنند.

در هفته اول شروع ثبت نام کارشناسی پیوسته داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی با این مشکل رو به رو شدند که نمی توانستند از زیرگروه های مختلف رشته انتخاب کنند، در زیر روش خرید و نحوه ثبت نام مجدد بدون کنکور دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته را توضیح داده ایم.

زمان ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97-98

با عنایت به درخواستهاي مکرر متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسري سال 97 ، به اطلاع میرساند ویرایش رشته/ محل هاي انتخابی از روز چهارشنبه 31 مرداد آغاز و تا ساعت 24 روز جمعه 2 شهریور ادامه خواهدداشت.

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسري که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند می توانند با مراجعه به سایت آزمون و با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب 100 رشته/ محل اقدام نمایند.

داوطلبان انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندي به گروه هنر و زبان هاي خارجه را انتخاب کرده اند و در آزمون آن نیز شرکت کردهاند، از فرصت انتخاب رشته دو یا سه گروه آزمایشی بهره مند شوند.

داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظرخود را در دفترچه رشته هاي با آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی کنند، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته/ محل هاي دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی میباشند که درصورت تمایل به ثبت نام اقدام نمایند.

انتخاب رشته کارشناسی پیوسته سوابق تحصیلی در همه گروه های آزمایشی

دکتر امیر رضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی: برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ای امکان را فراهم کرده ایم که داوطلب مستقل از رشته دیپلم، می توانند یک رشته آزمایشی را انتخاب کنند، یعنی اگر کسی دیپلم تجربی داشته باشد، لزومی ندارد که حتما علوم تجربی را انتخاب کند و امکان انتخاب علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجه را دارد.

وی افزود گزینه دیگر در سامانه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مبتنی بر سوابق تحصیلی فعال خواهیم کرد که داوطلبان در چند گروه آزمایشی انتخاب رشته کنند.

به عنوان مثال اگر کسی رشته تجربی، ریاضی، انسانی، هنر یا زبان های خارجی را انتخاب کند، در این حالت برای هر کدام از گروه ها، یک حق ثبت نام دریافت می شود ولی برای هر گروه می تواند 20 انتخاب داشته باشد.

کسانی که تاکنون ثبت نام انجام داده اند می توانند بر اساس شرایط جدید ثبت نام مجدد و کارت اعتباری در گروه آزمایشی دیگر خریداری نمایند.

برای اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد بدون کنکور با مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام بدون کنکور آزاد 97 می توانید با شماره 9099072943 (بدون کدگیری و با تلفن منزل) تماس حاصل نمایید.

“باید بدانید: امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد وجود ندارد”

لینک بازیابی کلمه عبور خرید کارت بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته مهر ماه 97

با توجه به اینکه تعداد زیادی از دوستان کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را خریداری کرده ولی رمز عبور را به هر دلیلی نتوانسته اند که یاداشت کنند یا دریافت نکرده اند در این لینک می توانید رمز عبور ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور خود را دریافت نمایید.

ثبت نام بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن ۹۷

هر سال در دو دوره مهرماه و بهمن ماه پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام می گیرد.

دانشگاه آزاد طی سالهای گذشته برای اولین باردر نیمسال دوم بهمن 96 بر اساس سوابق تحصیلی یا همان معدل کتبی ثبت نام وپذیرش انجام داد و دیگر همانند سالهای قبل زمان ثبت نام مهم نمی باشد و هر کسی زودتر اقدام به ثبت نام انجام دهد تفاوتی در قبولی آن ندارد و تا پایان زمان ثبت نام همه داوطلبان بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند ثبت نام خود را در سایت بدون کنکور انجام دهند،

سوابق تحصیلی نقش بسزایی در قبولی داوطلب در رشته مورد نظر دارد و متجانس بودن رشته پیش دانشگاهی با رشته انتخابی ادامه تحصیل می تواند در قبولی داوطلب نقشی تعیین کننده داشته باشد، حالا این سوال پیش می آید:

پذیرش بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی به چه معناست؟

 • بدین معناست که معدل کتبی دیپلم و معدل کتبی مدرک پیش دانشگاهی دانشجویان رشته های نظری برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته ۹۷ ملاک پذیرش قرار خواهد گرفت.
 • معدل دیپلم رشته های فنی و حرفه ای  ملاک پذیرش در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی ۹۷ خواهد بود.
 • معدل کاردانی نیز ملاک پذیرش ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر ۹۷ خواهد بود.

“انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد همه گروه های آزمایشی بهمن ماه 97 مشخص شد

رشته های زیرگروه علوم ریاضی

رشته های مهندسی شامل مهندسی پزشکی، مهندسی نفت، مهندسی معماری، مهندسی عمران، مهندسی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی IT و …. پذیرش انجام خواهد شد، بیش از 90 درصد رشته های ریاضی بدون کنکور اعلام ظرفیت می کنند و پذیرش بدون کنکور (ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97)دارند.

رشته های زیرگروه علوم انسانی

رشته های که در دانشگاه آزاد مورد پذیرش قرار می گیرند برای زیرگروه علوم انسانی شامل مدیریت ها، حسابداری، حقوق، روانشناسی، تاریخ و …. پذیرش انجام خواهد شد.

رشته های زیر گروه علوم تجربی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مهرماه 97 شامل میکروبیولوژی، دامپزشکی، زیست شناسی، زمین شناسی، علوم مهندسی صنایع غذایی، شیمی کاربردی، تولید و ژنتیک گیاهی و ….. پذیرش انجام خواهد شد، این احتمال وجود دارد که برای نیمسال اول مهر ماه 97 برخی از رشته های پیراپزشکی به همین لیست رشته ها اضافه بشند.

پذیرش(ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97) در رشته های هنر و زبان خارجه هم در مقطع کارشناسی انجام خواهد شد که شامل موسیقی، بازیگری، تئاتر، مترجمی زبان های خارجی که شامل روسی، انگلیسی، المان، چینی، و …. پذیرش انجام خواهد شد.

زمان و نحوه ثبت نام حضوری و اینترنتی دانشگاه آزاد بدون کنکور تهران مرکزی، دانشگاه آزاد بدون کنکور تهران شمال، دانشگاه آزاد بدون کنکور تهران شرق، دانشگاه آزاد بدون کنکور یادگار امام، دانشگاه آزاد تهران غرب، دانشگاه آزاد بدون کنکور علوم تحقیقات، دانشگاه آزاد بدون کنکور تهران جنوب و شهرستانها برای ثبت نام دانشجویان جدید الورود مشخص شد.

تذکر: برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور هر کدام از دانشگاه ها بر روی لینک دانشگاه کلیک نمایید.

نکته قابل توجه در باب موضوع رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی:

رشته های بدون کنکور پزشکی و دندان پزشکی و همچنین پیراپزشکی در داخل کشور پذیرش نخواهیم داشت و در صورت ارائه شدن اطلاعات جدید در باب موضوع پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی و پیراپزشکی در خارج از کشور می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 ترم بهمن

زمان اعلام نتایج بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم بهمن 97 مشخص شد:

دکتر شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج انتخاب رشته هاي بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد بهمن 97 و همچنین نتایج انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد از نیمه دوم بهمن ماه97 اعلام خواهد شد.

تمدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه کسانی می شود؟

تمدید ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی و کاردانی 97-98 شامل افرادی می شود:

گروه اول: داوطلبانی که در زمان ثبت نام به هر دلیلی نتوانسته اند در سایت ثبت نام کنند.

گروه دوم: داوطلبانی که به عنوان ذخیره دانشگاه آزاد قبول شده اند و در هیچ یک از کد رشته ها مورد پذیرش قرار نگرفته اند.

گروه سوم: داوطلبانی که از قبولی رشته خود راضی نیستند و مورد پذیرش قرار نگرفته اند و می خواهند شانس خود را دوباره در انتخاب رشته رشته های بدون کنکور امتحان نمایند.

گروه چهارم: داوطلبانی که می خواهند رشته و دانشگاه خوذ را تغییر دهند و در رشته و دانشگاه بدون کنکور دیگر شانسی خود را امتحان نمایند.

برای ثبت نام مجدد بدون کنکور و بالا بردن شانس قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه خود می توانید از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

“ثبت نام مجدد بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

داوطلبانی که در دوره اول ثبت نام مورد پذیرش قرار نگرفتند در دوره دوم ثبت نام بدون کنکور آزاد شانس بالایی خواهند داشت.

زمان و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

طبق اطلاعیه دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت حضوری برای مقاطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور (کاردانی به کارشناسی):

پذیرفته شــدگان همــه رشــته هــا بایــد شخصــاً بعد از اعلام نتایج مهرمــاه 97 بــا در دســت داشــتن مدارک لازم جهــت ثبــت نــام بــه واحدهاي ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتـی مرکز ســــنجش و پــــذیرش دانشــــگاه آزاد موجود می باشد مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی تمام وقت بر اساس سوابق تحصیلی نیز تمدید شد.

برای اطلاع از زمان ثبت نام حضوری و تشکیل پرونده اینترنتی هر کدام از دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

مشاوره تحصیلی بدون کنکور آزاد درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش در تمامی مقاطع تحصیلی از جمله برنامه ریزی درسی تیزهوشان 97، تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور، ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97 دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در کنار شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش با شماره تماس 9099072943 از طریق شماره گیری با تلفن ثابت و بدون نیاز به کد در کنار شما خواهند بود.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

79 نظر

 1. رامش آگوست 4, 2018 در9:23 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر رشته تجربیم امسال کنکور دادم ی جا نوشته بود اگر مجاز شده باشم نمیتونم بدون کنکور دانشگاه ازاد انتخاب رشته کنم ایا صحت داره؟؟

  • Behnam QaderPour آگوست 5, 2018 در3:35 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله امکان ثبت نام دانشگاه آزاددرمقطع کارشناسی پیوسته وناپیوسته وکاردانی پیوسته وناپیوسته وجوددارد

 2. رامش آگوست 4, 2018 در9:36 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقت بخیر رشته تجربیم امسال کنکور دادم ی جا نوشته بود اگر مجاز شده باشم نمیتونم بدون کنکور داشگاه ازاد انتخاب رشته کنم ایا صحت داره؟؟

  • Behnam QaderPour آگوست 5, 2018 در1:13 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیددانشگاه آزادبدون کنکورراثبت نام کنبدولی اگرروزانه قبول شویددرکنکورسراسری نرویدیکسال ازکنکورمحروم می شوید

 3. زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 | derakhtedanesh آگوست 7, 2018 در9:56 ق.ظ- پاسخ

  […] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 […]

  • Behnam QaderPour آگوست 7, 2018 در11:07 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزادنیمه دوم مردادماه ورودی مهرماه کارت اعتباری ثبت نام می توانندخریداری نمایندوبرای رشته وواحددانشگاهی ثبت نام نمایند

 4. جها ندار منشى زاده آگوست 7, 2018 در3:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشىد ماىلم منرا ثبت نام كنىد و در اىن راه كمك فر ماىىد در رشته دامپزشكى خىلى ممنون

  • Behnam QaderPour آگوست 8, 2018 در3:36 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بابت مشاوره حضوری وثبت نام می توانیدابتدایک پیام به شماره09033806196 ادمین بابت ثبت نام ارسال کنیدتاتاریخ وزمان مراجعه حضوری رابهتون اعلام نمائیم

 5. بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مازندران 97 | derakhtedanesh آگوست 9, 2018 در10:31 ق.ظ- پاسخ

  […] شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد 97 […]

 6. Behi آگوست 11, 2018 در3:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من دفترچه انتخاب رشته ی دانشگاه آزادروگرفتم اماتوش واسه هررشته محلی یک ظرفیت خودگردانی هم هست، این ظرفیت خودگردان یعنی چی؟
  باتشکر

  • Behnam QaderPour آگوست 11, 2018 در4:07 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ظرفیت مازادیعنی دانشگاه 100نفردانشجوپذیرش میکرده حالا130نفردانشجوپذیرش کرده 30نفراضافی پذیرش کرده است که همان ظرفیت مازاداست

 7. الهام یوسفی آگوست 11, 2018 در11:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید مهلت انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد از نیمه دوم مرداد تا چه تاریخی است؟چرا تاریخ دقیقی اعلام نمیکنن تا متقاضیان اینقدر بلاتکلیف نباشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Behnam QaderPour آگوست 12, 2018 در10:20 ق.ظ- پاسخ

   درود
   تاشهریورماه فرصت ثبت نام داریدچون ممکنه تمدیدبکنند

 8. فاطمه آگوست 14, 2018 در9:54 ق.ظ- پاسخ

  سلام من میخوام رشته روان شناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد رو انتخاب کنم.ولی موقع ثبت نام اولیه گروه آزمایشیم رو علوم تجربی انتخاب کردم امکان ویرایش هست؟؟؟؟یا باید کارت اعتباری دیگه ای بخرم؟

  • Behnam QaderPour آگوست 16, 2018 در12:19 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ان شاالله هفته آینده مشکل سایت حل بشه می توانیدویرایش اطلاعات راانجام دهید

 9. مریم آگوست 14, 2018 در10:46 ق.ظ- پاسخ

  امکان خربد دوباره کارت اعتباری برای رشته دیگه نیست؟؟یا امکان ویرایش؟؟

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:52 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله بایدمنتظرباشیدتاهفته آینده مشکل سایت برطرف شه

 10. آیدا آگوست 14, 2018 در12:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام.من موقع انتخاب رشته کارشناسی پیوسته با سوابق تحصیلی گروه ازمایشی تجربی را به جای ریاضی وارد کردم و الان قابل ویرایش نیست باید چکار کنم؟ قبال ویرایش هست؟ یا بازم میتونم کارت بگیرم و انتخاب رشته مجدد برای گروه ریاضی انجام بدم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:49 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله بایدمنتظربمانیدتاهفته آینده مشکل سایت برطرف شه

 11. هانی۷۷۷۷ آگوست 14, 2018 در5:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام کافی نت برای من کارت اعتباری یه رشته دیگری رو خریده برای بدون کنکور و فقط اون رشته ها اومدن برام ولی من نمیخام
  خواستم بدونم اصلا امکان‌ویرایش یا خرید مجدد نیست تورو خدا جواب بدین فردا آخرین مهلته نگرانم خیلی

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:45 ق.ظ- پاسخ

   درود
   هفته آینده ان شاالله مشکل سایت حل بشه می توانیدویرایش اطلاعات انجام دهید

 12. Ayda آگوست 14, 2018 در6:03 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید امسال انتخاب رشته بدون کنکور با سوابق تحصیلی بود یعنی برای رفتن به رشته ی شهرسازی حداقل چه معدلی باید داشته باشیم؟از رشته ی تجربی

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در9:41 ق.ظ- پاسخ

   درود
   تاثیرسوابق تحصیلی به گونه ایست که هرقدرمعدل بالاترباشدشانس قبولی بیشترمی شود

 13. Mahdi آگوست 15, 2018 در12:20 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید من کارنامه پیش دانشگاهیم ب مشکل خورده میخوتستم بدونم اخرین مهلت ثبت نام دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته تا کی هس

  • Behnam QaderPour آگوست 15, 2018 در3:31 ب.ظ- پاسخ

   درود
   تا20شهریورامکان ثبت نام دانشگاه آزادکارشناسی پیوسته بدون کنکورفراهم است

 14. Hedyeh آگوست 16, 2018 در3:37 ب.ظ- پاسخ

  سلام . دیشب برای کارشناسی پیوسته بدون ازمون رشته ی تجربی کارت خریدم و انتخاب رشته کردم. امروز میخوام واسه ی رشته انسانی انتخاب رشته کنم اما موقع خرید کارت پیغام میده که خرید برای این شناسه قبلا صورت گرفته ، الان باید چیکار کنم؟

  • Behnam QaderPour آگوست 18, 2018 در10:04 ق.ظ- پاسخ

   درود
   سایت خریدکارت اعتباری ثبت نام دچارمشکل شده شمامی توانید تاچندروزآینده که اطلاعیه امکان ویرایش اطلاعات بدون آزمون منتشرمی شودماتوی کانال اطلاع رسانی می کنیم شمامی توانیدعضوکانال درخت دانش شویدتاببینیدتاریخش کیه که اقدام کنید

 15. پگاه آگوست 16, 2018 در5:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  من موقع ثبت نام کلمه ی عبور دریافت نکردم.وقتی لینک بازیابی کلمه عبورو میزنم پیغام میده برای شماره همراهتون پیامک شد،اما پیامی نمیاد.امکان ثبت نام مجددم نمیده.راهنماییم کنید لطفا

  • Behnam QaderPour آگوست 18, 2018 در10:01 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدپیامک تبلیغاتی گوشیتان فعال باشد که پیامک تبلیغاتی به خطتون ارسال شود

 16. Atiye آگوست 16, 2018 در6:06 ب.ظ- پاسخ

  کسایی که توی کنکور شرکت کردن و میخوان انتخاب رشته آزاد با آزمون و بدون آزمون رو انجام بدن، باید کد رشته های هر دو رو در قسمت انتخاب رشته سراسری سایت دانشگاه آزاد وارد کنند؟؟؟؟
  یا اینکه کدرشته های بدون آزمون رو وارد قسمت انتخاب رشته کارشناسی تمام وقت کنند؟؟؟
  خواهش میکنم جواب بدید

  • Behnam QaderPour آگوست 18, 2018 در9:59 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدبرای بدون آزمون ویاباآزمون ازطریق سایت اقدام نمایندودرحقیقت می توانندازلیستی که درداخل سایت هست رشته وواحددانشگاهی خودراتعیین نمایندونیزاستانی که می خواهندبرای دانشگاه آزادثبت نام شوندواقدام نمایند

 17. omid آگوست 19, 2018 در8:00 ق.ظ- پاسخ

  سلام. من در سایت آزمون هنگام ثبت نام رشته کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی گروه آزمایشی رو اشتباه انتخاب کردم و اطلاعات رو ثبت کردم الآن که امکان ویرایش وجود نداره من چه کاری باید انجام بدم؟ به سازمان سنجش هم رفتم و بهم گفتن بعد این ثبت نام یه نوبت دیگه هم ثبت نام انجام میدن برای ترم مهرماه و اونجا باید ثبت نام مجدد انجام بدم آیا این صحت داره؟

  • Behnam QaderPour آگوست 19, 2018 در9:29 ق.ظ- پاسخ

   درود
   تاچندروزآینده که اطلاعیه امکان ویرایش منتشرمیشودماتوی کانال تلگرام درخت دانش اطلاع رسانی می کنیممی توانیدعضوکانال شوید

 18. Mohadeseh آگوست 19, 2018 در2:39 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  نمیدونین سایت کی باز میشه واسه خرید کارت اعتباری دوم واسه کارشناسی پیوسته؟

  • Behnam QaderPour آگوست 19, 2018 در4:40 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدعضوکانال درخت دانش شویدمااطلاع رسانی میکنیم به محض این که اطلاعیه منتشربشه

 19. آیدین سپتامبر 8, 2018 در5:15 ق.ظ- پاسخ

  درود بر شما…بنده با معدلِ کلِ ۱۸/۶۰ و معدل کتبیِ نزدیک به ۱۴ میتونم از رشته روانشناسی بدون ازمون دانشگاه ازاد واحد تبریز قبول شم!؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 8, 2018 در9:25 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شانس قبولی داریدولی باز بستگی به ظرفیت پذیرش دانشگاه دارد

  • Mobin Hosseini سپتامبر 8, 2018 در9:32 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست گرامی
   بله شانس قبولیتون بالا هست

 20. رویا سپتامبر 17, 2018 در12:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام با معدل کتبی 18/5 میتونم از رشته تجربی حقوق یا روانشناسی قبول بشم ؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 26, 2018 در3:00 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله شانس قبولی دارید

 21. denizzzzz سپتامبر 17, 2018 در12:57 ب.ظ- پاسخ

  سلام ایا با معدل کتبی 18/5میتوان حقوق یا روانشناسی از تجربی قبول شد؟؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در4:11 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله معدل خیلی خوبی داریدشانس پذیرفته شدن رادارید

 22. rezam سپتامبر 18, 2018 در7:30 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخاستم بدونم رشته هایی که تو دفترچه نباشه تکلیفشون چیه..مثلا من رشتع مدیریت دولتی کارشناسی ناپیوسنه رو میخاستم که نبود…ممنون میشم اگه سریعتر پاسخ بدین ممنون

  • Behnam QaderPour سپتامبر 25, 2018 در2:43 ب.ظ- پاسخ

   درود
   اگرتولیست سایت باشدمی توانیدبرای آزادانتخاب کنید

 23. zeinab.azizian993@yahoo.com سپتامبر 21, 2018 در10:28 ب.ظ- پاسخ

  سلام آیا با معدل9/10 کتبی و 14کل اصلا امکان قبول شدن نیست؟ در رشته های بدون کنکور؟

  • Behnam QaderPour سپتامبر 23, 2018 در12:00 ب.ظ- پاسخ

   درود
   معدل سه رقمی هم برای بدون کنکورثبت نام کردند

 24. عرفان سپتامبر 30, 2018 در5:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم برای نیمسال دوم بهمن ماه میتونم هم گروه ریاضی و هم گروه انسانی رو کارتش رو خریداری کنم یا فقط حق انتخاب یک گروه را داریم یک سوال دیگه ایا امکان قبولی با معدل کتبی ۱۰:۶۳ در حقوق یا عمران تهران شرق هست

  • Behnam QaderPour اکتبر 1, 2018 در10:34 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله شانس قبولی برای این رشته درمحل دانشگاهی وجودداردواین امکان رانیزداریددوتاکارت اعتباری ثبت نام خریداری کنید

 25. فرید اکتبر 2, 2018 در7:23 ب.ظ- پاسخ

  باسلام و خسته نباشید خدمت شما
  اگه امکانش هست راهنماییم کنید به مشکل برخورد کردم
  من رفتم کافی نت ثبت نام کنم موقع ارسال مدارک اسکن شده جای مدارک خودم مدارک یکی دیگه ارسال شده و الان تایید شده باید چیکار کنم ؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 3, 2018 در9:31 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اگرامکان ویرایش اطلاعات فراهم شودمی توانیدمجددمدارک اسکن شده ای راکه فرستادیداسکن کنید

 26. اصغر اکتبر 15, 2018 در6:43 ب.ظ- پاسخ

  سلام ‌ میخواستم بدونم تو رشته مهندسی ژنتیک دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرش میکنه

  • Mobin Hosseini اکتبر 16, 2018 در10:44 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه ازاد بدون کنکور برای ژنتیک گیاهی ارائه میشه

 27. yalda اکتبر 26, 2018 در12:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام.خسته نباشید.
  برای نیم ترم دوم میتونم دانشگاه آزاد بدون آزمون ثبت نام کنم؟؟؟ اگه میشه چه زمانی باید ثبت نام کنم؟

  • Behnam QaderPour اکتبر 27, 2018 در12:05 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله شمامی توانیداواخرآذرماه یااوایل دی ماه بامادرارتباط باشیدتاخودمون کارای ثبت نامتون راانجام دهیم

 28. m اکتبر 26, 2018 در7:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام خدا قوت/من مدرک کار دانی گرفتم از دانشگاه ایوانکی کارشناسی ناپیوسته ھمونجا ثبتنام کردم ھفتھ پیش اعلام کرد دانشگاه چون بدون ازمون بودید از طرف سازمان سنجش ثبتناممن لعو شده یاانصراف بدھ یا کارشناسی ناپیوسته ثثبتنامکن /منم انصراف دادم .گیج شدم کمک کنید واقعا حقیقت دارھ؟؟؟منتا کنکور نمیتونم صبر کنم راهی ھست ترم بهمن برم سرھ کلاس حتی ازاد /ما تھرانیمرشتمم حسابداری ///خداخیرتون بدھ

  • Behnam QaderPour اکتبر 27, 2018 در11:09 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بایدبرای ورودی بهمن دانشگاه آزادثبت نام کنیدماکارای ثبت نام نیمسال دوم صرفابراساس سوابق راانجام می دهیم

 29. پوريا اکتبر 30, 2018 در8:05 ب.ظ- پاسخ

  با سلام ميخواستم بدونم بدون كنكور ورودي بهمن
  امكان داره فروش كارتش از آخر ابان شروع بشه؟

  • Behnam QaderPour نوامبر 3, 2018 در11:26 ق.ظ- پاسخ

   درود
   اواسط دی ماه یااوایل دی ماه یااواخرآذرماه می توانیداقدام کنید

 30. sanaz نوامبر 12, 2018 در7:43 ق.ظ- پاسخ

  سلام شانس قبولی حسابداری در دانشگاه خوراسگون ترم بهمن با معدل۱۳/۱۰چقدر؟ کسایی که ترم بهمن شرکت میکنن کم تر هستن که قبولی ما بالا بره؟

 31. sanaz نوامبر 12, 2018 در7:45 ق.ظ- پاسخ

  سلام شانس قبولی حسابداری در دانشگاه خوراسگون ترم بهمن با معدل۱۳/۱۰چقدر؟ کسایی که ترم بهمن شرکت میکنن کم تر هستن که قبولی ما بالا بره؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در12:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام قطعا بیشتر فقط باید صبر داشته باشید

 32. ترانه محسن پور دسامبر 23, 2018 در4:09 ق.ظ- پاسخ

  سلام خوب هستيد؟ببخشيدتاريخ ثبت نام رشته هاي بدون آزمون دانشگاه ازادنيم سال دوم سال٩٧دقيقاچه تاريخي هست؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 23, 2018 در9:50 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ازاوایل دی ثبت نامی دارد

 33. متین دسامبر 23, 2018 در8:41 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من سال دوازدهم هستم و در رشته علوم انسانی دارم تحصیل میکنم و سال 98 کنکور دارم، اما به دلایلی میخوام وارد رشته مهندسی نرم افزار بشم، خواستم ببینم من میتونم توی چه داشنگاه هایی ثبت نام کنم ؟
  و شرط قبولی چی هستش ؟ یه جاهایی شنیده بودم بر اساس معدل دیپلم هستش، درسته ؟
  آیا فقط امتحانات نهایی امسال بر روی معدل دیپلم تاثیر میزاره یا چیزای دیگه ای هم تاثیر داره ؟
  ممنون میشم به همه سوالات جواب بدین (:

  • Mobin Hosseini دسامبر 24, 2018 در10:52 ق.ظ- پاسخ

   درود
   دانشگاه آزادبراساس معدل کتبی دیپلم دانشجوپذیزش می کند

 34. مبينا دسامبر 26, 2018 در8:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ديپلم تجربي دارم با معدل ١٣/٩٩ميخوام بدون كنكور علوم انساني ثبت نام كنم امكان قبوليم وجود داره؟؟واينكه ثبت نام ترم بهمن از كي شروع ميشه؟؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 27, 2018 در10:12 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله از12دی ماه ثبت نام شروع می شود

 35. فاطمه یگانه دسامبر 29, 2018 در3:55 ق.ظ- پاسخ

  سلام خواهش میکنم جواب منو بدید تاريخ ثبت نام رشته هاي بدون آزمون دانشگاه ازادنيم سال دوم دقیقا چه تاریخیه؟و اینکه من میخوام رشته حقوق دانشگاه واحد تهران غرب با دیپلم رشته ریاضی معدل کتبی 16/28 انتخاب کنم آیا قبول میشم؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 29, 2018 در12:10 ب.ظ- پاسخ

   درود
   نهایتا15 دی ماه بله شانس قبولی داریدمعدلای کمترنیزثبت نامی داشتیم

 36. صادق ژانویه 6, 2019 در1:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام من ترم بهمن پیش دانشگاهی قبول شدم و میخوام رشته فیزیک بدون کنکور دانشگاه شیراز ثبت نام کنم …..
  از کی ثبت نام شروع میشه و چه سایتی ثبت نام میکنن و شرایط چجوریه ،ممنون میشم جواب بدید . سپاس

  • Mobin Hosseini ژانویه 6, 2019 در3:15 ب.ظ- پاسخ

   سلام وقت بخیر
   از طریق تلگرام به شماره 9033806196 پیام بدهید راهنماییتون می کنند.

 37. امیرررضا ژانویه 13, 2019 در1:33 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  بنده دیپلم فنی و حرفه ای دارم و مدرک کاردانی فنی الکترونیک
  ایا میتونم در دو مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ثبت نام کنم و هر کدوم رو که قول شدم برم ؟
  اگر هر دو تا رشته محل رو قبول شدم خودم می تونم انتخاب کم که کدومو برم ؟
  من متقاضی مهندسی تکنولوژی الکترونیک هستم که در مهر ما این رشته جا مونده بود میترسم این ترم هم جا بمونه واسه همین میخوام کارشناسی پیوسته رو هم ثبت نام کنم

 38. M ژانویه 15, 2019 در7:44 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم کی میشه ثبت نام کرد واسه ورودی بهمن دانشگاه آزاد؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 16, 2019 در10:39 ق.ظ- پاسخ

   درود
   ازهفته آینده ثبت نام شروع می شود

 39. Fatemh ژانویه 18, 2019 در9:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام واسه رشته مهندس پزشکی چه معدلی میخواد؟
  ممنون

 40. Fateme ژانویه 19, 2019 در12:30 ق.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید من میخاستم رشته گرافیک بدون ازمون ثبت نام کنم خواستم بدونم معدل پیش دانشگاهی تاثیر داره؟ من معدلم زیر ۱۵ هس

 41. نگين ژانویه 24, 2019 در6:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  معدل من ١١/٥٠ هست امكان داره روانشناسي آزاد شيراز قبول بشم؟!

 42. بهاربهاری فوریه 3, 2019 در1:35 ب.ظ- پاسخ

  سلام. من رشته زبان میخوندم ازاد زنجان. حالا تغییر رشته میخوام بدم برم روانشناسی ازاد زنجان. دیپلم تجربی دارم . ولی معدلم پایینه. ایا شانس قبولی دارم؟؟

  • Mobin Hosseini فوریه 4, 2019 در10:12 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بازشانس قبولی وجودداردبایدمدرک پیش دانشگاهی داشته باشید

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.