hit
counter

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ساوه

بدون کنکور دانشگاه آزاد ساوه

با توجه به پذیرش آسان و راحت بدون آزمون و ارائه تقریبا اکثر رشته های دانشگاه آزاد در بدون کنکور، آمار داوطلبان شرکت کننده در این دانشگاه روزبه روز بیشتر و بیشتر می شود. در ترم بهمن امسال قانون جدیدی مبنای پذیرش قرار گرفته است و همچنین رشته های جدیدی به واحدهای دانشگاهی اضافه شده اند. باید با داشتن اطلاعات کافی و مفید به انتخابی آگاهانه دست بزنید. چون دیگر مانند گذشته ثبت نام تنها شرط ورود به بدون کنکور دانشگاه آزاد نیست و شرط سوابق تحصیلی در ترم بهمن دارای اولویت ویژه ای می باشد.

زمان ثبت نام در بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

زمان ثبت نام برای ورودی بهمن ماه 96-97 در بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم  نیمه دوم دی ماه اعلام شده است. داوطلبان باید به محض شروع ثبت نام با در دست داشتن مدارک لازم اقدام نموده و با تکمیل فرم ثبت نام منتظر اعلام نتایج بمانند.

مبنای پذیرش در بدون کنکور دانشگاه آزاد در بهمن 96-97

با توجه به آمایش سرزمینی در دانشگاه آزاد و ادغام واحد، ظرفیتهای خالی بررسی شده و در همان کدرشته ها تکمیل ظرفیت نیز اجرایی می شود. البته رشته های جدید دارای مجوز نیز در این مرحله تکمیل ظرفیت اضافه خواهد شد که داوطلبان بیشتری متقاضی انتخاب این رشته ها خواهند بود. و موضوع مهم دیگر این است که از این به بعد طبق اطلاعیه جدید پذیرش داوطلبان در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بر اساس زمان ثبت نام نخواهد بود و  تنها سوابق تحصیلی ملاک پذیرش قرار خواهد گرفت. یعنی کسانی که برای یک کد رشته محل ثبت نام می کنند افرادی پذیرش می شوند که تا حد ظرفیت مجاز برای پذیرش بالاترین معدلها را در بین شرکت کنندگان آن کد رشته داشته باشند.

پس با توجه به اخبار رسیده از طرف سرپرست سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و تصمیم جدید مسئولان، هر داوطلب علاقه مند به ثبت نام در بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند در زمان ثبت نام خود رشته های عاقلانه و با توجه به علاقه شخصی خود را انتخاب کرده، سپس بعد از بررسی سوابق تحصیلی داوطلب، نتیجه پذیرش او در رشته های انتخابی معلوم می گردد. البته امکان اضافه شدن رشته های پیراپزشکی در بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد نیز وجود دارد.

اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مقطع کاردانی پیوسته

نرم افزار کامپیوتر، الکترونیک- برق صنعتی، الکترونیک- تاسیسات الکتریکی، الکترونیک- الکترونیک عمومی، حسابداری، امور زراعی و باغی تکنولوژی تولیدات باغی، امور دامی- تکنولوژی پرورش دام، امور زراعی و باغی- تکنولوژی تولیدات زراعی،امور دام و طیور- تکنولوژی پرورش طیور، متالورژی ریخته گری، صنایع فلزی و ….(ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ساوه)

اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد ساوه در مقطع کارشناسی ناپیوسته

مهندسی اجرایی عمران، مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی، مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید- ماشین ابزار، مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید- قالبسازی، مهندسی فناوری متالورژی- ذوب فلزات، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی تکنولوژی برق- قدرت، حسابداری، علوم آزمایشگاهی- دامپزشکی، آموزش زبان انگلیسی، تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی و …(ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ساوه)

اسامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه در مقطع کارشناسی پیوسته

مهندسی علوم دامی، مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی، علوم و مهندسی باغبانی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی برق، زبان و ادبیات فارسی، علوم تربیتی، روانشناسی، حقوق، مدیریت دولتی، علوم ورزشی، جغرافیا، فیزیک، شیمی، زیست شناسی گیاهی و …(ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ساوه)

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ساوه

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و تاثیر سوابق تحصیلی

پس با توجه به اخبار رسیده از طرف سرپرست سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و تصمیم جدید مسئولان، هر داوطلب علاقه مند به ثبت نام در بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند در زمان ثبت نام خود رشته های عاقلانه و با توجه به علاقه شخصی خود را انتخاب کرده، سپس بعد از بررسی سوابق تحصیلی داوطلب، نتیجه پذیرش او در رشته های انتخابی معلوم می گردد.

به زودی در لینک زیر دفترچه بدون کنکور و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 منتشر خواهد شد.

دفترچه بدون کنکور و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیمسال دوم بهمن 96

مشاوره تحصیلی درخت دانش

دیگر مانند گذشته ثبت نام در بدون کنکور دانشگاه آزاد با آرامش و یقین دنبال نخواهد شد(ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ساوه). از تمامی داوطلبان گرامی دعوت می شود  با توجه به اضافه شدن یک سری رشته های جدید جهت دریافت اطلاعات کامل درباره رشته های ارائه شده در هر کد رشته محل و بازار کار آنها و انتخاب رشته های متناسب با سوابق تحصیلی و …. با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت 9099072943 بدون کدگیری از تلفن ثابت منزل تماس بگیرید تا با اطمینان خاطر بیشتری در بدون کنکور بهمن ماه شرکت نمایید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

درباره نویسنده :

ارسال نظر