مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان

تاریخ ارسال نوشته: ۱۰ آذر ۱۳۹۷
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان ۹۷-۹۸

گرچه از نظر بسیاری از داوطلبان پرونده کنکور ۹۷ بسته شده است اما باید به شما عرض کنیم که این پرونده همچنان باز است و در بسیاری از دانشگاه های آزاد سراسر کشور در نوبت بهمن ماه در رشته های بدون کنکور پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد یعنی اینکه ملاک پذیرش در دانشگاه سوابق تحصیلی می باشد و رتبه و نمره نهایی کنکور در آن تاثیری ندارد.، یعنی حتی اگر داوطلبی در جلسه کنکور حاضر نشود باز هم می تواند در این رشته ها پذیرفته شود.

تفاوت ثبت نام بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد در چیست؟

تنها تفاوت پذیرش بدون کنکور و با کنکور در نحوه ی پذیرش در ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان خواهد بود و تفاوتی میان این دو در مقدار شهریه و یا مدرک نهایی دریافتی وجود ندارد.

فقط توجه داشته باشید که داوطلبانی که بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته می شوند حق انتقالی و یا مهمان را در شهر های دیگر ندارند و این موضوع اهمیت یک انتخاب رشته خوب و بی نقص را مشخص میکند چرا که اگر داوطلبی به اشتباه انتخاب رشته نماید دیگر نمیتواند به شهر دیگری انتقالی بگیرد و دچار مشکلات زیادی می شود.

لذا از شما خواهشمندیم که نهایت دقت را در انتخاب رشته نمایید و قبل از آن با یک مشاور کارآزموده مشورت نمایید و با یکدیگر اولویت ها را مشخص کنید که دچار اشتباه و پشیمانی نشوید، مرکز مشاوره درخت دانش با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود و می تواند در انتخاب رشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ به شما کمک شایانی نماید کافیست با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

دانشگاه آزاد اردکان

دانشگاه اردکان در استان یزد, شهر اردکان, جاده اردکان- نایین, نرسیده به پلیس راه می باشد. دانشگاه آزاد اردکان برای دو نیم سال مهر و بهمن به صورت بدون آزمون در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی(کارشناسی پیوسته, کارشناسی ناپیوسته, کاردانی پیوسته, کاردانی ناپیوسته) دانشجو می پذیرد.

از جمله مزایای دانشگاه آزاد اردکان می توان به تاثیر صفر درصدی سوابق تحصیلی در نحوه پذیرش در آن اشاره نمود، یعنی اینکه شما با هر معدلی در صورتی که شرایط و مدارک مورد نیاز را داشته باشید در دانشگاه آزاد اردکان پذیرفته خواهید شد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان باید ابتدا وارد سایت رسمی دانشگاه اردکان www.iauardakan.ac.ir می باشد. برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان مقاله مربوط به آن را از طریق سایت درخت دانش دنبال کنید و برای اطلاع از نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان تا انتهای این مقاله با ما باشید.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور اردکان ۹۷-۹۸

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم برای بهمن ۹۷-۹۸ از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.com انجام میشود.

ابتدا می بایست از طریق سایت دانشگاه آزاد, یک کارت اعتباری خریداری نمایید.( البته در صورتی که شما قصد انتخاب رشته در چند گروه تحصیلی را داشته باشید باید به تعداد گروه های تحصیلی که قصد انتخاب رشته در آن را دارید کارت اعتباری خریداری نمایید.)

پس از خرید کارت اعتباری می بایست نام کاربری و کلمه عبور خودرا برای مراحل بعدی نزد خود نگهدارید، سپس دوباره وارد سایت دانشگاه آزاد شوید و با توجه به مقطع انتخابی خود وارد لینک ثبت نام شده و نام کاربری و کلمه عبور خودرا وارد نموده و سپس اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی خود را با دقت وارد نمایید.

پس از وارد نمودن اطلاعات وارد پنل انتخاب رشته می شوید و که در آن می توانید حداکثر ۲۰ کدرشته محل را براساس اولویت های خود و محل واحد دانشگاهی انتخاب نمایید

نکات مهم در مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان

  • امکان ویرایش اطلاعات در سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود ندارد پس با نهایت دقت انتخاب رشته نمایید.
  • قبل از انتخاب رشته دفترچه ثبت نام را با دقت مطالعه نمایید و کدرشته محل های مورد نظر را جدا نمایید.

“ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردکان ترم بهمن ۹۷ خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید”

مشاوره تحصیلی ثبت نام بدون آزمون درخت دانش

در صورتی که در رابطه با مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد, زمان ثبت نام رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها برای نوبت بهمن ماه ۹۷-۹۸, در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های آزاد سراسر کشور برای بهمن۹۷, در انتخاب رشته ها و شهرها و یا در باره نحوه پذیرش و مدارک مورد نیاز در هر دانشگاه سوالی دارید می توانید با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری پاسخ سوالات خودرا از مشاوران درخت دانش بخواهید.

 

 

هیچ نظری وجود ندارد