hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017
  • ثبت نام کنکور ارشد 98

ثبت نام کنکور ارشد 98

دسامبر 8th, 2018|بدون دیگاه

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 No ratings yet.

نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 نیمسال دوم بهمن

دوره فراگیر پیام نور چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟تفاوت پذیرش فراگیر با کنکور سراسری پیام نور؟

زمان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 چه تاریخی است؟

شرایط ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 چگونه است؟

تاثیر معدل کارشناسی در ثبت نام و قبولی در آزمون فراگیر ارشد پیام نور 97 چند درصد است؟

طریقه و مراحل گام به گام ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 چگونه است؟

زمان و مکان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیمسال دوم 97؟

و…؟؟؟

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان و متقاضیان آزمون فراگیر ارشد 97 پیام نور که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 1397 منتشر شد

کارت شرکت در آزمون دوره کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن 97 در 20 آذر 97 منتشر شد داوطلبین ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

دریافت کارت ورود به آزمون ارشد فراگیر پیام نور 97 بهمن

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهمن 97

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌ شنبه مورخ 97/09/20 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني سنجش قرار خواهد گرفت.

لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌ ارشد فراگیر پیام نور 97-98، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد رهگيري) از كارت شركت در آزمون خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند.

بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 بهمن ماه چه تاریخی است؟

به اطلاع كليه متقاضيان زمان ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 و شركت در آزمون كارشناسي ارشد فراگير دانشگاه پيام نور بهمن ماه سال 1397 (نوبت نوزدهم) مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون فراگیر پیام نور نیمسال دوم 97 از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش از روز يكشنبه 97/07/29 آغاز و در روز يكشنبه 97/08/12 پايان مي‌پذيرد.

“مهلت ثبت نام آزمون فراگیر ارشد پیام نور از امروز یکشنبه 29 مهر تا 12 آبان می باشد”

الان این سوال مهم برای داوطلبین فراگیر پیام نور پیش خواهد آمد که دوره فراگیر پیام نور به چه معناست؟ تفاوتش با پذیرش کنکور سراسری پیام نور؟

دوره فراگیر پیام نور چیست؟

دوره فراگیر پیام نور دوره ای است که دانشگاه پیام نور تنها در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارد و دوره فراگیر پیام نور برای کارشناسی از سال 1390 به بعد پذیرشی را به عنوان فراگیر انجام نداده است.

دوره فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد بر اساس علاقه داوطلب به رشته و بدون در نظر گرفتن تجانس رشته (مرتبط یا نیمه مرتبط) بودن رشته کارشناسی داوطلب صورت می گیرد.

داوطلبان دوره فراگیر پیام نور دانش پذیر می باشند به جای دانشجو، این بدان معناست که داوطلبین فراگیر پیام نور زمان ثبت نام رشته خود را انتخاب نموده و ترم اول دانشگاه در رشته دلخواه را در نیم سال دوم 97 امتحان می دهند اگر بتوانند حد نصاب نمره را بگیرند می توانند در نیمسال دوم 97 از دانش پذیر به دانشجو تبدیل شوند و واحد های امتحانی نیز جز واحد های پاس شده در نظر گرفته خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره فراگیر پیام نور حد نصاب نمره قبولی در آزمون، برنامه ریزی درسی برای قبولی در دوره فراگیر، نحوه ثبت نام در سایت فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد، مدارک لازم جهت ثبت نام دوره فراگیر و .. می توانید با شماره گیری شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا برای اطلاع از مزیت های دوره فراگیر پیام نور ارشد بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مزیت های دوره فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 ترم بهمن چگونه است؟

شرایط ثبت نام آزمون فراگیر ارشد پیام نور نیمسال دوم 97 به شرح زیر می باشد:

  1. هر داوطلب تنها می تواند در یک رشته دلخواه (بر اساس دفترچه ثبت نام دوره فراگیر پیام نور ارشد 97) فرم ثبت نام را تکمیل نماید و در امتحان شرکت کند.
  2. تنها سایت ثبت نام دوره فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد سایت سازمان سنجش می باشد که داوطلبان باید در زمان تعیین شده با پایگاه اطلاع رسانی مراجعه کرده و ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد فراگیر خود را انجام دهند.

“ثبت نام اینترنتی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 97 خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

برای اطلاع از مهمانی دانشگاه پیام نور بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

مهمانی دانشگاه پیام نور 97

تاثیر معدل کارشناسی در ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

با توجه به تأثير 20 درصدي معدل دوره‌ كارشناسي، اكيداً توصيه مي‌گردد كه داوطلبان، معدل دوره كارشناسي خود را با توجه به توضيحات مندرج در دفترچه ثبت نام ارشد پیام نور 97 با دقت درج نمايند. شايان ذكر است كه معدل كارشناسي تراز شده و ميانگين وزني آنها تأثير بيست درصدي در نمره كل داوطلبان خواهد داشت.

نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 بهمن چگونه است؟

  • مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 براي تهيه كارت اعتباري ثبت نام (سريال 12 رقمي) و دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام ارشد پیام نور نیمسال دوم 97.
  • تهيه فايل عكس اسكن شده داوطلب.
  • آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز.
  • ثبت نام از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور در زمان مقرر (97/07/29 لغايت 97/08/12).

هزینه کارت اعتباری ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور 97 فراگیر

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌ نام اينترنتي انجام مي‌ شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مذكور و پرداخت مبلغ 700.000 (هفتصد هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌ نام شركت در آزمون ارشد پیام نور 97 اقدام نمايند.

“امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود نخواهد داشت لذا ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

زمان و مکان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیمسال دوم 97

آزمون كارشناسي‌ ارشد فراگير دانشگاه پيام نور بهمن ماه سال 1397(نوبت نوزدهم) در روز جمعه مورخ 97/09/23 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است كه از روز چهار‌شنبه مورخ 97/09/21 لغايت روز پنجشنبه مورخ 97/09/22 با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیام نور و ثبت نام اینترنتی درخت دانش

برای مشاوره انتخاب رشته ارشد پیام نور فراگیر، نحوه ثبت نام اینترنتی و همچنین مشاوره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور 97 نیمسال دوم کارشتاسی می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.