مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 9 مارس 2019
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99
 • نتایج ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟(۱۳ مرداد ماه ۹۸ مطالعه مقاله)
 • زمان انتشار کارت ورود به آزمون ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹؟(۲۵ خرداد ماه و لینک دریافت در ابتدای مقاله)
 • زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ پایه ششم ابتدایی دوره اول متوسطه؟ (از دوشنبه ۱۶ اردیبهشت تا ۲۳ اردیبهشت ۹۸ ادامه دارد)
 • آیا ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم ۹۸ داریم؟ (بله مطالعه مقاله)
 • زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟ ( ۲۰ فروردین ۹۸ مهلت یک هفته تا ۲۶ فروردین)
 • شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ ؟ (مطالعه مقاله)
 • مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟
 • نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ؟

امسال برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ در پایه ششم فقط در مدارس تیزهوشان و در پایه نهم علاوه به مدارس استعداد درخشان در ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ انجام خواهد شد، در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان و دانش آموزان مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و استعداد درخشان همچنین لیست مدارس تیزهوشان تهران (بهترین) پاسخ دهیم.

خبر فوری: (۱۳ مرداد ماه ۹۸)

نتایج ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ اعلام شد

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ اعلام شد دانش آموزان می توانند برای اطلاع از نتایج خود بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸

نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

انتشار کارت ورود به جلسه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

به اطلاع تمامی ثبت ‌نام شدگان سنجش و پذيرش پايه هفتم مدارس تیزهوشان استعدادهاي درخشان در سال تحصيلي ۹۹-۱۳۹۸ می ‌رسانیم: ويرايش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه اين آزمون از روز شنبه مورخ ٩٨/٣/٢٥ ازطریق سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم ۹۸-۹۹ امكان پذير مي باشد.

توصیه می شود: برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه، برنامه ریزی برای آزمون (جمع بندی) می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا برای دریافت لینک مستقیم ورود به سامانه دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۹۸-۹۹ بر روی لینک hoosh.medu.ir کلیک تنمایید

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

آغاز ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ پایه ششم به هفتم متوسطه اول

به منظور جذب دانش آموزان با استعداد و باهوش در مدارس دبیرستان دوره اول متوسطه پایه ششم به هفتم امسال فقط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ داریم و برای مدارس نمونه دولتی در پایه ششم ابتدایی نخواهیم داشت که در این مقاله کامل در مورد زمان و مهلت و نحوه و شرایط ثبت نام توضیح خواهیم داد.

توصیه می شود: برای اطلاع از شرایط ورود دانش آموزان به آین آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، انجام مراحل ثبت نام به صورت تلفنی و مشاوره انتخاب مدرسه و راهنمای برنامه ریزی درسی برای قبولی، معرفی سایت ثبت نام و آپلود مدارک، ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ نهم می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) مشاوران مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید.

زمان و مهلت و تاریخ برگزاری آزمون ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ششم به هفتم

زمان و مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم یا متوسطه اول یک هفته می باشد به صورتی که از ۱۶ شهریور ماه ۹۸ آغاز و تا ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ۳۰ خرداد ماه ۹۸ می باشد و دانش آموز واجد شرایط ثبت نام در آزمون ۴۵ روز مهلت دارند تا خود را برای آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۹۸ آماده کنند.

سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان متوسطه اول پایه هفتم ۹۸

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم ۹۸ تنها از طریق سامانه اینترنتی مدارس سمپاد و استعداد درخشان انجام می شود و هیچ گونه ثبت نامی را به صورت حضوری نخواهیم داشت، سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان hoosh.medu.ir می باشد که توصیه می شود ثبت نام خود را حتما از طریق مشاور انجام دهید

نحوه و مراحل ثبت نام در آزمون تیزهوشان پایه اول متوسطه هفتم ۹۸-۹۹

نحوه ثبت نام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ۹۸-۹۹ بعد از ورود به سایت شامل ۶ مرحله می باشد که به ترتیب شامل مراحل زیر می باشد برای دریافت دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸ کلیک نمایید.

 1. انتخاب نقش و وارد کردن کارت ملی
 2. واردن کردن مشخصات و اطلاعات دانش آموز
 3. انتخاب مدرسه و اولویت بندی
 4. آپلود عکس (مهم)
 5. پرداخت هزینه به مبلغ ۲۸ هزار تومان
 6. تایید نهایی و دریافت رسید (مهم)

ثبت نام آزمون مدارس ششم استهداد درخشان و تیزهوشان و شرایط ورود به هر کدام از مدارس را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

ثبت نام مدارس تیزهوشان و استعداد درخشان نهم به دهم ۹۸-۹۹

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ و استعداد درخشان آغاز شد (۲۰ فروردین ۹۸) برای اطلاعات بیشتر و همچنین ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ کشور می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۸-۹۹ کلیک نمایید.

معرفی مدارس تیزهوشان

سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان یا به اختصار سمپاد که در میان دانش آموزان به موسسه تیزهوشان معروف می باشد، نهادی است که بر امور تحصیل دانش آموزان با بهره هوشی بالا و مستعد نظارت می کند جهت شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد که دانش آموزان ثبت نام مدارس تیزهوشان خود را بر اساس آزمون های سراسری انتخاب می کند که در این آزمون تیزهوشان ها هوش، دانش علوم و ریاضیات دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد.

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل چه کسانی نمی شود؟

یکی از شروط اصلی داشتن حداقل معدل سالانه ۱۹ برای پایه هشتم در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ می باشد و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ شامل دانش آموزانی که معدل کل پایه هشتم آنها کمتر از ۱۹ نمی باشد و همچنین اگر دانش آموزان پایه نهم مدارس تیزهوشان هستید از شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم معاف می باشید.

ملاك ثبت نام دانش آموزان پايه نهم در آزمون ورودي دبيرستانها ي دوره دوم متوسطه نظري و هنرستانهاي فني و حرفه اي و نمونه دولتي، کسب حداقل معدل ۱۷ در نوبت اول سال تحصيلي ۹۷-۹۸ می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد در ازتباط باشید.

چرا درآزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ شرکت کنیم؟

آزمون مدارس تیزهوشان فقط برای پایه نهم به دهم انجام می شود و آزمون پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشلن حذف شده است.مدارس تیزهوشان از نظر مالی مدارسی خود کفا هستند و دانش آموزان، کادر اداری و کادر آموزشی آنها از طریق گزینش و آزمون صورت خواهد گرفت و به دلیل برنامه های آموزشی و پرورشی دانش آموزان در مدارس تیزهوشان اوقات بیکاری ندارند و سعی بر پرورش خلاقیت و استعداد های دانش آموزان می باشد، شما دانش آموزان و والدین محترم جهت اطلاع از مزایا و معایب مدارس تیزهوشان از طریق تلفن ثابت و با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون پیش شماره می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ طبق روال هرساله از اواخر فروردین ۹۸ آغاز و تا هفته اول اردیبهشت ۹۸ ادامه خواهد داشت و دانش آموزان در موعد مقرر می توانند با مراجعه یه سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir و پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

زمان مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ دهه اول تیرماه ۹۸ می باشد

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ به مدت ۸ روز بدون احتساب مدت زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ می باشد و باتوجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام از جمله دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده نتیجه آزمون، ثبت درخواست تجدید نظر در آزمون تیزهوشان کلا غیر حضوری و به صورت اینترنتی می باشد لذا پیشنهاد می شود ثبت نام خود را، معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم، برنامه ریزی برای قبولی تیزهوشان نهم ازطریق مشاوران درخت دانش با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از تلفن ثابت و بدون پیش شماره انجام دهید.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ تماما از طریق سامانه مدارس تیزهوشان به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد و شامل چهار مرحله زیر می باشد:

 1. تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۹
 2. بارگذاری عکس پرسنلی داوطلب
 3. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹
 4. دریافت شماره پیگیری ثبت نام

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل اطلاعات شخصی، خانوادگی و تحصیلی دانش آموزان می باشد که در فرم های ثبت نام به دقت تمامی اطلاعات باید وارد شود که شامل:

 • فرم ثبت نام اینترنتی حاوی اطلاعات شخصی و تحصیلی
 • آپلود عکس پرسنلی ۳ در ۴ با مشخصات مورد نیاز برای سایت
 • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون از کارت های عضو شتاب

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ابتدا مراجعه به سایت azmoon.medu.ir و سپس ورود به سیستم از طریق وارد نمودن کدملی و رمز ورود همگام خود در فیلدهای مربوطه می باشد.

رمز ورود همگام را از کجا بگیرم؟

رمز ورود همگام از طریق مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و اگر رمز همگام خود را دریافت ننموده اید می توانید به مدیر مدرسه خود مراجعه کنید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شامل سه دسته شرایط می باشد:

 • شرایط عمومی
 • شرایط اختصاصی
 • استعداد درخشان

از شرایط عمومی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان داشتن تابعیت ایران می باشد که البته اتباع غیر ایرانی نیز با شرایط خاص می توانند در آزمون تیزهوشان شرکت نمایند.

از شرایط اختصاصی شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان داشتن معدل کل سالانه ۱۹ و بالاتر برای پایه هشتم و اشتغال به تحصیل در پایه نهم و معدل ترم اول ۱۷ به بالا در پایه نهم می باشد.

دانش آموزان پایه نهم استعداد درخشان که از شرکت در آزمون ورودی معاف هستند که تعیین مدرسه دوره دوم متوسطه دانش آموزان به عهده اداره کل آموزش و پرورش استان می باشد.

مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ درخت دانش

قابل توجه دانش آموزان تیزهوش برای موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی نیاز به برنامه ریزی منظم دارید، برای یک برنامه ریزی درسی تیزهوشان، معرفی مدارس تیزهوشان، نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹، شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ ثبت نام مدارس شاهد و دیگر سوالات خود در مورد مدارس تیزهوشان و ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه نهم به دهم با مشاوران و کارشناسان درخت دانش در ارتباط باشید. شماره ارتباط با کارشناسان و مشاوران درخت دانش ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در باب موضوع های تحصیلی و نحوه پیشرفت و موفقیت در آزمون های تیزهوشان می توانید پربازدیدترین مقالات سایت جامع درخت دانش را مطالعه نمایید و بر روی لینک هر کدام کلیک نمایید:

نحوه تست زنی در آزمون تیزهوشان

برنامه ریزی درسی تیزهوشان

افزایش خلاقیت تیزهوشان

افزایش کیفیت مطالعه تیزهوشان

شرایط مدارس تیزهوشان

تاثیر تغذیه در پیشرفت درسی دانش آموزان تیزهوش

تاثیر استرس در آزمون تیزهوشان

شرکت در کلاس های فوق العاده تیزهوشان

مراحل مرور و مطالعه خوب درسی تیزهوشان

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد