مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

تاریخ ارسال نوشته: 24 دسامبر 2018
ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ یکی از آزمون های است که اکثر افرادی که مدرک کارشناسی دارن از آن هیچ اطلاعی ندارند و به نوعی میشه گفت وظیف هر کدام از ما این است که به تمامی فارغ التحصیلان کارشناسی اطلاع بدیم که چنین آزمون وجود دارد و شرایط بخصوصو خود را دارد که در این مقاله همراه با کارشناسان درخت دانش به آن می پردازیم.

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹-۱۴۰۰ آغاز شد

امروز ۱ دی ماه ۹۸ داوطلبان متقاضی ثبت نام لیسانس به پزشکی ۹۹ می توانند در سایت ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی تهران به انجام برسانند و این ثبت نام به تمامی ثبت نام هایی که تا به حال انجام داده اید تفاوت خواهد داشت و نکات قابل توجه ای دارد که به ترتیب قبل از ورود به سایت به آن تذکرات مهم و شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی می پردازیم:

 • تذكر مهم ۱: قبل از انجام عمليات چاپ از نصب بودن Acrobat Reader برای چاپ نمودن صفحه ثبت نام و کد رهگیری 
 • تذكر مهم ۲: براي انجام عمليات چاپ  pop up blocker مرورگر كامپيوتر خود را غير فعال نمائيد
 • تذكر مهم ۳:كارت ورود به آزمون در ابعاد A5 می باشد.
 • تذكر مهم ۴:جهت درج كد ملي در فيلد مربوطه، شماره ملي به صورت كامل و در صورت وجود رقم صفر در سمت چپ درج گردد.

تذکرات مهم بعد از ورود به سایت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹

بعد از رعایت کردن تذکرات مهم اولیه وارد سایت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی خواهیم شد به آدرس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی تهران قسمت ثبت نام پزشکی با مدرک کارشناسی، اول از هر مورد مدارک لازم برای ثبت نام را آماده خواهیم کرد مانند مدارک ثبت نامی و فرم تعهدنامه ثبت نام که در زیر مدارک را کامل توضیح داده ایم:

برای اطلاع از شرایط جدید اعلام شده، نحوه و سایت ثبت نام، هزینه و رشته های موجود، رتبه و ظرفیت هر کدام از رشته ها، انجام تمامی مراحل ثبت نام و ارسال کد رهگیری ثبت نام به صورت رایگان در تلگرام یا واتسپ، رشته های بدون کنکور آزاد تهران، لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد و … پاسخ به تمامی سوالات داوطلبان این آزمون مهم و سرنوشت ساز می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل با کارشناسان درخت دانش تماس حاصل نمایید.

ارسال تصویر مدارک لازم برای ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹-۱۴۰۰

 1. اسكن آخرين مدرك تحصيلي
 2. اسكن تمام صفحات شناسنامه – عکس ۳*۴(مهم)
 3. اسكن گواهي نمره زبان
 4. اصل مدرك يا گواهي ديپلم كه معدل در آن درج شده
 5. طرح نيروي انساني
 6. فرم ثبت نام
 7. كارت پايان يا معافيت از خدمت نظام وظيفه براي آقايان

نکته قابل توجه: برای دانلود فرم ثبت نام که فرم تعهدنامه نیز به این می گویند می توانید بر روی لینک دریافت فرم ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی کلیک نمایید و برای اطلاع از مدرک زبان لازم و معرفی منابع و مراحل گام به گام ثبت نام حتما تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

لیسانس به پزشکی به چه معناست؟

لیسانس به پزشکی معمولا برای رشته های تجربی و ریاضی و فنی در مقطع تحصیلات تکمیلی برگزار می شود که داوطلبان و متقاضیان می توانند برای رشته های زیر گروه وزارت بهداشت شرکت نمایند. در زیر می توانید شرایط اختصاصی و عمومی ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی ۹۸-۹۹ را مشاهده نمایید و برای پاسخ به سوال مهم آیا رشته های پزشکی بدون کنکور وجود دارند می توانید بر روی لینک مقاله کلیک نمایید.

مدرک زبان انگلیسی لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹-۱۴۰۰

مدرک زبان انگلیسی لازم جهت ثبت نام آزمون پزشکی با مدرک کارشناسی مدارک تافل – آیلتس – تولیمو – MHLE = 50 – MCHL=50 – MSRT – MELAB و … می باشد که در مقاله مدرک زبان لازم جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی کامل همراه با مدارک تحصیلی و کسانی که مدرک زبان ندارند توضیح داده ایم.

بهترین منابع آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹-۱۴۰۰

منابع آزمون پزشکی با مدرک لیسانس شامل ۴ حیطه سوالات و تعداد ۱۵۰ سوال می باشد که در مقاله منابع آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹ کامل بهترین منابع را توضیح داده ایم توصیه می شود که برای اطلاع حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

دریافت دفترچه ثبت نام آزمون پزشکی با مدرک لیسانس ۹۹-۱۴۰۰

ثبت نام لیسانس به پزشکی سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اول دی ماه آغاز خواهد شد و داوطلبان می توانند برای ثبت نام و دریافت دفترچه خود این مقاله را کامل مطالعه نمایند و و برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن پیش شماره در ارتباط باشند و برای دریافت دفترچه ثبت نام آزمون کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۱۳۹۹-۱۴۰۰

شرایط عمومی ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی ۹۹ شامل بندهای زیر می باشد.

 • واجد شرایط عمومی تحصیلی رایگان ثبت نام آزمون مدرک کارشناسی به پزشکی در جمهوری اسلامی
 • فارغ التحصیلی کارشنسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته رشته های ریاضی و علوم تجربی
 • شرط سن هم لحاظ خواهد شد که در اینجا از تولدین ۷۲ به بعد که ۲۵ سال سن بیشتر نباشد.
 • برای ثبت نام کنکور لیسانس به پزشکی باید کارت معافیت دائم و یا معافیت دائم نظام وظیفه را داشته باشند.
 • فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی و تخصصی حق شرکت در این آزمون را ندارند.
 • شرط معدلی که برای ثبت نام گذاشته شده باید معدل دیپلم بالای ۱۸ باشد.
 • معدل کارشناسی باید بالای نمره ۱۶ باشد.
 • تعدادی از دوستان که امتیازهایی شامل رتبه زیر ۵۰۰ کنکور سراسری، دارندگان رتبه های برتر المپیادهای آموزشی، دارنده مدال های برتر المپیادهای خوارزمی و المپیادهای کشوری
 • مالکان ابداع یا اختراع های ثبت شده

مهلت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی امسال ۱۳۹۹-۱۴۰۰

اولین سوالی که تمامی داوطلبان متقاضی ورود به رشته های پزشکی از طریق کنکور سراسری و دارای مدرک کارشناسی یا به اصلاح لیسانس به پزشکی باید بدانند این است که مهلت ثبت نام در این “ماراتون” ورود به رشته های پزشکی بدون کنکور سراسری از روز یک شنبه اول دی ماه آغاز و تا روز سه شنبه اول بهمن ماه ۹۸ ادامه دارد و داوطلبین می توانند نسبت به ثبت نام بر اساس شرایط لازم که خیلی مهم می باشد اقدام نمایند اما قبل از مطالعه کامل این مقاله توصیه می شود:

مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی ۹۸-۹۹ یک ماه می باشد و این مهلت برای ثبت نام نسبت به تمامی ثبت نام های دیگر زمان زیادی است و داوطلبان باید توجه نمایند که به هیچ وجه این زمان و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد برای اطلاع از زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون نیز می توانید مقاله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم را مطالعه نمایید.

 

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹

ظرفیت های پذیرش در این مقاله به زودی اعلام خواهد شد که داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعت بیشتر با مشاوران درخت دانش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت بدن نیاز به گرفتن پیش شماره در ارتباط باشند.

مراحل ثبت نام لیسانس به پزشکی ۹۹

 1. داوطلبان بعد از ثبت نام خود و دریافت کد رهگیری ثبت نام باید به مدت ۳ روز منتظر و دوباره به سایت ثبت نام برای مشاهده تاییدیه مدارک خود اقدام کنند.
 2. در صورت مشاهده پیام نقص مدارک باید سریعا برای رفع نقص مدارک اقدام کنند.
 3. ثبت نام کاملا اینترنتی خواهد بود و تحویل مدارک برای ثبت نام در کنکور لیسانس – پزشکی ۹۸-۹۹ مراجعه حضوری پذیرفته نمی شود.
 4. برگ  ثبت نام باید کامل امضا شده و اطلاعات ثبت گردد و بعدا اسکن لازم انجام شود.
 5. داوطلبان و متقاضیان می توانند با خیال آسوده ثبت نام خود را به مشاوران درخت دانش بسپارند.

فرم ثبت نام آزمون لیسانس – پزشکی ۹۹

برای دریافت فرم می توانید با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید  و یا با بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی ۹۹

سایت ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی ۹۹

سابت ثبت نام و فرم ثبت نام آزمون کارشناسی پیوسته به پزشکی سایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی تهران می باشد که در زیر لینک سایت قرار داده شده است داوطلبان می توانید با خرید کارت اعتباری به مبلغ ۵۰۰۰۰۰ هزار ریال برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

موسسه مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاورین درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹ همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات نحوه ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی، معرفی منابع درسی آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۰، شرایط ثبت و خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی و ثبت نام و معرفی منابع کنکور سراسری ۹۹ با مشاورین مجرب مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن پیش شماره از طریق خط تلفن ثابت در ارتباط باشند.

نتایج آزمون لیسانس به پزشکی سال گذشته ۹۸-۹۹

نتایج آزمون لیسانس به پزشکی سال تحصیلی ۹۸-۹۹ اعلام شد داوطلبانم می توانند برای مشاهده نتایج خود مطلب زیر را مطالعه نمایند.

هیچ نظری وجود ندارد