مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

تاریخ ارسال نوشته: 7 می 2019
ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99

امسال بر خلاف سال های گذشته آزمون ورود به پایه هفتم برای مدارس استعداد درخشان برگزار می شود و ثبت نام مدارس نمونه دولتی اول متوسطه نداریم و برای ورود به مدارس نمونه دولتی در پایه هفتم دانش آموزان همانند مدارس دولتی ثبت نام می شوند، در ادامه مقاله شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ و مهلت و زمان ثبت نام سنجش هوش پایه هفتم سمپاد را توضیح خواهیم داد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99
ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

انتشار کارت ورود به جلسه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

به اطلاع تمامی ثبت ‌نام شدگان سنجش و پذيرش ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ در سال تحصيلي ۹۹-۱۳۹۸ می ‌رسانیم: ويرايش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه اين آزمون تیزهوشان هفتم از روز شنبه مورخ ٩٨/٣/٢٥ ازطریق سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم ۹۸-۹۹ امكان پذير مي باشد.

توصیه می شود: برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه، برنامه ریزی برای آزمون (جمع بندی) می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید و یا برای دریافت لینک مستقیم ورود به سامانه دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۹۸-۹۹ بر روی لینک hoosh.medu.ir کلیک تنمایید

نحوه پرداخت هزینه و تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

پیرو درخواست های رؤسای محترم ادارات استعدادهای درخشان و سنجش ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها و با عنایت به درخواست‌ها و تماس‌های تلفنی اولیاء محترم و دانش‌آموزان گرامی، مهلت ثبت‌ نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ و پرداخت وجه و تایید نهایی آن در سامانه هوش تیزهوشان سنجش و پذيرش پايه هفتم مدارس استعدادهای درخشان، تا پايان وقت روز چهار‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ تمدید شد.

نکات مهم در مورد مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

 1. در زمان تعيين شده، امكان ويرايش استان ، شهر مقصد و اولويت‌هاي انتخابي داوطلبان نيز فراهم مي­ باشد
 2. بدیهی است بعد از پایان مهلت مقرّر، سامانه بسته خواهدشد و امکان ثبت‌ نام تیزهوشان پایه ششم و ورودی هفتم ۹۸، تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت.
 3. توصیه می شود برای انتخاب بهترین مدرسه تیزهوشان بر اساس ظرفیت مدارس در سه اولویت بندی مشخص شده، آپلود عکس به صورت صحیح، پرداخت هزینه و دریافت کد رهگیری با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کدگیری و تلفن ثابت) در تماس باشید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ آغاز شد

امروز ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت نام آزمون مدارس هفتم اول راهنمایی(دوره اول متوسطه) آغاز شد و خبر خوب برای دان آموزان با استعداد و باهوش این مقطع این است که فرصت دارند در این مدارس که از نظر سطح علمی یکی از بهترین مدارس کشور می باشند وارد شوند در این مقاله زمان، مهلت، شرایط ورود و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹ را کامل توضیح داده ایم لطفا تا آخر مقاله را مطالعه بفرمایید.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ از طریق سایت سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان (دوره اول) از روز دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸ آغاز می شود و داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام سنجش و پذیرش دانش آموزان دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

امسال برای ورود پایه ششم به هفتم مدارس تیز هوشان حدود ۱۵ هزار دانش آموز پذیرفته خواهند شد که دانش آموزان و داوطلبان محترم جهت اطلاع از دستورالعمل ثبت نام و دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸، انجام ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم ۹۸-۹۹ فرزندان خود و هر گونه سوال و ابهام در مورد آزمون سنجش هوش پایه هفتم سمپاد فرزندان خود از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

مهلت ثبت نام مدارس تیزهوشان اول متوسطه سال تحصیلی ۹۸-۹۹ به مدت یک هفته از تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۹۸ لغایت ۲۳ اردیبهشت می باشد که بدون در نظر گرفتن زمان احتمالی تمدید مهلت ثبت نام مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه هست.

زمان برگزاری آزمون مدارس استعداد درخشان اول متوسطه

آزمون پایه هفتم تیزهوشان به منظور سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان برگزار می شود و زمان برگزاری آزمون سنجش هوش پایه هفتم مدارس استعداد درخشان ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ به صورت همزمان در سراسر کشور می باشد.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم ۹۹-۹۸  شامل:

 • داشتن تابعیت ایران
 • کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و کسب مقیاس «خیلی خوب» در تمامی دروس در نوبت اول پایه ششم سال تحصیلی ۹۸-۹۷

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم شامل چه کسانی نمی شود؟

ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان دوره متوسطه اول ۹۸-۹۹ شامل دانش آموزانی که درپایه پنجم و پایه ششم نمره دروس دارای مقیاس خیلی خوب نیستند.

نکته قابل توجه: چنانچه دانش آموزی در هردو پایه پنجم و ششم ابتدایی حداکثر در یک درس مقیاس خوب را کسب نموده باشد و بقیه دروس مقیاس خیلی خوب باشد می تواند در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ شرکت نماید.

شرایط ورود به سایت سمپاد تیزهوشان پایه ششم به هفتم

سمپاد مخفف سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان کشور می باشد که برای مدارس استعداد درخشان در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ به منظور شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد در دوره اول متوسطه اقدام به برگزاری آزمون و سنجش هوش دانش آموزان می نماید.

شهریه مدارس تیزهوشان اول متوسطه

مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه امکانات شبانه روزی و خوابگاه به دانش آموزان ارائه نمی دهند و شهریه مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه ۹۸-۹۹ به میزان نصف شهریه مدارس غیر دولتی شهرستان مربوطه می باشد.

هزینه کلاس های فوق برنامه مدارس تیزهوشان اول متوسطه

دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه در حال تحصیل هستند حداکثر ۴۰ ساعت در طول هفته در مدرسه حضور دارند لذا هزینه کلاس های فوق برنامه بر اساس آیین نامه مدارس دولتی محاسبه خواهد شد و از دانش آموزان دریافت خواهد شد.

نحوه ثبت نام آزمون سنجش هوش پایه هفتم مدارس تیزهوشان ۹۹-۹۸

نحوه ثبت نام آزمون مدارس استعداد درخشان دوره اول متوسطه شامل ۶ مرحله اصلی است زیر است :

 • مراجعه به سایت سمپاد و ورود با استفاده از کدملی و رمز ورود همگام
 • تعیین نقش و عنوان سازمانی داوطلب
 • تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش مدارس استعداد درخشان پایه ششم به هفتم
 • آپلود عکس داوطلب
 • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش مدارس تیزهوشان اول متوسطه به مبلغ ۲۸ هزار تومان
 • دریافت شماره پیگیری ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۹۸

نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

با در دست داشتن کد ملی و رمز همگام دانش آموز متقاضی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در مرحله اول وارد سایت مدارس تیزهوشان دانش آموز می شویم.

سایت ثبت نام آزمون سنجش پایه هفتم مدارس تیزهوشان ۹۹-۹۸

تمامی مراحل ثبت نام آزمون سنجش هوش پایه هفتم سمپاد به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان به نشانی hoosh.medu.ir انجام می شود.

تعیین نقش وعنوان سازمانی داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان

در این مرحله از ثبت نام آزمون مدارس ششم به هفتم ۹۸ با تعیین نقش: دانش آموز و انتخاب مدرسه ای که دانش آموز در پایه ششم در آن مدرسه درس خوانده است وارد مرحله بعد می شویم.

تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سنجش مدارس استعداد درخشان پایه ششم به هفتم

با وارد کردن مشخصات دانش آموز مانند کد ملی، نام پدر، کد ملی پدر و … وارد مرحله بعد ثبت نام خواهیم شد.

نکته: تعیین نام مدارس استعداد درخشان مورد تقاضای داوطلب از نکات قابل ذکر می باشد در تکمیل فرم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان که توصیه می شود انتخاب مدارس تیزهوشان و اولویت بندی مدارس را از طریق مشاوران درخت دانش انجام دهید.

حداکثر چند مدرسه در ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم ۹۹-۹۸ می تواند انتخاب کرد؟

داوطلبان باید دبیرستان را با توجه به محل سکونت خود در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ انتخاب نماید که در شهرستان هایی که دارای چندین مدرسه استعداد درخشان هستند داوطلبان ثبت نام پایه هفتم مدارس تیزهوشان می توانند حداکثر سه دبیرستان را به ترتیب اولویت انتخاب نمایند.(هر سه دبیرستان در یک شهریتان واحد باشد)

آپلود عکس داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان اول متوسطه

دراین مرحله عکس داوطلب با فرمت خواسته شده و ابعاد مورد نظر در سایت سمپاد آپلود می شود.

آپلود عکس داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان اول متوسطه
آپلود عکس داوطلب آزمون مدارس تیزهوشان اول متوسطه


پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش مدارس تیزهوشان اول متوسطه

پس از تکمیل فرم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹ وارد مرحله پرداخت هزینه آزمون مدارس استعداد درخشان می شوید با ذکر این موضوع که پس از پرداخت دیگر امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام مداس تیزهوشان دوره اول متوسطه را ندارید.

پرداخت هزینه آزمون مدارس تیزهوشان
پرداخت هزینه آزمون مدارس تیزهوشان

دریافت شماره پیگیری ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۹۸

پس از تمکیل فرم های ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان وارد مرحله آخر و دریافت کدپیگیری ثبت نام می شوید.

دریافت کدپیگیری ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم
دریافت کدپیگیری ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

زمان اعلام نتایج ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸-۹۹

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۹۹-۹۸ نیمه اول شهریور می باشد و نتیجه از طریق سایت hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد.

اعلام نتایج دانش آموزان دوقلو پایه هفتم تیزهوشان

در صورت شرکت داوطلبان هم زاد، دوقلو یا بیشتر در آزمون پایه هفتم مدارس تیزهوشان ۹۹-۹۸ و پذیرش یکی از آنها، دیگری تنها در صورت کسب حداقل ۸۰ درصد امتیاز پذیرش آخرین دانش آموز پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضا مازاد بر ظرفیت تعیین شده ثبت نام نماید.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون پایه هفتم مدارس تیزهوشان ۹۹-۹۸

همزمان با اعلام نتایج از طریق سایت سمپاد، آدرس دبیرستان های دوره اول متوسطه، مدارک لازم ثبت نام مدارس تیزهوشان دبیرستان های دوره اول متوسطه اعلام خواهد شد و مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون پایه هفتم مدارس تیز هوشان ۹۹-۹۸ تا پایان شهریور ۹۸ خواهد بود.

مشاوره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۹-۹۸ درخت دانش

دانش آموزان تیزهوش برای کسب موفقیت در پایه های مختلف و کسب نتیجه خوب در آزمون مدارس تیزهوشان ۹۹-۹۸ نیاز به برنامه ریزی دارند که شروع برنامه ریزی با ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه هفتم ۹۹-۹۸ آغاز می شود تا برنامه ریزی درسی مدارس تیزهوشان و در نهایت کسب نتیجه دلخواه در آزمون مدارس تیزهوشان اول متوسطه ۹۹-۹۸ که داوطلبان می توانند سوالات خود را در زمینه های شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام مدارس شاهد، شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، معرفی لیست مدارس تیزهوشان و…از مشاوران درخت دانش با شمارگیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و با تلفن ثابت) بپرسند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد