hit
counter

تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی بهمن 96

تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد بهمن 96

خبر مهم:

همان طور که در قبل اعلام کردیم ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های پزشکی با آزمون سراسری 96 در تاریخ 11/11/96 اعلام شد. برای انتخاب رشته منظم و هدفمند می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده رشته های پزشکی تکمیل ظرفیت بهمن ماه 96

 

تکمیل ظرفیت رشته های علوم پزشکی بهمن 96

طبق اطلاعات به دست آمده از سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، در همین روزها تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دانشگاه آزاد بهمن 96 رشته های با آزمون علوم پزشکی اعلام می شود. البته به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر امیر رضا شاهانی گفت:

در تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد در این مرحله برای بهمن ماه در رشته های غیر پزشکی، هیچ رشته محل جدیدی اعلام نشده است. و برای دوره های کارشناسی در سال 97 هم هنوز اضافه شدن رشته محل های جدید معلوم نیست و بعد از مصوب شدن رشته محلهای جدید تا پایان بهمن ماه مشخص خواهد شد. معاونت دانشگاه علوم پزشکی اعلام نموده است که به دلیل وجود مشکلاتی در اعلام ظرفیتها، تکمیل ظرفیت دوره های علوم پزشکی هنوز اعلام نشده است. در روزهای آتی منتظر اعلام تکمیل ظرفیت دوره های علوم پزشکی نیز باشید.

تکمیل ظرفیت پزشکی و پیراپزشکی

طبق گزارشات رسیده از سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، به احتمال زیاد وزارت بهداشت مجوزهای جدیدی برای رشته محل های مقطع کارشناسی پزشکی دانشگاه آزاد اعلام نماید. با این حساب انتظار می رود که در مرحله تکمیل ظرفیت بهمن ماه سال 96 در رشته محل های جدید پذیرش دانشجو داشته باشیم.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود همچنین ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن 9099072943 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه درخت دانش شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

 

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

توسط | 2018-03-04T11:48:19+00:00 ژانویه 30th, 2018|اخبار, تکمیل ظرفیت, مهم ترین مقالات|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر