hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 5/5 (1)

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 چیست و از چه زمانی شروع خواهد شد؟

تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد 97 به چه کسانی تعلق خواهد گرفت؟

چگونه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد 97 خود را انجام دهم؟

سوال مهم: من که مورد پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفته ام می توانم در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 شرکت کنم؟

تفاوت تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری 97 در چیست؟

لینک دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97؟(انتهای مقاله)

آیا برای نیمسال دوم دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت داریم؟(مطالعه مقاله)

و …؟؟؟

این سوالات پر تکراری است که داوطلبان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 با مشاورین درخت دانش تماس گرفته اند و ابهام دارند، ما در این مقاله قصد بر این داریم که به سوالات بالا به طور کامل پاسخ دهیم.

خبر فوری:(7 آبان 97)

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ذخیره رشته های پزشکی دانشگاه آزاد 97 آغاز شد.

فرصت انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان ذخیره رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد فراهم شد(تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر ماه 97)

دانشگاه آزاد در راستای حفظ و صیانت از حقوق داوطلبان و به جهت رعایت عدالت در پذیرش دانشجو، پیرو اعلام نتایج نهایی ذخیره دانشگاه آزاد رشته های گروه علوم پزشکی در 23 مهرماه 97 و عدم تکمیل ظرفیت ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرصت مجددی را برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد فراهم کرده است.

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر ماه 97 به چه کسانی تعلق می گیرد؟

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رشته های پزشکی به آن دسته از داوطلبان ذخیره اعلام شده در 11 مهرماه که در مهلت تعیین شده نسبت به تکمیل فرم شماره 15 اقدام کرده و در هیچ یک از اعلام نتایج قبلی موفق به پذیرش قطعی نشده اند تعلق می گیرد.

مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهر ماه 97 از تاریخ دوشنبه 7 آبان ماه تا چهارشنبه 9 آبان ماه به سایت ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مراجعه و نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

و حال این سوال برای داوطلبین تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه آزاد 97 پیش می آید که:

اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کی اعلام خواهد شد؟

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 این مرحله پنج شنبه 10 آبان ماه اعلام خواهد شد.

“انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

برای انتخاب رشته صحیح بر اساس تراز نمره قبولی رشته و دانشگاه ها برای سال 97 دانشگاه آزاد و همچنین بالا بردن شانس قبولی با انتخاب رشته منطقی، شرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزاد و نحوه اولویت بندی می توانید با مشاوران انتخاب رشته درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97(رشته های پزشکی)

رشته محل های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 ارائه شده در این مرحله به لحاظ تعدد و تنوع، قابل توجه بوده و فرصت مناسبی را به منظور پذیرش داوطلبان ذخیره مرحله قبل فراهم می کند و در واقع این شیوه بستری را ایجاد خواهد کرد تا مستعدترین داوطلبان براساس نمره تراز آزمون سراسری سال 97 در دانشگاه آزاد اسلامی پذیرش و مشغول به تحصیل شوند.

“برای اطلاع از رشته های تکمیل ظرفیت با مشاوران درخت دانش در تماس باشید”

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 چیست؟

آن دسته از داوطلبان که در دانشگاه آزاد قبول نشده اند و یا از رشته خود راضی نیستند می توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 شرکت نمایند.

کسانی که در دانشگاه پذیرفته شده اند هم می توانند در تکمیل ظرفیت رشته های پزشکی دانشگاه آزاد 97-98 شرکت کنند و در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت, قبولی قبلی آنها لغو شده و در رشته ای که در تکمیل ظرفیت قبول شده اند باید ادامه تحصیل نمایند.

تکمیل ظرفیت فقط خاص رشته های روزانه نیست و در تمامی دانشگاه های سراسری و پیام نور, پردیس خودگردان, غیرانتفاعی و آزاد در تمامی گروه های آموزشی پذیرش دارد.

 

{تکمیل ظرفیت فرصت دوباره برای انتخاب رشته دلخواه است}

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

تفاوت تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری 97

توجه داشته باشید که تکمیل ظرفیت دانشگاه های سراسری و آزاد جدا از هم انجام می شود, همچنین در صورتی که در بعضی از دانشگاه ها پس از تکمیل ظرفیت مهر ماه همچنان صندلی خالی باقی بماند, در بهمن ماه نیز دوباره اقدام به پذیرش در تکمیل ظرفیت می نمایند.

سایت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت 97 انجام هر کدام از تکمیل ظرفیت های دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری متفاوت می باشد.

برای دریافت دفترچه و زمان دقیق تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97

ثبت نام و نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 فقط از طریق سایت آزمون دانشگاه آزاد اعلام می شود.

هرساله معمولا در اواخر مهرماه دانشگاه ها تعداد صندلی های خالی خود را در هر رشته اعلام می کنند و پس از آن ثبت نام تکمیل ظرفیت شروع می شود متقاضیان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد97 می بایست از طریق سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 در موعد مقرر اقدام نمایند.

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام درخت دانش و یا از طریق سایت درخت دانش از آخرین اخبار و اطلاعیه ها در رابطه با تکمیل ظرفیت 97 آگاه شوید، برای اطلاع از شرایط تکمیل ظرفیت 97 کنکور سراسری می توانید بر روی لینک رنگی زیر کلیک نمایید:

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

مشاوره تکمیل ظرفیت 97 درخت دانش

مشاوره تحصیلی درخت دانش شمارا تا رسیدن به شهر و رشته و دانشگاه مورد نظرتان تنها نخواهد گذاشت شما می توانید در هر مرحله ای از مسیر موفقیت و رسیدن به دانشگاه رشته دلخواه و در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با زمان و شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت و ظرفیت های مورد پذیرش در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 و هر گونه سوال تحصیلی با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران درخت دانش تماس حاصل نمایید و پاسخ سوالات و خواسته های خود را دریافت کنید.

برای عضویت در خبرنامه اعلام نتایج آزمون ها در کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh درخت دانش عضو شوید.

Please rate this

توسط | 2019-02-03T15:44:44+03:30 آگوست 28th, 2018|انتخاب رشته, تکمیل ظرفیت, دانشگاه آزاد|دیدگاه‌ها برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 بسته هستند

درباره نویسنده :