hit
counter

تمدید مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد

تمدید مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد

همانطور که اطلاع دارید بزرگترین ماراتن کشور، کنکور سراسری سال تحصیلی 96-97 در تاریخ 15/4/96 لغایت 16/4 96 برگزار شد. پس از اعلام نتایج اولیه کنکور دوستان عزیز در تاریخ 19/5/96 انتخاب رشته خود را تا تاریخ 25/5/96 به انجام رسانیدند.(تمدید مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد)

اتفاقات عجیبی که در کنکور امسال رخ داد این بود که کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری به حالت تجمیع درآمد و همین موجب سردرگمی دوستان و داوطلبان کنکور سراسری 96 و همچنین انتخاب رشته آنان شد.

اتفاق جالب دیگر کنکور و انتخاب رشته سال تحصیلی 96-97 منتشر شدن اصلاحیه های پی در پی و کدرشته های انتخاب رشته بود که متاسفانه ذهن خیلی از متقاضیان انتخاب رشته سراسری و همچنین دانشگاه آزاد را مشوش نمود.

با توجه به اصلاحیه های فراوانی که سازمان سنجش برای کنکور سراسری منتشر کرد در تاریخ 27/6/96 مهلت انتخاب رشته به اتمام رسید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد هم همانند دانشگاه سراسری پس از منتشر کردن متمم دفترچه، اصلاحیه مازاد ظرفیت و …. در تاریخ 29/5/96 اطلاعیه ای تحت عنوان اصلاحیه جدید انتخاب رشته 96 دانشگاه آزاد و تمدید مهلت و اصلاح انتخاب رشته منتشر کرد.

داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اصلاحیه جدید دانشگاه را مشاهده و انتخاب رشته خود را اصلاح نمایند.(تمدید مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد)

برای اصلاحیه انتخاب رشته خود(رشته های پزشکی دانشگاه آزاد) می توانید با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید. در این مرحله انتخاب رشته که اخرین مرحله تمدید اصلاح انتخاب رشته می باشد، می توانید به مدت 48 ساعت در تاریخ 30/6/96 و 31/6/96 انتخاب رشته خود را اصلاح کرده و آن را ثبت نمایید.

دوستان عزیز اطلاع داشته باشند که این اخرین مرحله انتخاب رشته و همچنین اصلاح انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 می باشد.

دریافت دفترچه اصلاحیه انتخاب رشته رشته های پزشکی دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوع اصلاحیه پایانی انتخاب رشته 96 می توانید بر روی لینک اصلاحیه انتخاب رشته دانشگاه ازاد اسلامی 96 در بند زیر کلیک نمایند.

اصلاحیه جدید انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 

برای اطلاع از دریافت دفترچه و اصلاحیه جدید دانشگاه آزاد در کانال تلگرام درخت دانش کلیک فرمایید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

توسط | 2017-08-21T15:25:14+00:00 آگوست 20th, 2017|انتخاب رشته, دانشگاه آزاد, مهم ترین مقالات|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.