مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟

تاریخ ارسال نوشته: 12 دسامبر 2018
تفاوت بین ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید با نظام قدیم چیست؟

سرانجام پس از کش و قوسهای فراوان تکلیف کنکور ۹۸ مشخص شد: کنکور ۹۸ اولین وشاید آخرین کنکوری است که برای دو دسته از داوطلبانی که در نظام قدیم و نظام جدید فارغ التحصیل شده اند سوالاتی جداگانه طرح خواهد شد که دغدغه و سوال بسیاری از متقاضیان کنکور است که تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ نحوه لغو محرومیت از کنکور ۹۸ – ۹۹ چگونه است؟ کاربرد کارنامه سبز کنکور؟ اعتراض به نتایج کنکور سراسری ۹۸؟ 

تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ نظام جدید با نظام قدیم ۹۸ در چیست؟

در کنکور سراسری ۹۹ مثل کنکور امسال دو سرس سوال طراحی خواهد شد یکی برای نظام جدیدی ها و دیگری برای نظام قدیمی ها با این تفاوت که همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن دوره آموزش می توانند در هر نظام آموزشی که دوست داشته باشند ثبت نام کنند و کاملا به صورت دلخواه می باشد.

توصیه می شود: برای اطلاع از مان ثبت نام کنکور ۹۹، ثبت نام مجدد در کنکور سراسری، انصراف از ذانشگاه روزانه و تمامی مراحل ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ در نظام های مختلف با برنامه ریزی کنکور ۹۹ می توانید با مشاوران مجرب ما از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد گیری و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

تاثیر سوابق تحصیلی کنکور ۹۸ و ۹۹ شامل چه دانش آموزانی می شود؟

لازم به توضيح است دانش آموزان شاخه نظري نظام آموزشي جديد ۳-۳-۶ (علوم رياضي، علوم تجربي، علوم انساني و هنر) كه مدرك ديپلم خود را تا تاريخ ۹۸/۰۵/۳۱ دريافت مي‌ نمايند مشمول تأثير سوابق تحصيلي در آزمون سراسري سال ۱۳۹۸ طبق ضوابط خواهند شد.

لاکن آن دسته از دانش آموزان شاخه نظري نظام آموزشي جديد ۳-۳-۶ كه مدرك ديپلم خود را تا تاريخ ۹۷/۰۵/۳۱دریافت نکنند، چنانچه موفق به دریافت مدرک دیپلم خود تا تاریخ ۹۸/۰۶/۳۱ شوند منعي براي ثبت‌نام و شركت در آزمون مذكور ندارند ولي سوابق تحصيلي براي آنان اعمال نخواهد شد.

تبصره: دانش‌آموزان فني‌ وحرفه ‌اي يا كارودانش نظام آموزشي جديد ۳-۳-۶ كه تا تاريخ ۹۸/۰۶/۳۱ موفق به اخذ مدرك ديپلم شوند نيز مي‌توانند براساس مصوبه دوازدهمين و پانزدهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ ۹۷/۰۴/۱۷ و ۹۷/۱۰/۰۸ در آزمون سراسري سال ۱۳۹۸ ثبت‌نام نمايند. اين داوطلبان لازم است از جدول گروه‌بندي عناوين ديپلم‌ها (جدول شماره ۱۰ مندرج در صفحه ۶۳ دفترچه راهنماي ثبت‌نام) كدهاي ديپلم ۲۱ (براي دانش آموزان فني و حرفه‌اي) و ۲۲ (براي دانش آموزان كارودانش) را در تقاضانامه ثبت‌ نامي خود درج نمايند. لازم به توضيح است اين داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصيلي نخواهند بود.

مشاوره ثبت نام کنکور ۹۸ نظام جدید

برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام کنکور ۹۸ همراه با تصویر، نحوه ثبت نام صحیح فنی حرفه ای نظام جدید، دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۸، مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ ، بر نامه ریزی کنکور در این مدت با قی مانده و انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ با مشاوران مشاوره تحصیلی درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کلیک نمایید، توصیه می شود که حتما قبل از ثبت نام موارد زیر را که امسال به دفترچه نظام جدید اضافه شده است کامل در فرم ثبت نام کنکور ۹۸ خود رعایت نمایید.

ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید
ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید

اقدامات لازم جهت ثبت‌ نام‌ کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید و نظام قدیم

ثبت‌ نام براي پذيرش در رشته‌هاي با آزمون كليه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي سال ۱۳۹۸ و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي، منحصراً از طريق پايگاه اطلاع‌ رساني سازمان سنجش آموزش كشور امكان‌پذير است؛ لذا داوطلبان لازم است كه ابتدا دفترچه ثبت‌نام کنکور سراسری ۹۸ را مطالعه نموده و در صورت واجد شرايط بودن، نسبت به پرداخت هزينه خريد كارت اعتباري ثبت‌ نام کنکور ۹۸ در آزمون به شرح ذيل، اقدام كنند و سپس مراحل بعدي را به انجام برسانند.

دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌ نام کنکور سراسری ۹۸

متقاضيان ثبت‌ نام درآزمون سراسری ۹۸ با دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌ نام کنکور ۹۸ از پايگاه اطلاع‌ رساني اين سازمان، ضمن مطالعه دقيق آن براي اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌ نام اتباع غير ايراني و توضيحات مربوط به سهميه ايثارگران كه در اين دفترچه راهنما درج شده است، در صورتي كه داراي شرايط مندرج در دفترچه ‌باشند، مي‌توانند به عنوان داوطلب در اين آزمون ثبت‌نام کنکور ۹۸ نمايند.

پرداخت هزينه خريد كارت اعتباري ثبت نام کنکور ۹۸

پرداخت هزينه ثبت‌ نام کنکور سراسری ۹۸ منحصراً به صورت اينترنتي و به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه شتاب انجام مي‌ شود و داوطلبان با پرداخت مبلغ ۲۷۵۰۰ تومان به عنوان وجه ثبت‌ نام شركت در آزمون سراسری ۹۸، نسبت به دريافت اطلاعات كارت اعتباري (شماره سريال ۱۲ رقمي) اقدام نمايند.

افزایش ۶۰۰ تومان هزینه پیامکی ارسال شماره سریال ثبت نام

به منظور استفاده از خدمات پیام کوتاه در مراحل مختلف فرآبند ثبت نام کنکور ۹۸ با انتخاب گزینه مربوطه و چرداخت ۶۰۰ تومان مضاف بر ۲۷۵۰۰ توامن چرداخت نمایید که جمعا ۲۸۱۰۰ تومان می باشد.

هزینه ثبت نام دانشگاه پیام نور کنکور سراسری ۹۸

چنانچه داوطلبي علاقه‌ مند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام‌ نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي باشد نسبت به پرداخت مبلغ ۱۳۸۰۰ تومان و دریافت سریال ۱۰ رقمی اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه فرهنگیان و تربیت رجایی ۹۸

در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌ مندي به رشته‌هاي دانشگاه‌هاي فرهنگيان و تربيت دبير شهيد رجايي تهران، به اطلاع مي‌رساند كه در صورت اخذ مجوزهاي قانوني توسط وزارت آموزش و پرورش از مراجع ذيصلاح براي پذيرش دانشجو در دانشگاه‌هاي فوق، موضوع در مرحله انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (حدود دهه دوم مرداد ماه سال ۹۸) اطلاع‌ رساني خواهد شد.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ هر داوطلب در چند گروه آزمایشی می تواند شرکت کند؟

تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ اینکه یک داوطلب می تواند در ۲ یا ۳ زیر گروه آزمایشی شرکت کند به این معناست که داوطلب مي‌تواند علاوه بر انتخاب يكي از گروه‌هاي آزمايشي (علوم رياضي و فني يا علوم تجربي يا علوم انساني) به عنوان گروه آزمايشي اصلي، در گروه آزمايشي هنر و زبان خارجي نيز متقاضي شود، به عبارت ديگر:

 هيچ داوطلبي نمي‌تواند به طور همزمان، در گروه‌هاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني شركت نمايد

شرایط ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ۹۸

  1. اخذ ديپلم نظام آموزشي جديد ۳-۳-۶ حداكثر تا تاريخ ۹۸/۰۵/۳۱
  2. دارا بودن مدرك پيش‌دانشگاهي و يا اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي حداكثر تا تاريخ ۹۸/۰۶/۳۱
  3. دارا بودن ديپلم نظام قديم و يا مدرك كارداني (فوق ديپلم) براي كليه داوطلبان الزامي است.
  4. دارندگان ديپلم فني و حرفه اي و كاردانش كه فاقد مدرك پيش دانشگاهي يا كارداني هستند حق ثبت‌نام در آزمون سراسري سال ۱۳۹۸ را ندارند و در صورت ثبت نام در آزمون به عنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

شرایط شرکت در رشته های نیمه متمرکز و دارای مصاحبه کنکور ۹۹

در آزمون سراسري سال ۱۳۹۸ پذيرش دانشجو در رشته‌هاي تحصيلي: آهنگسازي، ادبيات نمايشي، ارتباط تصويري، بازيگري ـ كارگرداني، طراحي پارچه، طراحي صحنه، طراحي صنعتي، طراحي لباس، عكاسي، كارداني هنرهاي تجسمي، كتابت و نگارگري، مجسمه سازي، موسيقي نظامي، نقاشي، نمايش عروسكي، نوازندگي موسيقي ايراني و نوازندگي موسيقي جهاني در گروه‌ آزمايشي هنر و همچنين در رشته‌هاي علوم ورزشي و آموزش علوم ورزشي به صورت متمركز و با شرايط خاص صورت مي‌پذيرد.

لذا توضيحات لازم در اين خصوص از طريق اطلاعيه‌هاي مربوط در زمان پرينت كارت شركت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد؛ به عبارت ديگر، اين رشته‌ ها از رديف رشته‌هاي مربوط به پذيرش نيمه متمركز خارج گرديده و اسامي پذيرفته‌ شدگان نهايي رشته‌هاي فوق در شهريور ماه سال ۹۸ همزمان با نتايج ساير رشته‌هاي متمركز اعلام خواهد شد.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام قدیم خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید

شرایط ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده در دوره روزانه کنکور ۹۸

براساس ضوابط، دانشجويان دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در صورتي مي‌توانند در آزمون سراسري ۹۸ ثبت‌نام و شركت نمايند كه اولاً واجد شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون مذكور باشند و ثانياً حداكثر تا تاريخ ۹۷/۱۲/۲۵ نسبت به انصراف قطعي از تحصيل در دانشگاه سراسری خود اقدام نمايند.

بديهي است كه داوطلبان مذكور، در صورت عدم شرایط انصراف از دانشگاه روزانه قطعي از تحصيل تا تاريخ تعيين شده، در صورت موفقيت و قبولي در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي جديد خود نيستند و به عنوان داوطلب متخلف تلقي خواهند شد.

تذکر: پذيرفته‌ شدگان‌ دوره‌هاي‌ روزانه‌ آزمون‌ سراسري‌ ۹۷ (اعم‌ از رشته‌هاي‌ متمركز يا نيمه‌متمركز) در صورت ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال ۱۳۹۸، ضمن رعايت موضوع تاريخ انصراف، توجه داشته باشند كه منحصراً مجاز به انتخاب رشته در دوره‌هاي غير روزانه (نوبت دوم «شبانه»، نيمه‌حضوري، پيام نور، غير انتفاعي، پرديس خودگردان، مجازي و رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي) بوده و فقط در اين دوره‌ها گزينش خواهند شد.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ شامل چه کسانی می شود؟

در صورت تمايل به ويرايش اطلاعات ثبت نامي توجه نمایید تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ در نحوه ویرایش شامل:

  1. آن دسته ازداوطلباني كه مشمول سوابق تحصيلي نيستند، اجازه ويرايش كليه اطلاعات ثبت‌نامي خود را دارند.
  2. آن دسته ازداوطلباني كه مشمول سوابق تحصيلي هستند، اجازه ويرايش اطلاعات خود را دارند؛ اما اجازه ويرايش اطلاعات سوابق تحصيلي را نخواهند داشت.

در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان کنکور ۹۸ که در مورد نحوه ثبت نام کنکور ۹۸ و شرایط و نحوه برگزاری کنکور ۹۸، سهمیه های موجود در کنکور سراسری ۹۸، تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری ۹۸ با مشاوران مجرب مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

فرق بین ثبت نام کنکور ۹۸ نظام جدید ونظام قدیم در چیست؟

فرق اصلی و تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟

اولین تفاوت در ثبت نام کنکور ۹۸ می باشد زیرا داوطلبان نظام جدید معدل و سوابق تحصیلی خود را وارد نمیکنند تا زمانی که امتحانات آنها تمام شده و معدل آنها مشخص شود که معمولا دو هفته قبل از برگزاری کنکور سراسری ۹۸ سایت برای این عزیزان باز شده و میتوانند معدل خود را وارد نمایند.

فرق اساسی دوم درتفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ دفترچه سوالات کنکور سراسری ۹۸ می باشد که سوالات نظام جدید و نظام قدیم فرق می کنند و داوطلبین باید توجه نمایند که در ثبت نام اشتیاه ننمایند و حتما از طریق مشاور انجام دهند.

“ثبت نام کنکور ۹۸ خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید”

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید

در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید برای درج کردن کد سوابق تحصیلی در مراحل اولیه ثبت نام بر روی گزینه فارغ التحصیلی داوزدهمی گلیک کرده و دیگر داوطلب نظام جدید کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی نخواهد داشت و مراحل ثبت نام آن کلا با نظام قدیم در نحوه درج سوابق تحصیلی تفاوت خواهد داشت.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام قدیم

در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام قدیم داوطلب در مرحله اول ثبت نام با انتخاب گزینه نظام قدیم کد پیش دانشگاهی خود را از طریق سایت دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی کنکور ۹۸ به نشانی http://dipcode.medu.ir دریافت نمایند و دیگر مراحل ثبت نام کنکور ۹۸ نظلم قدیم را که در ادامه توضیح خواهیم داد انجام دهند.

توصیه می شود: ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام قدیم و نظام جدید خود را از طریق مشاور با شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید.

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید و نظام قدیم

فردا چهارشنبه به محض منتشر شدن دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ لینک های قرمز رنگ زیر فعال خواهند شد و داوطلبان می توانند لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ را دریافت نمایند.

توجه: به محض منتشر شدن دریافت دفترچه کنکور سراسری ۹۸ لینک های زیر فعال می باشد.

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید


دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام قدیم

جزئیات نحوه برگزاری کنکور سراسری ۹۸

طبق اعلام سازمان سنجش کنکور ۹۸ دو مجموعه سوال طراحی خواهد شد:

یک مجموعه سوال برای دانش آموزان نطام قدیم و یک مجموعه برای داوطلبان نظام جدید و در ضمن از مباحث مشترک بین دو نظام سوالاتی مشترک طرح خواهد شد.

نکته: داوطلبان حتما توجه داشته باشند که تفاوت ثبت نام کنکور ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ را بدانند و همچنین باید در آزمون مربوط به نظامی شرکت نمایند که در آن نظام درس خوانده اند، یعنی شما اگر فارغ التحصیل نظام قدیم آموزشی هستید نمی توانید در آزمون نظام جدید شرکت نمایید.

تفاوت بین ثبت نام کنکور سراسری 98 نظام جدید با نظام قدیم چیست؟

نحوه پذیرش کنکورسراسری ۹۸ و تاثیر سوابق تحصیلی چگونه است؟

در کنکور ۹۸ ظرفیتی مجزا برای پذیرش داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم در نظر گرفته نخواهد شد و گزینش داوطلبان کاملا رقابتی است یعنی نمرات آنها تراز خواهد شد و با توجه به نمره کل نهایی و تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سرساری ۹۸ و ظرفیت آزمون سراسری ۹۸ پذیرش انجام خواهد شد.

در مورد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ باید گفت میزان تاثیر سوابق تحصیلی ۲۰ درصد تاثیر قطعی و حداکثر۱۰ درصد تاثیر مثبت در رشته های پذیرش بر اساس کنکور سراسری ۹۸ و در رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی، فقط سوابق تحصیلی (معدل) معیار پذیرش خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و انجام تمام مراحل ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ و درج کد منطقه و کد دانش آموزی، درج درس سهمیه ها (مناطق، ایثارگران، جانبازان، جبهه و ..)، میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ و تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟، شرایط انصراف از دانشگاه روزانه، درخواست لغو محرومیت کنکور می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت و بدون کد ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ در تماس باشید.

“ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید”

زمان و مهلت ثبت نام کنکورسراسری ۹۸

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ ازچهارشنه مورخ ۲۴ بهمن ۹۷  شروع خواهد شد، مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ مدت ۹ روز تا تاریخ پنج شنبه ۲ اسفند ۹۷ ادامه خواهد دشت لذا داوطلبین محترم درموعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام ۹۸ کنکور خود اقدام نمایند.

مراحل گام به گام نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

یکی از اصلی ترین تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ در نحوه ثبت نام کنکور ۹۸ می باشد که داوطلبین نظام جدید باید در فرم ثبت نام معدل خود را وارد نکنند تا معدل در پایان نیمسال دوم مشخص شود.

مراحل گام به گام نحوه ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ ابتدا از طریق سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی خود اقدام نمایید سپس کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید و در نهایت با وارد کردن اطلاعات خود ثبت نام کنکور ۹۸ را انجام دهید.

پس از دریافت کد سوابق تحصیلی و خرید کارت اعتباری با مراجعه به سایت سازمان سنجش بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ کلیک نمایید و با تایید و ادامه وارد گام بعدی ثبت نام خواهید شد و اکنون نظام آموزشی که در آن درس خوانده اید را انتخاب نمایید و مراحل بعدی ثبت نام را به ترتیب انجام دهید و فیلدهای مربوطه به هر مرحله را تکمیل نمایید.

“مراحل گام به گام ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ خود را به مشاوران مجرب درخت دانش بسپارید”

ابهاماتی که داوطلبان در هنگام پرکردن فیلدها با آن مواجه هستند:

چگونه کد منطقه و کد دیپلم را در ثبت نام کنکور ۹۸ پیدا کنم؟

فرق دیگر در تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟ در وارد کردن کد منطقه و کد دیپلم می باشد، در منوی سمت راست سایت سازمان سنجش لینک های کد منطقه و کد دیپلم فعال می باشد و همچنین در فیلد مربوطه که باید پرکنید از لینک جستجو نیز به سامانه مربوطه وصل خواهید شد.

چگونه سهمیه رزمندگان وسهمیه مناطق را در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ وارد کنیم؟

داوطلبان استفاده ازسهمیه پذیرش و شرایط کنکور سراسری ۹۸ باید گزینه مربوط به سهمیه خود را انتخاب نمایند، در صورتی که سهمیه رزمندگان را انتخاب کنند کد ۱۲ رقمی را باید حتما وارد نمایید و اطلاعات شما جهت استفاده ازسهمیه باید از ارگان مربوطه سهمیه در کنکور سراسری ۹۸ مورد تایید قرار بگیرد.

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری درخت دانش

مشاوران تحصیلی درخت دانش با داشتن کادر مشاوران مجرب با چندین سال سابقه در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸، تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری ۹۸ همراه شما خواهند بود در ارائه اطلاعات به روز در مورد جزئیات کنکور سراسری ۹۸، ،تشریح  اینکه تفاوت ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید با نظام قدیم چیست؟، راهنمای گام به گام ثبت نام کنکور ۹۸، ، انجام برنامه ریزی درسی کنکور ۹۸،تحصیل مجدد در رشته های پزشکی، ثبت نام کنکور ۹۸و جوابگوی سوالات و ابهامت شماخواهند بود.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

هیچ نظری وجود ندارد