مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

تحصیل در مالزی

تاریخ ارسال نوشته: 6 مارس 2017
تحصیل در مالزی

تحصیل در مالزی

تحصیل در مالزی

تحصیل در مالزی

تحصیل در مالزی را شاید بارها شنیده باشیم. آیا تا به حال فکر کرده اید چرا تحصیل در مالزی بیشتر از بقیه کشورها بر روی زبان است؟ آیا واقعا از هزینه های روزانه و ماهانه مالزی اطلاع دارید؟ زندگی کردن در مالزی با شرایط تحصیل چگونه است؟ شرایط عمومی تحصیل در خارج چگونه است؟دانشگاه و مدارک تحصیلی مالزی از نظر درجه علمی معتبر هستند؟ کدام دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم کشورمان ایران می باشند؟ و پاسخ چندین سوال دیگر در باب موضوع مورد نظر را در پست ها و مطالب مالزی  مختصرا برای شما دوستان عزیز توضیح خواهیم داد.

شرایط تحصیل در مالزی

خیلی از دانشگاه های مالزی مورد تایید وزارت علوم ایران می باشند و خیلی از ایرانیها در چند سال گذشته برای ادامه تحصیل کشور مالزی را انتخاب کرده و در آنجا زندگی می کنند. نمونه جالب توجه دانشگاه پوترا مالزی که حدود ۱۲۰۰ نفر در آنجا مشغول ادامه تحصیل هستند.

تقریبا حدود ۵۵ هزار نفر دانشجوی بین المللی در دانشگاه های دولتی مالزی مشغول تحصیل هستند، این باعث می شود که افراد از نظر اطمینان و پذیرش مالزی به عنوان یک قطب بین المللی برای کسب شرایط علمی خوب داشته باشند.

امکانات رفاهی

دانشجویان دانشگاه های مالزی اکثرا دارای خوابگاه و شرایط رفاهی خوبی هستند که در این میان با توجه به هزینه های کمتر نسبت به بقیه کشورها و شرایط رفاهی بهتر تعدا داوطلبان متقاضی تحصیل در مالزی  روبه روز افزایش پیدا می کند.

دانشجویان در حین تحصیل امکاناتی چون بیمه کامل درمانی و امکانات دولتی برخوردار هستند و همچنین سرویس های حمل و نقل شهری دانشجویان با تخفیف دانشجوی ارائه می شود.

زبان تحصیل در مالزی

از نظر زبانی افرادی که می خواهند با خانواده خود به حالت مهاجرت برای ادامه تحصیل به مالزی بروند اطلاع داشته باشند مدرسه ایی فارسی زبان و انگلیسی زبان در کوالالامپور وجود دارد و می توانند در این مدارس تحصیل کنند.

نظام آموزشی مالزی

نظام آموزشی مالزی یکی از نظام های آموزشی برتر دنیا می باشد و خیلی از دانشگاه های معتبر دنیا، شعب هایی از دانشکده های خود را در این کشور دایر کرده اند.

رشته هایی از جمله مهندسی پزشکی، بانکداری اسلامی و علوم اجتماعی در این کشور تدریس می شوند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به ادامه مطالب در پست های دیگر مراجعه بفرمایید و امیدواریم مطالب برای شما دوستان عزیز مفید بوده باشد.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد