hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019 5/5 (1)

نحوه پذیرش_تحصیل خارج از کشور در رشته های پزشکی بدون کنکور_شرایط تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019

هر کدام یک از دانش آموزانی که در انتخاب رشته پایه نهم رشته تجربی را انتخاب می کنند این رویا در سر دارند که روزی پزشک ، دندان پزشک، داروساز و یا حتی پرستار و … شوند و بعدا بتوانند در قبولی در هر یک از این رشته ها به همنوع خود کمک کنند و مانع بیمار شدن و حتی مرگ انسان شوند، متاسفانه در کشورمان ایران تحقق این رویا به قدری مشکل و سخت است که حتی داوطلبانی که تراز 9000 دارند و دارای معدل های بالا و رتبه های پایین هستند باز هم نمی توانند در این رشته ها قبول شوند و به آرزوی بچگی خود برسند.

طبق اطلاعیه سازمان سنجش کل کشور از هر 30 نفر متقاضی کنکور 98 تنها یک نفر شانس قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی را در کل دانشگاه های کشور اعم از دولتی و آزاد و پردیس خودگردان را دارد، بر این اساس امسال برای کنکور سال 98 ما شاهد تعداد زیادی از داوطلبان در رشته تجربی بوده و نحوی که حتی دانشجویانی که کارشناسی گرفتند دوباره در این ماراتون ( کنکور 98) شرکت کرده و شانس خود را برای قبولی در این رشته های پزشکی امتحان میکنند.

تنها روش و نحوه ورود به رشته های پزشکی داخل کشور ایران کنکور سراسری 98 می باشد و رتبه داوطلب می تواند تعیین کننده سرنوشت او باشد، روش دوم اطلاع از نحوه پذیرش رشته های پزشکی بدون کنکور خارج از کشور و تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019 می باشد که در این مقاله مفصل توضیح خواهیم داد.

تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه

زمانی که داوطلب از قبولی در رشته های پزشکی در داخل نامید می شود و این نکته مهم را نیز می داند که در داخل کشور رشته های پزشکی بدون کنکور در هیچ کدام از دانشگاه ها پذیرش ندارند به فکر ادامه تحصیل در رشته های پزشکی خارج از کشور می افتد و اما:

چرا تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه؟

سوال مهم: آیا دانشگاه روسیه مورد تایید وزارت بهداشت برای انتقالی 2018-2019 در ایران می باشد؟

تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019 چگونه است؟

هزینه تحصیل رشته های پزشکی در روسیه نسبت به کشورهای دیگر؟

حداقل معدل و مدارک لازم برای تحصیل در روسیه برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه چند باید باشد؟

آیا برای ورود به رشته های پزشکی در روسیه مدرک زبان انگلیسی یا زبان روسی و یا قبولی در آزمون ورودی لازم داریم؟

و … ؟؟

در این مقاله سعی بر این داریم که به سوالات پرتکراری که داوطلبان رشته های پزشکی بدون کنکور خارج از کشور با مشاوره خارج از کشور درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

چرا تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه؟

اولین فاکتور تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019 در انتخاب دانشگاه و کشور برای ادامه تحصیل رشته های پزشکی خارج از کشور سطح علمی بالای دانشگاه های آن کشور در رشته های پزشکی می باشد که کشور روسیه و دانشگاه های مسکو از نظر سطح علمی (Scientific level) در رشته های پزشکی و پیراپزشکی یکی از بهترین دانشگاه های خارج از کشور می باشند.

فاکتور دوم در انتخاب دانشگاه هزینه تحصیل در رشته های پزشکی خارج از کشور پایین نسبت به دیگر دانشگاه های خارجی می باشد که کشور روسیه هزینه تحصیل به مراتب پایین تر از دیگر کشور ها را به نسبت سطح علمی بالای دانشگاه ها داراست، در ادامه به هزینه تحصیل در رشته دندانپزشکی در روسیه و رشته های دیگر پزشکی می پردازیم.

فاکتور سوم در انتخاب دانشگاه باید دانشگاهی را انتخاب کنیم که مورد تایید وزارت بهداشت ایران در لیست 2018-2019 باشد، روسیه برای تحصیل در رشته های پزشکی در لیست تایید وزارت بهداشت می باشد، برای اطلاع از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت کشور روسیه تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

فاکتور مهم پذیرش دانشگاه های مسکو و کشور روسیه بر خلاف دانشگاه های کشورهای دیگر کاملا به صورت بدون کنکور و حتی آزمون ورودی می باشد که برای ثبت نام بعضی از رشته ها نیز مدرک زبان لازم نیست.

برای انجام مراحل ثبت نام رشته های بدون کنکور پزشکی کشور روسیه و گرفتن اپلای در دانشگاه های مسکو و همچنین گرفتن دعوتنامه بدون مدرک زبان و ورود مستقیم در دانشگاه همراه با راهنمای فارسی در کشور روسیه و دانشگاه مسکو می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت منزل با موسسه اعزام دانشجو به روسیه درخت دانش تماس حاصل نمایید.

لیست دانشگاه های روسیه مورد تایید وزارت بهداشت 2018-2019

 1.  Lomonosow Moscow State University
 2.  Novosibirsk State University
 3.  Pavlov First Saint Petersburg State Medical University
 4.  The S.N. Fyodorov Eye Microsurgery State Institution
 5.  Sechenov First Moscow State Medical University
 6.  Moscow medical stomatology Institute N.A semashko

تعداد 645 دانشگاه در لیست نهایی دانشگاههای خارج از کشور (کشورهای مختلف) مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته اند، برای مشاهده لیست دانگاه های مورد تایید وزارت بهداشت بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

لیست دانشگاههای خارج از کشور مورد تایید وزارت بهداشت 2018-2019

تذکر: این لیست سالیانه مورد بازنگری قرار گرفته و از ابتدای سپتامبر 2018 صرفا دانشگاههای موجود در این لیست جهت ادامه تحصیل مورد تایید بوده و مدارک صادره طبق ضوابط قابل ارزشیابی می باشند.

دانشگاه سچینوا مسکو

دانشگاه سچینوا مسکو اولین و برترین دانشگاه علوم پزشکی مسکو می باشد، دانشگاه سچینوا مسکو در مقطع کارشناسی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشجو پذیرش می کند.

دانشگاه سچینوا روسیه در سال 1949 اقدام به پذیرش دانشجو خارجی کرده و دارای 9 دانشکده و 144 دپارتمان می باشد، بیشتر در این دانشگاه تدریس به زبان روسی می باشد و لی برای دانشجویان خارجی کلاس های زبان انگلیسی نیز وجود دارد که دانشجو می تواند هر کدام از زبان ها را که دوست دارد سر کلاس برود.

“دانشگاه سچینوا مورد تایید وزارت بهداشت کشور در سال 2018-2019 قرار دارد”

برای اطلاع از نحوه و تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019 دانشگاه سچینوا و همچنین انجام تمامی مراحل ثبت نام در این دانشگاه بدون آزمون و حتی مدرک زبان در این دانشگاه سطح بالا و مورد تایید وزارت بهداشت با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019

دانشکده های دانشگاه سچینوا روسیه

دانشکده های دانشگاه سچینوا مسکو در تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019 به شرح زیر می باشد:

 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده دندانپزشکی
 • دانشکده داروسازی
 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده پزشکی اطفال
 • دانشکده روانشناسی و مددکاری اجتماعی
 • دانشکده طب پیشگیری
خوابگاه دانشگاه سچینوا

دانشگاه سچنوا دارای خوابگاه می باشد و داوطلب زمان ثبت نام می تواند اتاق خود را رزرو نماید، به دلیل زیاد بودن دانشجویان ایرانی در این دانشگاه دانشجویان دانشگاه سچینوا هم می توانند با هموطنان دانشجو خود اتاق هایی را رزرو نمایند.

“برای رزرو اتاق و خوابگاه های ایرانی در مسکو می توانید با مشاوران درخت دانش در تماس باشید”

هزینه تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه

هزینه تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019، هزینه تحصیل داروسازی در روسیه، هزینه تحصیل دندانپزشکی در روسیه برای یک سال تحصیلی مبلغ مابین 9000 تا 10500 دلار می باشد، که این هزینه نسبت به دیگر کشورهای با سطح علمی بالا هزینه به نسبت پایین را دارد، در مقایسه با دانشگاه های لندن و آمریکا که سطح علمی بالایی در این رشته ها دارند می توان گفت هزینه کشور روسیه و دانشگاه های مسکو خیلی پایین (تحصیل رایگان در روسیه) می باشد.

برای اطلاع دقیق از هزینه و شهریه رشته های پزشکی بدون کنکور روسیه و همچنین هزینه های ایجنت و دعوتنامه بدون مدرک زبان و آزمون ورودی با مشاوران درخت دانش در تماس باشید.

مدارک لازم برای تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه

مدارک لازم برای تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه 2018-2019 ترجمه تمام مدارک تحصیلی پیش دانشگاهی، دیپلم، ریزنمرات، مدارک شخصی و معدل متوسط به بالا و همچنین پرینت صفحه اول پاسپورت برای ثبت نام اولیه لازم می باشد.

 

Please rate this

درباره نویسنده :

12 نظر

 1. سینا دسامبر 12, 2018 در12:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام و خسته نباشید از شما عزیزان
  میخواستم بدونم معدل و نمرات دوره دبیرستان چه مقدار تاثیر دارد و حداقل نمره چقدر است و یا اصلا محدودیتی نسبت به نمرات وجود دارد؟
  یا نحوه پرداخت هزینه چگونه است؟ و هزینه خوابگاه چطور است؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 15, 2018 در11:02 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   شرط معدل نداره بدون ازمون ورودی و همچنین بدون مدرک زبان شما برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید

 2. زهرا دسامبر 28, 2018 در11:51 ب.ظ- پاسخ

  سلام میخواستم بدونم دانشگاه های روسیه بورس تحصیلم میدن؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 29, 2018 در12:11 ب.ظ- پاسخ

   درود
   می توانیدباسرویس هوشمند09099072943تماس بگیرید

 3. sara فوریه 12, 2019 در8:04 ب.ظ- پاسخ

  سلام.آیا امکان تحصیل رایگان پزشکی در دانشگاه های روسیه وجود دارد?(بورس تحصیلی)

  • Mobin Hosseini فوریه 13, 2019 در11:34 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 4. مبینا فوریه 23, 2019 در11:13 ق.ظ- پاسخ

  سلام لطفا من در رشته پزشکی یا پیراپزشکی میخواهم شرکت کنم بدون کنکور لطفا راهنمایی کنیدو هزینه این رشته را هم بگویید خواهش میکنم

  • Mobin Hosseini فوریه 24, 2019 در11:04 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمابرای گرفتن مشاوره دررابطه باپیراپزشکی می توانیدبامشاوران مجرب درارتباط باشید

 5. Aylii مارس 4, 2019 در12:07 ب.ظ- پاسخ

  سلام من سال اخره رشته هنر هستم میخاصتم بدونم برای ادامه تحصیل تو رشته پزشکی و پیرا پزشکی چه در روسیه چه در ایران به مشکلی برمیخورم؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام برای ثبت نام مجدد شما باید مدارکتون رو تحویل دانشگاه مبدا دهید.

 6. پرستو مارس 4, 2019 در3:05 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید کسی که تلفن ثابت نداره تکلیفش چیه

  • Mobin Hosseini مارس 5, 2019 در12:12 ب.ظ- پاسخ

   سلام شما می توانید از طریق گزینه تماس با ما راهنمایی لازم را دریافت نمایید و یا در صورتی که با خط ثابت امکان برقراری تماس ندارید میتوانید هزینه مشاوره رو به حساب موسسه واریز نمایید و شماره تلفن در اختیارتون بذاریم:
   هزینه مشاوره تخصصی درخت دانش به شرح زیر است:(15% تخفیف در دقایق از طریق شماره موبایل با مشاوران تخصصی تحصیلی)
   بسته 17 دقیقه ای مکالمه 30هزارتومان
   بسته 30دقیقه ای 55هزار تومان
   بسته 45 دقیقه ای 80هزارتومان
   (درصورت تمایل شماره کارت در اختیارتان گذاشته خواهد شد)

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.