مطالب تصادفی

نتایج بدون کنکور سراسری مهر 98

نتایج بدون کنکور سراسری مهر ۹۸

نتایج بدون کنکور سراسری مهر 98، اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه های سراسری می باشد...

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۲ مهر ۱۳۹۷
بهترین منبع ریاضی کنکور 98

بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸ چه منبعی می باشد؟

بهترین منابع نظام جدید و نظام قدیم کنکور ۹۸؟

انتخاب بهترین منابع کمک درسی ریاضی؟

بهترین منبع ریاضی کنکور علوم تجربی؟

بهترین منبع ریاضی کنکور ریاضی؟

بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸ انسانی؟

و …

خبر فوری: ثبت نام کنکور ۹۸ تمامی رشته ها (نظام جدید و نظام قدیم) در تاریخ ۲۴ بهمن ماه ۹۷ روز چهارشنبه آغاز خواد شد لطفا برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام با مشاوران درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از ریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ کلیک نمایید.

با توجه به اینکه کنکور سراسری ۹۸ در دو قالب نطام جدید و نظام قدیم برگزار خواهد شد داوطلبان با دغدغه های کنکوری جدید مواجه شده و برای رفع این این مشکل پیشنهاد می کنیم اولین قدم برای برنامه ریزی و مطالعه خود انتخاب بهترین منابع درسی باشد.

بهترین منبع ریاضی کنکور 98

بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸

امروز قصد داریم بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸ را خدمت شما دواطلبان کنکور ۹۸ معرفی کنیم. چون بسیاری از داوطلبان در درس ریاضی مشکل اساسی و پایه ای دارند. آمارهای سازمان سنجش بیانگر این واقعیت است خیلی از داوطلبان کنکور درصد بسیار پایین و کمی را در درس ریاضی کسب میکنند به طوری که میانگین درس ریاضی در کنکور ۹۶ نزدیک به ۱۰ درصد بوده است. فقط رتبه های زیر ۱۰۰۰ توانسته اند ۸۰ درصد ریاضی را در کنکور ۹۷ بزنند.

این امر بیانگر این است که ۹۰ درصد داوطلبان کنکور در درس ریاضی مشکل اساسی دارند و ریشه این واقعیت نیز به عدم دسترسی به آموزش اصولی و مناسب برمیگردد.

برهمین اساس میخواهیم بهترین منابع ریاضی کنکور ۹۸ را خدمت شما معرفی کنیم که به جرات می توان گفت کمک شگفت انگیزی به شما خواهد کرد.

اهمیت ریاضی در کسب رتبه برتر در کنکور سراسری ۹۸

درس ریاضی در گروه آزمایشی ریاضی حرف اول را میزند و بالاترین ضریب و تاثیر در کسب رتبه و رشته قبولی دارد. در گروه آزمایشی تجربی نیز تاثیر فوق العاده ای در کسب رتبه و قبولی در رشته برتر پزشکی دارد. هر چند که این دیدگاه غلط وجود دارد که درصد بالا در درس زیست شناسی و شیمی در گروه تجربی برای کسب رتبه برتر کافی است.

بررسی کارنامه رتبه های برتر کنکور سالهای اخیر نشان میدهد که حداقل درصد لازم و کافی در درس ریاضی برای کسب رتبه برتر ۷۰ است. بنابراین داوطلبان کنکور ۹۸ توجه داشته باشند که با جدیت هر چه تمام تر درس ریاضی را مطالعه و بخوانند.

معرفی بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸

اکنون قصد داریم بهترین منابع ریاضی کنکور ۹۸، روش تدریس و تست زنی و همچنین بودجه بندی کنکور سراسری ریاضی ۹۸ را معرفی کنیم. دلایلی متعددی وجود دارد که این منبع را بهترین منبع برای کنکور ریاضی معرفی کرده ایم. بی شک شما داوطلبان عزیز نیز به این نتیجه خواهید رسید.

ریاضی جامع حرف آخر را به دلایلی که خدمت شما داوطلبان عزیز خواهیم داد بعنوان بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸ انتخاب کرده ایم.

ویژگی های فوق العاده بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸

ریاضی جامع حرف آخر توسط استاد منتظری مدرس و یکه تاز ریاضی کشور تدریس شده است. به جرات می توان گفت که استاد منتظری بهترین و عالی ترین مدرس ریاضی کشور است و با روش های فوق العاده و منحصربفرد خودش به بهترین روش ممکن ریاضی را به صورت کاملا مفهومی و شماتیک تدریس کرده است.

استاد منتظری بر خلاف سایر مدرسان ریاضی کشور، روش های جدیدی را در تدریس ریاضی ابداع کرده است که کمک میکند بدون حفظ فرمول و تکنیک های متعدد در کمترین زمان ریاضی را یادگرفت و در ۴۰ ثاینه تست های کنکوری را حل کرد.

کل ریاضی جامع به صورت الگو محور و شماتیک تدریس شده است. این الگو ها در واقع راهکارهای ساده و میانبر برای آموزش و  انجام محاسبات ریاضی است که داوطلب کنکوری را از حفظ و درگیر شدن با فرمولهای زیاد مبرا میکند و ساده ترین راهکار و روش را جلوی پای شما قرار میدهد.

الگوهای کاربردی ریاضی جامع حرف آخر

به صورت مختصر الگوهای کاربردی در بهترین منبع ریاضی کنکور ۹۸ را تشریح خواهیم کرد. هر کدام از مباحث ریاضی از مثلثات گرفته تا مشتق و کاربرد مشتق دارای فرمولهای متعدد و زیادی است که سنگ جلوی پای شما برای یادگیری و حل تست های ریاضی محسوب می شود. اما استاد منتظری با الگوهای ساده به صورت بسیار شگفت انگیز و جذاب ریاضی را تدریس میکنند. برای هر مبحث یک راهکار ساده یا الگو ارائه میدهد.

  • الگوی عقربهn سر در آموزش مبحث مثلثات

با استفاده از این الگو دیگر نیاز نیست روابط معادلاتی حفظ شود، میتوانید زوایایی دایره در ناحیه­ های مختلف را بسادگی بدست بیارید. این الگو در مبحث نوسان و موج درس فیزیک نیز، برای تغییرات زاویه بسیار کاربردی است و در این زمینه نیز می تواند به شما کمک کند.

  • الگوی ماشین در مبحث توابعfog

در این الگو شما می توانید یک ورودی به ماشین الگو بدهید که یک خروج به دست میدهد، براساس تابع ماشین، میتوانید توابع fog وgof  را بدست بیاورید. یا به عبارت دیگردر این الگو X وارد ماشین می شود که این الگوچه تابع f باشد چه تابع g به سادگی توابع fog و gof  را به دست آورید.

سایر الگوهای کاربردی ریاضی جامع حرف آخر

  • الگوی حل مشتق بدون روابط مشتق با استفاده از نمودار
  • الگوی انیمیشن شکلی برای مبحث معادلات و نامعادلات
  • الگوی جامع برای حل سوالات دایره، بیضی، هذلولی و سهمی در مقاطع مخروطی

ویژگی های ریاضی جامع حرف آخر به صورت مختصر

آموزش جامع و کامل ریاضی

آموزش مفهومی و شهودی ریاضی

ارائه راهکارهای ساده محاسباتی

ارائه راهکارهای سریع تست زنی

حل تست های کنکوری داخل و خارج کشور

حل تست های تالیفی

زمان مناسب تدریس متناسب با برنامه داوطلبان

بهترین منابع کنکور ۹۸ تمامی رشته ها کدامند؟

برای معرفی منابع برتر و تهیه کردن این منابع نسبت به برنامه ریزی های خود می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید. بهترین منابع کنکور ۹۸ را باید از زوایای مختلف بررسی کرد چون که در واقع کنکور ۹۸ متفاوت تر از سالهای پیش خواهد بود. در زیر می توانید بهترین منابع کنکور ۹۸ را مشاهده نمایید.

بهترین منابع کنکور ۹۸

مشاوره برنامه ریزی کنکور ۹۸ درخت دانش

مشاوران مجرب درخت دانش در قالب برنامه ریزی درسی کنکور ۹۸ رشته ریاضی، پانسیون مطالعاتی کنکور ۹۸، مشاوره بهترین منابع درسی کنکور ۹۸، ضرایب دروس کنکور سراسری ۹۸ ریاضی، بهترین منبع شیمی کنکور ۹۸ و … همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد