hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

بهترین منابع زبان انگلیس برای کنکور 98 کدامند؟ No ratings yet.

امروزه شاهد فعالیت مؤلفان زیادی در زمینه منابع کنکور 98 می باشیم واین امر باعث سردرگمی داوطلبان کنکور 98 شده که چه منابعی واقع میتوانند کمک کننده باشند ودر واقع بهترین منابع زبان انگلیس برای کنکور 98 کدامند؟

خبر فوری: ثبت نام کنکور 98 تمامی رشته ها (نظام جدید و نظام قدیم) در تاریخ 24 بهمن ماه 97 روز چهارشنبه آغاز خواد شد لطفا برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از ریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید و یا بر روی لینک ثبت نام کنکور سراسری 98 کلیک نمایید.

ما در این مقاله به سراغ درس های عمومی کنکور سراسری 98 و شاید مهم ترین درس اون یعنی بهترین منابع زبان انگلیسی برای کنکور 98 رفته ایم درسی که سوالات 76تا100 دفترچه عمومی را شامل می شود و دارای ضریب 2 می باشد.

با تنوع زیاد محصولات ، کتابهای آموزشی و تستی کنکور انتخاب بهترین و کامل ترین کتاب های زبان انگلیسی که بتواند تمام موارد را پوشش دهد، انتخاب مهمی است.

زبان انگلیسی درسی است که نیاز به مرور و تکرار جهت تثبیت لغات و مطالب دارد. یعنی شما هر چقدر بر روی لغات کار کنید ضرر نمیکنید.

پس قبل از معرفی بهترین کتاب باید بدانید که استفاده از روش جعبه لایتنر زبان برای کنکور 98 در اولویت است. ما در پست های قبلی درخت دانش طرز تهیه آنرا به شما توضیح داده ایم و در پانسیون مطالعاتی درخت دانش از جعبه لایتنر استفاده می کنیم.

بودجه بندی سوالات زبان انگلیسی در کنکور سراسری 98

زبان انگلیسی در کنکور 98 بر خلاف درس عربی در کنکور 98 که در آن بیشتر قواعد مبنای کار است این معنی و مفاهیم لغات ،عبارات در کنار درک مطلب است که حرف اول را می زند و بودجه بندی سوالات زبان انگلیسی در کنکور سراسری 98 به شرح زیر است:(بهترین منابع زبان انگلیس برای کنکور 98 کدامند؟)

گرامر(grammar)4 تست
لغت(Vocabulary)8 تست
کلوز تست(Cloze test)5 تست
درک مطلب(Reading Comprehension) 8 تست

برای اطلاع از بودجه بندی دروس کنکور،  تغییرات کنکور 98 برای نطام قدیم وجدید، بهترین منابع کنکور98 همه زیرگروه ها، برنامه ریزی برای کنکور 98 وارتباط با مشاوران مجرب درخت دانش با شماره 9099072943 از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

معرفی کتاب زبان انگلیسی برای کنکور سراسری 98

کتابی که انتخاب می کنیم باید هم  برای گرامر و واژگان و همچنین برای ریدینگ دایره اطلاعات داوطلب را پوشش دهد(بهترین منابع زبان انگلیس برای کنکور 98 کدامند؟). کتاب انگلیسی جامع مبتکران از آقای شهاب اناری به قیمت 36000 تومان در حدود 400 صفحه که کتاب کاملی است و حتی از قسمت ریدینگ آن نیز می توان بهره برد .

کسانی که با وجود این کتاب باز هم نیاز بیشتری به ریدینگ دارند می توانند جهت وسعت دامنه اطلاعات خود از کتاب درک متن انگلیسی به زبان ساده مبتکران از آقای شهاب اناری نیز بهره ببرند.  در کل داوطلبان  در سطح متوسط به بالا با این کتاب نتیجه مطلوبی خواهند گرفت.

افرادی که در دایره لغات خود نیاز به تلاش بیشتری دارند باید از کتاب میکروزبان کنکور + کتابچه واژگان شروع کنند. پس در کل شروع کار مطالعه کنکور زبان بستگی به تعیین سطح در واقع خودشناسی فرد بستگی دارد. کتابهای معرفی شده نیاز هر داوطلب به کتاب تستی و آموزشی را برطرف خواهد کرد.

کتاب شبقره از آقای رضا کیاسالار کتاب مناسبی برای داوطلبان سطح متوسطه به پایین است. کتاب انگلیسی جامع حرف آخر برای کسانی که زمان کافی برای مطالعه داشت باشند نیز می تواند جهت بهترین منابع زبان انگلیس برای کنکور 98 کدامند؟ معرفی شود.

برای اطلاع از بهترین منابع کنکور 98 نظام جدید و قدیم کلیه رشته ها بر روی لینک زیر کلیک کنید:

بهترین منابع کنکور 98 نظام قدیم

پانسیون مطالعاتی درخت دانش

از آنجا که نداشتن یک برنامه منظم و کارشده علیرغم داشتن استعداد و توان لازم مشکل اکثریت کنکوری های ماست،جهت دستیابی به موفقیت داشتن یک برنامه منظم با پشتیبانی کامل لازم و ضروری است.

درخت دانش بر اساس نیاز داوطلبان کنکور یک پانسیون مطالعاتی فراهم نموده است(بهترین منابع زبان انگلیس برای کنکور 98 کدامند؟).

در پانسیون مطالعاتی درخت دانش شرایط کامل برای مطالعه یک داوطلب کنکور مهیاست تا با مطالعه و استفاده از کتابهای موجود در آن و بهره بردن از حضور اساتید مشهور جهت رفع اشکال در ساعات خاصی از برنامه پانسیون و ارائه برنامه هفتگی منظم شما را در کسب رتبه و رشته مورد نظر خود پشتیبانی و همراهی نماید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

جهت رفع تمامی ابهامات و سوالات تحصیلی خود در مورد بهترین منابع زبان انگلیس برای کنکور 98 کدامند؟ ، برای تمامی مقاطع و پایه های تحصیلی و استفاده از برنامه هفتگی و برنامه منظم برای یک سال تحصیلی ، ثبت نام بدون کنکور ، انتخاب رشته ، هدایت تحصیلی و  … همچنین شرکت و ثبت نام در پانسیون مطالعاتی درخت دانش می توانید به شماره 9099072943 بدون کدگیری از تلفن ثابت تماس گرفته و با پشتیبانی مشاوران با تجربه درخت دانش به اهداف تحصیلی و شغلی خود نایل شوید.

برای عضویت در خبر نامه درخت دانش http://t.me/derakhte-danesh برروی لینک کلیک نمایید.

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.