مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران

تاریخ ارسال نوشته: 29 نوامبر 2018
 • بهترین مشاوره تحصیلی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟(مطالعه مقاله)
 • مشاوره تحصیلی خوب چگونه است؟(فاکتورهای انتخاب بهترین مشاور تحصیلی)
 • چرا به مشاور تحصیلی نیاز داریم؟ (مطالعه کامل مقاله)
 • آیا مشاوره گرفتن تحصیلی باید حتما حضوری باشد؟(نه به صورت تلفنی در زمان و هزینه صرفه جویی خواهد شد)
 • آیا مشاوره تحصیلی فقط خاص دوره پیش از کنکور است؟
 • مشاوره تحصیلی دوره ابتدایی شامل چه بخش هایی است؟
 • مشاوران برتر استان تهران، تهران چه کسانی هستند؟
 • مشاور تحصیلی تلفنی رایگان چگونه است و شماره تلفن مشاوره تحصیلی رایگان چند است؟(۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت)

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان از ابتدایی، متوسطه اول(راهنمایی)، متوسطه دوم (مشاوره تحصیلی دبیرستان)، مشاوره تحصیلی رایگان انتخاب رشته، مشاوره انتخاب بهترین مدارس تهران و مشاوره تحصیلی کنکور، ارشد و دکتری، مشاوره تحصیلی خارج از کشور، مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ و … که با مشاوران موسسه درخت دانش پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مشاوره تحصیلی خوب چگونه است؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از خود و یا اطرافیانتان سوال داشته باشید که مشاوره تحصیلی چیست؟ چگونه و از چه کسی سوالات تحصیلیم را بپرسم؟ بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی تهران کدام است؟

واژه مشاوره: از مشورت می آید، مشورت یعنی اینکه نظر دیگران را در رابطه با موضوعی خاص جویا شویم و از نظرات آن ها برای هرچه بهتر شدن نتیجه مورد نظر استفاده کنیم، از گذشته شنیده ایم که یک دست صدا ندارد، یعنی با همکاری و مشورت دیگران می توان به هدف و غایت خود رسید و  نتیجه ای مطلوب  کسب نمود، چه بسا که این مشورت اگر با فردی متخصص و با تجربه در موضوع مورد مشاوره تحصیلی باشد نتیجه بهتر می شود، در تعالیم دینی ما نیز به فراوانی در مورد مشورت کردن امر شده و بهترین مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور رایگان در تهران همان مشورت گرفتن از یک فرد متخصص در رابطه با مسائل تحصیلی می باشد.

در بسیاری از موارد مشاهده شده یک دانش آموز سخت کوش و با استعداد به دلیل نداشتن یک مشاور تحصیلی مناسب, دچار افت تحصیلی شده است و یا با یک انتخاب رشته اشتباه مسیر زندگی او به کلی عوض شده و به آن جایگاهیی که واقعا استحقاق آن را داشته نرسیده است.

چرا به مشاور تحصیلی نیاز داریم؟

مشاوره تحصیلی همانند یک راهنما مسیر موفقیت تحصیلی و نحوه رسیدن به آن را به شما نشان می دهد و شما را در طی مسیر موفقیت تحصیلی همراهی می کند، اما بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان عزیز سرزمینمان که در نقاط دور دست زندگی می کنند، به دلیل عدم دسترسی به یک مشاوره انتخاب رشته تحصیلی خوب و مناسب دچار مشکلات تحصیلی و افت تحصیلی می شوند و ممکن است به همین دلیل آینده تحصیلی آنها دچار مشکل شود.

آیا مشاوره گرفتن تحصیلی باید حتما حضوری باشد؟

بسیاری از داوطلبین متقاضی در انتخاب بهترین مشاوره تحصیلی در تهران و شهرستانها این سوال را دارند که با حجم ترافیک و کبود زمان و یا دوری راه و اعتماد نکردن به مشاور چگونه مشاوره تحصیلی کارآمد و مورد اطمینان پیدا کنم؟ و یا اصلا مشاوره تحصیلی باید حضوری برم؟

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش با راه اندازی مشاوره تحصیلی رایگان نسبت به تمامی مشاوره های تحصیلی تهران کار را برای این عزیزان آسان نموده است، کلیه دانش آموزان و دانشجویان عزیز از تمامی نقاط کشور می توانند با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران متخصص و با تجربه درخت دانش گفت و گو نمایند و از مشاوران ما هرگونه سوال تحصیلی که دارند را بخواهند و برنامه ریزی مناسب و هدفمند متناسب با شرایط خود را دریافت نمایند.

“یک مشاور با تجربه می تواند در کلیه مقاطع و مراحل تحصیلی در کنار دانش آموزان و دانشجویان باشد و راه رسیدن به موفقیت را برای آن ها آسان نماید”

مشاوره تحصیلی غیر حضوری به چه معناست و چه مزایایی دارد؟

سوال اول متقاضیان مشاوره تحصیلی تلفنی و غیر حضوری این است که اصلا مشاوره تحصیلی غیر حضوری به چه معناست؟
مشاوره تحصیلی غیرحضوری به معنای مشاوره گرفتن تحصیلی به صورت تلفنی و در منزل است که داوطلب می تواند راهنمایی های تحصیلی خود را از طریق تلفن دریافت نماید و همچنین در وقت و هزینه صرفه جویی کند.
مشاوره تلفنی درخت دانش بهترین مشاوره تحصیلی در تهران و دارای کادری با تجربه در خدمت داوطلبان هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری می باشد.

شماره و هزینه مشاوره تحصیلی غیرحضوری(تلفنی)

اکثر داوطلبان و کسانی که اهمیت مشاوره تحصیلی در رقم زنده آینده خود را می دانند دنبال شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان و کم هزینه هستند.

 • مشاوره تحصیلی تلفنی چه هزینه ای دارد؟
 • شماره مشاوره تحصیلی رایگان در تهران؟
 • بهترین مشاوره تحصیلی حضوری در تهران؟

هزینه مشاوره تحصیلی غیر حضوری درخت دانش پایین تر از تمامی مشاوره تحصیلی موجود در تهران دقیقه ای ۱۴۰۰ تومان به اضافه ۶۰۰ تمن هزینه خط ثابت مخابرات می باشد که می تواند در هزینه و زمان مشاوره صرفه جویی کند.

شماره مشاوره تحصیلی تلفنی درخت دانش با شماره ۹۰۹ شروع خواهند شد، برای گرفتن شماره های مشاوره تحصیلی تلفنی که با ۹۰۹ شروع خواهند شد نیازی به گرفتن پیش شماره یا کد نیست و تنها شماره را از طریق تلفن ثابت منزل شماره گیری می نمایید.

شماره تماس با مشاوران تلفنی درخت دانش: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

شماره تلگرام جهت رزرو وقت مشاوره حضوری درخت دانش: ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

ازجمله کارها و مسئولیت های بهترین مشاوره تحصیلی در تهران و سراسری ایران می توان به تعین هدف مشخص با توجه به شرایط دانش آموز و یا دانشجو و طراحی یک برنامه کامل و جامع درسی با توجه به وضعیت تحصیلی, روحی, فردی و اجتماعی او برای رسیدن به این هدف اشاره نمود، همچنین از دیگر وظایف یک مشاور تحصیلی تلفنی برتر ایجاد حس خونسردی و آرامش در دانش آموز و دانشجو و یا دادن حس اعتماد به نفس و ایمان به پیروزی در نتیجه تلاش هدفمند می باشد. البته مسئولیت های مشاور تحصیلی با توجه به مقطع تحصیلی , سن و شرایط هر فرد متفاوت می باشد که در ادامه درباره وظایف یک مشاور در مقاطع مخلف تحصیلی اشاره می نماییم.

بسیاری از دانش آموزان و والدین فکر می کنند که مشاوره درسی بیشتر برای دانش آموزان دوره متوسطه دوم و کنکوری ها می باشد در صورتی که مشاوره برای کلیه ی مقاطع تحصیلی و در هر مقطع با توجه به رده سنی و شرایط دانشجو متفاوت و مهم و ضروری می باشد.

مشاوره تحصیلی دبستان

همانطور که گفته شد هرچند که گمان می شود راهنمای تحصیلی دبستان از اهمیت زیادی برخوردار نیست اما باید به شما عرض کنیم که مشاوره تحصیلی برای کودکان دبستانی بسیار مفید و کاربردی می باشد و حتی بر روی آینده شغلی و تحصیلی دانش آموز تاثیر دارد.

معمولا دانش آموزان نحوه صحیح مطالعه و درک و فهم مطالب را می بایست از همان دوره دبستان یاد بگیرند که یک مشاور تحصیلی خوب باید نحوه صحیح مطالعه هر درس را به دانش آموز یاد دهد. همچنین مشاور تحصیلی با کسب اطلاع از چگونگی پیشرفت و پیدا کردن نقاط ضعف دانش آموز و همچنین با بررسی وی از نظر شنوایی و بینایی و بررسی وضعیت روحی و روانی و اجتماعی دانش آموز آمادگی وی را برای حضور در کلاس می سنجد. مشاور وضعیت دانش آموز را بررسی می کند که از نظر انجام چهار عمل اصلی در یادگیری مشکلی نداشته باشد.

مشاوره تحصیلی راهنمایی (متوسطه اول)

با بالا رفتن سطح علمی و مقطع تحصیلی دانش آموز او به دوره بسیار مهم و تعین کننده انتخاب رشته نزدیک می شود. از مهمترین وظایف مشاور و راهنمای تحصیلی راهنمایی در این مقطع,  دادن اطلاعات کافی به دانش آموز در رابطه با دروس مورد مطالعه در هر یک از رشته های تحصیلی, آینده شغلی هریک از رشته های تحصیلی, بررسی استعداد ها و نقاط ضعف و قوت و روحیات و علایق دانش آموز و دادن یک مشاوره تحصیلی مناسب بر حسب توانایی های وی برای انتخاب رشته می باشد.

چه بسیار دانش اموزانی که در ابتدا به دلیل نداشتن یه مشاور تحصیلی خوب و کاربلد اشتباه انتخاب رشته کرده اند و سپس پس از چند سال متوجه اشتباه خود شده اند و مجبور شده اند دوباره دروس جبرانی آن رشته را امتحان دهند و در کنکور رشته مورد نظر ثبت نام کنند وتا حد زیادی از رقیبان خود جا مانده اند.

بسیاری نیز بسیار دیر به اشتباه خود در انتخاب رشته پی برده و دیگر توان جبران آن را نداشتتند و تا آخر عمر زیان این انتخاب اشتباه را کشیده اند. همچنین یک مشاور می تواند با بررسی نقاط قوت و ضعف درسی دانش آموز و با همکاری اولیا و مدارس در صدد رفع این نقاط ضعف برآید و با برگزاری کلاس های تقویتی دانش آموز را در درس مورد نظر به سطح مطلوب برساند.

هستند تعدادی از دانش آموزان که بنابر شرایط خانوادگی و اجتماعی و فردی خود قادر به ادامه تحصیل نمی باشند. بهترین مشاوره تحصیلی تهران و شهرستانها می تواند با معرفی انواع دوره های فنی و حرفه ای و آشنایی دانش آموز با شرایط هر رشته و آینده شغلی آن و راهنمایی در باره شرایط گذراندن دوره های کارآموزی آن ها را راهنمایی نماید.

مشاوره تحصیلی دبیرستان (متوسطه دوم)

پس از طی دوره حساس انتخاب رشته , در دوره دوم متوسطه نوبت به انتخاب اهداف می باشد. در این دوره یک دانش آموز می بایست یک هدف بلند مدت برای آینده تحصیلی و شغلی خود با توجه به شرایط و شناخت روحیات و علایق خود تعین کند, و سپس اهدافی کوتاه مدت برای رسیدن به هدف اصلی تعین نماید. که بدون شک یک مشاور تحصیلی کارکشته و با تجربه به خوبی می تواند به او در تعین این اهداف و برنامه ریزی برای رسیدن به آن ها کمک کند.

دانش آموز گاهی در این مسیر دچار یاس و ناامیدی می شود که مشاور می تواند در این زمان ها مانند یک گوش شنوا به حرف ها و ترس های او گوش دهد و به او حس اعتماد به نفس بدهد و اورا تا رسیدن به پیروزی کمک کند. گاهی بعضی از درس ها دشوار هستند و دانش آموز در آن ها مشکل دارد . راهنمای تحصیلی دبیرستان می تواند نحوه مطالعه این دروس برای کسب نتیجه بهتر را به او آموزش دهد و یا با معرفی منابع مناسب به او در حل این مشکل کمک نماید.

اهمیت مشاوره تحصیلی متوسطه دوم

دوره متوسطه دوم, دوره حساس و سرنوشت ساز کنکور را به همراه دارد. وجود بهترین مشاوره تحصیلی در تهران در این دوره بسیار مهم و حیاتی می باشد . یک مشاور تحصیلی با آنموزش روش های تست زنی و روش های مطالعه دروس برای آزمون های تستی به دانش آموز می تواند کمک شایانی کند.

همچنین با دادن برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت باید برای رسیدن به هدف اصلی برنامه ریزی نماید. یک مشاور تحصیلی با آشنایی با منابع و پیش نیاز های هر درس می تواند دانش آموز را بسیار کمک و راهنمایی نماید. همچنین با دادن توصیه های لازم به او در صرف وقت کمک نماید به گونه ای که داوطلب در سرجلسه کنکور وقت کم نیاورد. این نکات و بسیاری نکات دیگر می تواند از وظایف و کمک های یک مشاور تحصیلی خوب باشد.

مشاوره تحصیلی دانشجویان

بسیاری از دانشجویان عزیز فکر می کنند که با ورود به دانشگاه دیگر نیز به راهنمای تحصیلی دانشگاه ندارند. اما این فکر اشتباه است. هرچند که شما با رسیدن به دانشگاه نیمی از مسیر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید ولی هنوز نیمی دیگر از مسیر باقیست.

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران با کمک به داشجویان در اخذ واحد های درسی و یا نحوه کسب بهترین نمرات در هردرس و راهنمایی در نحوه مطالعه درس های دانشگاه و همچنین راهنمایی در زمینه انتخاب شغل مناسب و یا رشته منسب تحصیلی در مقاع بالاتر و تحصیلات تکمیلی می تواند به شما کمک کند. همچنین با راهنمایی شما برای تحصیلات در خارج از کشور و روش های اخذ بورسیه تحصیلی می تواند شما را همراهیی نماید.

خدمات مشاوره تحصیلی حضوری و تلفنی درخت دانش

در مقاله بالا به اختصار وظایف بهترین مشاوره تحصیلی در تهران را برای شما معرفی نمودیم، مشاور تحصیلی درخت دانش با درک شرایط بسیاری از داوطلبان در نقاط دور دست کشور با راه اندازی سامانه مشاوره تحصیلی از راه دور و با تماس تلفنی و پانسیون مطالعاتی ، بهترین مشاوره کنکور تجربی، مشاوره تحصیلی کنکور شرایط استفاده از مشاوران با تجربه و متخصص را برای کلیه دانش آموزان و دانشجویان عزیز در تمام نقاط کشورایجاد کرده است، فقط کافی است با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و از کلیه مزایای یک مشاور تحصیلی مناسب بهره ببرید و تمام مشکلات تحصیلی خود را با مشاوران با برطرف نمایید.

برای ورود به خبرنامه سامانه هدایت تحصیلی درخت دانش می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

https://t.me/derakhte_danesh

هیچ نظری وجود ندارد