مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

برنامه ریزی درسی کنکور ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: 23 آگوست 2017
برنامه ریزی درسی کنکور ۹۷

برنامه ریزی درسی کنکور ۹۷

برنامه ریزی برای کنکور سراسری

کنکور ۹۷ به اتمام رسید، خیلی از داوطلبان کنکور ۹۸ با این طرز فکر، که زمان زیادی تا کنکور ۹۸ فاصله داریم، این ماه های شروع سال تحصیلی را که با بهترین برنامه ریزی می توانند سپری کنند و فشار کاری خود را طی سال به حداقل رسانده و آرامش خود را برای آزمون سراسری حفظ نمایند، تلف کرده و در ماه های پایانی نزدیک به کنکور تازه به فکر برنامه ریزی می افتند.

چه زمانی شروع به برنامه ریزی کنیم؟

زمان مناسب برای برنامه ریزی کنکور ۹۸ همین امروز است. بخصوص برای دانش آموزانی که هنوز در مدارس مشغول تحصیل هستند و ساعاتی از روز را در مدرسه سپری کرده و ساعاتی را نیز مشغول مطالعه و انجام تکالیف مدرسه هستند. به دلیل اینکه شما دانش آموزان گرامی در حین خواندن دروس مدرسه و تشریح تمام مساپل موجود در کتابهای درسی، نیمه راه آمادگی کنکور را ناخواسته طی می نمایید.

پس نیمه دیگر راه با برنامه ریزی خاص درخت دانش همراه باشید. شاید به دید شما به دلیل رفتن به مدرسه و انجام تکالیف سنگین زمانی برای برنامه ریزی کنکور باقی نماند، اما باید بدانید که این تکالیف لازمه رسیدن به موفقیت هستند.

درست است که آزمون کنکور تستی است اما قبل از تست زنی باید حتما به صورت تشریحی و مفهومی مطالب آموخته شود و علاوه بر آن به دلیل تاثیر مثبت سوابق تحصیلی و معدل دانش آموز در کنکور، برای داوطلبانی که بتوانند در امتحانات مدرسه معدل خوبی کسب نمایند یعنی ۲۵ درصد از موفقیت خود را در کنکور تضمین نموده اند، تا تشریحی و مفهومی مطالب آموخته نشود، موفقیت در تست زنی امکان ندارد.

از همین امروز شروع کنید و کار برنامه ریزی خود را به فردا نیندازید زیرا با هر روز گذر زمان و پیشروی برنامه می توانید رقیبان خود را یکی یکی از سر راه بردارید و به رتبه های برتر کنکور نزدیک و نزدیکتر شوید و با صرف کمترین زمان و انرژی، بهترین نتیجه را کسب کنید.

برنامه ریزی کنکور سراسری ۹۸

برای برنامه ریزی کنکور ۹۸ و همچنین بودجه بندی کنکور ۹۸ ریاضی،تجربی و انسانی، معرفی منابع کنکور سراسری ۹۸ نظام جدید و تخمین رتبه کشوری و منطقه میتوانید به راحتی با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفت پیش شماره و از طریق تلفن ثابت با مشاورین مجرب درخت دانش تماس حاصل نمایید و یا برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب رشته کنکور ۹۷ بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸

 

زمان لازم برای موفقیت:

برنامه ریزی کنکور هم باید جنبه کمیت و هم کیفیت داشته باشد. از آنجا که اکثر دانش آموزان ما از لحاظ کمیت کم نمی گذارند اما تا موضوع کمیت با کیفیت همراه نباشد، نتیجه لازم را در پی نخواهد داشت.

برای موفقیت در کنکور ۹۸ باید یک برنامه زمانی منظم نسبت به مدت زمان مانده به کنکور داشته باشیم(برنامه ریزی درسی کنکور ۹۷).

برنامه ریزی درسی کنکور ۹۸ درخت دانش در سه مقطع زمانی به انجام می رسد:

  • تایم اول:برنامه ریزی منظم تا قبل از تعطیلات عید
  • تایم دوم: برنامه ریزی بعد از تعطیلات عید شروع و تا یک ماه مانده به آزمون کنکور ۹۸
  • تایم سوم: برنامه ریزی برای ماه اخر کنکور ۹۸

در برنامه ریزی درسی کنکور ۹۸ تقریبا تایم اول برنامه را تا قبل از تعطیلات عید تنظیم می کنیم. تایم دوم برنامه ریزی را تا ماه قبل از آزمون و تایم سوم را مخصوص ماه پایانی برنامه ریزی می کنیم.

برنامه ریزی درسی کنکور ۹۷ مشاوران درخت دانش:

مشاوران متخصص درخت دانش با شناخت وضعیت تحصیلی دانش آموزان و میزان کشش و توانایی فرد در تعیین زمان مفید لازم و سنجش دانش آموز در طول دو هفته، وضعیت او را سنجیده و سپس برنامه خاص هر دانش آموز را برای او مشخص می کنند.و همچنین با استفاده از تست شخصیت ، داوطلب را در انتخاب رشته تحصیلی مناسب راهنمایی می کنند.

برنامه سنجش دو هفته ای ما، برای هر دانش آموز اختصاص زمانی برای مطالعه، حل تمرین،  تست زنی و مطالعه مجدد برای رفع اشکال و زمان لازم برای رفع اشکال است.

در واقع هدف ما از اجرای این سنجش قبل از برنامه ریزی، مشخص نمودن زمان لازم برای سنجش توانایی فرد و و تسلط او در مباحث انتخابی در زمان مشخص شده می باشد. بعد از سنجش، برنامه ریزی خاص او را به صورت مبحثی در هر روز، هر هفته و هر ماه در اختیار دانش آموز گذاشته می شود.داوطلبان میتوانند برای آگاهی از بهترین آزمون های آزمایشی و برنامه ریزی متناسب با آزمون و همچنین انتخاب بهترین منابع درسی متناسب با سطح خودشان با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

راه های ارتباط با مشاوران درخت دانش جهت برنامه ریزی کنکور ۹۷:

دانش آموزان گرامی جهت کسب رتبه و رشته دلخواه خود در ماراتن کنکور ۹۸ و همراهی با برنامه ریزی های منظم و دقیق مشاوران درخت دانش، از همین امروز به شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به کد گیری از تلفن ثابت منزل تماس گرفته و موفقیت خود را با درخت دانش تضمین نمایید. مشاوران دلسوز و مجرب درخت دانش با برنامه ریزی مبحثی در هر هفته و هر ماه و معرفی بهترین منابع وپیشنهاد روشهای مختلف مطالعه در شرایط متفاوت، گام به گام همراه و پشتیبان شما در کنکور۹۸ می باشند.

برای مطاله پربازدیدترین مقالات کنکوری درخت دانش بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

بهترین منابع کنکور ریاضی

بودجه بندی کنکور تجربی

بودجه بندی کنکور انسانی

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش:

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد