مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: 21 جولای 2018
بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ چگونه است؟(مطالعه مقاله)

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور چگونه است؟(مطالعه مقاله)

چه رشته هایی بدون کنکور در پیام نور پذیرش می شوند؟(کلیک بر روی لینک مورد نظر)

زمان پذیرش و ثبت نام بدون کنکور پیام نور بهمن ماه ۹۷؟(۲۵  دی ماه ۹۷)

مشاوره انتخاب رشته پیام نور و غیرانتفاعی بهمن ماه ۹۷؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)

و ….

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم بهمن ماه ۹۷ که با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ بهمن ماه آغاز شد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ بهمن ماه امروز در تاریخ ۲۵ دی ماه ۹۷ آغاز شد و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیمسال دوم ۹۷-۹۸ در زیر قرار داده ایم لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رشته های بدون کنکور پیام نور

برای اطلاع از زمان و نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور ۹۷، مدارک لازم جهت ثبت نام می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

معرفی دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های دولتی ایران است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می شود. این دانشگاه در سال ۱۳۶۷ تاسیس شد. تحصیل در دانشگاه پیام نور به صورت نیمه حضوری می باشد. به همین جهت این دانشگاه برای افراد شاغل و کسانی که زمان کافی برای کلاس های حضوری در طول هفته را ندارند، بسیار مناسب است. از دیگر مزیت های دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها این است که در بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ کشور شعبه دارد و شما می توانید در کنار خانواده و محل اشتغال خود ادامه تحیل دهید.

بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

برای مشاوره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور وعلمی کاربردی، معدل لازم برای قبولی ظرفیت دانشگاه ها و بازار کار و لیست جدید رشته های پیراپزشکی بدون کنکور بهمن ماه و همچنین زمان، نحوه و شرایط ثبت نام با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

برای رزرو وقت مشاوره حضوری و یا در صورت عدم برقراری ارتباط با شماره تماس بالا می توانید از طریق موبایل و خرید بسته تخفیفی ۲۰% مشاوره رشته های بدون آزمون آزاد و نحوه پیش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه ۹۷، رشته های بدون کنکور سراسری ۲۵ دی ماه، و … از طریق شماره تلگرام ۶۱۹۶-۳۸۰-۰۹۰۳ هماهنگی لازم و شماره موبایل دریافت نمایید.

مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور

از دیگر مزیت های دانشگاه پیام نور می توان به تعداد زیاد سنوات تحصیل اشاره کرد. چرا که دوره کارشناسی را در این دانشگاه می توان از فاصله ۳/۵-۱۲ سال به اتمام رساند. همچنین این دانشگاه با خدمت سربازی مشکلی نداشته و شما می توانید همزمان خدمت سربازی خود را نیز بگذرانید.(بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷)

همانند سایر دانشگاه ها رشته های دانشگاه پیام نور به زیر گروه های مختلفی از جمله زیر گروه رشته های گروه انسانی که جمع بیشتر از رشته های دانشگاه پیام نور را تشکیل می دهند و یا زیر گروه رشته ریاضی یا رشته های فنی مهندسی زیر گروه تجربی و هنر و زبان انگلیسی که کمترین کد رشته محل را به خود اختصاص می دهد و تنها شامل زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی انگلیسی می باشئد.

در دانشگاه پیام نور کتاب های انتشارات پیام نور تدریس می شوند. و در انتها از همان کتابها به صورت سوالات چهار گزینه ای و جامع کشوری از دانشجویان امتحان گرفته می شود.

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷

پذیرش در دانشگاه پیام نور به صورت با آزمون و بدون آزمون انجام می شود. در سال های گذشته به دلیل افزایش تعداد دانشگاه های کشور دیگر کنکور سد ورود به دانشگاه نیست و قبولی در دانشگاه بسیار آسان شده است و با توجه به سیاست های دولت در رابطه با حذف کنکور پذیرش در بسیاری از کد رشته محل ها در دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. و داوطلب می تواند حتی در صورتی که در جلسه کنکور حاضر نشده باشد، در دانشگاه بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ پذیرفته شود.

قابل ذکر است که پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور فقط محدود به مقطع کارشناسی نبوده و با شرایط خاص، دانشگاه پیام نور اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. اما باید در نظر داشته باشید که دانشگاه پیام نور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش ندارد و فقط در مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد پذیرش می نماید.

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷

پذیرش بدون کنکور پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود و داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می بایست در موعد مقرر شده که از طریق سازمان سنجش اعلام می شود، اقدام به ثبت نام نمایند. حتی داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری گزینه مربوط به رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ را انتخاب نکرده اند می توانند در مراحل بعدی ثبت نام نموده و در دانشگاه مورد نظر خود پذیرفته شوند.

از شرایط پذیرش دانشگاه پیام نور می توان به داشتن مدرک پیش دانشگاهی اشاره نمود. شما نباید از بابت پذیرش بدون کنکور هیچ نگرانی داشته باشید چرا که در هیچ کجا ذکر نمی شود که شما بر اساس سوابق تحصیلی به دانشگاه رفته اید تنها تفاوت پذیرش با آزمون و بدون آزمون این است که در کد رشته محل های بدون آزمون، امکان هیچگونه انتقالی و مهمان وجود ندارد.

برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور بهمن ماه  ۹۷  می توانید بر روی لینک  زیر کلیک  نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸

ثبت نام بدون کنکور سراسری نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور پیام نور نیمسال دوم

ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی ۹۷-۹۸

رشته های بدون کنکور پیام نور ۹۷

کلیه متقاضیان بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۹۷ می توانند از روزهای آتی پس از خرید کارت اعتباری به مبلغ ۲۲۰،۰۰۰ (دویست و بیست هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org،  با در دست داشتن مدارک  به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ما در اینجا برخی از رشته های دانشگاه های پیام نور تهران  را خدمت شما ارائه می دهیم برای اطلاع از کلیه رشته های بدون کنکور پیام نور ۹۷ تهران و شهرستان ها و اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشید از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مرکز  تهران غرب

علوم سیاسی- روابط عمومی- جامعه شناسی- برنامه ریزی تعاون و رفاه- روزنامه نگاری

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسلامشهر

علوم كامپيوتر- اديان و عرفان- تاريخ تمدن ملل اسلامي- زبان و ادبيات عربي – زبان و ادبيات فارسي – علوم تربيتي -علوم سياسي – علوم قرآن و حديث- فقه و مباني حقوق اسلامي- فلسفه و كلام اسلامي- مشاوره- اقتصاد- اقتصاد كشاورزي

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد بهارستان

تاريخ تمدن ملل اسلامي- جامعه شناسي- زبان و ادبيات فارسي- علوم تربيتي- علوم قرآن و حديث- فقه و مباني حقوق اسلامي- حسابداري – گردشگري-مديريت بازرگاني- مديريت صنعتي- شيمي محض- علوم ورزشي

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مرکز  تهران شرق

آمار – رياضيات و كاربردها- علوم كامپيوتر- علوم و مهندسي آب- فيزيك- مهندسي شهرسازي- مهندسي مكانيزاسيون كشاورزي- زمين شناسي-  زيست شناسي گياهي- علوم دامي-علوم و مهندسي صنايع غذايي (كشاورزي)- شيمي محض

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مرکز  تهران شمال

مهندسي برق- مهندسي پزشكي- مهندسي پليمر- مهندسي راه آهن- مهندسي شيمي- مهندسي صنايع- مهندسي عمران- مهندسي كامپيوتر- مهندسي مكانيك- مهندسي مواد و متالورژي- مهندسي نفت- مهندسي نقشه برداري

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مرکز  تهران جنوب

اديان و عرفان – تاريخ -تاريخ تمدن ملل اسلامي- جغرافيا – زبان و ادبيات عربي- زبان و ادبيات فارسي- علوم تربيتي- علوم قرآن و حديث- فقه و مباني حقوق اسلامي- فلسفه و كلام اسلامي- علم اطلاعات و دانش شناسي- علوم ورزشي

مشاوره تحصیلی درخت دانش

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با پذیرش و قبولی در دانشگاه پیام نور ۹۷، شرایط بدون کنکور پیام نور ۹۷، لیست رشته های بدون کنکور پیام نور ۹۷، دفترچه ثبت نام پیام نور ۹۷، تاریخ ثبت نام پیام نور ۹۷، و .. هر سوال دیگری که در رابطه با انتخاب رشته ۹۷، مراحل انتخاب رشته ۹۷، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷، دارید با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل فرمایید و با مشاورین مجرب ما در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد