hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.
تماس

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 5/5 (1)

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور

آیا سطح مدرک دانشگاه پیام نور با سایر دانشگاه ها تفاوت دارد؟

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور چگونه است؟

چه رشته هایی بدون کنکور در پیام نور پذیرش می شوند؟

زمان پذیرش و ثبت نام بدون کنکور پیام نور مهرماه 97؟

مشاوره انتخاب رشته پیام نور و غیرانتفاعی مهرماه 97؟

و ….

معرفی دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های دولتی ایران است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می شود. این دانشگاه در سال 1367 تاسیس شد. تحصیل در دانشگاه پیام نور به صورت نیمه حضوری می باشد. به همین جهت این دانشگاه برای افراد شاغل و کسانی که زمان کافی برای کلاس های حضوری در طول هفته را ندارند، بسیار مناسب است. از دیگر مزیت های دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها این است که در بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ کشور شعبه دارد و شما می توانید در کنار خانواده و محل اشتغال خود ادامه تحیل دهید.

بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور

از دیگر مزیت های دانشگاه پیام نور می توان به تعداد زیاد سنوات تحصیل اشاره کرد. چرا که دوره کارشناسی را در این دانشگاه می توان از فاصله 3/5-12 سال به اتمام رساند. همچنین این دانشگاه با خدمت سربازی مشکلی نداشته و شما می توانید همزمان خدمت سربازی خود را نیز بگذرانید.(بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97)

همانند سایر دانشگاه ها رشته های دانشگاه پیام نور به زیر گروه های مختلفی از جمله زیر گروه رشته های گروه انسانی که جمع بیشتر از رشته های دانشگاه پیام نور را تشکیل می دهند و یا زیر گروه رشته ریاضی یا رشته های فنی مهندسی زیر گروه تجربی و هنر و زبان انگلیسی که کمترین کد رشته محل را به خود اختصاص می دهد و تنها شامل زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی انگلیسی می باشئد.

در دانشگاه پیام نور کتاب های انتشارات پیام نور تدریس می شوند. و در انتها از همان کتابها به صورت سوالات چهار گزینه ای و جامع کشوری از دانشجویان امتحان گرفته می شود.

شرایط پذیرشبدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

پذیرش در دانشگاه پیام نور به صورت با آزمون و بدون آزمون انجام می شود. در سال های گذشته به دلیل افزایش تعداد دانشگاه های کشور دیگر کنکور سد ورود به دانشگاه نیست و قبولی در دانشگاه بسیار آسان شده استو با توجه به سیاست های دولت در رابطه با حذف کنکور پذیرش در بسیاری از کد رشته محل ها در دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. و داوطلب می تواند حتی در صورتی که در جلسه کنکور حاضر نشده باشد، در دانشگاه بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 پذیرفته شود.

قابل ذکر است که پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور فقط محدود به مقطع کارشناسی نبوده و با شرایط خاص، دانشگاه پیام نور اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. اما باید در نظر داشته باشید که دانشگاه پیام نور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته پذیرش ندارد و فقط در مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد پذیرش می نماید.

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

پذیرش بدون کنکور پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود و داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می بایست در موعد مقرر شده که از طریق سازمان سنجش اعلام می شود، اقدام به ثبت نام نمایند. حتی داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری گزینه مربوط به رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 را انتخاب نکرده اند می توانند در مراحل بعدی ثبت نام نموده و در دانشگاه مورد نظر خود پذیرفته شوند.

از شرایط پذیرش دانشگاه پیام نور می توان به داشتن مدرک پیش دانشگاهی اشاره نمود. شما نباید از بابت پذیرش بدون کنکور هیچ نگرانی داشته باشید چرا که در هیچ کجا ذکر نمی شود که شما بر اساس سوابق تحصیلی به دانشگاه رفته اید تنها تفاوت پذیرش با آزمون و بدون آزمون این است که در کد رشته محل های بدون آزمون، امکان هیچگونه انتقالی و مهمان وجود ندارد.

برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور مهرماه 97  می توانید بر روی لینک  زیر کلیک  نمایید.

ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول پیام نور 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهرماه 97

مشاوره تحصیلی درخت دانش

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با پذیرش و قبولی در دانشگاه پیام نور 97، شرایط بدون کنکور پیام نور 97، لیست رشته های بدون کنکور پیام نور 97، دفترچه ثبت نام پیام نور 97، تاریخ ثبت نام پیام نور 97، و .. هر سوال دیگری که در رابطه با انتخاب رشته 97، مراحل انتخاب رشته 97، انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97، دارید با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با شماره 9099072943 تماس حاصل فرمایید و با مشاورین مجرب ما در ارتباط باشید.

 

راههای ارتباطی با مشاوران مجرب درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.