hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد No ratings yet.

 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد ورودی بهمن 97 به تفکیک شهرها کدامند؟(انتهای مقاله)
 • مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور مشهد؟(شرط معدل ملاک پذیرش می باشد)
 • شرایط ثبت نام بدون کنکور آزاد مشهد؟(مدارک تحصیلی-مدارک لازم جهت ثبت نام-تجانس رشته)
 • زمان ثبت نام وزمان اعلام نتایج بدون کنکور مشهد؟(زمان ثبت نام نیمه اول دی ماه 97)
 • نحوه و مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد نیمسال دوم 97 چه تفاوتی با نیمسال اول دارد؟
 • و … ؟؟؟

در این مقاله سعی بر این داریم به تمامی سوالات داوطلبان بدون کنکور دانشگاه ازاد که با مشاوره تحصیلی درخت دانش در تماس بودند پاسخ دهیم لطفا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد 97-98

دیگر مثل سالهای قبل تضمینی در قبولی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم نیست و امسال شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور را داریم که داوطلبین برای انتخاب تمامی رشته ها باید به این نکته توجه کنند که برای نیمسال اول مهر 97، 20 درصد مردودی به علت عدم آگاهی از شرط سوابق تحصیلی داشته ایم.

در طول چند سال اخیر شاهد افزایش متقاضیان بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد بوده ایم و موازی با افزایش داوطلبان تنوع در رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد 97 نیمسال دوم 97-98(برای اطلاع از رشته ها بر روی لینک کلیک نمایید) نیز در حال افزایش است و هر نیمسال رشته های بیشتری به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اضافه می شوند، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد نیمسال دوم 97-98 نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد، اطلاع از لیست جدید رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها، با چه معدلی چه رشته ای؟ و … می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره 9099072943 (بدون گرفتن پیش شماره و تلفن منزل) تماس حاصل نمایید.

بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

مشاوره دانشگاه آزاد بدون کنکور مشهد(استان خراسان رضوی)

بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد در استان خراسان رضوی تنها دانشگاهی است که پذیرش در آن دامنه وسیعی از داوطلبان را پوشش می دهد. تا سال 1393 شرکت در دانشگاه آزاد و ورود به آن تقریبا مشکل بود و بسیاری از داوطلبان ورود به رشته های بدون کنکور آزاد خراسان رضوی موفق به پذیرش در این دانشگاه نمی شدند، اما از سال 93 به بعد با تغییر نحوه پذیرش در این دانشگاه،  باعث شد که تعداد داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد اسلامی روزبه روز بیشتر و بیشتر شود.

اما برای ترم مهر 97 و ترم بهمن 97-98 شرایط کاملا متفاوت خواهد بود. زیرا که بر اساس سیاستگذاری های خاص مدیران و برنامه ریزان  این دانشگاه در ترم مهرو بهمن امسال پذیرش بر اساس شرط معدل خواهد بود (که در بالا کامل توضیح داده شده است) و ثانیا رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در این ترم قطعا بیشتر خواهند بود. با این حساب انتظار می رود تعدادی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در دفترچه بدون کنکور بهمن ماه 97-98 اضافه شوند.

مبنای پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد 97-98

با توجه به آمایش سرزمینی در بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد و ادغام واحد، ظرفیتهای خالی بررسی شده و در همان کدرشته ها تکمیل ظرفیت نیز اجرایی می شود. البته رشته های جدید دارای مجوز نیز در این مرحله تکمیل ظرفیت اضافه خواهد شد که داوطلبان بیشتری متقاضی انتخاب این رشته ها خواهند بود.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد 97-98

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به شرط داشتن سوابق تحصیلی بر می گردد و از این به بعد طبق اطلاعیه جدید پذیرش داوطلبان در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بر اساس زمان ثبت نام نخواهد بود و  تنها سوابق تحصیلی ملاک پذیرش قرار خواهد گرفت. یعنی کسانی که برای یک کد رشته محل ثبت نام می کنند افرادی پذیرش می شوند که تا حد ظرفیت مجاز برای پذیرش بالاترین معدلها را در بین شرکت کنندگان آن کد رشته داشته باشند.

پس با توجه به اخبار رسیده از طرف سرپرست سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و تصمیم جدید مسئولان، هر داوطلب علاقه مند به ثبت نام  بدون کنکور دانشگاه آزاد می تواند در زمان ثبت نام خود رشته های عاقلانه و با توجه به علاقه شخصی خود را انتخاب کرده، سپس بعد از بررسی سوابق تحصیلی داوطلب، نتیجه پذیرش او در رشته های انتخابی معلوم می گردد.

البته امکان اضافه شدن رشته های پزشکی بدون کنکور و رشته های پیراپزشکی بدون کنکور با شرط شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در بسیاری از واحدها وجود دارد. در زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را نمایش داده ایم.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد 97-98

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد برای ورودی بهمن 97  نیمه اول دی ماه اعلام شده است. ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور نیز تا نیمه دوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.داوطلبان باید به محض شروع اعلام با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام نموده و با تکمیل فرم ثبت نام منتظر اعلام نتایج بمانند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد بهمن 97-98

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد ورودی بهمن ماه 97-98 شامل چهار مقطع می باشد که در زیر تمامی مقاطع با رشته های بدون آزمون را توضیح داده ایم.

برای اطلاع از رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور آزاد مشهد و نحوه و شرایط ورود به رشته های بدون آزمون مشهد و انجام تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

لیست رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد مشهد مقطع کارشناسی پیوسته

مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، حسابداری-مالیاتی، حسابداری- دولتی، حسابداری- حسابرسی، فیزیک، شیمی محض، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی …و رشته های جدیدی که برای اولین بار در دانشگاه آزاد بدون کنکور ارائه خواهند شد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد مقطع کارشناسی ناپیوسته

آموزش ریاضی، آموزش علوم تجربی، مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، علمی کاربردی ارتباط تصویری، معماری، آموزش زبان انگلیسی، آموزش دینی و عربی، آموزش و پرورش ابتدایی … و رشته های جدیدی که برای اولین بار دربدون کنکور  دانشگاه آزاد ارائه خواهند شد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد مقطع کاردانی پیوسته

علمی کاربردی ساختمان- کارهای عمومی ساختمان، علمی کاربردی مکانیک خودرو، معدن- استخراج معدن، علمی کاربردی نرم افزار کامپیوتر، علمی کاربردی گرافیک، علمی کاربردی بهداشت مدارس، تربیت بدنی … و رشته های جدیدی که برای اولین بار در دانشگاه آزاد ارائه می شوند.به زودی در لینک زیر لیست رشته ها ارائه خواهد شد.

برای اطلاع از رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد 97

مشاوره تحصیلی درخت دانش

از آنجا که ثبت نام دانشگاه آزاد97 با تغییراتی روبه رو شده است، مشاوران مجرب و متخصص درخت دانش جهت مشاوره و راهنمایی کردن شما دوستان گرامی در انتخابی منطقی و صحیح و پاسخ به سوالات و ابهامات شما به صورت شبانه روز با شماره تلفن 9099072943  پاسخگو می باشند.

در صورت داشتن سوالی راجع به دانشگاه آزاد تهران- شمال بدون کنکور، دانشگاه آزاد تهران- غرب بدون کنکور، دانشگاه آزاد تهران- شرق بدون کنکور، دانشگاه آزاد تهران مرکز بدون کنکور، دانشگاه آزاد تهران- علوم تحقیقات بدون کنکور و … اطلاعات لازم در اختیار شما قرار می گیرد.فراموش نکنید راهنمایی گرفتن از مشاوران مجرب و آگاه می تواند سرنوشت و آینده تحصیلی شما را تضمین نماید. 9099072943 شماره تماس با مشاوران درخت دانش از سراسر ایران بدون کدگیری از طریق تلفن ثابت منزل می باشد. در صورت مشغول بودن خطوط بعد از دو دقیقه مجددا تماس بگیرید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش 

شماره تماس: 9099072943

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد مشهد azmoon.org می باشد.

شماره  تلگرام: شماره 09033806196 و آی دی sderakhtedanesh@ جهت دریافت لینک کانال
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

Please rate this

درباره نویسنده :

14 نظر

 1. مهدیس دسامبر 15, 2018 در6:59 ب.ظ- پاسخ

  رشته پرستاری بدون کنکور ورودی بهمن هم امسال هست؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 16, 2018 در9:50 ق.ظ- پاسخ

   درود
   نه امسال ارائه نشده است

 2. حامد ژانویه 8, 2019 در11:49 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دوازدهم تجربی ام
  میتونم،برم رشته ی روانشناسی بدون کنکور؟

  • Mobin Hosseini فوریه 16, 2019 در10:22 ق.ظ- پاسخ

   درود
   شمامی توانیدبرای گرفتن مشاوره بامشاوران مجرب درخت دانش درارتباط باشید

 3. حامد ژانویه 8, 2019 در1:34 ب.ظ- پاسخ

  من سال دوازدهم تجربی ام
  میخواستم بدونم میتونم برم روانشناسی بدون کنکور؟

  • Mobin Hosseini فوریه 16, 2019 در10:19 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله می توانیدرشته روانشناسی بدون کنکوردانشگاه آزادثبت نام کنید

 4. لیلا ژانویه 13, 2019 در8:52 ق.ظ- پاسخ

  سلام. رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور ورودی بهمن ۹۷ داره دانشگاه آزاد؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 13, 2019 در9:23 ق.ظ- پاسخ

   درود
   این رشته بدون کنکوردانشجوپذیرش نمی کند

 5. محسن ژانویه 22, 2019 در2:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  میتوان بدون کنکور وارد رشته ی میکروبیولوژی شد؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 23, 2019 در10:29 ق.ظ- پاسخ

   درود
   بله می توانیدواردرشته شوید

 6. هاشمی مارس 26, 2019 در12:40 ب.ظ- پاسخ

  سلام من فارق التحصیل رشته انسانی ام میتونم واسه سال 98 99 در رشته راونشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد ثبت نام کنم؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در2:25 ب.ظ- پاسخ

   سلام تا 6شهریور شما می توانید برای ثبت نام اقدام نمایید اما رشته مورد نظر شما در دانشگاه آزاد واحد مشهد ارائه نشده است و در شهرستان ها ارائه شده است.

 7. Zahrak می 28, 2019 در11:08 ق.ظ- پاسخ

  ببخشید من رشته تجربی ام سال دوازدهمم من میتونم از طریق کنکور تجربی تو انتخاب رشته ام معماری دانشگاه ازاد مشهد رو بزنم ؟! حداکثر قبولیش تا چ رتبه ای؟!

  • Mobin Hosseini می 28, 2019 در2:45 ب.ظ- پاسخ

   سلام مشکلی نداره دوست عزیز

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.