hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

انصراف از دانشگاه 97 5/5 (1)

از قدیم شنیده ایم جلوی ضرر را هرگاه گه بگیری منفعت است. انسان جایز الخطاست, گاهی یک اشتباه کوچک می تواند سرنوشت و آینده یک انسان را به کلی تغیر دهد، شاید یکی از همین اشتباهات به ظاهر کوچک ولی مهم و تعین کننده, انتخاب رشته کنکور سراسری 97، راه حل انصراف از دانشگاه 97 باشد.

یک انتخاب رشته نادرست می تواند آینده شغلی و تحصیلی یک فرد را تغیر دهد, اما قرار نیست یک اشتباه را تا انتها ادامه داد, و می توان خیلی زود جلوی آن را گرفت. بسیاری از داوطلبان قبل از ثبت نام در دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند متوجه اشتباه در انتخاب خود می شوند. عده ای دیگر پس از ثبت نام و حضور در کلاس ها و بعضی ها هم پس طی چندین ترم و یا حتی چندین مقطع تحصیلی به فکر انصراف از تحصیل و شرکت دوباره در کنکور سراسری می افتند.

انصراف از دانشگاه 97

انصراف از دانشگاه چیست و جه کسانی تعلق میگیرد؟

از مهمترین علل انصراف از دانشگاه 97 روزانه می توان به عدم علاقه در رشته ی خود, شرایط بازار کار مناسب در رشته ای دیگر و عدم تحمل دوری از منزل برای داوطلبانی که در شهر های دور از خانواده پذیرفته شده اند اشاره کرد. بسیاری از داوطلبان به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با شرایط و قوانین انصراف از دانشگاه 97 این انتخاب اشتباه را تا آخر ادامه می دهند و وقتی به خود می آیند که چندین سال از عمر و انرژی حود را صرف چیزی کرده اند که واقعا به درد آن ها نمی خورد و چندین سال از عمر خود را تباه کرده اند.

در این پست و پست های بعدی درخت دانش برآنیم که تمامی اطلاعات لازم در رابطه با شرایط انصراف از دانشگاه روزانه, انصراف از دانشگاه آزاد 97, شرایط انصراف از دانشگاه آزاد و هزینه های انصراف از دانشگاه سراسری و آزاد 97، جریمه انصراف از دانشگاه 97، مراحل انصراف از دانشگاه را به طور کامل توضیح دهیم, مبادا که به دلیل نبود اطلاعات, آینده داوطلبی دچار مشکل شود.

شرایط انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد دانشگاه روزانه

شرایط انصراف از دانشگاه و شرکت دوباره در کنکور سراسری 98 را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

  • انصراف از دانشگاه غیر روزانه
  • انصراف از دانشگاه روزانه

شرایط انصراف از دانشگاه غیر روزانه (دانشگاه آزاد و ..)

داوطلبانی که قصد انصراف از دانشگاه آزاد 97 و غیر دولتی دارند و در حال تحصیل در دانشگاه های دولتی غیر روزانه و آزاد هستند هیچ لزومی به انصراف از تحصیل برای شرکت در کنکور سراسری 98 ندارند. و می توانند در کنکور سراسری 98 شرکت نمایند و در صورتی که در دانشگاه پذیرفته شدند از دانشگاه فعلی خود انصراف داده و در دانشگاه و رشته جدید ثبت نام نمایند.

شرایط انصراف از دانشگاه روزانه

داوطلبانی که قصد انصراف از دانشگاه روزانه دارند و میخواهند مجددا برای کنکور سراسری 98 شرکت کنند و می خواهند لغو محرومیت کنکور 98 شوند باید از طریق سایت ارسال درخواست فرم لغو محرومیت از کنکور سال بعد رو انتخاب نمایند و انصراف از دانشگاه روزانه را به صورت اینترنتی پر نمایند.

بزرگترین آرمان مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش سربلندی و موفقیت تمامی جوانان ایران زمین است. ما اینجاییم که هیچ دانش آموز و دانشجویی به دلیل نبود اطلاعات کافی در مسیر تحصیلی دچار تحمیل نشود. و در صورت داشتن هرگونه سوال در باب انصراف از دانشگاه 97 روزانه و آزاد، شرایط انصراف از دانشگاه پردیس 97، مراحل گام به گام انصراف از دانشگاه سال 97، هزینه و جریمه انصراف از دانشگاه 97، انصراف از دانشگاه شامل چه افرادی می شود، دوبار انصراف از دانشگاه امکان پذیر است یا خیر؟؟ و … با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری پاسخ سوال خود را از مشاوران ما بخواهید.

برای مطالعه پر بازدیدترین مقاله های سایت جامع درخت دانش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نحوه رفع محرومیت از کنکور 98

هزینه انصراف از دانشگاه سراسری و آزاد 97

هزینه انصراف از دانشگاه آزاد 97 در رشته های غیر روزانه هر ترم مبلغی به عنوان شهریه ثابت توسط هیئت امنای دانشگاه در نظر گرفته می شود. هزینه انصراف از تحصیل در هرکدام از دوره های غیر روزانه به غیر از انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان پرداخت مبلغ 5/1 برابر هزینه شهریه ثابت می باشد.(انصراف از دانشگاه 97)

توجه داشته باشید که داوطلبانی که در دوره پردیس خودگردان در حال تحصیل می باشند و تصمیم به انصراف از دانشگاه پردیس 97 و مازاد ظرفیت گرفته اند می بایست مبلغ شهریه تمامی ترم ها را به صورت یکجا به ازای مبلغ انصراف از تحصیل دانشگاه 97 پرداخت نمایند. که مبلغ قابل توجهی خواهد بود.

قبل از انصراف از دانشگاه سراسری 97 لطفا با دقت تصمیم گیری نمایید. کار را به کاردانش باید سپرد شما می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران با تجربه و متخصص درخت دانش تماس حاصل فرمایید و در رابطه با تصمیم خود و مزایا و معایب این تصمیم نظر مشاوران ما را هم داشته باشید.

تذکر: در صورتی که یک دانشجوی دانشگاه آزاد قصد انصراف از تحصیل و شرکت و ثبت نام در رشته ای دیگر در دانشگاه آزاد را داشته باشد لزومی به پرداخت هزینه بابت انصراف از تحصیل نمی باشد. در پست شرایط انصراف از تحصیل دانشگاه آزاد به طور مفصل درباره قوانین و ضوابط انصراف از دانشگاه 97 توضیح خواهیم داد.

مشاوره انصراف از دانشگاه درخت دانش

مرکز مشاوره تحصیلی درخت دانش در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی تمامی سوالات تحصیلی شما می باشد. شما می توانید با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون کد گیری از شرایط انصراف از دانشگاه پیام نور 97 و شرایط انصراف از دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد, شرایط انصراف از دانشگاه آزاد در ترم اول و سایر موسسات آموزش عالی و جریمه و هزینه انصراف از تحصیل دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد باخبر شوید.

برای عضویت در خبرنامه درخت دانش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://t.me/derakhte-danesh

Please rate this

توسط | 2019-02-03T15:44:45+04:30 سپتامبر 3rd, 2018|اخبار, بعد از کنکور|0 نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.