hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 98 No ratings yet.

انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 98 یک از حساس ترین انتخاب رشته ها می باشد چون تمامی متقاضیان این رشته به دنبال دانشگاه هنر تهران و دانشگاه سوره و … می باشند در این مقاله ما کامل در مورد نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 هنر و تمامی رشته ها و همجنین زمان و تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری 98 توضیح خواهیم داد قبل از هر چیز:

انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 98

انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 98

انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 98 چگونه است؟

همانند گروه زبان های خارجه که در مقاله قبل انتخاب رشته کنکور زبان 98 به آن پرداخته شد، هنر نیز یک رشته شناور است به این معنی که داوطلبان گروه های نظری می توانند در کنار شرکت در زیرگروه اختصاصی خود (ریاضی- تجربی- انسانی و زبان خارجه) در زیرگروه هنر نیز شرکت نمایند و شانس قبولی خود را در آن بسنجند.

“البته داوطلبانی که مایل به شرکت در سایر زیرگروه ها نیستند میتوانند تنها در گروه هنر شرکت کنند”

مهمترین رشته های انتخاب رشته کنکور هنر 98

در اینجا به اختصار از هر زیر گروه تنها چند رشته را ذکر میکنیم داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که برای اطلاع دقیق از کلیه رشته های هر زیرگروه می توان به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 مراجعه نمود و یا با شماره گیری 9099072943 و گفت وگو با مشاوران درخت دانش از جزییات هریک از این رشته ها و زیر گروه ها با خبر شوید.

  • زیر گروه 1: صنایع دستی، مجسمه سازی، طراحی صحنه و …
  • زیر گروه 2: طرحی صنعتی، هنر اسلامی، مدیریت فرهنگی و…
  • زیر گروه 3: مرمت آثار تاریخی، مردم شناسی، موزه داری
  • زیرگروه 4: نمایش، کارگردان تلویزیون، سینما، تلویزیون و هنر های دیجیتالی
  • زیر گروه 5: نوازندگی موسیقی ایران، نوازندگی موسیقی جهان، نوازندگی موسیقی نظامی

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 98 کی است؟

با توجه به آخرین اطلاعیه سازمان سنجش نتایج اولیه کنکور سراسری 98 هنر در روزهای13 و 14 مرداد ماه بر روی سایت اعلام نتایج سازمان سنجش قرار میگیرد و انتظار می رود انتخاب رشته کنکور هنر 98 از حدود 15 مرداد ماه شروع شود.

نکته بسیار مهم در انتخاب رشته کنکور هنر 98

اما یک تفاوت بسیار مهم در رشته هنر با سایر رشته ها در علاقه است. هنر چیزی نیست که به زور بتوان آن را فهمید، یا به دلیل کسب مادیات در آن وارد شد. هنر را باید درک کرد و با تمام وجود لمس کرد تا بتوان در آن موفق بود. معمولا رشته های هنر بازار کار مشخص و واحدی ندارند و برای کسب درآمد از طریق آن ها باید خلاق بود و بتوان با هنر و استعداد خود در آن ها موفق بود وبه جایگاه های علمی و مادی رسید. بنابراین برای موفقیت در این رشته ها اولین عامل در مشاوره انتخاب رشته علاقه است که بسیار حائز اهمیت می باشد.

تراز قبولی رشته های هنر انتخاب رشته کنکور 98 با آزمون

برای اطلاع از رتبه های قبولی رشته های با آزمون دانشگاه سوره و همچنین دانشگاه هنر تهران در رشته های تاپ و همچنین رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

دانشگاه سوره تهران

دانشگاه هنر تهران

بازیگری بدون کنکور دانشگاه آزاد

کارگردانی بدون کنکور

.پذیرش دانشگاه هنر پارس

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر 98 درخت دانش

داوطلبان گرامی شما می توانید برای کسب اطلاع از شرایط پذیرش  در هر رشته و دانشگاه و اطلاع از بازار کار رشته های مختلف همچنین رتبه  قبولی در رشته های مختلف با توجه به سهمیه های موجود و شرایط بومی گزینی در هر رشته در سایت sanjesh.org و به طور کلی در صورت داشتن هرگونه سوال تحصیلی با شماره گیری 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش گفت و گو نموده و پاسخ سوال های خودرا از ما بخواهید.

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.