مطالب تصادفی

رفع محرومیت کنکور 98

رفع محرومیت کنکور ۹۸

لغو محرومیت از کنکور 98 چیست؟(ارسال درخواست مجوز شرکت در کنکور سال بعد می باشد) رفع محرومیت از کنکور ۹۸...

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 98 را چگونه انجام دهیم؟ (به صورت حضوری و غیرحضوری) فاکتورهای انتخاب رشته کنکور سراسری...

نفرات برتر کنکور سراسری 98 اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۸ اعلام شدند

نفرات برتر کنکور سراسری 98 امروز سه شنبه 15 مرداد ماه 98 اعلام شدند که برای هر گروه آزمایشی 10...

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 کی است؟خبر فوری انتخاب رشته دانشگاه آزاد کنکور 98 آغاز شد مطالعه مقاله)...

انتخاب رشته کنکور زبان ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: ۶ مرداد ۱۳۹۸
انتخاب رشته کنکور زبان 98
 1. انتخاب رشته کنکور زبان ۹۸  چگونه است؟ (مطالعه مقاله)
 2. با قبولی در کنکور زبان چه رشته هایی را می توان انتخاب کرد؟(مطالعه مقاله)
 3. آخرین رتبه و تراز قبولی در رشته های کنکور سراسری زبان چند است؟
 4. نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری زبان خارجی چگونه است؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
 5. زمان انتخاب رشته کنکور سرساری ۹۸ تمامی رشته ها کی است؟(نیمه دوم مرداد ماه)

هرساله کنکور زبان یکی از رشته های شناور در کنکور سراسری می باشد، به این منظور که داوطلبان گروه های نظری می توانند در کنار شرکت در زیرگروه اختصاصی خود(ریاضی- تجربی- انسانی) در زیرگروه زبان نیز شرکت نمایند و شانس قبولی خود را در آن بسنجند، البته داوطلبانی که مایل به شرکت در سایر زیرگروه ها نیستند میتوانند تنها در گروه زبان شرکت کنند.

انتخاب رشته کنکور سراسری زبان ۹۸

انتخاب رشته کنکور سراسری زبان خارجی ۹۸ یکی از مهمترین ارکان قبولی در دانشگاه می باشد چه بسیار دواطلبانی که با رتبه های عالی به دلیل انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ نامناسب نتوانستند نتیجه مطلوبی کسب نمایند.

دواطلبی که میخواهد انتخاب رشته کند قبل از آن می بایست حتما با کسی که از رتبه و تراز قبولی در رشته ها، شرایط پذیرش در رشته و دانشگاه های مختلف، شرایط بازار کار هررشته و همچنین از نحوه اعمال و پذیرش بر اساس سهمیه ها و بومی گزینی ها اطلاع کامل داشته باشد مشورت نماید و سپس اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی ۹۸ نماید.

رشته های انتخاب رشته کنکور سراسری زبان ۹۸ کدامند؟

از مهمترین رشته هایی که پذیرفتگان گروه زبان کنکور سراسری ۹۸ می توانند انتخاب کنند می توان به رشته های زیر اشاره کرد:

 • آموزش زبان انگلیسی
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • مترجمی زبان انگلیسی
 • زبان و ادبیات فرانسه
 • مترجمی زبان فرانسه
 • زبان و ادبیات و مترجمی زبان آلمانی
 • و…

اشاره نمود که هرکدام در زیرگروه جدا و ضرایب خاص خود می باشند.

فراموش نکنید که انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸ می تواند آینده شغلی و تحصیلی شما را رقم بزند بنابراین به دلیل اهمیت بلای آن شما خواهشمندیم برای جلوگیری از هر خطا و اشتباهی و خدایی ناکرده حسرت پشیمانی با شماره گیری۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره در سایت انتخاب رشته کنکور ۹۸ خود را به مشاوران کاربلد و باتجربه درخت دانش بسپارید و انتخاب رشته ای بی عیب و نقص را داشته باشید.

آخرین رتبه و تراز قبولی در انتخاب رشته کنکور زبان ۹۸

با توجه به برنامه حذف کنکور ما شاهد پذیرش بیش از۸۷ درصد داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ براساس سوابق تحصیلی خواهیم بود. بنابراین می توان پیشبینی کرد که در بسیاری از کد رشته محل ها پذیرش بر اساس معدل داوطلب انجام می شود نه بر اساس رتبه و تراز کارنامه کنکور البته انتظار می رود در رشته های دانشگاه های سطح بالای کشور که رقابت بر سر آن ها زیاد است همچنان پذیرش بر اساس رتبه و تراز قبولی در کنکور باشد.

آخرین رتبه و تراز قبولی برای رشته های تاپ کنکور زبان زیر رتبه ۱۵۰۰ می باشد که بستگی به دانشگاه و رشته تعیین کننده قبولی می باشد که توصیه می کنیم حتما برای اطلاع از آخرین تراز قبولی و نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ هر کدام از رشته های کنکور زبان با مشاوران ما در ارتباط باشید.

انتخاب رشته کنکور زبان 98

انتخاب رشته کنکور زبان ۹۸

زمان انتخاب رشته کنکور زبان سراسری ۹۸ کی است؟

با توجه به آخرین اطلاعیه سازمان سنجش نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ در روزهای۱۲-۱۳مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار میگیرد و انتظار می رود انتخاب رشته کنکور ۹۸ از حدود ۱۵ مرداد ماه شروع شود.

یک انتخاب رشته کنکور مناسب چگونه است؟

اولین گام در انجام یک انتخاب رشته ی مناسب و کاربردی اطلاع دقیق از شرایط و بازار کار هر رشته و البته رتبه و تراز مورد نیاز برای قبولی در آن رشته بسته به سهمیه های موجود می باشد، در کنار توجه به مادیات و شرایط بازار کار که از اهمیت بسزایی نیز برخوردار است داوطلب باید به یه خودشناسی رسیده باشد.

رشته های مورد علاقه ی خود را بشناسد، و سپس به همراه یک مشاور کاربلد بتواند با در نظر گرفتن کلیه ی شرایط و باتوجه به رتبه ی داوطلب با توجه به اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ به یک جمع بندی مفید و درست برای انتخاب رشته کنکور زبان داوطلب برسد.

۴ معیار انتخاب رشته مناسب ۹۸

از نظر ما یک انتخاب رشته مناسب کنکور باید دارای ۴ نوع انتخاب باشد، که درباره هر کدام توضیح خواهیم داد:

 1. انتخاب رشته کنکور رویایی
 2. انتخاب رشته سراسری خوشبینانه
 3. انتخاب رشته کنکور ۹۸ منطقی
 4. انتخاب رشته کنکور سراسری بدبینانه

انتخاب رشته کنکور زبان رویایی

انتخاب رشته کنکور زبان ۹۸ رویایی در واقع ایده ال ترین اتتخاب ها برای شما هستند که احتمال قبولی شما در آن ها با توجه به رتبه و تراز شما بسیار کم است و این رشته ها معمولا رشته رشته های تاپ می باشند. ما به شما پیشنهاد میکنیم حدودا ۵-۱۰درصد انتخاب های خودرا به این رشته ها اختصاص دهید گرچه ممکن شاتس بسیار کم و یا حتی شانسی برای قبولی نداشته بلشید اما خب شایدهم شانس با شما یار بود و پذیرفته شدید.

انتخاب رشته تخصصی را به مشاوره تحصیلی رایگان کنکور درخت دانش بسپارید.

انتخاب رشته سراسری زبان خوشبینانه

انتخاب رشته کنکور زبان خوشبینانه این انتخاب ها به گونه ای باید باشد که با توجه به رتبه شما تقریبا تقریبا احتنال قبولی شما در آن ها کم است اما خیلی هم دور از انتظار نیست و خب رشته هایی ایده آل برای شما هستند، پس نباید ناامید بود و این رشته ها را پس از رشته های رویایی تان قرار دهید شاید که پذیرفته شدید.

انتخاب رشته کنکور زبان منطقی

انتخاب رشته منطقی کنکور زبان انگلیسی انتخاب هایی هستند که احتمال قبولی شما در آن ها بیش از دو گروه قبل است و با توجه به رتبه و تراز شما در منطقه و سهمیه ی موجود این انتخاب ها برای شما منطقی و معندلی بنظر میرسند و می بایست بیشترین تعداد انتخاب های شما را تشکیل دهند و شما باید با علاقه و قبول کلیه ی شرایط آنها را پذیرفته باشید چون شانس قبولی بالایی به کمک مشاوره انتخاب رشته در آن ها دارید.

انتخاب رشته کنکور سراسری زبان بدبینانه

انتخاب رشته زبان ۹۸ بدبینانه این انتخاب ها برای آن دسته از داوطلبان پیشنهاد میشود که میخواهند در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ حتما در دانشگاه پذیرفته شوند حتی اگر خیلی هم باب میلشان نباشد و احتمال قبولی در این رشته ها برای داوطلب بسیار زیاد و تقریبا نزدیک به ۱۰۰می باشد.

پس با توجه به اینکه در صورتی که داوطلبی در رشته ای روزانه پذیرفته شود چه در دانشگاه مربوطه ثبت نام نماید و چه ثبت نام ننماید از ثبت نام کنکور سراسری۹۹ باز می ماند باید حتما با اطمینان از اینکه در این رشته ها حاضر به تحصیل هستید آن ها را انتخاب نمایید.

نحوه انتخاب رشته کنکور زبان ۹۸ چگونه است؟

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ در گروه های مختلف بر روی سایت قرار می گیرد. شما می توانید از طریق سایت درخت دانش اقدام به دانلود دفترچه انتخاب رشته۹۸ نمایید.

پس آن ضمن مطالعه کامل دفترچه و در نظر گرفتن نکات گفته شده و گفت و گو با مشاوران برای ترتیب قرار دادن اولویت ها و کد رشته محل ها در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان سنجش که از طریق درخت دانش نیز اطلاع رسانی می شود.

مشاوره انتخاب رشته کنکور زبان درخت دانش

پس از ورود به سیستم انتخاب رشته و صفحه شخصی خود اقدام به انتخاب حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل نمایید، داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که انتخاب رشته ای کامل است و در سیستم ثبت می شود که در نهایت سیستم به شما یک کد پیگیری بدهد پس در صورت عدم دریافت کد پیگیری انتخاب رشته خودرا دوباره انجام دهید. و در نهایت کد پیگیری را تا زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۸ نزد خود نگه دارید.

داوطلبان گرامی شما می توانید برای کسب اطلاع از شرایط پذیرش در هر رشته و دانشگاه و اطلاع از بازار کار رشته های مختلف همچنین رتبه قبولی در رشته های مختلف با توجه به سهمیه های موجود و انتخاب رشته کنکور سراسری زبان ۹۷ پارسال و شرایط بومی گزینی در هر رشته و به طور کلی در صورت داشتن هرگونه سوال تحصیلی با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش گفت و گو نموده و پاسخ سوال های خودرا از ما بخواهید.


Notice: get_currentuserinfo از نگارش4.5.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده نمایید. in /home/derakht1/public_html/wp-includes/functions.php on line 4435

هیچ نظری وجود ندارد