مطالب تصادفی

منابع کنکور سراسری ۹۹

درسی معرفی منابع کنکور سراسری 99 نظام جدید؟ معرفی منابع کمک درسی کنکور نظام جدید ؟ معرفی منابع نظام قدیم...

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 امروز 11 آذر ماه 98 مشخص شد و بر اساس اطلاعیه سایت سازمان...

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران از چه زمانی آغاز خواهد شد؟(28 آبان ماه 98) شرایط ثبت...

سایت ثبت نام بدون کنکور آزاد نیمسال دوم

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 کدام است؟(مطالعه مقاله) نحوه ورود به سایت ثبت نام بدون...

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 25 جولای 2019
انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸چگونه است؟

رشته های پرطرفدار ریاضی ۹۸کدام اند؟

نحوه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸ چگونه است؟

تراز نمره قولی رشته های برتر کنکور ریاضی؟

شرایط انتخاب رشته  بدون کنکور رشته های برتر ریاضی ۹۸؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ ؟

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸ یکی از قطعات پازل و معمای کنکور ۹۸ خواهد بود، داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ اکنون کم کم به ایستگاه پایانی کنکور سراسری ۹۸ نزدیک می شوید. تا اینجا تلاش خودرا کرده اید و کنکور را پشت سر گذاشته اید. اما یک ایستگاه مهم و حیاتی دیگر در پیش دارید انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸٫ گرچه تلاشی که برای کنکور سراسری ۹۸ کرده اید بسیار مهم و قابل ستایش است، اما بسیاری داوطلب داشته ایم که با وجود کسب رتبه های عالی در در کنکور سراسری به دلیل عدم انتخاب رشته مناسب نتوانسته اند نتیجه مطلوب را کسب نمایند.

پس به دلیل اهمیت بسیار بالای انتخاب رشته از شما خواهشمندیم که انتخاب رشته ی خودرا به کسی بسپارید که از شرایط قبولی در رشته کنکور ریاضی ۹۸، رتبه قبولی کنکور ریاضی ۹۸،شرایط پذیرش در دانشگاه ها و نحوه پذیرش با توجه به سهمیه ها و امتیاز بومی گزینی و همچنین بازار کار هر رشته در آینده اطلاع کافی داشته باشد، و بتواند بهترین انتخاب رشته ممکن را برای شما انجام دهد.

انتخاب رشته ی خود را با شماره گیری۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کد به مشاورین با تجربه و کاربلد درخت دانش بسپارید.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱ در ارتباط بوده و تایم خود را رزرو نمایید.

انتخاب رشته کنکور ریاضی 98

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸

قبولی در رشته های برتر کنکور ریاضی ۹۸

با توجه به اینکه تعداد داوطلبان کنکور ریاضی به نسبت تجربی و انسانی کمتر است و ظرفیت پذیرش ها بالاست و با توجه به اینکه در چند سال گذشته پذیرش در بسیاری از رشته ها و دانشگاه ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بوده و رقابت بر سر رشته های پرطرفدار در دانشگاه های سطح بالاست، اهمیت یک انتخاب رشته مناسب در قبولی در دانشگاه نیست و رقابت بر سر رشته و دانشگاه بهتر می باشد. همانند سال های گذشته انتظار می رود رشته های مهندسی پرطرفدارترین رشته ها در میان داوطلبان ریاضی باشند و رقابت بر سر این رشته ها زیاد شود.

پرطرفدارترین رشته های گروه ریاضی کدام اند؟

همانطور که گفته شد پرطرفدار ترین رشته های گروه ریاضی از بین رشته های مهندسی هستند. از جمله پرطرفدارترین رشته های گروه ریاضی که هرساله داوطلبان زیادی برای کسب کرسی دانشگاه در این رشته ها رقابت میکنند می توان به:

مهندسی برق

مهندسی مکانیک

مهندسی نفت

 مهندسی عمران

مهندسی معماری

مهندسی صنایع

مهندسی پزشکی

مهندسی کامپیوتر

و …اشاره کرد.

شما می توانید برای اطلاع از رتبه ی قبولی رشته های ریاضی ۹۸ و درصد قبولی در رشته های ریاضی ۹۸ با شماره گیری۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون نیاز به گرفتن کد با مشاوران درخت دانش راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

نحوه انتخاب رشته ریاضی ۹۸

اولین گام در انجام یک انتخاب رشته ی مناسب و کاربردی اطلاع دقیق از شرایط و بازار کار هر رشته و البته رتبه و تراز مورد نیاز برای قبولی در آن رشته بسته به سهمیه های موجود می باشد. در کنار توجه به مادیات و شرایط بازار کار که از اهمیت بسزایی نیز برخوردار است داوطلب باید به یه خودشناسی رسیده باشد و رشته های مورد علاقه ی خودرا بشناسد، و سپس به همراه یک مشاور کاربلد بتواند با در نظر گرفتن کلیه ی شرایط و باتوجه به رتبه ی داوطلب با توجه به اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ به یک جمع بندی مفید و درست برای انتخاب رشته داوطلب برسد.

از نظر کارشناسان یک انتخاب رشته مناسب باید دارای ۴ نوع انتخاب باشد، که درباره هر کدام توضیح خواهیم داد:

انتخاب رشته رویایی

انتخاب رشته خوشبینانه

انتخاب رشته منطقی

انخاب رشته بدبینانه

انتخاب رویائی در انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸

انتخاب های رویایی در واقع ایده ال ترین اتتخاب ها برای شما هستند که احتمال قبولی شما در آن ها با توجه به رتبه و تراز شما بسیار کم است و این رشته ها معمولا  رشته های تاپ می باشند. ما به شما پیشنهاد میکنیم حدودا ۵-۱۰درصد انتخاب های خودرا به این رشته ها اختصاص دهید گرچه ممکن شاتس بسیار کم و یا حتی شانسی برای قبولی نداشته بلشید اما خب شایدهم شانس با شما یار بود و پذیرفته شدید.

انتخاب خوشبینانه در انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸

انتخاب های خوشبینانه این انتخاب ها به گونه ای باید باشد که با توجه به رتبه شما تقریبا تقریبا احتنال قبولی شما در آن ها کم است اما خیلی هم دور از انتظار نیست و خب رشته هایی ایده آل برای شما هستند، پس نباید ناامید بود و این رشته ها را پس از رشته های رویایی تان قرار دهید شاید که پذیرفته شدید.

انتخاب منطقی در انتخاب رشته کنکور ریاضی 

انتخاب های منطقی انتخاب هایی هستند که احتمال قبولی شما در آن ها بیش از دو گروه قبل است و با توجه به رتبه و تراز شما در منطقه و سهمیه ی موجود این انتخاب ها برای شما منطقی و معندلی بنظر میرسند و می بایست بیشترین تعداد انتخاب های شما را تشکیل دهند و شما باید با علاقه و قبول کلیه ی شرایط آنها را پذیرفته باشید چون شانس قبولی بالایی در آن ها دارید.

انتخاب خوشبینانه در انتخاب رشته کنکور ریاضی

انتخاب های بدبینانه این انتخاب ها برای آن دسته از داوطلبان پیشنهاد میشود که می خواهند در سال تحصیلی۹۸-۹۹ حتما در دانشگاه پذیرفته شوند حتی اگر خیلی هم باب میلشان نباشد و احتمال قبولی در این رشته ها برای داوطلب بسیار زیاد و تقریبا نزدیک به ۱۰۰می باشد. پس با توجه به اینکه در صورتی که داوطلبی در رشته ای روزانه پذیرفته شود چه در دانشگاه مربوطه ثبت نام نماید و چه ثبت نام ننماید از ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ باز می ماند باید حتما با اطمینان از اینکه در این رشته ها حاضر به تحصیل هستید آن ها را انتخاب نمایید.

رتبه حائز اهمیت در انتخاب رشته این است که در انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ شما می بایست به رتبه و تراز قبولی در سهمیه و و زیر گروه مر بوط به آن رشته توجه کنید نه رتبه کل و یا تراز کل نهایی، البته در انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ رتبه کشوری و تراز نهایی داوطلب به عنوان ملاک انتخاب رشته قرار می گیرد و در واقع در انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۸ سهمیه مناطق وجود نخواهد داشت.

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ریاضی ۹۸ کدام است؟

با توجه به اخرین اطلاعیه سازمان سنجش نتایج اولیه کنکور سراسری۹۸ در روزهای۱۲و۱۳مرداد ماه منتشر میشود و کارنامه اولیه کنکور سراسری ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸

با توجه به سال های گذشته انتظار می رود پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گیرد. شما میتوانید با مراجعه به سایت درخت دانش از زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ مطلع شده و از طریق همین سایت دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸را انجام دهید.

ثبت نام بدون کنکور مهرماه ۹۸

رشته های برتر زیرگروه ریاضی و فنی حرفه ای و به طور کلی ۸۷ درصد از رشته های تحصیلی را در نیمسال اول(مهرماه ۹۸) در دانشگاه سراسری و دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصیلی با شانس قبولی بالا پذیرش داریم.

داوطلبان و متقاضیان می توانند برای ثبت نام بدون کنکور خود از طریق راههای ارتباطی زیر با مشاوران مجرب درخت دانش در ارتباط باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸

ثبت نام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی سراسری ۹۸

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸

انتخاب رشته کنکور تجربی ۹۸

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۸ درخت دانش

داوطلبان گرامی شما می توانید برای کسب اطلاع از شرایط پذیرش  در هر رشته و دانشگاه و اطلاع از بازار کار رشته های مختلف همچنین رتبه  قبولی در رشته های مختلف با توجه به سهمیه های موجود و شرایط بومی گزینی در هر رشته و به طور کلی در صورت داشتن هرگونه سوال تحصیلی با شماره گیری ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ با تلفن ثابت و بدون پیش شماره با مشاوران درخت دانش گفت و گو نموده و پاسخ سوال های خودرا از ما بخواهید. درخت دانش تا قبولی در شهر و رشته مورد نظرتان در کنار شما خواهد بود.

راههای ارتباطی با مشاورین درخت دانش

تماس از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

ارتباط از طریق شماره تلگرام برای دریافت لینک کانال و رزرو تایم مشاوره حضوری ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱

صفحه اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد