مطالب تصادفی

زمان ثبت نام کنکور 99

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 یکی از مهمترین سوالات داوطلبان متقاظی آزمون سراسری امسال می باشد خیلی از دانش...

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

راههای دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 99؟ مطالب مهم دفترچه ثبت نام آزمون سراسری 99؟ زمان ثبت نام کنکور...

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری 99 کدامند؟ شرایط عمومی ثبت نام کنکور سراسری 99؟ ایا دانشجویان انصرافی می توانند...

ثبت نام کنکور سراسری 99

ثبت نام کنکور سراسری ۹۹

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99؟(16 مهر ماه) شرایط ثبت نام کنکور 99؟(انتهای مقاله) مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور...

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: 9 جولای 2018
انتخاب رشته کنکور ریاضی 97

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷

شاید برای داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ هنوز سوالات زیادی درباره انتخاب رشته وجود داشته باشد. آن هم رشته ای مانند ریاضی با مشکلاتی خاص . داوطلبان گرامی مرحله دشوار کنکور را پشت سر گزاشته و به مرحله حساس و سرنوشت ساز انتخاب رشته رسیده اند. در این مرحله هر داوطلبی نیاز به راهنمایی مشاور یا مشاورانی دلسوز و با تجربه دارد.

در نیمه دوم مرداد پس از گرفتن جواب اولیه کنکور، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ توسط سازمان سنجش اعلام می شود. شما باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما با ورود به سایت سازمان سنجش برای انتخب رشته اقدام کنید.

انتخاب رشته کنکور سراسری را با کمترین هزینه، مراجعه حضوری و غیر حضوری از طریق تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.

برای انتخاب رشته کنکور سراسری و دانلود دفترچه می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

تأثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷

سهمیه های متفاوتی ماننند ۱- سهمیه ایثارگران ۲- سهمیه مناطق ۳- سهمیه بسیج( فقط در دانشگاه ازاد اسلامی).

کشور بر اساس میزان دسترسی به امکانات آموزشی به ۳ منطقه تقسیم می شود. در این تقسیم بندی میزان دسترسی منطقه ۱ از منطقه ۲ بیشتر و منطقه ۲ از منطقه ۳ بیشتر است. سهمیه مناطق از پرجمعیت ترین سهمیه های مؤثر در کنکور سراسری استکه بیشتر داوطلبان کنکور سراسری شامل این سهمیه می باشند.

انتخاب رشته کنکور ریاضی 97

تأثیر سهمیه رزمندگان

رزمندگانی که از تاریخ ۳۱/۶/۵۹ لغایت ۳۱/۶/۶۷ حداقل شش ماه به صورت داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه های جنگ حضور داشته اند، می توانند با مراجعه به ارگان زیربط و دریافت فرم مخصوص این سهمیه و دریافت کد پیگیری ۱۲ رقمی اقدام کنند.

تأثیر سهمیه ایثارگران

جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندانشان، جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندانشان، همسر و فرزندان شهدا و مفقود الاثر، همسر و فرزندگان رزمندگان با ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه سهمیه یثارگران مختص موارد ذکر شده می باشند.

انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷

همان طور که مطلع هستید آزمون کنکور سراسری و آزاد با هم یکی اما انتخاب رشته کنکور سراسری به طور جداگانه از انتخاب رشته دانشگاه آزاد انجام می گیرد. در اعلام نتایج اولیه داوطلبان پس از دریافت کارنامه اولیه، مشاهده رتبه و تراز خود باید برای انتخاب رشته کنکور سراسری باید به سایت sanjesh.org مراجعه و برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز به سایت دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و انتخاب رشته نمایند.

ثبت نام بدون کنکور ۹۷

ثبت نام بدون کنکور ۹۷ متقاضیان و داوطلبان زیادی را در برمی گیرد که در واقع در قالب ۹۰ درصد از رشته ها را شامل می شود. در زیر می توانید لیست رشته ها و شرایط پذیرش را در هر کدام از دانشگاه ها مشاهده نمایید.

رشته های پزشکی و پیراپزشکی

ثبت نام بدون کنکور پیام نور ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۷

معیارهای مهم انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷

همانطور که در پستهای قبلی توضیح داده ایم که گام اول در انتخاب رشته مرحله خودشناسی است. به این معنی که فرد به شناخت از خود، علایق و روحیاتش می پردازد و سنجش خود را در باب رشته ای که می خواهد انتخاب کند انجام می دهد یعنی این که رشته انتخابی فرد باید حتما با میل و علاقه و توانایی شخصی او انتخب شود.

تعیین اهداف یکی دیگر از مراحل انتخاب رشته است. یعنی هدف مورد نظر از انتخاب یک رشته را باید بیابد. دو صورت دارد یا انتخاب رشته خاصی مد نظر هست و برای رسیدن به همان رشته سالها تلاش نموده یا بودن و ادامه تحصیل در یک شهر و یا دانشگاه خاص مد نظر است که تمام رشته های ارائه شده در آنم دانشگاه به ترتیب علاقه و تراز کسب شده باید انتخاب شوند.

اولویت های انتخابی در انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۷

مرحله بعدی دریافت اطلاعات درباره رشته و دانشگاه خاص که در این مرحله بید اطلاعاتی مانند وضعیت بازار کار هر رشته در زمان فارغ التحصیلی شما و وضعیت ادامه تحصیل آن رشته در مقاطع بالاتر مورد پرسش قرار گیرد. که داوطلبان با تجربه درخت دانش جهت ارائه هرگونه اطلاعات در خصوص هر رشته و دانشگاه و بازار کار هر رشته و مقایسه تراز کسب شده داوطلب با رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه از طریق تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از سراسر ایران حاضر به مشاوره و راهنمایی هستند.

رشته های برتر ریاضی

معرفی رشته های برتر ریاضی از بین ۱۰۰۰ داوطلب برتر این گروه آزمایشی در سالهای ایر به ترتیب زیر:

مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، مهندسی نفت، مهندسی هوافضا، مهندسی معماری، فیزیک و علوم کاربردی، ریاضیات و کاربردها، شیمی، مهندسی پزشکی، علوم اقتصادی و … می باشد.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران آگاه و با تجربه درخت دانش با مشاهده درصدها و تراز و رتبه هر داوطلب و آگاهی یافتن از علایق شخصی او رشته های متناسب را به داوطلب پیشنهاد داده و با استفاده از فرمول انتخاب رشته صحیح بهترین انتخاب رشته را برای شما داوطلبان ورود به دانشگاه ها انجام داده و در مسیر پیشرفت و ادامه تحصیل شما را همراهی خواهد نمود.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات کامل درباره رشته، دانشگاه، شهر، بازار کار، ادامه تحصیل در مقاطع مختلف هر رشته با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید و پیشرفت و موفقیت تحصیلی خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

با آرزوی موفقیت برای داوطلبان ورود به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

هیچ نظری وجود ندارد