مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

تاریخ ارسال نوشته: 14 آوریل 2019
انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98
  • آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ از امروز ۲۳ آبان ماه ۹۸
  • مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ دانشگاه آزاد؟(۲۶ آبان ماه ۹۸)
  • شرایط انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸؟(مطالعه مقاله)
  • برترین رشته ها در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸؟(مطالعه مقاله)
  • در انتخاب رشته کارشناسی ارشد چند رشته می توانیم انتخاب نماییم؟(دانلود دفترچه)

در این مقاله قصد داریم به تمامی سوالات داوطلبان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ و رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان پاسخ داده و شما می توانید برای دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۸ کلیک نمایید.

خبر فوری (۲۳ آبان ۹۸)

آغاز انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

داوطلبان از امروز ۲۳ آبان لغایت روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۸ خود از طریق سایت دانشگاه آزاد اقدام نمایند، توصیه می شود برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام و انجام تمامی مراحل انتخاب رشته می توانید با مشاوران درخت دانش از طریق شماره گیری شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ بدون کنکور آزاد استعداد درخشان آغاز شد

امروز شنبه ۵ مرداد ماه ۹۸ انتخاب رشته دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان ۹۸ آغاز شد و داوطلبان می توانند پس از خرید کارت اعتباری آزمون در سایت azmoon.org دانشکاه آزاد به مبلغ ۵۳ هزار تومان تهیه نمایند و با استفاده از کد دسرسی انتخاب رشته مندرج در کارنامه کنکور ارشد ۹۸ خود و مراجعه به سایت نسبت به انتخاب ۱۰۰ کد رشته محل متناسب با مجموعه امتحانی انتخاب نمایند.

توصیه می شود: برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ بدون کنکور و معرفی رشته های جدید تخصصی خود، بر اساس رتبه و تراز دانشگاه آزاد، شانس قبولی را از طریق مشاوران مجرب درخت دانش بالا ببرید، کافیست برای ارتباط با مشاوران مشاوره تحصیلی رایگان درخت دانش از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کد و تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ با آزمون و بدون آزمون

برای دریافت و دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد ۹۸ با آزمون می توانید لیست رشته ها و مجموعه های کد محل دانشگاه ها را از لینک زیر مطالعه نمایید:

www.azmoon.org

تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

بر اساس اطلاعیه سایت سازمان سنجش کشور مهلت انتخاب رشته ارشد ۹۸ دانشگاه های سراسری نوبت روزانه و دوم – پیام نور و غیر انتفاعی تا ۲۳ تبر ماه تمدید شد و همچنین اصلاحیه دفترچه و رشته های جدید (افزایش ظرفیت) اعلام شدند که در ادامه با آن پرداخته ایم.

توصیه می شود: برای انتخاب رشته تخصصی ارشد ۹۸ بر اساس رتبه و دانشگاه، مشاوره انتخاب دوره تحصیلی، معرفی رشته های بدون کنکور و جدید ارائه شده و .. می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس حاصل نمایید.

دریافت اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

امروز ۲۳ تیر ماه ۹۸ اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته ارشد ۹۸ منتشر شد داوطلبان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب رشته و اولویت بندی، شرایط و لیست رشته های کارشناسی ارشد، شرایط آزمون های عملی رشته موسیقی و حتی رشته های بدون کنکور ارشد ۹۸ با مشاوران ما از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ (بدون کد و تلفن ثابت۹ تماس حاصل نمایند و برای دانلود دفترچه ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸

انتخاب رشته ارشد سال ۹۸

انتخاب رشته در آزمون و کنکور سراسری یکی از اصولی ترین و مهم ترین مراحل پذیرش در بزرگترین ماراتن های علمی می باشد، در اینجا سعی بر این داریم پاسخ سوالات بالا را  که سوالات داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشند به طور مفید پاسخ داده و داوطلبان برای انتخاب رشته خود می توانند با مشاورین مجرب درخت دانش تماس حاصل بفرمایند.

آزمون کارشناسی ارشد بدلیل جاری شدن سیل در فروردین ماه سال ۹۸ در بعضی از مناطق کشور با تاخیر اجرا و زمان برگزاری ازمون ۲۳و۲۴ خرداد ماه می باشد. نکته جالب توجه این است که سالهای پیش معمولا انتخاب رشته کارشناسی ارشد خرداد و تیرماه انجام می شد که متاسفانه امسال این انتخاب رشته بر اساس برنامه ریزی معین نمی باشد و همچنین طبق اطلاعات سازمان سنجش احتمالا با تاخیر یک ماهه نتایج اولیه منتشر و انتخاب رشته امکان پذیر باشد.

داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته ارشد ۹۸ می توانند برای دریافت اطلاعات دقیق از طریق کانال تلگرام درخت دانش به روزترین خبرهای آموزشی را نسبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ دریافت نمایند.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد امسال

انتخاب رشته ارشد ۹۸ سراسری با دانشگاه آزاد در دو تایم متفاوت انجام خواهد شد که داوطلبان می توانند برای برای دریافت دقیق اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

سال تحصیلی ۹۸ بدلیل حوادث، اتفاقات اخیر و نداشتن تمرکز کافی برای داوطلبان و متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد انتخاب رشته در خردادماه انجام نخواهد شد و معمولا زمان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

دریافت دفترچه انتخاب رشته

داوطلبان و متقاضیان توجه داشته باشند قبل از انتخاب رشته، با دانلود کردن دفترچه در لینک زیر اطلاعات کامل و کد رشته ها را مشاهده نموده و انتخاب های خود را همزمان با وارد کردن اطلاعات انجام ندهند. دانلود دفترچه انتخاب رشته را فقط در سایت های معتبر دریافت نمایید. داوطلبان و متقاضیان انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای دانلود دفترچه انتخاب رشته و همچنین مشاوره انتخاب رشته ارشد ۹۸ و تعیین اولویت ها می توانند با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشند.

شرایط انتخاب رشته

داوطلبان و متقاضیان بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری کارشناسی ارشد که در مرداد ماه انجام می شود می توانند نسبت به مواد امتحانی آزمون رشته اصلی و شناور خود را به ترتیب اولویت انتخاب نموده و منتظر اعلام نتایج آن باشند.

و شرایط انتخاب رشته آن نسبت به پذیرش در دانشگاه متفاوت می باشد یعنی اینکه دانشگاه آزاد و سراسری جداگانه انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان نسبت به نمره و تراز کسب شده و کارنامه قبولی خود می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

انجام دادن انتخاب رشته کار مشکلی نیست اما اولویت بندی دانشگاه ها و انتخاب ها مهم ترین مرحله یک انتخاب رشته می باشد. مشاورین مجرب درخت دانش در تممی مراحل انتخاب رشته همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ و بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت سوالات خود را و انتخاب رشته خود را بدون نیاز به حضور در محل انجام دهید و در صورت تمایل به مشاوره حضوری می توانید از طریق شماره تلگرام ۰۹۳۳۲۳۶۶۳۰۱ ساعت و تایم خود را برای مشاوره حضوری رزرو نمایید.

انتخاب رشته خود را به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.

ویرایش انتخاب رشته

بعد از انتخاب رشته و ثبت کد رشته های انتخابی نسبت به علاقه و موقعیت دانشگاه بر اساس درجه علمی می توانید انتخاب رشته خود را ویرایش کنید. ویرایش کردن اطلاعات انتخاب رشته به مدت زمان محدود می باشد، در صورتی که داوطلبان در زمان مقرر اقدام به ویرایش انتخاب رشته خود نکنند مهلت ویرایش را از دست داده و زمانی برای ویرایش نخواهند داشت.

برای بررسی اولویت های انتخاب رشته به ترتیب فاکتورهای موجود پیشنهاد می کنیم با مشاوران درخت دانش در ارتباط باشید.

ثبت نام بدون کنکور ارشد ۹۸

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد از طریق سه عنوان استعدادهای درخشان، دانشگاه فراگیر پیام نور، بورسیه دانشگاه انجام می گیرد که معمولا هر سال با ظرفیت های متفاوتی این پذیرش ها انجام می شود. ورودی های مهرماه و بهمن ماه پذیرش های بدون کنکور انجام میگیرد که دانشگاه ها با توجه به ظرفیت ها و صندلی های خالی این پذیرش ها را انجام خواهند داد. اما سوابق تحصیلی در پذیرش های دانشگاه ها کمی متفاوت می باشد و تعداد داوطلبان و متقاضیان در هر رشته سوابق تحصیلی را برای پذیرش تحت تاثیر خود قرار می دهد.

داوطلبان و متقاضیان بدون کنکور ارشد ۹۸ می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند و یا بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد ۹۸

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۹۸

 انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هم در سال تحصیلی ۹۸ با تاخیر به نسبت سالهای گذشته انجام خوهد شد داوطلبان برای تغییر زمان برگزاری آزمون و زمان اعلام نتایج آزمون وزارت بهداشت می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد ۹۸

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل آزمون تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دتری تخصصی، زمان برگزاری آزمون ها، شرایط و برنامه ریزی های درسی همراه شما خواهند بود. با توجه به اینکه شرایط و زمان برگزاری آزمون ها در سال تحصیلی ۹۸ با کمی تغییرات مواجه شده است پیشنهاد می کنیم برای دریافت به روز ترین خبرهای آموزشی در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش عضو شوید.

هیچ نظری وجود ندارد