مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی

تاریخ ارسال نوشته: 16 فوریه 2019
انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی
  • مشاوره انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی؟(مطالعه مقاله)
  • زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی سال ۹۸؟
  • لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی؟(مطالعه مقاله)
  • شرایط انتخاب رشته بهمن ماه کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی؟
  • زمان انتخاب رشته با آزمون گروه علوم پزشکی بهمن ماه ۹۷؟

انتخاب رشته داوطلبان و متقاضیان  آزمون کارشناسی ناپیوسته علوم پزشکی بهمن ماه ۹۷ در تاریخ ۲۴ بهمن ماه آغاز و تا تاریخ ۳۰ بهمن ادامه خواهد داشت، انتخاب رشته باید متجانس و براساس آزمون کارشناسی ناپیوسته و مدرک فارغ التحصیلی داوطلبان باشد.

نتایج انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ اعلام شد برای مشاهده نتایج بر روی سایت اعلام نتایج azmoon.net کلیک نمایید.

راهنمای پذیرفته شدگان انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد برای اطلاع می توانید بر www.azmoon.org مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی کلیک نمایید، برای اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری و همچنین لیست رشته های با آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی ۹۸ کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی، ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور آزاد ۹۸ حتما تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی سال ۹۸

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌ نام و شركت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال ۱۳۹۸ مي‌رساند كه ثبت‌ نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی براي شركت در آزمون کارشناسی ناپیوسته علوم پزشکی ۹۸ از طريق پايگاه اطلاع‌ رساني سایت sanjesh.org از تاريخ ۹۸/۰۲/۱۰ آغاز و تا تاريخ ۹۸/۰۲/۱۶ پايان مي‌پذيرد.

عناوين رشته‌هاي امتحاني پذيرش با آزمون و رشته‌ هاي تحصيلي پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي (با معدل كل كارداني) در آزمون فوق، به شرح جدول ذيل مي‌باشد.

زمان برگزاری آزمون رشته های پیراپزشکی کارشناسی ناپیوسته ۹۸

زمان برگزاری آزمون رشته های پیراپزشکی کارشناسی ناپیوسته ۹۸ آزمون رشته‌هايي كه پذيرش آنها «با آزمون» صورت مي‌گيرد در روز جمعه مورخ ۹۸/۰۵/۱۱ برگزار خواهد شد.

انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته گروه علوم پزشکی

تعدادی از رشته ها از جمله تکنسین اتاق عمل، هوشبری، مامایی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی و بهداشت عمومی در دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به کارشناسی با آزمون پذیرش و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی رشته های مذکور تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت. داوطلبان می توانند برای ادامه تحصیل خود در رشته های مذکور انتخاب های خود را به اتمام برسانند.

نکته قابل توجه این است که انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی باید رشته مرتبط می باشد. در صورتی که رشته نامرتبط انتخاب شود بدلیل محدود بودن پذیرش شانس قبولی به حداقل می رسد.

لیست رشته های با آزمون کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی آزاد

رشته های با آزمون گروه علوم پزشکی در طی سالهای اخیر در مقطع کارشناسی ناپیوسته با تنوع بیشتری به نسبت انتخاب رشته بهمن ماه ۹۷ همراه بوده و دانشگاه های که این رشته های را پذیرش می کنند با محدودیت بالا انجام میگیرد و متقاضیان و داوطلبان برای این واحدها زیاد می باشد.

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی

رشته ها را در دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی می توانید مشاهده نمایید که در اینجا می توانیم لیست رشته ها را که شامل:

  • تکنولوژی اتاق عمل
  • هوشبری
  • علوم آزمایشگاهی
  • مامایی
  • بهداشت عمومی

می باشند که داوطلبان می توانند بر اساس موقعیت مکانی خود برای انتخاب رشته اقدام نمایند.

لیست رشته های با آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی ۹۸ علوم پزشکی

لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی 98 علوم پزشکی
لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی ۹۸ علوم پزشکی

داوطلبان کاردانی به کارشناسی گروه علوم پزشکی می توانند برای انتخاب رشته خود با مشاوران تحصیلی درخت دانش از طریق شماره تماس ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشند.

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه ۹۷ گروه علوم پزشکی اغاز شد.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی

نتایج انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی در تاریخ ۴ اسفند ماه اعلام خواهد شد داوطلبان می تواننند از طریق سایت درخت دانش و یا سنجش دانشگاه آزاد نتایج خود را مشاهده نمایند. به محض اعلام نتایج انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی در کانال تلگرام درخت دانش اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

شرایط انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی

با توجه به اینکه تمامی داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی گروه علوم پزشکی شرکت کرده و در جلسه آزمون حضور داشته اند می توانند انتخاب رشته خود را تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه به انجام برسانند، نکته قابل توجه این است که تمامی داوطلبان باید انتخاب های خود را براساس رششته فارغ التحصیلی خود انجام دهند که شانس قبلولی آنها بیشتر باشد.

داوطلبان بعد از مراجعه کردن به سایت دانشگاه آزاد(azmoon.org) می توانند لیست رشته را مشاهده کرده و بعد از مشاهده در صورتی که رشته مورد نظر آنها ارائه شده باشد اقدام به خرید کارت اعتباری نمایند. مبلغ خرید کارت اعتباری برای انتخاب رشته ۳۸۰۰۰ هزارتومان می باشد.

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی خود را به مشاورین درخت دانش بسپارید.

مشاوره انتخاب رشته علوم پزشکی تحصیلی درخت دانش

مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی و همچنین ثبت نام ها بدون کنکور رشته پزشکی و پیراپزشکی، تحصیل در رشته های پزشکی خارج کشور همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعات بیشتر از ثبت نام بدون کنکور سال تحصیلی ۹۸ هم می توانید از طریق شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون نیاز به گرفتن کد تماس حاصل بفرمایید.

هیچ نظری وجود ندارد