hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

Oct 2017

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

انتخاب رشته تربیت معلم No ratings yet.

انتخاب رشته تربیت معلم

سوالات مهم و پرتکراری که داوطلبان دانشگاه فرهنگیان و انتخاب رشته تربیت معلم با مشاوره تحصیلی درخت دانش تماس گرفته اند و سوال پرسیده اند:

آیا تکمیل ظرفیت تربیت معلم و دانشگاه فرهنیان برای سال 97 داریم؟(بله داریم)

سرایط انتخاب رشته تکمیل ظرفیت تربیت معلم سال 97؟(مطالعه مقاله)

ظرفیت دانشگاه های فرهنگیان برای سال 97 ؟

با کدام رشته شانس قبولی بیشتری در دانشگاه فرهنگیان داریم؟

انتخاب رشته تربیت معلم چگونه انجام شود؟

نمره علمی و یا تراز نمره قبولی در مناطق برای دانشگاه فرهنگیان چگونه می باشد؟

ظرفیت پذیرش برای دانشگاه فرهنگیان چگونه می باشد؟

رتبه قبولی در منطقه 3 برای دانشگاه فرهنگیان؟

زمان مصاحبه علمی دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم ؟

انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه فرهنگیان 97؟

معدل لازم برای پذیرش در تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان؟

سن افراد برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان؟

رشته های مرتبط به آموزش پرورش بدون کنکور دانشگاه آزاد 97؟

و … ؟؟

“در این مقاله سعی داریم سوالات دوستان را به صورت منظم و کوتاه پاسخ دهیم”

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 97 آغاز شد(21 آبان 97)

به اطلاع كليه داوطلباني انتخاب رشته تکمیل ظرفیت تربیت معلم كه در کنکور سراسري سال 1397 شركت كرده و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند، مي‌رساند وزارت آموزش و پرورش پس از اعلام نتايج نهايي کنکور سراسری علاوه بر ظرفيت‌هاي‌ مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) و اصلاحيه‌هاي بعدي آن، براي پذيرش دانشجو اعلام ظرفيت نموده و یا متقاضی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در بعضی از كدرشته محل‌هاي مربوط به پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي تهران شده است كه با توجه به تأييد پذيرش توسط دفتر گسترش آموزش عالي، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری می توانند بنا به شرایط ذکر شده در پایین نسبت به انتخاب رشته تربیت معلم خود افقدام نمایند.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت تربیت معلم شامل چه کسانی می شود؟

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیری شهید رجایی شامل داوطلبانی که دارای تراز نمره بالاتر از 6500، معدل کل متوسطه 15 و دارای سلامت کامل جسمی و روان می باشد.

مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت انتخاب رشته تربیت معلم(دانشگاه فرهنگیان)

مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت انتخاب رشته تربیت معلم از امروز دوشنبه 21 آبان 97 تا یک شنبه آینده 27 آبان 97 می باشد، به داوطلبان توصیه می شود که در اسرع وقت نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان خود اقدام نمایند.

“انتخاب رشته بر اساس تراز نمره دانشگاه و بر اساس ظرفیت های دانشگاه و رشته را به مشاوران مجرب با تجربه درخت دانش بسپارید”

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان امروز دوشنبه بر روی سایت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم قرار گرفت و داوطلبین می توانند برای دریافت و یا دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت فرهنگیان یا به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند یا بر روی لینک زیر کلیک نمایند:

دفترچه رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

رای ارتباط با مشاوران تحصیلی درخت دانش و اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان، رتبه های لازم قبولی، حداقل تراز نمره برای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و .. می توانید با کمترین هزینه، تماس با شماره 9099072943 از تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد راهنمایی های لازم خود را دریافت نمایید.

ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 97

 • گروه ریاضی فیزیک 3621 نفر
 • گروه علوم تجربی 5203 نفر
 • گروه علوم انسانی 13898 نفر

بر اساس ظرفیت دانشگاه فرهنیان امسال شرکت کنندگان علوم انسانی حدودا چهار برابر شرکت کنندگان ریاضی فیزیک و دو نیم برابر شرکت کنندگان علوم تجربی شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارند.

سوال مهمی ک برای داوطلبین و متقاضی رشته های نیمه متمرکز دانشگاه فرهنگیان پیش می آید این است که:

چطوری در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان قبول شویم؟

همان طور که اطلاع دارید رشته های نیمه متمرکز دانشگاه فرهنگیان و انتخاب رشته تربیت معلم دارای مصاحبه است که مهمترین مرحله برای پذیرش در رشته های دانشگاه فرهنگیان می باشد، به عنوان مثال موارد زیادی داشتیم که با رتیه های پایین مورد پذیرش قرار گرفته اند ولی متاسفانه نتوانستند سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان را پاخ داده و مورد پذیرش دانشگاه فرهنگیان قرار بگیرند.

“برای اطلاع از سوالات مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان و انتخاب رشته تربیت معلم می تواند با مشاوران دانشگاه فرهگنیان درخت دانش در تماس باشید”

انتخاب رشته تربیت معلم

شغل معلمی در جامعه همواره یکی از شغلهای شریف و فرهنگی به شمار آمده است و باور کلی این است که جامعه ای می تواند آینده بهتری داشته باشد که بتواند نیروهای انسانی و متخصص بیشتری برای آینده تربیت کند و این امر از گذشته تا به امروز توسط معلمان صورت گرفته است در دهه های گذشته انتخاب معلمان در دوره دبیرستان صورت می گرفت و به آن دوره دانشسرا می گفتند که معادل دیپلم الان به حساب می آید بعد از چند از سال دانش آموزان در انتخاب رشته دانشگاه رشته تربیت معلم را انتخاب می کردند و پس از اخذ گزینش از آنها دو سال در مراکز تربیت معلم تحصیل می نمودند و با گرفتن مدرک کاردانی به عنوان معلم شروع به تدریس در مدارس می نمودند.

برای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

انتخاب رشته کنکور سراسری 97

هم زمان دانش آموزانی که در رشته های دبیری پذیرش می شدند پس از چهار سال تحصیل در صورت تعهد آموزش و پرورش استخدام می شدند.

در سالهای اخیر دانشگاه فرهنگیان جایگزین مراکز تربیت معلم سابق گردیده است و دانش آموزان در این دانشگاهها مهارتهای لازم برای شغل معلمی را آموزش می بینند. در حال حاضر دانشگاه فرهنگیان با توجه به اینکه در همه مراکز استانی فعالیت دارد یکی از بزرگترین مراکز آموزشی در کشور می باشد. همچنین دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران نیز یکی دیگر از مراکز تربیت دبیر در کنار دانشگاه فرهنگیان به شمار می آید.

انتخاب رشته تربیت معلم

شرایط و ضوابط انتخاب رشته تربیت معلم

داوطلبان کنکور جهت انتخاب رشته تربیت معلم می باست در هنگام ثبت نام در کنکور سراسری علاقمندی خود را در فرم ثیت نام رشته های تربیت معلم اعلام کرده باشند.(انتخاب رشته کنکور سراسری 97 بدون تیک زدن گزینه امکان پذیر می باشد)  پس از اعلام نتایج اولیه کنکور داوطلبان می توانند در فرم انتخاب رشته نسبت به انتخاب رشته تربیت معلم و وارد کردن رشته های مورد علاقه در فرم انتخاب رشته اقدام نمایند. در صورت واجد شرایط بودن داوطلبان و کسب نمره در گزینش آموزش و پرورش دانشجویان این دانشگاه، به استخدام آموزش و پرورش در می آیند و هزینه های تحصیلی آنها مانند هزینه خوابگاه و غذا توسط این وزراتخانه انجام می گیرد. همچنین داوطلبان پسر در صورت تغییر نکردن قانون فعلی از انجام خدمت سربازی معاف می گردند.

تعدادی از رشته ها بدون کنکور از جمله آموزش و پرورش ابتدایی، مشاوره، روانشناسی تربیتی و … را در لینک زیر می توانید مشاهده نمایید.

رشته های بدون کنکور 97

شرایط عمومی پذیرش در دانشگاه فرهنگیان :

نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات همچنین الکل

داوطلب بایستی سابقه کیفری و محکومیت موثر را نداشته باشد.

داشتن حسن شهرت و اخلاق نیک و تمامی صفات معلمی

اعتقاد داشتن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیانی که در قانون اساسی شناخته شده است.

داشتن سلامت جسمانی و روانی و همچنین دارا بودن توانایی مورد نیاز برای انجام کار معلمی

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی

شرایط اختصاصی و تبصره ها

داوطلب بایستی گواهینامه پیش دانشگاهی خود را اخذ کرده باشد.

همچنین توجه داشته باشید که می بایست به هیچکدام از نهاد ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی تعهد و یا رابطه استخدامی نداشته باشید.

داوطلبان بایستی در کنکور سراسری در زیرگروه مربوطه رتبه علمی 6500 و بالاتر را کسب کرده باشید.

معدل کل سه سال دوران دبیرستان را بایستی با معدل 15 و بالاتر گذرانده باشید. و آن دسته از داوطلبانی که مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای را دریافت نموده اند بایستی معدل متوسطه را با معدل کل 15 گذرانده باشند.

تنها متولدین سال 1375 به بعد می توانند متقاضی شوند(انتخاب رشته تربیت معلم) یعنی 20 سال تمام در بدو ورود داشته  باشند. البته با توجه به اعتراضاتی که در این مورد شده است به احتمال بسیار زیاد سن پذیرفته شدگان طبق روال سال های قبل به 22 سال باز گردانده شود این موضوع در دفترچه انتخاب رشته در شهریور ماه اعلام خواهد شد.

تبصره ها

تبصره : توجه داشته باشید که هرگونه سوابق کاری یا خدمت سربازی به سقف سنی افزوده نخواهد شد.

داوطلب تنها در استان بومی خود پذیرفته می شود . بومی بودن داوطلب در رشته های مورد پذیرش ، در آموزش و پرورش استان مورد پذیرش((بومی استانی)) براساس ملاک های تعیین شده در دفترچه شماره 2 آزمون

تبصره: توجه داشته باشید که اگر محل دریافت مدرک تحصیلی سه سال اخر دبیرستانتان در یک بخش ، شهر و یا استان نباشد. بخش یا شهر و استان محل تولدتان به عنوان استان بومی شما لحاظ خواهد شد.

تبصره ی دیگری برای ان دسته از داوطلبانی است که محل تحصیلاتشان در خارج از کشور بوده است استان بومی این افراد تهران لحاظ می گردد.

مدرک لازم برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان

نکته ی مهمی که می بایست در ابتدا توجه کنید این است که تمامی داوطلبانی که مدرک کاردانی و کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته و حتی مقاطع بالاتر را در دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیر دولتی اعم از پیام نور ، غیرانتفاعی ، شبانه ، دانشگاه های ازاد و … دریافت نموده اند امکان تحصیل در هیچ یکی از رشته های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را ندارند.

تبصره : افرادی که مدرک کاردانی پیوسته خود را از آموزشکده های فنی و حرفه ای مجاز به شرکت دریافت نموده اند می توانند در دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته نمایند.

توجه داشته باشید که داوطلبان بایستی تعهد ده ساله به منظور عدم خروج برون استانی از استانی که در آن استخدام می شوند را می دهند.

همچنین داوطلبان در مصاحبه اختصاصی می بایست موفق عمل کرده و امتیاز مورد نیاز را کسب نمایند.

نخبگان علمی و مهارتی ، مخترعان ،مبتکران و برگزیدگان علمی در صورتی که نمره را در حد نصاب کسب نمایند در مصاحبه علمی امتیاز به آن ها تعلق خواهد گرفت.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

شما داوطلبان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 97، انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 می توانید با کارشناسان سامانه تخصصی درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 تماس بگیرید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش شامل:

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

 

Please rate this

درباره نویسنده :

47 نظر

 1. هادی سپتامبر 28, 2017 در7:27 ق.ظ- پاسخ

  خیلی عالیه

 2. انا نوامبر 11, 2017 در7:42 ب.ظ- پاسخ

  سلام میشه در انتخاب رشته استان غیربوم رو هم انتخاب کرد؟

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در9:12 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   رشته های فرهنگیان و تربیت معلم بومی پذیر هستند

  • Zahra Valipoor نوامبر 12, 2017 در9:13 ق.ظ- پاسخ

   سلام دوست عزیز
   رشته های فرهنگیان و تربیت معلم بومی پذیر هستند.

 3. انا نوامبر 11, 2017 در7:43 ب.ظ- پاسخ

  معلمی منظورمه

 4. علیرضا ژانویه 14, 2018 در6:47 ب.ظ- پاسخ

  سلام ببخشید میشه یکمی بیشتر راجب این بومی توضیح بدید؟؟؟ ممنون میشم.

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:57 ب.ظ- پاسخ

   درود
   دررابطه به بومی بودن افرادبومی درهرشهرازشانس قبولی بیشتری برخوردارتد

 5. mohammad ژانویه 24, 2018 در12:46 ب.ظ- پاسخ

  یکی کمکم کنه..رشته معماری خوندم دیپلم گرفتم دانشگاه هنوز نرفتم ولی ثبت نامشو کردم..نمیخام رشتمو…باید تغییر رشته بدم ب تربیت معلم متولد4/1/78هستم تقریبا دوساله ک دبپلممو گرفتم شرایط مالیم درست نبود نتونستم همون موقع برم هرکی میدونه کمکم کنه خواهشا زندگیم رو هواست 09360290115 شماره خودمه هرجور شده حتی با پیامک کمکم کنین

 6. پریا ژانویه 24, 2018 در1:50 ب.ظ- پاسخ

  سلام ، نمیدونم من اشتباه متوجه شدم یا نه واقعا اینطور است که تا بیست سال کامل نداشته باشیم نمیتونیم در دانشگاه تربیت معلم تحصیل کنیم آیا درست است ؟؟؟؟

  • الهه سپتامبر 5, 2018 در10:22 ب.ظ- پاسخ

   نه حداکثرسن 20بوده الان22شده.به محض فارغ التحصیلی کنکورمیدیداگرقبول شدیدمیریدمصاحبه واگرپذیرفته شدیدوارددانشگاه میشید

 7. صادق فوریه 2, 2018 در11:40 ق.ظ- پاسخ

  با معدل کل کمتر نمیشه به ریشته راه یافت ؟

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:55 ب.ظ- پاسخ

   درود
   برای رشته هایی مثل علوم تجربی ریاضی فیزیک وعلوم انسانی نیاز به معدل بالاومیانگین بالاست

 8. راد آوریل 26, 2018 در12:55 ب.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلمم فنی حرفه ای بوده و کاردانی و کارشناسی هم دانشگاه آزاد خوندم برای ارشد نمیشه تربیت معلم شرکت کنم؟

  • Behnam QaderPour جولای 22, 2018 در2:48 ب.ظ- پاسخ

   درود
   نبایدفارغ التحصیل از دانشگاه دیگرباشدیکی ازشرایط تربیت معلم است

 9. M ژوئن 25, 2018 در1:55 ب.ظ- پاسخ

  سلام من رشته ام هنرستانيه و الان کارداني ناپيوسته ميخونم خب نميتونم بيام اين دانشگاه چکار کنم يعني از صفر شروع کنم ديپلم نظري بگيرم ؟؟چه راهي و بايد برم؟؟؟

  • Mobin Hosseini ژوئن 26, 2018 در9:44 ق.ظ- پاسخ

   درود
   تربیت معلم و باید از طریق کنکور سراسری وارد شد

 10. ملیسا ژوئن 30, 2018 در12:18 ق.ظ- پاسخ

  خیلی خوب بود

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:20 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ممنون ازنظرلطف شما

  • Behnam QaderPour جولای 18, 2018 در4:43 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ممنون ازنظرلطفتون

 11. آگوست 1, 2018 در11:34 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید

  من امسال کنکور ۹۷ دادم (در منطقه ۳ با معدل کل دیپلم ۱۶.۳۴ و با رتبه ۳۴۸۷۵ ) کسب نمودم و تمام رشته ها را آوردم ولی در قسمت تربیت معلم برام غیر مجاز نوشته است و من به آن علاقه دارم

  آیا راهی دیگری برای انتخاب رشته تربیت معلم هست یا نه؟

 12. علیرضا سپتامبر 20, 2018 در3:47 ق.ظ- پاسخ

  سلام من معدل دبیرستانم سال اول 13 سال دوم 15.10 سال سوم 15.14 هست و رشته تولیدلت گلخانه ای یا همون کشاورزی در دوران دبیرستان بوده الانم دارم فوق دیپلم میگیرم در دانشکده کشاورزی ، رشته
  کاردانی فنی باغبانی-تولیدات گلخانه ای ، مقطع
  کاردانی فنی
  متولد 6 7 1377 هستم میخواستم بیینم میتونم بعد گرفتن مدرکم یعنی سال دیگه برای تربیت معلم ثبت نام کنم?چطوری?
  البته پدرم جانبازم است اگه تاثیری داره

  • Behnam QaderPour سپتامبر 24, 2018 در1:02 ب.ظ- پاسخ

   درود
   داشتن مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی برای شرکت در آزمون سراسری 98الزامی است

 13. مهدخت نوامبر 8, 2018 در5:12 ب.ظ- پاسخ

  سلام
  من دیپلم معماری دارم و دوره کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی رو گذروندم و مدرک گرفتم .. امکانش هست در دانشگاه تربیت معلم پذیرش شم ؟؟؟ یا باید حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشم.

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در1:09 ب.ظ- پاسخ

   سلام برای شما امکان پذیر نیست و باید اقدام کنید برای پیش دانشگاهی

 14. رها نوامبر 11, 2018 در12:49 ب.ظ- پاسخ

  سلام وقتتون بخیر .من مدرک کاردانی رشته نرم افزار رو از دانشگاه روزانه گرفتم .امکان داره که برای تربیت معلم اقدام کنم؟اخه تو تبصره گفته شده کسایی ک مدرک کاردانی و کارشناسی رو چ از دانشگاه غیردولتی و چه دولتی دارن نمیتونن شرکت کنن.درسته؟
  بعد اینکه معدل کاردانی من زیر ۱۵ شده نمیتونم شرکت کنم؟ و اینکه اگه پیش انسانی بگیرم کافیه یا که نه باید دیپلم انسانی رو بگیرم؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 12, 2018 در12:59 ب.ظ- پاسخ

   درود دوست عزیز برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید با شماره 9099072943 تماس حاصل بفرمایید

 15. ابوالفضل نوامبر 16, 2018 در4:02 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید

  من امسال کنکور ۹۷ دادم
  تمام شرایط به غیر از تراز 6500 رو دارم
  5 درصد سهمیه در کنکور هم دارم ( سهمیه جانبازی )
  به دبیری هم علاقه دارم

  میشه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم و شانسی برای قبولی من هست ؟

  • Mobin Hosseini دسامبر 15, 2018 در11:06 ق.ظ- پاسخ

   سلام
   فعلا مشخص نیست برای تکمیل ظرفیت دوست عزیز باید منتظر باشید

 16. ابوالفضل نوامبر 16, 2018 در4:09 ب.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید

  من امسال کنکور ۹۷ شرکت کردم
  به دبیری علاقه دارم و تمام شرایط به غیر از تراز 6500 رو دارم
  5 درصد سهمیه کنکور رو هم دارم

  میشه تو تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم و قبول بشم ؟

  • Mobin Hosseini نوامبر 26, 2018 در3:31 ب.ظ- پاسخ

   درود
   ازشرایط دانشگاه فرهنگیان بایدنمره کل 6500داشته باشید

 17. Masaf نوامبر 23, 2018 در2:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام امکان داره با نمره علمی زیر 6500 از تکمیل ظرفیت دراومد؟!

  • Mobin Hosseini نوامبر 24, 2018 در2:21 ب.ظ- پاسخ

   درود
   بله ولی بازبستگی به ظرفیت پذیرش دارد

 18. سولین دسامبر 27, 2018 در1:20 ق.ظ- پاسخ

  سلام خسته نباشید
  خواهش میکنم به این سوالم پاسخ بدید
  من رشته انسانی معدل دهم ۱۲ و یازدهم ۱۴ و واحد مانده دارم اما امسال دوازدهم درسامو خوب میخونم امکان قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارم؟؟؟ کدوم معدل مهمه نهایی یا معدل میانگین این سه سال متوسطه

  • Mobin Hosseini دسامبر 27, 2018 در10:09 ق.ظ- پاسخ

   درود
   معدل کتبی نهایی مهم است

 19. زینب ژانویه 7, 2019 در8:28 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دوازدهم حسابداری هستم میتونم واسه کنکورتربیت معلم شرکت کنم؟یافقط بایدازرشته نظری باشه؟

  • Mobin Hosseini ژانویه 7, 2019 در9:51 ق.ظ- پاسخ

   درود
   رشته نظری که می فرمائیدعلوم تجربی ریاضی یاانسانس می باشد

 20. امیررضا ژانویه 14, 2019 در1:59 ق.ظ- پاسخ

  سلام
  من دیپلم ریاضی دارم
  متولد آذر هفتاد و پنجم
  چطوری میتونم برم دروس علوم انسانی رو درس بدم؟

 21. امیر محمد مارس 2, 2019 در8:45 ب.ظ- پاسخ

  سلام من متولد 13،12،1378ام و الان دارم کارشناسی میخونم دانشگاه دولتی ایا میتونم تو کنکور 99 رشته دانشگاه فرهنگیان روانتخاب کن و مشکلی پیش نیاد

  • Mobin Hosseini مارس 3, 2019 در11:08 ق.ظ- پاسخ

   سلام نه متاسفانه امکان پذیر نیست برای شما

 22. زهره مارس 27, 2019 در4:53 ق.ظ- پاسخ

  سلام.ببخشید یرای تکمیل ظرفیت کی بایداقدام کرد؟و اینکه برای تربیت معلم رشته تجربی در نهایت چیو میشه تدریس کرد و برای چ پایه ای!؟ینی اگ رشتت تجربی باشه معلم چی میشی؟؟لطفا جواب بدین

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در3:48 ب.ظ- پاسخ

   درود
   شما اگر بخواهید رشته های دانشگاه تربیت معلم را انتخاب نمایید بستگی به مقطعی که در آن قبول خواهید شد در درس های علوم تجربی تدریس خواهید کرد شما می توانید برای اطاعات بیشتر در مورد نحوه برنامه ریزی برای قبولی در رشته های تربیت معلم و همچنین انتخاب رشته تخصصی کنکور سراسری 98 با مشاوران درخت دانش ارز طریق شماره 9099072943 (بدون پیش شماره و با تلفن ثابت)تماس بگیرید.

 23. مبینا مارس 30, 2019 در11:16 ق.ظ- پاسخ

  سلام من دیپلم معماری دارم ۱سال برای کارانی دانشگاه رفتم ولی به دلیل مشکل مالی ادامه ندادم .الان میخوام کنکور انسانی بدم برای تربیت معلم . میشه؟

  • Mobin Hosseini آوریل 7, 2019 در2:04 ب.ظ- پاسخ

   سلام خیر شما برای شرکت در آزمون رشته انسانی باید دارای مدرک کاردانی باشید و یا پیش دانشگاهی داشته باشیدو همچنین شرایط سنی شما مناسب باشد.

 24. Elahe آوریل 25, 2019 در2:31 ب.ظ- پاسخ

  سلام من متولد ۷۸ هستم و کاردانیمو با معدل پایین ۱۵ از دانشگاه سراسری روزانه میگیرم…میتونم با همین مدرک از دانشگاه فرهنگیان کنکور بدم؟
  یا میتونم با مدرک انسانی تو کنکور ۹۹ شرکت کنم؟

  • Mobin Hosseini آوریل 29, 2019 در11:02 ق.ظ- پاسخ

   سلام شما باید کنکور سراسری 99 بدید و دانشگاه فرهنگیان هم مجوز انتخاب و ندارید از لحاظ سنی و و از لحاظ مدرکتون

 25. M می 24, 2019 در5:19 ب.ظ- پاسخ

  سلام من در رشته معارف درس میخونم …برای تربیت معلم چه درس هایی برای ما که رشتمون معارفه هست ینی ما معلم چه دروسی میشیم و رتبه مون باید تو چه درسی بالا باشه؟؟؟؟؟

  • Mobin Hosseini می 26, 2019 در12:36 ب.ظ- پاسخ

   سلام و عرض ادب
   رشته معارف باید بیشتر دروس دینی عربی رو مطالعه نمایید و همچنین ادبیات

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.