مطالب تصادفی

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت زمان اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ؟ شرایط و زمان ثبت نام کنکور...

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه انجام دهیم؟ زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 دفترچه...

ضرایب دروس امتحانی پایه دهم

ثبت نام آزمون تیزهوشان سال ۹۹

در این مقاله سعی داریم شرایط و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان را خدمت داوطلبان عزیز به صورت مفید توضیح...

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹

چگونه انتخاب رشته کنیم؟ (مطالعه مقاله) ملاک های انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99؟ انتخاب...

انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷

تاریخ ارسال نوشته: 14 جولای 2018
انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری 97

انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷

رشته تجربی با بیشترین آمار شرکت کنندگان در کنکور سراسری و آزاد بازار گرمی در انتخاب رشته از بین دیگر شاخه ها دارد. زیرا که در سالهای اخیر بازار کار خوبی داشته و با تنوع رشته پذیرش در این رشته ها زیاد بوده است.

دغدغه کنکوریها این است که چطور با رتبه ی خود در دانشگاه مدنظر در رشته مورد علاقه قبول شوند و با انتخابی صحیح به اهداف بزرگتر برسند.

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد خود را با هر رتبه و تراز نمره ای به مشاوران درخت دانش بپسارید.

انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری 97

کارنامه انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷

کارنامه انتخاب رشته تجربی مدتی بعد از اعلام نتایج منتشر می شود. و داوطلبان انتخاب رشته سراسری ۱۵۰ کد رشته محل می توانند برگزینند. رشته های زیرگروهی را که در آن فرد نمرات و درصدهای بالایی را کسب کرده است بهترین راه این است که رشته های آن زیر گروه را در اولویت قرار دهند. زیرا که با شانس قبولی بیشتری روبه رو خواهند شد.

عوامل موفقیت در انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷

  • مانند تمامی گروه ها علاقه شرط اول و مهم در انتخاب رشته و موفقیت در دوران تحصیل است. اگر رشته ای به خاطر علاقه انتخاب شود نتیجه این انتخاب صحیح را می توان در تمام مراحل زندگی احساس کرد. از همان ابتدا که با عشق و علاقه می تواند در کلاس حضور پیدا کرده و به خاطر کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته موردنظر خود تلاش می کند و هیچگاه از تلاش خسته و نا امید نمی شود. در زمانی که در رشته مورد علاقه خود وارد بازار کار می شود این علاقه باعث می شود که خستگی ناپذیر بوده و پله های ترقی شغلی را نیز طی نماید.(انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷)
  • در انتخاب رشته باید حتما از رشته مورد نظر به شناخت کامل برسید و تمام زوایای شغلی کار و بازاری آن رشته را در نظر بگیرید. به خصوص در رشته تجربی این موضوع دارای اهمیت بیشتری است زیرا که بسیاری از رشته های دانشگاهی گروه تجربی در محیط آزمایشگاهی و بیمارستانی و … پذیرش می شوند. اگر دانشجویی روحیه متناسب با این محیط ها نداشته باشد نمی تواند موفق شود. بعضی از افراد به دلیل این که به دیدن خون حساس هستند، حتی در صورت قبول شدن و شروع به تحصیل بعد از مدتی انصراف داده و نمی توانند ادامه دهند.(انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷)
  • وجود یک سری تسهیلات و امکانات (خوابگاه، سرویس حمل و نقل دانشجویان، سلف سرویس دانشگاه ،انتقالی و مهمان شدن برای دانشگاهی دیگر، تسهیلات وامهای اعطایی، بخشودگی شهریه و هزینه های جانبی و …) در بعضی موارد به دانشجویان خاص یک رشته تعلق می گیرد. در انتخاب رشته ها(انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۹۷) و امکانات متعلقه به هر رشته دقت و توجه کافی داشته باشید.

دفترچه انتخاب رشته تجربی

وارد کردن کد رشته محل ها در فرم انتخاب رشته دقت بالایی نیاز دارد. زیرا که وارد کردن یک رقم به اشتباه سرنوشت انسان را می تواند تغییر دهد. پس لازم است قبل از وارد کردن در فرم نهایی انتخاب رشته، ابتدا آن را در برگه ای جداگانه نام رشته، نام دانشگاه، کد هر رشته  را نوشته و آن را خوب چک کنید.

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

برای انتخاب رشته منظم و هدفمند خود می توانید با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

سازمان سنجش راهنمای عملی انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۶ به منظور ساده سازی شرکت در مراحل آزمون سراسری از ثبت نام تا انتخاب رشته را به طور تصویری منتشر کرد. این راهنما انتخاب رشته را برای داوطلبان آسان می کند. بخش اول این راهنمای عملی شامل دریافت کارنامه آزمون سراسری، اطلاعات ثبت نامی فرد، کارنامه آزمون سراسری، چگونگی اعلام رشته های انتخاب به سازمان سنجش و و بخش دوم راهنمای عملی مربوط به آشنایی با مقررات انتخاب رشته شامل:

شرایط آزمون سراسری، آشنایی با زیرگروه ها، نمره و رتبه و همچنین شرایط کلی پذیرش دانشجو در دانشگاه هاست.

انتخاب رشته بدون کنکور تجربی

رشته تجربی با تنوع زیاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی با طرفدارانی خاص در این رشته ها به صورت بدون آزمون نیز دانشجو می پذیرد. هر ساله تعداد زیادی از رشته های گروه پیراپزشکی در بدون کنکور ارائه و دانشجویانی که موفق به پذیرش در با آزمون نشده اند یا به دلایلی مانند شاغل بودن نمی توانند در کنکور شرکت نمایند، در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور انتخاب رشته کرده و در ماه مهر و بهمن پذیرش می شوند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در باب موضوعات اتخاب رشته بدون کنکور می توانید بر روی لینک های مربوطه زیر کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور تجربی دانشگاه آزاد۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور۹۷

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۷

اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

امر انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهمترین تصمیماتی است که داوطلب در دوره تحصیلی خود باید انجام دهد، از این رو مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ درست و منطقی بر اساس نیازهای حال کشور(بازار کار) علاقه واستعدادیابی و غیره می تواند آینده هر کدام از داوطلبین کنکور سراسری را رقم بزند.

ما برای انتخاب رشته کنکور سراسری ۲۰ فاکتور داریم که همه باید بر اساس اولویت بررسی شوند و برای هر کدام از داوطلبین بر اساس رتبه منطقه در زیرگروه، رشته و دانشگاه مورد نظر،  ظرفیت رشته ها و دانشگاهها و … بتوانیم بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ را برای شما داوطلبین کنکور سراسری انجام داده به نحوی که هیچ یک از رشته ها و دانشگاهها نباشد که بررسی نکرده باشیم.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی با تجربه انتخاب رشته ۹۷ درخت دانش  می تواند با رقم زدن آینده شما بر اساس انتخاب رشته صحیح ومنطقی بهترین مشاوره انتخاب رشته سراسری ۹۷  شما باشد.

برای مشاوره انتخاب رشته آنلاین و مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷ مجازی و حضوری میتوانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره تماس حاصل نمایید.

توجه:

افرادی که تمایل به مشاوره حضوری دارند جهت تعیین زمان و رزرو وقت مشاوره با شماره ۰۹۰۳۳۸۰۶۱۹۶ در تلگرام پیام بدهند تا در اسرع وقت هماهنگی لازم با مشاوران تخصصی انتخاب رشته سراسری درخت دانش به عمل آید.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران با تجربه درخت دانش با ارائه اطلاعات لازم درباره انتخاب رشته (معرفی هر رشته و بازار کار و وضعیت ادامه تحصیل آن رشته در مقاطع بالاتر، معرفی دانشگاه ها و امکانات آموزشی و تسهیلاتی هر دانشگاه و هر شهر، انجام انتخاب رشته بر اساس فنون و راهکارهای انتخاب رشته صحیح و انتخاب رشته دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دانشگاه آزاد، انتخاب رشته تجربی، انتخاب رشته انسانی، انتخاب رشته ریاضی، انتخاب رشته هنر، انتخاب رشته زبان خارجه و انتخاب رشته بدون کنکور …) با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳ بدون کدگیری از تلفن ثابت به صورت تمام وقت حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگوی به شما داوطلبان کنکور سراسری از سراسر ایران می باشد.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۳

کانال تلگرام: http://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرام: سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

 

 

هیچ نظری وجود ندارد