hit
counter

نزدیک ترین رخدادهای تحصیلی

ارتباط با ما

برای ارتباط با مشاوران درخت دانش از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 (بدون پیش شماره) تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران - خیابان دکتر قریب - کوچه دعوتی - پلاک 47

تلفن : 9099072943

وب : مشاوره تحصیلی درخت دانش

انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد 97 5/5 (1)

انتخاب رشته دانشگاه آزاد تجربی 97

رشته ی تجربی در سال های گذشته پر متقاضی ترین رشته ی کنکور سراسری بوده است وتعداد داوطلبان این رشته بسیار بیشتر از داوطلبان سایر گروهای  آزمایشی می باشد. همین باعث افزایش رقابت در بین داوطلبان میشود. اما تعداد صندلی های دانشگاه محدود است و تعداد داوطلبان منتظر بسیار بیشتر از تعداد صندلی هاست. دانشگاه آزاد اسلامی تا حدی توانسته پاسخگوی این داوطلبان منتظر باشد و بسیاری از داوطلبان که موفق به راهیابی به دانشگاه های دولتی در رشته موردنظرشان نشده اند می توانند در دانشگاه  آزاد ثبت نام نموده و در آنجا تحصیلات عالی را ادامه دهند.

انتخاب رشته کنکور سراسری را با هر رتبه و تراز نمره ایی به مشاوران تحصیلی درخت دانش بسپارید.

بیشتر رقابت ها در رشته ی تجربی مربوط به رشته های پزشکی و پیراپزشکی میباشد، در ایران به دلیل شرایط کاری مناسب این رشته ها(انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد 97) نسبت به سایرین و همچنین دیدگاه مقبول جامعه در مورد این رشته ها تعداد متقاضیان انها بسیار زیاد است.تعداد زیادی از این داوطلبان میتوانند با انتخاب رشته در دانشگاه آزاد به هدف خود برسند ودر واقع دانشگاه آزاد بهترین جایگزین برای داوطلبانی است که در دانشگاه دولتی در رشته ی مورد نظرشان پذیرفته نشده اند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

درسال های اخیر پذیرش در دانشگاه به دو حالت بر اساس آزمون و رتبه ی قبولی در آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی تقسیم شده است و در بسیاری از رشته ها معدل مقطع دبیرستان داوطلب ملاک قبولی او در رشته مورد نظر میباشد اما در رشته  های پر متقاضی همچنان آزمون و تراز ازمون ملاک پذیرش می باشد اما درچه رشته هایی پذیرش بر اساس آزمون است؟

آیا می شود در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بدون آزمون قبول شد؟

پاسخ به این سوال برای رشته های دکترای حرفه ای(پزشکی, دندان پزشکی, داروسازی, دکترای دامپزشکی)خیر است چراکه این رشته ها پر متقاضی ترین رشته ها  در بین داوطلبان تجربی میباشد و همین باعث دشواری گزینش بهترین داوطلبان میشود  پس پذیرش در این رشته ها همچنان بر اساس آزمون و رتبه و تراز آزمون میباشد.(انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد 97) اما مشاهده شد که در سال های گذشته در رشته های پیراپزشکی در بعضی از کدرشته ها از جمله کاردانی دامپزشکی و همچنین تکمیل ظرفیت بعضی از رشته های پیراپزشکی برخی از دانشگاه ها گزینش داوطلبان براساس سوابق تحصیلی بوده و داوطلبان میبایست در یک تاریخ مشخص نسبت به ثبت نام در این رشته ها اقدام نمایند .

شما میتوانید از طریق شماره گیری تلفن 9099072943 با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از جزییات این کد رشته ها و تاریخ دقیق ثبت نام(انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد 97) با خبر شوید.

برای مشاهد لیست رشته های بدون کنکور و شرایط ثبت نام می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی

ثبت نام بدون کنکور مهرماه 97

آخرین رتبه ی قبولی پزشکی دانشگاه آزاد

آخرین تراز و رتبه ی قبولی در دانشگاه های مختلف بر اساس سطح دانشگاه ها و میزان پذیرش هر ساله دانشگاه ها  متفاوت است شما می توانید در صورت تماس با شماره 9099072943 با تلفن ثابت و بدون نیازبه پیش شماره با مشاورین مجرب ما مشورت نموده واز آخرین رتبه های قبولی دانشگاه های آزاد و سراسری با خبر شوید

دفترچه ی انتخاب رشته آزاد(انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد 97)

هر ساله معمولا در دهه ی سوم مرداد ماه دفترچه ی انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد منتشر می شود و شما می توانید از طریق سایت  azmoon.org آن را دانلود نموده و از طریق همین سایت  اقدام به انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد نمایید.(انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد 97)

مشاوره تحصیلی درخت دانش

مشاوران درخت دانش در تمامی مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری 97، برنامه ریزی درسی کنکور 98، معرفی منابع کنکور کنکور 98، انتخاب رشته بدون کنکور 97 همراه شما خواهند بود برای دریافت اطلاعا بیشتر می توانید با شماره تماس 9099072943 از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد تماس حاصل بفرمایید.

انتخاب رشته کنکور سراسری خود را به مشاوران درخت دانش بسپارید.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران درخت دانش

شماره تماس: 9099072943

کانال تلگرامhttp://t.me/derakhte-danesh
اینستاگرامسامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش

به امید موفقیت داوطلبان پر تلاش ایران عزیز

Please rate this

درباره نویسنده :

ارسال نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.